11. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

11. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

1994 – 1996
10. finał | 11. finał | 12. finał
I liga
1 września 1994 – 31 października 1996
Sędzia główny:
System kołowy, 6 szachownic 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1  Białystok 4 3 4 6 37
2  Katowice 2 3 3 5 5 3 4 36½
3  Suwałki 3 3 2 5 4 34½
4  Konin 3 3 3 5 34
5  Lublin 3 4 3 33½
6  Poznań 4 2 4 4 33
7  Kalisz 1 5 32
8  Gazeta Rolnicza 2 ½ 1 2 4 25
9  Pomorze i Kujawy (↓) 0 1 4 2 23
10  Leszno (↓) 3 1 2 1 5 21½
11  Bielsko-Biała (↓) 2 1 2 1 19
Składy drużyn
1 Białystok 37 60 2 Katowice 36½ 60
1
2
3
4
5
6
mc
mc
mc
mc
I
kc
Romuald Borys
Jan Kościuk
Jan Tupalski
Jan Górski
Andrzej Raczkowski
Dariusz Cimicki
2258
2313
2207
2204
2000
2210
2

5
9
9
10
10
10
10
10
10
1
2
3
4
5
6
mc
kc+
kc+
kc+
kc+
kc
Maciej Jędrzejowski
Stefan Kasperski
Janusz Ciesielski
Karol Rzepecki
Kazimierz Mika
Adam Radziejowski
2254
2282
2248
2252
2209
2109
8

6


5
10
10
10
10
10
10
3 Suwałki 34½ 60 4 Konin 34 60
1
2
3
4
5
6
kc
kc
kc
I
I
II
Leszek Ostrowski
Mirosław Morchat
Henryk Gudojć
Bernard Czerwiński
Dariusz Gałkiewicz
Mikołaj Bura
2200
2244
2193
2000
2000
1800

6
7


3
10
10
10
10
10
10
1
2
3
4
5
6
mc
kc+
kc
k
I
I
Zygmunt Kulczewski
Witold Walaszczyk
Andrzej Świątnicki
Kazimierz Kaczyński
Jan Kaczmarek
Daniel Burdziński
2231
2274
2200
2166
2000
1967



4

6
10
10
10
10
10
10
5 Lublin 33½ 60 6 Poznań 33 60
1
2
3
4
5
6
kc
kc
kc
I
I
I
Paweł Bielak
Krzysztof Wiącek
Michał Wiśniewski
Tadeusz Tokarczyk
Zygmunt Fekner
Jerzy Staniszewski
2269
2200
2200
2000
2000
2000

8

3
7
10
10
10
10
10
10
1
2
3
4
5
6
kc
kc
kc
kc
I
I
Michał Wysocki
Dariusz Szczepankiewicz
Leszek Wydrowski
Tadeusz Jałoszyński
Jaromir Dziel
Marian Urbański
2201
2200
2181
2089
2000
2000

5



7
10
10
10
10
10
10
7 Kalisz 32 60 8 Gazeta Rolnicza 25 60
1
2
3
4
5
6
kc
kc
Ic
kc
I
kc
Józef Litwin
Przemysław Bieniek
Andrzej Dera
Kazimierz Winiarski
Grzegorz Krawczyk
Jerzy Szyszka
2200
2217
2024
2182
2000
2042


6
6
2
4
10
10
10
10
10
10
1
2
3
4
5
6
I
kc+
kc
I
I
II
Marek Pęgiel
Mieczysław Müller
Franciszek Tatarczuk
Stanisław Grabiński
Czesław Krulisch
Sławomir Pawłowski
2000
2057
2200
2000
2000
1800
5

6
5
3
10
10
10
10
10
10
9 Pomorze i Kujawy 23 60 10 Leszno 21½ 60
1
2
3
4
5
6
kc
kc
kc
kc
I
Ic
Tomasz Rak
Waldemar Wesołowski
Przemysław Wiśniewski
Krzysztof Noskowicz
Paweł Krajewicz
Piotr Czarnolewski
2216
2228
2046
2203
2000
2000
½



5
3
10
10
10
10
10
10
1
2
3
4
5
6
kc
I
kc
I
I
Ic+
Grzegorz Ograbek
Janusz Trusewicz
Roman Maciejewski
Krzysztof Dudziński
Andrzej CzyŜ
Jarosław Mierzyński
2203
2000
2149
2000
2000
2070





7
10
10
10
10
10
10
11 Bielsko-Biała 19 60
1
2
3
4
5
6
kc
II
IIc+
Ic
IIc+
II
Mirosław Jaworski
Zdzisław Lemański
Ryszard Żelazkowski
Mirosław Zieliński
Ryszard Dybał
Krzysztof Mondygrał
2233
1800
1800
2000
1800
.

½



10
10
10
10
10
10
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Leszek Ostrowski Suwałki 10
2 Krzysztof Wiącek Lublin 8 10
3 Andrzej Świątnicki Konin 10
4 Jan Górski Białystok 9 10
5 Andrzej Raczkowski Białystok 9 10
6 Jerzy Staniszewski Lublin 10

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close