13. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

13. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

1999 – 2001
12. finał | 13. finał | 14. finał
I liga
1 lutego 1999 – 28 lutego 2001
Sędzia główny:
System kołowy, 6 szachownic 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1  Poznań 3 4 4 5 5 32½
2  Śląsk – Piekary Śląskie 3 4 3 3 3 4 29
3  Kalisz 2 3 4 3 6 28½
4  Warszawa 2 3 4 4 28
5  Białystok 3 3 4 4 27
6  Lublin 2 3 2 2 3 21½
7  Działdowo ½ 3 2 2 3 2 17½
8  Zielona Góra 1 2 2 2 17
9  Siedlce 1 0 4 4 15
Składy drużyn
1 Poznań 32½ 48 2 Śląsk – Piekary Śląskie 29 48
1
2
3
4
5
6
Dariusz Szczepankiewicz
Tadeusz Baranowski
Ireneusz Krygier
Ireneusz Nowak
Jaromir Dziel
Witosław Szczepankiewicz
2376
2274
2130
2354
2322
2096
6
4
5
6
6
8
8
8
8
8
8
1
2
3
4
5
6
Rafael Pierzak
Maciej Jędrzejowski
Aleksander Masternak
Tadeusz Szafraniec
Gerard Szewczyk
Tadeusz Lew
2526
2459
2459
2465
2360
2399


5
6

8
8
8
8
8
8
3 Kalisz 28½ 48 4 Warszawa 28 48
1
2
3
4
5
6
Jan Marcinkiewicz
Aleksander Marcinkiewicz
Józef Litwin
Alicja Szczepaniak
Kazimierz Winiarski
Grzegorz Krawczyk
2422
2370
2459
2287
2312
2326

4
5
5
6
4
8
8
8
8
8
8
1
2
3
4
5
6
Dariusz Gronkowski
Sławomir Wojtyra
Jan Kukawski
Mirosław Krysiak
Zbigniew Borzyński
Grzegorz Jacewicz
2371
2348
2311
2102
2242
1978
5

5
4

5
8
8
8
8
8
8
5 Białystok 27 48 6 Lublin 21½ 48
1
2
3
4
5
6
Mirosław Morchat
Jan Kościuk
Andrzej Raczkowski
Jan Górski
Jan Tupalski
Jacek Kujawa
2513
2393
2489
2373
2364
2101


5
4
5
6
8
8
8
8
8
8
1
2
3
4
5
6
Wojciech Krzyżanowski
Krzysztof Wiącek
Jerzy Sadowski
Jerzy Staniszewski
Paweł Bielak
Zbigniew Głogowski
2456
2376
1800
2256
2196
1800
5
6



4
8
8
8
8
8
8
7 Działdowo 17½ 48 8 Zielona Góra 17 48
1
2
3
4
5
6
Mirosław Antoszewski
Jacek Szczepaniak
Leszek Staszewski
Marian Odachowski
Janusz Marszałkiewicz
Kazimierz Dziawgo
2449
2258
2171
2282
1936
2239





0
8
8
8
8
8
8
1
2
3
4
5
6
Tadeusz Franczak
Ryszard Wojtkowiak
Grzegorz Iwiński
Marcin Łukaszewski
Witold Bębenek
Tomasz Sułkowski
2251
2289
1800
2000
2068
1800


0
3
1
4
8
8
8
8
8
8
9 Siedlce 15 48
1
2
3
4
5
6
Olgierd Cetwiński
Dariusz Kobryń
Józef Kobryń
Władysław Lipiński
Tadeusz Kiryło
Marek Kobryń
2374
1565
2100
2056
1938
1795


4
4
2
2
8
8
8
8
8
8
1
2
3
4
5
6
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Dariusz Szczepankiewicz Poznań 6 8
2 Krzysztof Wiącek Lublin 6 8
3 Leszek Staszewski Działdowo 8
4 Ireneusz Nowak
Tadeusz Szafraniec
Poznań
Śląsk – Piekary Śląskie
6 8
5 Kazimierz Winiarski
Jaromir Dziel
Kalisz
Poznań
6 8
6 Jacek Kujawa Białystok 6 8

 

Mistrzowska strategia

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close