14. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

14. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

2001 – 2003
13. finał | 14. finał | 15. finał
I liga
1 czerwca 2001 – 30 kwietnia 2003
Sędzia główny: Stefan Hałubek
System kołowy, 6 szachownic 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1  Śląsk – Piekary Śląskie 5 4 6 35½
2  Poznań 3 5 4 6 30
3  Lublin 3 4 4 4 5 27½
4  Katowice 3 3 4 5 27
5  Związek Nauczycielstwa Polskiego 1 3 24
6  Panorama Szachowa 2 3 4 5 23
7  Warszawa 2 1 2 3 3 5 22 6
8  Skoczek Siedlce 2 2 2 2 22 4
9  Działdowo 0 0 1 1 ½ 1 1 ½ 5
Składy drużyn
1 Śląsk – Piekary Śląskie 35½ 48 2 Poznań 30 48
1
2
3
4
5
6
mmc
smmc
mmc
mmc
mmc
mc
Tadeusz Szafraniec
Maciej Jędrzejowski
Stefan Kasperski
Aleksander Masternak
Rafael Pierzak
Tadeusz Lew
2476
2468
2407
2453
2492
2404
5
7
6


8
8
8
8
8
8
1
2
3
4
5
6
mmc
kc+
kc
mmc
kc
kc
Dariusz Szczepankiewicz
Tadeusz Baranowski
Ireneusz Krygier
Ireneusz Nowak
Jaromir Dziel
Witosław Szczepankiewicz
2486
2296
2175
2414
2395
2108

4
5
6
4
8
8
8
8
8
8
3 Lublin 27½ 48 4 Katowice 27 48
1
2
3
4
5
6
mmc
mc
II
Ic
kc
II+
Wojciech Krzyżanowski
Krzysztof Wiącek
Jarosław Sawiniec
Zbigniew Głogowski
Jerzy Staniszewski
Wojciech Mazur
2487
2389
1800
1927
2222
1800
6




8
8
8
8
8
8
1
2
3
4
5
6
mc
mmc
mc
mc
kc
Ic
Hieronim Halamus
Henryk Bucziński
Zbigniew Leszczyński
Waldemar Kozłowski
Andrzej Sodomski
Mirosław Koziura
2415
2320
2251
2293
2193
2077


½
6

6
8
8
8
8
8
8
5 Związek Nauczycielstwa Polskiego 24 48 6 Panorama Szachowa 23 48
1
2
3
4
5
6
mc
kc
kc
kc
Ic
Ic+
Jan Zajączkowski
Henryk Motyka
Mariusz Łaskarzewski
Teofil Zięba
January Stachowiak
Aleksander Moś
2342
2193
2224
2060
2078
2100


5

5
8
8
8
8
8
8
1
2
3
4
5
6
kc+
kc
kc
kc+
II
II
Antoni Krzyżanowski
Mirosław Woźnica
Marek Pęczkowski
Myśliwiec Eugeniusz
Tomasz Krysiak
Zbigniew Chołojczyk
2214
2127
2237
2023
1800
1800


4

6
8
8
8
8
8
8
7 Warszawa 22 48 8 Skoczek Siedlce 22 48
1
2
3
4
5
6
mc
mc
mc
kc
Ic+
II
Dariusz Gronkowski
Sławomir Wojtyra
Bogdan Sokolik
Mirosław Krysiak
Zbigniew Borzyński
Maciej Pac
2371
2399
2352
2122
2237
1800


5
2

8
8
8
8
8
8
1
2
3
4
5
6
kc+
Ic
Ic+
Ic+
Ic
II
Olgierd Cetwiński
Władysław Lipiński
Wiesław Kobryń
Józef Kobryń
Tadeusz Kiryło
Zdzisław Stefanoff
2266
2056
2005
2127
1937
1800
5

4

2
5
8
8
8
8
8
8
9 Działdowo 5 48
1
2
3
4
5
6
I+
Ic
Ic
II+c
II
II
Marian Odachowski
Jerzy Jankowski
Kazimierz Dziawgo
Krzysztof  Stempka
Zbigniew Strzelec
Wojciech Dziawgo
2234
2030
2157
1800
1800
1800

0
1

0
1
8
8
8
8
8
8
1
2
3
4
5
6
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Wojciech Krzyżanowski Lublin 6 8
2 Maciej Jędrzejowski Śląsk – Piekary Śląskie 7 8
3 Stefan Kasperski Śląsk – Piekary Śląskie 6 8
4 Ireneusz Nowak Poznań 6 8
5 Rafael Pierzak Śląsk – Piekary Śląskie 8
6 Maciej Pac Warszawa 8

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close