15. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

15. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

2003 – 2005
14. finał | 15. finał | 16. finał
I liga
1 czerwca 2003 – 30 marca 2005
Sędzia główny: Stefan Hałubek
System kołowy, 6 szachownic 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1  Śląsk-HetMaN Szopienice Katowice 4 5 5 5 40
2  Poznań 4 39½
3  Panorama Szachowa 3 4 5 4 36
4  KTS Kraków 4 3 5 5 34
5  PL Silna Grupa 2 5 4 3 33
6  Warszawa 3 2 4 3 4 32½
7  Centrum Tczew 2 ½ 2 3 2 4 4 29
8  Sekcja Śląska Gry Korespondencyjnej 1 1 3 2 24
9  Skoczek Siedlce 1 2 1 2 4 22½
10  Związek Nauczycielstwa Polskiego 1 3 2 2 20
11  Unia Bieruń 1 1 2 2 4 19½
Składy drużyn
1 Śląsk-HetMaN Szopienice Katowice 40 60 2 Poznań 39½ 60
1
2
3
4
5
6
amc
mmc
mmc
mmc
.
mc
Ryszard Skrobek
Tadeusz Szafraniec
Stefan Kasperski
Aleksander Masternak
R.Pierzak / M.Nowakowski
Waldemar Kozłowski
2611
2490
2412
2445
.
2390
9
5



10
10
10
10
10
10
1
2
3
4
5
6
mmc
mc
mmc
kc+
kc
kc
Dariusz Szczepankiewicz
Ryszard Wojtkowiak
Ireneusz Nowak
Tadeusz Baranowski
Witosław Szczepankiewicz
Jaromir Dziel
2490
2438
2322
2370
2359
2295


8
5
7
10
10
10
10
10
10
3 Panorama Szachowa 36 60 4 KTS Kraków 34 60
1
2
3
4
5
6
kc
kc
Ic+
kc
Ic
kc+
Antoni Krzyżanowski
Mirosław Woźnica
Zbigniew Chołojczyk
Marek Pęczkowski
Tomasz Krysiak
Eugeniusz Myśliwiec
2384
2139
2200
2263
2208
2104


6

6
10
10
10
10
10
10
1
2
3
4
5
6
.
kc
kc
kc
Ic
Ic
T.Sławiński / W.Gonet
Artur Ciborowski
Ryszard Sławiński
Andrzej Walczak
Zdzisław Gil
Arkadiusz Walczak
.
2377
2302
2374
2153
2132
4
6


6
5
10
10
10
10
10
10
5 PL Silna Grupa 33 60 6 Warszawa 32½ 60
1
2
3
4
5
6
kc
kc
Ic
kc+
kc
kc
Lech Marusiak
Józef Bartosik
Józef Lubas
Jan Wysocki
Jerzy Staniszewski
Jan Gwóźdź
2449
2322
2376
2288
2249
2141
5
4
6
5

10
10
10
10
10
10
1
2
3
4
5
6
mc
mc
.
kc
Ic+
Ic+
Sławomir Wojtyra
Bogdan Sokolik
R.Kamiński / T.Makowski
Wojciech Kozek
Zbigniew Borzyński
Maciej Pac
2389
2395
.
2304
2186
2269


6


10
10
10
10
10
10
7 Centrum Tczew 29 60 8 Sekcja Śląska Gry Korespondencyjnej 24 60
1
2
3
4
5
6
mc
mc
mc
mc
Ic
Ic
Andrzej Borowiec
Eligiusz Bortnik
Marek Mokwa
Henryk Chomicki
Lech Gałkowski
Janusz Kaczyński
2560
2382
2347
2308
2241
1864
5
5
6
5

10
10
10
10
10
10
1
2
3
4
5
6
smmc
mc
mc
mmc
kc
Ic
Maciej Jędrzejowski
Mirosław Jaworski
Hieronim Halamus
Henryk Bucziński
Andrzej Sodomski
Mirosław Koziura
2520
2429
2410
2337
2189
2168
4

4
6

3
10
10
10
10
10
10
9 Skoczek Siedlce 22½ 60 10 Związek Nauczycielstwa Polskiego 20 60
1
2
3
4
5
6
kc+
Ic
Ic
Ic+
Ic+
Ic
Olgierd Cetwiński
Władysław Lipiński
Wiesław Kobryń
Bogdan Rychlik
Józef Kobryń
Tadeusz Kiryło
2293
2112
2066
2095
2165
1948

4
3

4
10
10
10
10
10
10
1
2
3
4
5
6
kc
Ic+
kc
kc
Ic
Ic+
Henryk Motyka
Zenon Królik
Mariusz Łaskarzewski
Teofil Zięba
January Stachowiak
Aleksander Moś
2211
2138
2229
2201
2147
2090
3
5

3

4
10
10
10
10
10
10
11 Unia Bieruń 19½ 60
1
2
3
4
5
6
I+
I
Ic
I
Ic
Ic
Bogusław Mucha
Andrzej Gromada
Adam Wilk
Tadeusz Kubicki
Krzysztof Wilk
Andrzej Wilk
2135
2000
1867
2005
2066
2047
4
3


2
10
10
10
10
10
10
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Ryszard Skrobek Śląsk-HetMaN Szopienice 9 10
2 Ryszard Wojtkowiak Poznań 10
3 Ireneusz Nowak Poznań 8 10
4 Marek Pęczkowski Panorama Szachowa 10
5 Jerzy Staniszewski PL Silna Grupa 10
6 Maciej Pac
Waldemar Kozłowski
Warszawa
Śląsk-HetMaN Szopienice
10

 

Mistrzowska strategia

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close