17. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

17. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

2003 – 2005
16. finał | 17. finał | 18. finał
I liga
15 maja 2003 – 31 marca 2005
Sędzia główny: Józef Lubas
System kołowy, 4 szachownice 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1  Imperium Szachów I 2 3 2 2 2 3 4 39
2  Wolne Pionki 2 3 3 2 2 2 2 3 3 3 4 34 21
3  KTS Kraków 1 1 2 3 4 34 21
4  Centrum Tczew ½ 1 2 2 0 3 3 3 3 4 4 4 33
5  Three Kings Email Chess Cłub 2 2 2 3 2 3 2 3 3 32
6  Panorama Szachowa 2 2 ½ 4 2 2 3 2 3 30½
7  Kielce 2 1 1 2 2 3 3 28
8  Three Kings Email Chess Club II ½ 2 1 2 2 1 3 2 2 23½
9  Czarny Koń 1 2 ½ 1 1 3 3 2 23
10  Imperium Szachów III ½ 1 2 2 1 3 2 2 21
11  Patomat ½ 1 1 1 1 2 2 1 2 20½
12  Imperium Szachów IV ½ 1 ½ 0 ½ 1 2 1 2 16½  6
13  Imperium Szachów II ½ 1 ½ 0 1 ½ 1 2 2 16½  6
14  Dubrawscy Białystok 0 0 0 0 1 ½ 2 12½
Składy drużyn
1 Imperium Szachów I 39 52 2 Wolne Pionki 34 52
1
2
3
4
Wiesław Niewiadomski
D.Domagała / R.Wojtkowiak
Grzegorz Krawczyk
Zdzisław Sanner
2275
.
2402
2267
10
8
10½
10½
13
13
13
13
1
2
3
4
Zbigniew Wernikiewicz
Bronisław Plebańczyk
Grzegorz Jacewicz
Maciej Tritt
2390
2287
2283
2268
7
9

10½
13
13
13
13
3 KTS Kraków 34 52 4 Centrum Tczew 33 52
1
2
3
4
Tomasz Sławiński
Artur Ciborowski
Andrzej Walczak
Arkadiusz Walczak
2366
2377
2374
1980

9

8
13
13
13
13
1
2
3
4
Andrzej Borowiec
Marek Mokwa
Lech Gałkowski
Janusz Kaczyński
2560
2347
2241
2090
8
8

13
13
13
13
5 Three Kings Email Chess Cłub 32 52 6 Panorama Szachowa 30½ 52
1
2
3
4
Zdzisław Nowak
Eligiusz Bortnik
Władysław Król
Janusz Borowiec
2417
2382
2315
2099
7


8
13
13
13
13
1
2
3
4
Zbigniew Chołojczyk
Tomasz Krysiak
Marek Pęczkowski
Mirosław Woźnica
1800
2392
2263
2139

7
9
7
13
13
13
13
7 Kielce 28 52 8 Three Kings Email Chess Club II 23½ 52
1
2
3
4
Wojciech Moranda
Tomasz Stefaniak
Michał Szczecina
Robert Karpeta
2329
1800
2066
2000

9

11
13
13
13
13
1
2
3
4
Adam Korchut
Tadeusz Agaciński
Krzysztof Woźniak
Ryszard Sternik
2116
2103
1800
2008
4
6

4
13
13
13
13
9 Czarny Koń 23 52 10 Imperium Szachów III 21 52
1
2
3
4
Henryk Draba
Zygfryd Czech
Sławomir Górzyński
Józef Kobryń
2178
2087
1800
2286
4


7
13
13
13
13
1
2
3
4
Włodzimierz Bieroński
Ryszard Chodorowski
Paweł Kukuła
Marcin Wątorek
2329
2241
2192
2079


3
7
13
13
13
13
11 Patomat 20½ 52 12 Imperium Szachów IV 16½ 52
1
2
3
4
Stanisław Szulc
Krzysztof Kukla
Bolesław Kobus
Jerzy Kowalski
2000
1800
1800
2099
5

5
2
13
13
13
13
1
2
3
4
Jarosław Rajtar
Sebastian Stareńczak
Marek Sądowski
A.Głowacki / M.Kanios
1800
1800
1800
.



0
13
13
13
13
13 Imperium Szachów II 16½ 52 14 Dubrawscy Białystok 12½ 52
1
2
3
4
Bogusław Łatas
Dariusz Mikrut
O.Włodarczyk / G.Długołęcki
Andrzej Gula
2271
2375
.
2037

2

13
13
13
13
1
2
3
4
Janusz Dubrawski
Michał Dubrawski
Rafał Dubrawski
Greta Dubrawska
2276
1800
1800
1800
3

2
5
13
13
13
13
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Wiesław Niewiadomski Imperium Szachów I 10 13
2 Bronisław Plebańczyk
Artur Ciborowski
Tomasz Stefaniak
Wolne Pionki
KTS Kraków
Kielce
9 13
3 Grzegorz Krawczyk Imperium Szachów I 10½ 13
4 Robert Karpeta Kielce 11 13

Sposób rozgrywek: poczta elektroniczna

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close