18. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

18. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

2005 – 2007
17. finał | 18. finał | 19. finał
I liga
15 stycznia 2005 – 2 września 2007
Sędzia główny: Józef Lubas
System kołowy, 4 szachownice 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1  Imperium Szachów 2 2 3 3 3 2 4 3 28
2  Tumy Płock 2 2 2 2 3 22½
3  Roszada 2 2 2 3 22
4  Gambit Krosno IV 1 2 2 2 3 3 3 21½ 11
5  Patomat 1 2 2 2 3 2 2 21½ 11
6  Gambit Krosno III 1 2 1 3 2 3 21
7  Stamp Kielce 2 2 2 2 2 2 2 20½
8  Wolne Pionki ½ 2 1 2 2 3 16½
9  KTS Kraków 0 1 ½ 2 2 16  8
10  Czarny Koń II 1 1 1 1 2 2 16  6
11  Czarny Koń ½ 1 2 1 2 1 14½
Składy drużyn
1 Imperium Szachów 28 40 2 Tumy Płock 22½ 40
1
2
3
4
.
mm
.
.
Wiesław Niewiadomski
Ryszard Wojtkowiak
Grzegorz Krawczyk
Zdzisław Sanner
2372
2526
2421
2380
8

6
10
10
10
10
1
2
3
4
.
.
.
.
Zbigniew Wernikiewicz
Mariusz Grochowski
Zbigniew Liszka
Paweł Siniarski
2326
2200
2218
2371


3
10
10
10
10
3 Roszada 22 40 4 Gambit Krosno IV 21½ 40
1
2
3
4
.
.
.
.
W.Król / E.Bortnik
Janusz Borowiec
Zdzisław Nowak
B.Nikel / R.Budzyń
.
2354
2276
.


8
7
10
10
10
10
1
2
3
4
.
.
.
.
Tomasz Makowski
Andrzej Dziedzic
Stefan Ciesielski
E.Olesiński / Pi.Fałatowicz
2040
2108
2200
.

2

10
10
10
10
5 Patomat 21½ 40 6 Gambit Krosno III 21 40
1
2
3
4
.
.
.
.
Krzysztof Kukla
Piotr Doliński
Stanisław Szulc
Bolesław Kobus
2333
2108
2102
2124



4
10
10
10
10
1
2
3
4
.
.
.
.
Krzysztof Woźniak
Z.Gill / T.Agaciński
Sebastian Stareńczak
Adam Korchut
2387
.
2232
2223
5
5

10
10
10
10
7 Stamp Kielce 20½ 40 8 Wolne Pionki 16½ 40
1
2
3
4
.
.
.
.
Maciej Tritt
Lech Marusiak
T.Stefaniak / Z.Głogowski
Robert Karpeta
2335
2467
.
2200


3
10
10
10
10
1
2
3
4
mm
.
.
.
Ireneusz Nowak
Jan Acedański
Grzegorz Jacewicz
Piotr Paszkowiak
2359
2299
2249
2200
7
7
2
½
10
10
10
10
9 KTS Kraków 16 40 10 Czarny Koń II 16 40
1
2
3
4
.
.
.
.
Andrzej Walczak
Jarosław Rajtar
Arkadiusz Złotkowski
Grzegorz Długołęcki
2363
2240
2093
1969

3

2
10
10
10
10
1
2
3
4
.
.
.
.
Józef Oleksy
Dariusz Kobryń
Wiesław Wójcik
Z.Bortnik / K.Suwara
2114
2200
2200
.
4
3
5
4
10
10
10
10
11 Czarny Koń 14½ 40
1
2
3
4
.
.
.
.
Sławomir Górzyński
Marek Sądowski
Józef Kobryń
Zygfryd Czech
2315
2081
2222
2112
5

2
5
10
10
10
10
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Wiesław Niewiadomski Imperium Szachów 8 10
2 Piotr Doliński Patomat 10
3 Zdzisław Nowak Roszada 8 10
4 Robert Karpeta
Piotr Fałatowicz
Stamp Kielce
Gambit Krosno IV
10

Sposób rozgrywek: poczta elektroniczna


Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close