19. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

19. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

2006 – 2009
18. finał | 19. finał | 20. finał
I liga
15 listopada 2006 – 20 października 2009
Sędzia główny: Józef Lubas
System kołowy, 4 szachownice 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1  Imperium Szachów 2 3 3 3 3 3 3 3 36½
2  Poznań 2 2 2 2 3 3 3 3 31½
3  Rotmistrz Grudziądz 2 3 2 2 2 30 20
4  KTS Kraków 1 2 2 2 3 30 19
5  Roszada 1 1 2 2 2 3 3 3 3 28
6  Panorama Szachowa 2 2 1 2 3 4 27½
7  Gambit Czterech 2 2 3 2 26½
8  Squirrel Gambit 2 2 2 2 2 2 2 26 13
9  Tumy Płock 1 2 2 2 3 2 2 26 13
10  Kwadrat Gambit 1 ½ 2 2 2 1 2 2 2 3 25
11  Unia Bieruń ½ 1 1 2 21
12  Czarny Koń 1 1 1 1 1 2 2 2 20½
13  Patomat 1 1 ½ 1 2 2 20
14  KTS Kraków II 1 1 1 0 2 1 ½ 15½
Składy drużyn
1 Imperium Szachów 36½ 52 2 Poznań 31½ 52
1
2
3
4
.
.
.
.
Wiesław Niewiadomski
Mirosław Jaworski
Wiesław Ciążela
Fabian Stanach
2450
2417
2405
2164
9

8
11
13
13
13
13
1
2
3
4
.
smmc
.
.
Tadeusz Baranowski
Dariusz Szczepankiewicz
Witosław Szczepankiewicz
Ireneusz Krygier
2466
2473
2437
2383
8
10

6
13
13
13
13
3 Rotmistrz Grudziądz 30 52 4 KTS Kraków 30 52
1
2
3
4
.
.
.
.
Zdzisław Sanner
Paweł Kukuła
Jarosław Kraiński
Jan Nogal
2337
2063
2200
2164
7
6
8
9
13
13
13
13
1
2
3
4
.
.
.
.
Arkadiusz Złotkowski
Andrzej Walczak
Robert Dasiewicz
Piotr Walczak
2379
2369
2292
2169



13
13
13
13
5 Roszada 28 52 6 Panorama Szachowa 27½ 52
1
2
3
4
.
smmc
.
.
Zdzisław Nowak
Władysław Król
Roman Budzyń
Tadeusz Kapusta
2358
2391
2302
2337


9
5
13
13
13
13
1
2
3
4
.
.
.
.
Leszek Bakalarz
Marek Pęczkowski
Mirosław Woźnica
Zbigniew Chołojczyk
2262
2327
2320
2282


7
13
13
13
13
7 Gambit Czterech 26½ 52 8 Squirrel Gambit 26 52
1
2
3
4
.
.
.
.
Tadeusz Wilczek
Zenon Królik
Tadeusz Stich
Ryszard Chodorowski
2366
2337
2099
2068

4

13
13
13
13
1
2
3
4
.
.
.
.
Marek Sądowski
Stefan Ciesielski
Piotr Fałatowicz
Zbigniew Zawadka
2152
2574
2213
2329
7
6
7
6
13
13
13
13
9 Tumy Płock 26 52 10 Kwadrat Gambit 25 52
1
2
3
4
.
.
.
.
Zbigniew Wernikiewicz
Roman Kolanek
Mariusz Grochowski
Paweł Siniarski
2368
2508
2231
2358
4
7
8
7
13
13
13
13
1
2
3
4
.
.
.
.
Marian Turczyński
Jacek Wantoch-Rekowski
Bronisław Plebańczyk
Tadeusz Agaciński
2275
2305
2328
2172



13
13
13
13
11 Unia Bieruń 21 52 12 Czarny Koń 20½ 52
1
2
3
4
.
.
.
.
Tadeusz Kubicki
Bogusław Mucha
Krzysztof Wilk
Andrzej Wilk
2297
2256
2085
2053
8
6

13
13
13
13
1
2
3
4
.
.
.
.
Sławomir Górzyński
Józef Oleksy
Jerzy Motyka
Józef Kobryń
2225
2261
2101
1607
3
8

6
13
13
13
13
13 Patomat 20 52 14 KTS Kraków II 15½ 52
1
2
3
4
.
.
.
.
Piotr Doliński
Stanisław Szulc
Krzysztof Kukla
Bolesław Kobus
2378
2266
2252
2047



13
13
13
13
1
2
3
4
.
.
.
.
Edmund Bortkun
Wiesław Wójcik
Stanisław Łucki
Bartosz Machul
2212
2280
1909
2164
1
5

4
13
13
13
13
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Tadeusz Wilczek Gambit Czterech 13
2 Dariusz Szczepankiewicz Poznań 10 13
3 Roman Budzyń Roszada 9 13
4 Fabian Stanach Imperium Szachów 11 13

Miejsce rozgrywek: serwer

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close