Miesiąc: Marzec 2017

Bartłomiej Kurzępa

  Bartłomiej Kurzępa ur. 24 sierpnia 1999 w Tomaszowie Lubelskim II kategoria szachowa (2009) [II+] Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (najlepszy wynik) VIII m. (Mielno 2011 – U12) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów w szachach szybkich (1 medal) brązowy (Warszawa 2011 – U12) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów w szachach błyskawicznych (2 medale) srebrny (Warszawa 2011 […]

Piotr Lankof

  Piotr Lankof ur. 12 kwietnia 1999 w Krakowie II kategoria szachowa (2007) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (1 medal) srebrny (Rybnik 2007 – U8) VII m. (Łeba 2009 – U10) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów w szachach szybkich (1 medal) srebrny (Koszalin 2007 – U8) Ranking FIDE najwyższy ranking w karierze – 1712 (1 […]

Filip Janiszewski

  Filip Janiszewski ur. 18 kwietnia 2000 w Ostrzeszowie I kategoria szachowa (2013) [I++] Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Europy juniorów LXVI m. (Fermo 2009 – U10) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (1 medal) brązowy (Karpacz 2008 – U8) IV m. (Łeba 2009 – U10) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów w szachach szybkich (2 medale) srebrny (Lublin 2008 […]

Maciej Kukawski

  Maciej Kukawski ur. 3 stycznia 1989 w Warszawie mistrz krajowy (2008) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (najlepsze wyniki) IV m. (Wisła 1999 – U10) VII m. (Brody Iłżeckie 2003 – U14) Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów (1 medal) złoty (Łączna 2002) Wybrane sukcesy w innych turniejach 2000 – dz. II m. w Polanicy-Zdroju (Memoriał […]

Magdalena Barburzyńska

  Magdalena Barburzyńska ur. 17 lipca 1993 we Wrocławiu I kategoria szachowa (2006) [I++] Osiągnięcia szachowe: Drużynowe Mistrzostwa Polski kobiet (1 medal) brązowy (Wrocław 2009) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (najlepsze wyniki) IX m. (Chotowa 2009 – U16) X m. (Łeba 2008 – U16) Ranking FIDE najwyższy ranking w karierze – 1985 (1 marca 2010) Strony […]

Anna Krupa

  Anna Krupa ur. 10 marca 1993 w Rybniku I kategoria szachowa (2005) [I++] Osiągnięcia szachowe: Drużynowe Mistrzostwa Polski kobiet (3 medale) 3 złote (Wrocław 2008, Wrocław 2009, Wrocław 2010) Indywidualne Mistrzostwa Polski kobiet w szachach błyskawicznych VIII m. (Racibórz 2008) XVIII m. (Rybnik 2003) Drużynowe Mistrzostwa Polski kobiet w szachach błyskawicznych (2 medale) srebrny […]

Jan Kokoszczyński

  Jan Kokoszczyński ur. 24 lutego 2002 kandydat na mistrza krajowego (2016) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Europy juniorów LIX m. (Praga 2012 – U10) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (najlepsze wyniki) trzykrotnie V m. (Międzyzdroje 2010 – U8, Poronin 2012 – U10, Spała 2014 – U12) Wybrane sukcesy w innych turniejach 2015 – I m. w […]

Piotr Mucha

  Piotr Mucha ur. 4 lutego 1997 w Pszczynie kandydat na mistrza krajowego (2015) sędzia szachowy (2013) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (najlepszy wynik) VI m. (Karpacz 2015 – U18) Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów (1 medal) srebrny (Masłów Pierwszy 2014) Wybrane sukcesy w innych turniejach 2011 – I m. w Polanicy-Zdroju (Memoriał Akiby Rubinsteina, […]

Mateusz Lis

  Mateusz Lis ur. 13 kwietnia 2002 w Rudzie Śląskiej kandydat na mistrza krajowego (2017) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (8 finałów w latach 2010–2017, najlepsze wyniki) dwukrotnie IV m. (Poronin 2012 – U10, Olecko 2016 – U14) dwukrotnie VI m. (Wałbrzych 2013 – U12, Ustroń 2017 – U16) VII m. (Spała 2014 – […]

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close