Miesiąc: Wrzesień 2017

Maciej Cybulski

  Maciej Cybulski ur. 6 maja 1992 w Trzciance sędzia szachowy klasy międzynarodowej (FIDE Arbiter 2014) działacz szachowy II kategoria szachowa Organizator turniejów, szkoleń i innych wydarzeń szachowych, sędzia i działacz, współtwórca aplikacji do sędziowania i organizacji turniejów – ChessManager. Funkcje społeczne: Kierownik sekcji szachowej klubu MKS MDK Trzcianka (od 2011) Kierownik sekcji szachowej Uniwersytetu […]

Olgierd Stefański

  Olgierd Stefański ur. 29 marca 1969 II kategoria szachowa Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (3 finały w latach 1983–1986, najlepszy wynik) XLVI m. (Miętne 1986 – U19) Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów (2 medale) złoty (Poznań 1985) – Lech Poznań brązowy (Częstochowa 1986) – Lech Poznań Mistrzostwa Polski lekarzy w szachach szybkich (1 medal) […]

Edyta Leitloff

  Edyta Leitloff ur. 17 listopada 1969 I kategoria szachowa (1987) Osiągnięcia szachowe: Drużynowe Mistrzostwa Polski kobiet w szachach błyskawicznych (1 medal) złoty (Bydgoszcz 1987) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (3 finały w latach 1984–1987, najlepszy wynik) XXIV m. (Miętne 1986 – U19) Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów (1 medal) srebrny (Częstochowa 1986) Szachowe relacje rodzinne brat: […]

Jan Guzik

  Jan Guzik ur. 26 stycznia 2000 w Krakowie II kategoria szachowa (2010) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (5 finałów w latach 2007–2011, 1 medal) srebrny (Karpacz 2008 – U8) IX m. (Rybnik 2007 – U8) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów w szachach szybkich (1 medal) srebrny (Warszawa 2010 – U10) Ranking FIDE najwyższy ranking […]

Mateusz Krasiński

  Mateusz Krasiński ur. 29 listopada 1999 I kategoria szachowa (2014) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (3 finały w latach 2007–2013, 1 medal) brązowy (Rybnik 2007 – U8) Ranking FIDE najwyższy ranking w karierze – 1697 (1 sierpnia 2014) Strony internetowe: Karta na stronie FIDE Karta na stronie PZSzach Karta na stronie ChessArbiter Karta […]

Jacek Orzechowski

  Jacek Orzechowski ur. 10 grudnia 1965 w Raciborzu mistrz krajowy (2009) sędzia szachowy Osiągnięcia szachowe: Drużynowe Mistrzostwa Polski VII m. (Lubniewice 1998) trzykrotnie X m. (Suwałki 1999, Ustroń 2006, liga zjazdowa 2015) Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych IV m. (Racibórz 2008) Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski mężczyzn (2 finały w latach 1986–1987, najlepszy wynik) XXI […]

Elżbieta Augustyniak

  Elżbieta Augustyniak ur. 7 marca 1949 (z domu Choma) kandydatka na mistrzynię krajową (1977) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski kobiet (2 finały w latach 1972–1978) Lublin 1972 – XIV m. (2/13) Elbląg 1978 – XX m. (5½/11) [system szwajcarski] Drużynowe Mistrzostwa Polski kobiet w szachach błyskawicznych (1 medal) srebrny (Kalisz 1985) Indywidualny Turniej o […]

Urszula Guzdek

  Urszula Guzdek ur. 9 września 1951 I kategoria szachowa (1977) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski kobiet (2 finały w latach 1977–1978) Cieplice 1977 – XIII m. (6½/11) [system szwajcarski] Elbląg 1978 – XXXV m. (4½/11) [system szwajcarski] Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (2 finały w latach 1967–1968, najlepszy wynik) IX m. (Świecie 1967 – U20) […]

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close