22. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

22. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

2015 – 2016
21. finał | 22. finał | 23. finał
I liga
15 lutego 2015 – 15 listopada 2016
Sędzia główny: Tomasz Stefaniak
System kołowy, 4 szachownice 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1  Lublin 2 4 3 13 20½
2  LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 2 3 3 3 12 19½
3  Hetman Katowice 2 2 12 18
4  Gostmat 83 Gostynin 2 2 3 10 17½
5  Kielce 2 1 2 10 16½
6  Stowarzyszenie Nasz Rymanów 1 3 3 3 8 17
7  TSz Skoczek – BS Sędziszów Małopolski 0 1 1 3 4 12
8  Koszalin 1 1 1 1 2 11
9  Fides Węgrów – Duchowieństwo 2 1 1 12
Składy drużyn
1 Lublin 20½ 32 2 LUKS Tomasovia Tomaszów Lub. 19½ 32
1
2
3
4
smmc
smmc
smmc
.
Jarosław Sawiniec
Jerzy Staniszewski
Wojciech Krzyżanowski
Dariusz Frączek
2448
2447
2422
2354


6
8
8
8
8
1
2
3
4
.
.
.
.
Mariusz Broniek
Ryszard Probola
Łukasz Gorzkiewicz
Wiesław Krawczyk
2314
2205
2200
2200
5
4
6
8
8
8
8
3 Hetman Katowice 18 32 4 Gostmat 83 Gostynin 17½ 32
1
2
3
4
smmc
mmc
.
mmc
Dariusz Szczepankiewicz
Tadeusz Kubicki
Mariusz Wojnar
Mirosław Jasiński
2484
2443
2414
2389

4
5
8
8
8
8
1
2
3
4
.
.
.
.
Stanisław Łucki
Zbigniew Wernikiewicz
Roman Kolanek
Mariusz Grochowski
2346
2329
2145
2136
4
5
5
8
8
8
8
5 Kielce 16½ 32 6 Stowarzyszenie Nasz Rymanów 17 32
1
2
3
4
mmc
mmc
.
.
Robert Szymański
Arkadiusz Złotkowski
Mirosław Woźnica
Tomasz Walczak
2456
2401
2353
2162



4
8
8
8
8
1
2
3
4
.
smmc
.
.
Piotr Fałatowicz
Józef Lubas
Ryszard Filak
Zbigniew Duplaga
2369
2211
2200
2185


3
6
8
8
8
8
7 TSz Skoczek – BS Sędziszów Mał. 12 32 8 Koszalin 11 32
1
2
3
4
.
.
.
.
Ludwik Pazderski
Jacek Mroczek
Marcin Kołodziejski
Andrzej Kurowski
2253
2230
2191
2076

4

3
8
8
8
8
1
2
3
4
.
.
.
.
Wiesław Wójcik
Marian Gniazdowski
Marcin Korkus
Przemysław Łukasiewicz
2302
2367
2214
1915

2
4
8
8
8
8
9 Fides Węgrów – Duchowieństwo 12 32
1
2
3
4
.
.
.
.
Mirosław Brzoza
Stanisław Dębowski
Karol Jakubiak
Krzysztof Domaraczeńko
2271
2200
2200
1905
4

0
8
8
8
8
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Mariusz Broniek Tomasovia Tomaszów Lub. 5 8
2 Zbigniew Wernikiewicz Gostmat 83 Gostynin 5 8
3 Łukasz Gorzkiewicz
Wojciech Krzyżanowski
Tomasovia Tomaszów Lub.
Lublin
6 8
4 Zbigniew Duplaga Stowarzyszenie Nasz Rymanów 6 8

Miejsce rozgrywek: serwer

Strony internetowe

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close