23. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

23. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

2018 – 2019
22. finał | 23. finał | 24. finał
I liga
15 lutego 2018 – 15 grudnia 2019
Sędzia główny: Marek Sądowski
System kołowy, 4 szachownice 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1  Kraków 2 1 2 3 12 18
2  Warszawa 2 2 2 2 2 3 11 19
3  Stowarzyszenie Nasz Rymanów 2 2 2 3 11 18
4  Lublin 3 2 2 2 2 10 18½
5  LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 2 2 3 2 3 10 18
6  Skoczek Sędziszów Małopolski 2 2 1 2 3 7 15½
7  Hetman Katowice 2 2 2 7 15½
8  Gostmat 83 Gostynin 1 2 2 3 4 14
9  Akiba Rubinstein Team Łódź 1 ½ 1 ½ 1 1 1 0
Składy drużyn
1 Kraków 18 32 2 Warszawa 19 32
1
2
3
4
mm
mm
.
.
Arkadiusz Złotkowski
Tomasz Sławiński
Barbara Jamka-Pietroń
Tomasz Walczak
2426
2405
2281
2166



8
8
8
8
1
2
3
4
mm
mic
.
eic
Piotr Mirkowski
Paweł Sękowski
Ryszard Kowalczyk
Mariusz Kułakiewicz
2416
2324
2336
2283
5

5
8
8
8
8
3 Stowarzyszenie Nasz Rymanów 18 32 4 Lublin 18½ 32
1
2
3
4
.
smm
.
.
Piotr Fałatowicz
Józef Lubas
Zbigniew Duplaga
Paweł Fałatowicz
2400
2240
2271
2030
4

4
8
8
8
8
1
2
3
4
smm
smm
mic
mic
Wojciech Krzyżanowski
Jerzy Staniszewski
Dariusz Frączek
Andrzej Szerlak
2470
2402
2388
2347
5

5
4
8
8
8
8
5 LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 32 6 Skoczek Sędziszów Małopolski 15½ 32
1
2
3
4
mm
.
.
.
Mariusz Broniek
Łukasz Gorzkiewicz
Ryszard Probola
Wiesław Krawczyk
2443
2421
2305
2212
4
4

8
8
8
8
1
2
3
4
.
.
.
.
Jacek Mroczek
Ludwik Pazderski
Marcin Kołodziejski
Andrzej Kurowski
2284
2240
2149
2176



4
8
8
8
8
7 Hetman Katowice 15½ 32 8 Gostmat 83 Gostynin 14 32
1
2
3
4
smm
mm
smm
mm
Tadeusz Kubicki
Mirosław Jasiński
Dariusz Szczepankiewicz
Mariusz Wojnar
2443
2427
2421
2378


3
8
8
8
8
1
2
3
4
.
.
mm
.
Stanisław Łucki
Zbigniew Wernikiewicz
Ireneusz Nowak
Roman Kolanek
2371
2335
2257
2264
3
3
4
4
8
8
8
8
9 Akiba Rubinstein Team Łódź 32
1
2
3
4
.
.
.
.
Karol Rawicz
Marek Zieliński
Witold Wyżga-Rybicki
Piotr Król
2200
2275
2087
1780

4
½
½
8
8
8
8
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Wojciech Krzyżanowski
Piotr Mirkowski
Lublin
Warszawa
5 8
2 Józef Lubas
Paweł Sękowski
Jerzy Staniszewski
Tomasz Sławiński
Stowarzyszenie Nasz Rymanów
Warszawa
Lublin
Kraków
8
3 Barbara Jamka-Pietroń
Ryszard Probola
Kraków
LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
8
4 Paweł Fałatowicz Stowarzyszenie Nasz Rymanów 8

Miejsce rozgrywek: serwer


Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close