Kategoria: Kalendarium

Kalendarium szachowe 2017

Wyniki turniejów 2016 | 2017 | 2018 W Polsce Za granicą XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA’2016 Grupa A, Kraków 2016-12-27/2017-01-04 (open) 1. GM A.Miśta – 7½/9 2. GM V.Baklan (UKR) – 7/9 3-7. IM D.Sadzikowski, IM M.Matuszewski, IM M.Klekowski, FM M.Molenda, FM M.Belous (UKR) – 6½/9 XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA’2016 Grupa B, Kraków 2016-12-27/2017-01-04 […]

Kalendarium szachowe 2011

Wyniki turniejów 2010 | 2011 | 2012 W Polsce Za granicą Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych Grupa A, Mielno 2011-03-26/2011-04-03 (drużynowy, dwukołowy) 1. Warmia i Mazury Olsztyn – 16 (32½) (Ł.Iwańcio, B.Olejnik, R.Suder, FM T.Żółtek, A.Migala, P.Renkowski) 2. Syrenka Warszawa – 14 (29½) (E.Stankiewicz, IM P.Dukaczewski, FM R.Gunajew, P.Hagner, FM T.Dębowska, A.Czajkowski) 3. Ikar Lublin – […]

Kalendarium szachowe 2010

Wyniki turniejów 2009 | 2010 | 2011 W Polsce Za granicą Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych Grupa A, Mielno 2010-03-20/2010-03-28 (drużynowy, dwukołowy) 1. Warmia i Mazury Olsztyn – 20 (35) (Z.Ratajczak, R.Suder, FM T.Żółtek, A.Migala, P.Renkowski) 2. Syrenka Warszawa – 14 (33) (E.Stankiewicz, IM P.Dukaczewski, R.Gunajew, P.Hagner, A.Rychalski) 3. Jutrzenka Dąbrowa Górnicza – 12 (30½) (D.Baryła, […]

Kalendarium szachowe 2009

Wyniki turniejów 2008 | 2009 | 2010 W Polsce Za granicą Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych Grupa A, Wągrowiec 2009-02-28/2009-03-08 (drużynowy, dwukołowy) 1. Warmia i Mazury Olsztyn – 33 (R.Suder, M.Chojnowski, FM T.Żółtek, A.Migala, Ł.Iwańcio, Z.Siluk) 2. WKKFS i T N i S Warszawa – 32 (IM P.Dukaczewski, R.Gunajew, P.Hagner, FM T.Dębowska, A.Czajkowski) 3. Ikar Lublin […]

Kalendarium szachowe 1978

Wyniki wybranych turniejów 1977 | 1978 | 1979 W Polsce Za granicą Mistrzostwa Polski Mężczyzn, Kraków 05-25/02/1978 (kołowy) 1-2. A.Kuligowski, IM A.Sznapik – 11/17 3-5. GM W.Schmidt, IM J.Adamski, W.Świć – 10/17 6. IM Krzysztof Pytel – 9½/17 Mistrzostwa Polski Kobiet, Elbląg 12-23/02/1978 (open) 1-2. A.Jurczyńska, M.Wiese – 8/11 3-6. WIM K.Radzikowska, I.Jezierska, WIM H.Ereńska-Radzewska, […]

Kalendarium szachowe 1979

Wyniki wybranych turniejów 1978 | 1979 | 1980 W Polsce Za granicą Mistrzostwa Polski Kobiet, Piotrków Trybunalski 10-25/02/1979 (kołowy) 1. WIM H.Ereńska-Radzewska – 11½/13 2. WIM G.Szmacińska – 9½/13 3. WIM B.Pytel – 8/13 4-6. B.Sikora, E.Kowalska, H.Jagodzińska – 7/13 Mistrzostwa Polski Mężczyzn, Tarnów 12-26/02/1979 (open) 1. J.Przewoźnik – 9½/13 2-3. IM K.Pytel, W.Kruszyński – […]

Kalendarium szachowe 2016

Wyniki turniejów 2015 | 2016 | 2017 W Polsce Za granicą XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA’2015 Grupa A, Kraków 2015-12-27/2016-01-04 (open) 1. GM K.Dragun – 7½/9 2-3. IM D.Sadzikowski, GM V.Kovalev (BLR) – 7/9 4-8. CM M.Lewicki, IM V.Plat (CZE), IM M.Chigaev (RUS), GM D.Lintchevski (RUS), GM K.Jakubowski – 6½/9 XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA’2015 […]

Kalendarium szachowe 1980

Wyniki wybranych turniejów 1979 | 1980 | 1981 W Polsce   Za granicą II Wawrzyn Srebrnych Hełmów, Wrocław 10-20/04/1980 (open) 1. J.Dybowski – 7½/11 2. K.Pinkas – 7/11 3-4. D.Brzezicki, R.Grossmann – 6½/11 XI Turniej o Puchar Bałtyku, Koszalin czerwiec 1980 (open) 1-2. B.Sygulski, T.Łubieński – 9/11 3-6. P.Popow (BUL), W.Antonow (BUL), B.Pietrusiak, H.Rossmann (DDR) […]

Kalendarium szachowe 1981

Wyniki turniejów 1980 | 1981 | 1982 W Polsce Za granicą XII Turniej o Puchar Bałtyku, Mielno 06-19/06/1981 (open) 1. IM Z.Szymczak – 9/11 2-4. W.Mażul, K.Socha, F.Prochownik – 8½/11 II liga seniorów grupa A, Słupsk sierpień 1981 (drużynowy, kołowy) 1. Piast Gliwice – 42½ 2. Legrol Legnica – 40½ 3. Formet Bydgoszcz – 37 […]

Kalendarium szachowe 1982

Wyniki turniejów 1981 | 1982 | 1983 W Polsce Za granicą Turniej Wyzwolenia Warszawy, Warszawa styczeń-luty 1982 (kołowy) 1. IM J.Adamski – 8½/11 2. P.Staniszewski – 7/11 3. IM A.Adamski – 6½/11 4-6. M.Ziembiński, R.Hass, M.Sarwiński – 6/11 XXXIX Mistrzostwa Polski mężczyzn, Zielona Góra 13-28/02/1982 (kołowy) 1-2. IM J.Adamski, A.Sygulski – 10/15 3. P.Stempin – […]

Królestwo Szachów

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close