Kategoria: Uczestnicy DME

Aleksander Kubin

  Aleksander Kubin ur. 14 marca 1950 I kategoria szachowa (2011) Osiągnięcia szachowe: Reprezentant Polski w turniejach drużynowych Drużynowe Mistrzostwa Europy niesłyszących w szachach szybkich (1 raz, 1 medal) Cordoba 2022 – szach. rez. (3/4), brązowy medal wspólnie z drużyną Ranking FIDE najwyższy ranking w karierze – 1920 (1 października 2008) Strony internetowe: Karta na […]

Szymon Kasperczyk

  Szymon Kasperczyk ur. 6 stycznia 1993 I kategoria szachowa (2018) [I++] instruktor szachowy (2015) Osiągnięcia szachowe: Reprezentant Polski w turniejach drużynowych Olimpiady szachowe niepełnosprawnych online – szachy szybkie (1 raz) 2020 – szach. rez. (2/4), w zespole Polska III Drużynowe Mistrzostwa Europy niesłyszących w szachach szybkich (1 raz, 1 medal) Cordoba 2022 – IV […]

Jerzy Rutkowski

  Jerzy Rutkowski ur. 6 grudnia 1949 I kategoria szachowa (1990) [I++] Osiągnięcia szachowe: Reprezentant Polski w turniejach drużynowych Drużynowe Mistrzostwa Europy niewidomych i słabowidzących (1 raz) Călimănești 2019 – IV szach. (3/7), w zespole Polska II Indywidualne Mistrzostwa Świata niewidomych i słabowidzących (1 raz) XLIX m. (Cagliari 2019) Wybrane sukcesy w innych turniejach 2012 – […]

Tomasz Miozga

  Tomasz Miozga ur. 30 września 1992 kandydat na mistrza krajowego (2018) Osiągnięcia szachowe: Reprezentant Polski w turniejach drużynowych Olimpiady szachowe niesłyszących (2 razy, 2 medale) Opatija 2014 – VI szach. (1½/3), srebrny medal wspólnie z drużyną Manchester 2018 – II szach. (4½/8), brązowy medal wspólnie z drużyną Drużynowe Mistrzostwa Europy niesłyszących (1 raz, 1 […]

Maciej Szalko

  Maciej Szalko ur. 3 stycznia 1992 I kategoria szachowa (2016) [I++] Osiągnięcia szachowe: Reprezentant Polski w turniejach drużynowych Olimpiady szachowe niesłyszących (2 razy, 2 medale) Estoril 2010 – V szach. (3/5), srebrny medal wspólnie z drużyną Manchester 2018 – VI szach. (½/1), brązowy medal wspólnie z drużyną Olimpiady szachowe niepełnosprawnych online – szachy szybkie […]

Jerzy Marczukiewicz

  Jerzy Marczukiewicz ur. 24 kwietnia 1956 I kategoria szachowa (1980) [I+] Osiągnięcia szachowe: Reprezentant Polski w turniejach drużynowych Drużynowe Mistrzostwa Świata niesłyszących (3 razy) Brno 1994 – I szach. (5½/9) Lucerna 1998 – III szach. (7/9) Nyíregyháza 2006 – IV szach. (5/9) Drużynowe Mistrzostwa Europy niesłyszących (1 raz, 1 medal) Baku 2015 – V […]

Adam Białkowski

  Adam Białkowski ur. 9 września 1951 kandydat na mistrza krajowego (1987) kandydat na mistrza krajowego w grze korespondencyjnej sędzia szachowy I klasy Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach korespondencyjnych (1 finał) 22. finał (1979–1981) – V m. (10½/18) Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach korespondencyjnych (2 medale) złoty 7. finał (1985–1987) brązowy 8. finał […]

Jerzy Strzelecki

  Jerzy Strzelecki ur. 3 marca 1956 kandydat na mistrza krajowego (1987) Osiągnięcia szachowe: Reprezentant Polski w turniejach drużynowych Olimpiady szachowe niesłyszących (3 razy, 3 medale) Estoril 2010 – II szach. (4/9), srebrny medal wspólnie z drużyną Opatija 2014 – II szach. (2½/8), srebrny medal wspólnie z drużyną Manchester 2018 – III szach. (4/8), brązowy […]

Krzysztof Chęciak

  Krzysztof Chęciak ur. 19 sierpnia 1962 kandydat na mistrza krajowego (2011) sędzia szachowy działacz sportowy Osiągnięcia szachowe: Reprezentant Polski w turniejach drużynowych Olimpiady szachowe niesłyszących (3 razy, 3 medale) Estoril 2010 – I szach. (4/7), srebrny medal wspólnie z drużyną Opatija 2014 – I szach. (3/6), srebrny medal wspólnie z drużyną Manchester 2018 – […]

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close