Kategoria: Bez tytułu szachowego

Patryk Rekuć

  Patryk Rekuć ur. 2 listopada 2009 I kategoria szachowa (2022)  Szachy klasyczne Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (2 finały w latach 2021–2022, najlepszy wynik) XIV m. (Uniejów 2021 – U12) Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów (1 medal) brązowy (Lublin 2022) – Stoczek 45 Białystok  Ranking FIDE Najwyższe rankingi w karierze (stan na dzień 01.07.2022) szachy klasyczne […]

Szymon Ptaszyński

  Szymon Ptaszyński ur. 19 sierpnia 2008 I kategoria szachowa (2021)  Szachy klasyczne Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (5 finałów w latach 2016–2022, najlepszy wynik) XIII m. (Chrusty 2018 – U10) Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów (1 medal) brązowy (Lublin 2022) – Stoczek 45 Białystok  Ranking FIDE Najwyższe rankingi w karierze (stan na dzień 01.07.2022) szachy klasyczne […]

Jan Polakowski

  Jan Polakowski ur. 30 marca 1955 I kategoria szachowa (1979) od ? do 30.06.2022 reprezentant Niemiec  Szachy klasyczne Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów (1 medal) złoty (Poznań 1972)  Ranking FIDE Najwyższe rankingi w karierze (stan na dzień 01.06.2022) szachy klasyczne – 1333 (2021-12) szachy szybkie – 1432 (2021-12) szachy błyskawiczne – 1352 (2022-05)  Strony internetowe […]

Joanna Nowak

  Joanna Nowak ur. 5 sierpnia 1974 I kategoria szachowa (1988)  Szachy klasyczne Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (3 finały w latach 1987–1989, najlepszy wynik) IX m. (Wrocław 1988 – U15) Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów (1 medal) brązowy (Miętne 1987) – Włókniarz Bielsko-Biała Wybrane sukcesy w innych turniejach 1988 – dz. II m. w Piechowicach (turniej […]

Andrzej Klimek

  Andrzej Klimek ur. 27 lipca 1954 I kategoria szachowa (1974)  Szachy klasyczne Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (2 finały w latach 1973–1974, najlepszy wynik) XXV m. (Grudziądz 1974 – U20) Drużynowy Turniej o „Złotą Wieżę” (6 medali – wszystkie w barwach MLKS Piast Słupsk) 5 złotych (Słupsk 1976, Piotrków Trybunalski 1979, Lublin 1980, Rydzyna 1981, […]

Ignacy Bukłaho

  Ignacy Bukłaho ur. 16 lutego 2014 II kategoria szachowa (2022)  Szachy klasyczne Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (1 finał, 1 medal) srebrny (Poronin 2022 – U8)  Ranking FIDE Najwyższe rankingi w karierze (stan na dzień 01.06.2022) szachy klasyczne – 1142 (2022-06) szachy szybkie – 1186 (2022-06) szachy błyskawiczne – ()  Strony internetowe Karta na stronie […]

Andrzej Strąk

  Andrzej Strąk ur. 11 lutego 1964 II kategoria szachowa  Szachy klasyczne Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (3 finały w latach 1979–1981, najlepszy wynik) XXXV m. (Chorzów 1981 – U17) Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów (2 medale) 2 srebrne (Krosno 1980, Słupsk 1983) – Hutnik Warszawa  Strony internetowe Karta na stronie PZSzach

Mirosława Andrzejewska

  Mirosława Andrzejewska ur. 14 kwietnia 1975 (z domu Mączka) I kategoria szachowa (1989)  Szachy klasyczne Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (6 finałów w latach 1987–1993, najlepsze wyniki) VI m. (Limanowa 1991 – U16) IX m. (Żychlin 1989 – U15) Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów (1 medal) brązowy (Słupsk 1992)  Ranking FIDE Najwyższe rankingi w karierze (stan […]

Wojciech Korzeniowski

  Wojciech Korzeniowski ur. 18 lutego 2014 III kategoria szachowa (2021)  Szachy klasyczne Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (1 finał, 1 medal) brązowy (Poronin 2022 – U8)  Ranking FIDE Najwyższe rankingi w karierze (stan na dzień 01.05.2022) szachy klasyczne – () szachy szybkie – () szachy błyskawiczne – ()  Szachowe relacje rodzinne ojciec: Mateusz Korzeniowski (szachista)  Strony […]

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close