Kategoria: Bez tytułu szachowego

Monika Serafin

  Monika Serafin ur. 22 października 1982 (z domu Wiśniewska) I kategoria szachowa (2003) [I+] Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski kobiet w szachach szybkich XI m. (Żnin 2000) Indywidualne Mistrzostwa Polski kobiet w szachach błyskawicznych VIII m. (Bydgoszcz 2014) XVIII m. (Żnin 2000) Drużynowe Mistrzostwa Polski kobiet w szachach błyskawicznych (1 medal) brązowy (Bydgoszcz 2014) […]

Martyna Ziziuk

  Martyna Ziziuk ur. 25 czerwca 2000 I kategoria szachowa (2014) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (6 finałów w latach 2011–2017, najlepszy wynik) XIV m. (Karpacz 2015 – U16) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek w szachach szybkich (1 medal) srebrny (Warszawa 2012 – U12) Wybrane sukcesy w innych turniejach 2011 – dz. III m. w […]

Maja Mazurek

  Maja Mazurek ur. 12 marca 2007 I kategoria szachowa (2017) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (4 finały w latach 2014–2017, najlepszy wynik) XI m. (Poronin 2014 – U8) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek w szachach szybkich (1 medal) złoty (Wrocław 2017 – U10) Ranking FIDE najwyższy ranking w karierze – 1233 (1 listopada 2017) […]

Lena Obrochta

  Lena Obrochta ur. 16 kwietnia 2006 I kategoria szachowa (2016) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (2 finały w latach 2016–2017, najlepszy wynik) XXV m. (Jastrzębia Góra 2016 – U10) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek w szachach szybkich (1 medal) srebrny (Koszalin 2016 – U10) Ranking FIDE najwyższy ranking w karierze – 1361 (1 sierpnia […]

Natalia Maleszewska

  Natalia Maleszewska ur. 26 lutego 1989 (z domu Oszmian) I kategoria szachowa (2004) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (3 finały w latach 1999–2001, najlepszy wynik) XVI m. (Wisła 1999 – U10) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek w szachach błyskawicznych (1 medal) złoty (Olkusz 1999 – U10) Ranking FIDE najwyższy ranking w karierze – 1831 […]

Wojciech Rudnicki

  Wojciech Rudnicki ur. 29 stycznia 1970 II kategoria szachowa Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi PCK (4 medale) 3 złote (Wrocław 1997, Knurów 2002, Bogatynia 2003) brązowy (Sława 1999) Strony internetowe: Karta na stronie FIDE Karta na stronie PZSzach Karta na stronie ChessArbiter

Jan Radziun

  Jan Radziun ur. 1 marca 1950 zm. 3 kwietnia 2018 I kategoria szachowa (1981) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi PCK (3 medale) 2 złote (Stronie Śląskie 1998, Sułów 2000) srebrny (Brzeg Dolny 2001) Strony internetowe: Karta na stronie PZSzach Karta na stronie ChessArbiter

Konrad Tołkacz

  Konrad Tołkacz ur. 4 sierpnia 1940 w Czarnej Wsi pod Białymstokiem I kategoria szachowa (1982) sędzia szachowy I klasy działacz szachowy I kategoria szachowa, wiceprezes, sekretarz i członek Zarządu Polskiego Związku Szachowego. Honorowy Prezes Klubu Szachowego Stilon Gorzów Wielkopolski. Od lat 60-tych do 90-tych był wiceprezesem, sekretarzem i działaczem Klubu Sportowego Stilon Gorzów Wlkp. […]

Konrad Jarowski

  Konrad Jarowski ur. w 1979 II kategoria szachowa Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Świata juniorów XII m. (Warszawa 1991 – U12) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów (2 finały w latach 1991–1992, najlepszy wynik) IV m. (Limanowa 1991 – U12)

Agnieszka Okulewicz

  Agnieszka Okulewicz ur. w 1979 II kategoria szachowa Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (2 finały w latach 1991–1995, najlepszy wynik) XX m. (Limanowa 1991 – U12) Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów (1 medal) srebrny (Biała Podlaska 1994) – Gedania Gdańsk

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close