Kategoria: Kandydatki na mistrzynie krajowe

Angelika Maculewicz

  Angelika Maculewicz ur. 11 lutego 1975 w Elblągu kandydatka na mistrzynię krajową (1993) instruktor szachowy (2016) sędzia szachowy Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski kobiet w szachach błyskawicznych X m. (Kalisz 1993) XX m. (Legnica 1992) Drużynowe Mistrzostwa Polski kobiet w szachach błyskawicznych (1 medal) srebrny (Kalisz 1993) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (2 finały w […]

Katarzyna Stoma

  Katarzyna Stoma ur. 6 listopada 1988 w Piekarach Śląskich (z domu Kumorowicz) kandydatka na mistrzynię krajową (2003) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (7 finałów w latach 2000–2006, najlepsze wyniki) VII m. (Łeba 2004 – U16) VIII m. (Łeba 2006 – U18) Drużynowy Turniej o „Złotą Wieżę” (1 medal) brązowy (Międzybrodzie Żywieckie 2005) Ranking […]

Agata Halamus-Bulska

  Agata Halamus-Bulska ur. 30 listopada 1987 w Katowicach kandydatka na mistrzynię krajową (2010) instruktor szachowy (2013) sędzia szachowy (2008) Osiągnięcia szachowe: Akademickie Indywidualne Mistrzostwa Polski kobiet V m. (Katowice 2012) Akademickie Drużynowe Mistrzostwa Polski (1 medal) srebrny (Katowice 2013) Indywidualne Mistrzostwa Polski kobiet w szachach szybkich XVIII m. (Trzcianka 2014) Indywidualne Mistrzostwa Polski kobiet […]

Anna Dudel

  Anna Dudel ur. 4 października 1989 w Białymstoku kandydatka na mistrzynię krajową (2004) [k+] Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (5 finałów w latach 2000–2004, najlepsze wyniki) dwukrotnie VII m. (Kołobrzeg 2001 – U12, Brody Iłżeckie 2003 – U14) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek w szachach szybkich (1 medal) złoty (Polanica-Zdrój 2003 – U14) Ranking […]

Magdalena Kowara

  Magdalena Kowara ur. 5 grudnia 1992 w Rawie Mazowieckiej kandydatka na mistrzynię krajową (2017) sędzia szachowy klasy państwowej (2017) Osiągnięcia szachowe: Akademickie Drużynowe Mistrzostwa Polski (2 medale) 2 złote (Zabrze 2015, Hucisko 2016) Indywidualne Mistrzostwa Polski kobiet w szachach błyskawicznych X m. (Bydgoszcz 2014) Drużynowe Mistrzostwa Polski kobiet w szachach błyskawicznych (1 medal) srebrny […]

Anna Andrzejewska

  Anna Andrzejewska ur. 28 czerwca 1988 w Poznaniu kandydatka na mistrzynię krajową (2005) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski kobiet w szachach szybkich IX m. (Trzcianka 2014) XI m. (Trzcianka 2015) Indywidualne Mistrzostwa Polski kobiet w szachach błyskawicznych XVII m. (Mielno 2007) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (8 finałów w latach 2000–2008, najlepsze wyniki) dwukrotnie VI […]

Sabina Jabłońska

  Sabina Jabłońska ur. 4 listopada 1994 w Krakowie kandydatka na mistrzynię krajową (2012) Osiągnięcia szachowe: Akademickie Indywidualne Mistrzostwa Polski V m. (Katowice 2014) Akademickie Drużynowe Mistrzostwa Polski (1 medal) brązowy (Zabrze 2015) Indywidualne Mistrzostwa Świata juniorek XXVI m. (Chotowa 2010 – U20) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (8 finałów w latach 2005–2012, najlepsze wyniki) trzykrotnie […]

Barbara Baran

  Barbara Baran ur. 20 stycznia 1986 w Białogardzie kandydatka na mistrzynię krajową (2002) sędzia szachowy (2006) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (7 finałów w latach 1998–2004, najlepsze wyniki) dwukrotnie XIV m. (Krynica-Zdrój 2003 – U18, Łeba 2004 – U18) Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów (1 medal) brązowy (Koszalin 2003) Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek w […]

Roksana Jacek

  Roksana Jacek ur. 18 listopada 1995 w Szczecinie kandydatka na mistrzynię krajową (2014) sędzia szachowy (2014) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (9 finałów w latach 2005–2013, najlepszy wynik) VIII m. (Solina 2012 – U18) Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów w szachach V m. (Chotowa 2009) Ranking FIDE najwyższy ranking w karierze – 1946 (1 […]

Klara Czaplewska

  Klara Czaplewska ur. 18 kwietnia 1997 w Kołobrzegu kandydatka na mistrzynię krajową (2015) [k+] sędzia szachowy (2016) Osiągnięcia szachowe: Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek (najlepsze wyniki) dwukrotnie VII m. (Kołobrzeg 2005 – U8, Jastrzębia Góra 2014 – U18) VIII m. (Solina 2012 – U16) Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów (najlepszy wynik) IV m. (Ustroń 2011) Wybrane […]

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close