Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2010

41. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

2009 | 2010 | 2011
Ekstraliga
Ustroń, 6 – 14 lipca 2010
Sędzia główny: Bogdan Obrochta
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Polonia Trade Trans Warszawa 5 4 4 3 15 32½
2 Polonia Wrocław 2 3 5 11 30
3 JKSz MCKiS Jaworzno 1 3 2 4 4 4 11 27½
4 MKSz Rybnik 3 6 3 4 10 30½
5 Hetman Koronny Trzebinia 2 3 3 4 2 4 10 28½
6 Piątka Skierniewice 2 4 0 2 3 3 10 27½
7 Hetman-Politechnika Koszalińska 3 4 4 3 3 3 10 27½
8 Javena Hańcza Suwałki (↓) 3 2 3 3 5 5 25
9 Miedź Legnica (↓) 2 3 2 3 3 1 5 24½
10 AZS Politechnika Śląska Gliwice (↓) 1 2 2 ½ 3 ½ 3 16½
Uwaga: w składzie Ekstraligi 2011 zarezerwowano miejsce dla Mistrza Polski 2009, drużyny Stilon Gorzów Wielkopolski, która
podczas rozgrywek reprezentowała Polskę w ważnym drużynowym turnieju międzynarodowym (zob. regulamin DMPJ 2011).
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Miedź Legnica 0 2 2 2 3 4 4 4 5 9
2  AZS Politechnika Śląska Gliwice 1 1 1 3 3 3 3 3 3 10
3  Javena Hańcza Suwałki 0 1 3 3 3 4 4 5 5 8
4  Polonia Wrocław 2 2 4 6 8 9 9 11 11 2
5  MKSz Rybnik 2 3 3 3 4 6 8 8 10 4
6  Piątka Skierniewice 0 0 0 2 4 5 7 8 10 6
7  Hetman Koronny Trzebinia 0 1 3 3 4 4 6 8 10 5
8  JKSz MCKiS Jaworzno 2 4 6 6 7 7 7 9 11 3
9  Hetman-Politechnika Koszalińska 1 2 2 4 4 6 8 9 10 7
10  Polonia Trade Trans Warszawa 2 4 6 8 10 12 14 15 15 1
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Polonia Trade Trans Warszawa 32½ 54 2 Polonia Wrocław 30 54
1
2
.
3
4
5
.
6
mf
m
k+
I
II
I++
kmf
I++
Zbigniew Strzemiecki
Marcin Krzyżanowski
Michał Janczarski
Paweł Jarmuła
Łukasz Jarmuła
Monika Głuszko
Maria Leks
Kinga Pastuszko
2395
2377
2285
1971
1801
2004
2012
1781


2


2
3
6
8
4
9
9
4
5
9
1
2
3
4
5
6
m
k
I
II+
mf
I+
Oskar Wieczorek
Arkadiusz Bebel
Komil Khamidov
Szymon Kulaś
Anna Iwanow
Aleksandra Dadełło
2316
2247
1938
1903
2097
1726

7
3
6

4
9
9
9
9
9
9
3 JKSz MCKiS Jaworzno 27½ 54 4 MKSz Rybnik 30½ 54
1
2
3
4
5
6
mf
k
k
I
mf
II
Łukasz Tokarski
Bartosz Tokarski
Kacper Drozdowski
Mateusz Łapaj
Patrycja Łabędź
Matylda Rudol
2299
2185
2223
1964
2076
1481

3
8

6
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
m
I
I
I
I+
I+
Michał Matuszewski
Jakub Tobolski
Kamil Cichy
Marcin Smołka
Anna Krupa
Angelika Dziodzio
2317
2073
1900
1858
1836
1820
5
4
5


9
9
9
9
9
9
5 Hetman Koronny Trzebinia 28½ 54 6 Piątka Skierniewice 27½ 54
1
2
.
3
4
5
6
k
I++
II
I+
II
I+
II+
Maciej Klekowski
Roman Mucha
Michał Popiół
Kamil Tomsia
Michał Mirski
Magdalena Mucha
Joanna Maruszczak
2247
2181
1799
2099
1700
1875
1643
5

0



9
8
1
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
mf
I+
I
I
I++
I
Mateusz Kołosowski
Tomasz Klepaczka
Mateusz Błaszkiewicz
Jan Budziński
Magdalena Kowara
Aleksandra Tarnowska
2308
2108
1929
1881
1833
1756

4
3


6
9
9
9
9
9
9
7 Hetman-Politechnika Koszalińska 27½ 54 8 Javena Hańcza Suwałki 25 54
1
2
3
4
5
6
mf
I++
II
II
mf
II+
Marcel Kanarek
Paweł Weichhold
Borys Lebiedowicz
Wojciech Januszkiewicz
Klaudia Kulon
Klara Czaplewska
2387
2190
1595
1692
2230
1565

5

4

2
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
mf
I++
I
II
I++
I
Anna Warakomska
Marcin Pietruszewski
Michał Poświatowski
Michał Łada
Dominika Ostrowska
Katarzyna Murawko
2192
2098
1925
1671
1930
1734
4


3
4
7
9
9
9
9
9
9
9 Miedź Legnica 24½ 54 10 AZS Politechnika Śląska Gliwice 16½ 54
1
2
3
4
5
6
k
I++
I
II
I++
II+
Piotr Sabuk
Piotr Szumilas
Filip Cukrowski
Piotr Terochin
Aleksandra Zmarzły
Radosława Lascar
2193
2197
1947
1719
2026
1519
5
3



3
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I++
I++
II
II
I
III
Wojciech Wandzik
Maciej Mroziak
Mateusz Kosmala
Grzegorz Szolc
Natalia Szczurek
Jagoda Wójcik
2151
2068
1637
1678
1729
1400



4
1
0
9
9
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Marcel Kanarek Hetman-Politechnika Koszalińska 9
2 Arkadiusz Bebel Polonia Wrocław 7 9
3 Kacper Drozdowski JKSz MCKiS Jaworzno 8 9
4 Łukasz Jarmuła
Mateusz Łapaj
Polonia Trade Trans Warszawa
JKSz MCKiS Jaworzno
9
5 Klaudia Kulon Hetman-Politechnika Koszalińska 9
6 Angelika Dziodzio MKSz Rybnik 9
I liga
Suchedniów, 6 – 14 lipca 2010
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Stilon II Gorzów Wielkopolski 3 3 4 14 32
2 SP 8 Chrzanów (↑) 3 3 3 4 3 12 32
3 Śródmieście Wrocław (↑) 3 2 4 2 11 27½
4 Stoczek 45 Białystok 3 3 5 4 4 10 32
5 GCKiP Czarna 3 3 3 4 9 28½
6 MOS Wieliczka 3 2 4 9 25
7 Polonia II Wrocław 2 4 1 3 9 24½
8 HetMaN Szopienice Katowice (↓) 3 2 2 3 4 3 5 7 25
9 Na Pięterku Poznań (↓) 3 4 ½ 3 6 24
10 Brzozovia MOSiR Brzozów (↓) 2 2 2 2 1 3 3 19½
Uwaga: zespół Stilonu II Gorzów Wielkopolski nie awansował do Ekstraligi 2011 z powodu obecności w tych rozgrywkach
pierwszej drużyny tego klubu.
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Śródmieście Wrocław 1 1 3 5 7 7 9 11 11 3
2  Na Pięterku Poznań 0 2 2 4 4 4 5 5 6 9
3  HetMaN Szopienice Katowice 0 1 1 1 3 3 4 6 7 8
4  Stoczek 45 Białystok 1 2 4 4 6 8 8 8 10 4
5  Stilon II Gorzów Wielkopolski 2 4 5 7 7 9 10 12 14 1
6  Brzozovia MOSiR Brzozów 0 0 0 0 0 2 3 3 3 10
7  GCKiP Czarna 1 1 3 3 4 6 6 8 9 5
8  SP 8 Chrzanów 2 3 4 6 7 9 11 11 12 2
9  Polonia II Wrocław 2 3 3 3 5 5 5 7 9 7
10  MOS Wieliczka 1 3 5 7 7 7 9 9 9 6
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Stilon II Gorzów Wlkp. 32 54 2 SP 8 Chrzanów 32 54
1
2
3
4
.
5
6
k+
I
II+
II
II+
I
I
Kamil Klim
Maciej Chomski
Jakub Koitka
Radosław Świderski
Filip Delekta
Agata Rosiak
Anna Delekta
2245
1805
1875
1774
1779
1854
1678


3

4
7
9
7
7
6
7
9
9
1
2
.
3
4
5
6
k++
k
I++
II
II
k
II
Daniel Sadzikowski
Radosław Barski
Mirosław Lewicki
Andrzej Knapik
Szymon Drop
Malvina Chrząszcz
Kinga Kasperek
2309
2290
2149
1847
1629
2032
1587
7
5
0


7
4
8
7
3
9
9
9
9
3 Śródmieście Wrocław 27½ 54 4 Stoczek 45 Białystok 32 54
1
2
3
4
5
6
I
I++
II+
II
II
I
Bartłomiej Mondrzycki
Filip Dowgird
Przemysław Piotrowski
Witold Oszczanowski
Marta Wolska
Judyta Lachowicz
2039
2096
1875
1728
1622
1785
4
5


2
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I++
II
I
II
II+
II
Grzegorz Nasuta
Jakub Borawski
Kacper Żochowski
Filip Gorbacz
Dominika Gorbacz
Anna Rudnik
2102
1825
1887
1549
1612
1518
5



4
9
9
9
9
9
9
5 GCKiP Czarna 28½ 54 6 MOS Wieliczka 25 54
1
2
3
4
5
6
I
I++
II+
I
I++
I
Damian Lewtak
Marek Lis
Dominik Lewtak
Konrad Gawiec
Marcelina Lis
Katarzyna Cyboran
2008
2072
1631
1817
1905
1777


½
7
6
4
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
.
5
6
.
I
II
mf
II
III
I+
II+
III
Bartosz Ślęczka
Łukasz Czaplak
Jan-Krzysztof Duda
Konrad Buś
Wojciech Golenia
Sabina Jabłońska
Marcelina Tracz
Agnieszka Badoń
1886
1714
2175
1625
1600
1876
1669
1400
½



0
4
5
0
7
9
9
9
2
9
7
2
7 Polonia II Wrocław 24½ 54 8 HetMaN Szopienice Katowice 25 54
1
2
3
4
5
6
I
I
II
II
I++
I+
Paweł Stankiewicz
Bartosz Woźniak
Wojciech Bronsztejn
Kacper Grela
Magdalena Barburzyńska
Urszula Grochocińska
1930
1901
1635
1753
1923
1735



4
4
6
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I
I
II
II
k+
I
Bartłomiej Karcz
Damian Graczyk
Karol Perończyk
Bartłomiej Mazur
Anna Skrzypczak
Anna Mazur
1988
1893
1650
1800
2028
1496
3



7
9
9
9
9
9
9
9 Na Pięterku Poznań 24 54 10 Brzozovia MOSiR Brzozów 19½ 54
1
2
3
4
.
5
6
k
I++
I
II
III
I
II+
Adam Ścibior
Jan Musiałkiewicz
Wiktor Kwiatkowski
Tomasz Andrzejewski
Wojciech Niedbała
Maria Warchoł
Aleksandra Grabianowska
2235
2109
1870
1800
1600
1826
1600

6
6
1


½
9
9
9
4
5
9
9
1
2
3
4
5
6
.
I
I
II+
II
I
I
II
Dariusz Sycz
Tomasz Jaskółka
Marcin Chmiel
Jakub Gładysz
Danuta Więcławek
Inga Białowąs
Aleksandra Kozubal
1962
1926
1842
1652
1568
1633
1600
3




2
½
9
9
9
9
8
7
3
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Daniel Sadzikowski SP 8 Chrzanów 7 8
2 Marek Lis GCKiP Czarna 9
3 Jan-Krzysztof Duda MOS Wieliczka 9
4 Konrad Gawiec GCKiP Czarna 7 9
5 Anna Skrzypczak
Malvina Chrząszcz
Agata Rosiak
HetMaN Szopienice Katowice
SP 8 Chrzanów
Stilon II Gorzów Wielkopolski
7 9
6 Judyta Lachowicz Śródmieście Wrocław 9
II liga
Chełm, 6 – 14 lipca 2010 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Zbigniew Pyda
1 KKSz 1893 Kraków (↑) 18 16 Fart Kielce 11
2 Solny Grzybowo (↑) 16 17 Ognisko Rydułtowy 10
3 Silesia Racibórz 16 18 MDK Radom 10
4 PSSzach Pszczyna 16 19 Diagonalia Imielin 10
5 Victoria Kielce 14 20 Korona Rawicz 9
6 Carbo Gliwice 14 21 OTSz Ostrów Wielkopolski 9
7 Hetman Bydgoszcz 13 22 Szach Wolsztyn 9
8 Czternastka Warszawa 13 23 JKSz MCKiS II Jaworzno 9
9 ChTSz Chorzów 13 24 Urania Krosno 9
10 Hetman Częstochowa 12 25 Astra Leśniowice (↓) 9
11 Fabryczna Wrocław 12 26 Odrodzenie Kożuchów (↓) 9
12 Kornuty Gorlice 11 27 Staroniwa Rzeszów (↓) 6
13 EL-TUR SP 3 Bogatynia 11 28 Park Starzenice (↓) 4
14 Dwójka Tomaszów Lubelski 11 29 Pionier Jastrzębie-Zdrój (↓) 4
15 Pałac Młodzieży Katowice 11
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Radosław Szusterowski
Łukasz Licznerski
ChTSz Chorzów
Hetman Bydgoszcz
9 11
2 Radosław Dzierżak Diagonalia Imielin 9 11
3 Krzysztof Żarnowski
Łukasz Siedlanowski
Kornuty Gorlice
Astra Leśniowice
9 11
4 Krzysztof Erdmann JKSz MCKiS II Jaworzno 9 11
5 Małgorzata Jaśnikowska
Magdalena Pisarek
OTSz Ostrów Wielkopolski
Pionier Jastrzębie-Zdrój
10 11
6 Veronika Gažíková
Agata Stebel
Silesia Racibórz
Ognisko Rydułtowy
9 11

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close