Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2011

42. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

2010 | 2011 | 2012
Ekstraliga
Ustroń, 24 czerwca – 2 lipca 2011
Sędzia główny: Michał Wejsig
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Polonia Wrocław 5 4 16 38½
2 Polonia Trade Trans Warszawa 1 5 3 3 14 33½
3 Stilon Gorzów Wielkopolski ½ 2 5 4 4 14 32½
4 Hetman-Politechnika Koszalińska 4 3 4 6 13 34½
5 SP 8 Chrzanów 1 3 4 2 4 7 26
6 MKSz Rybnik 2 2 3 5 7 23½
7 Piątka Skierniewice ½ 1 2 3 4 7 20½
8 Śródmieście Wrocław (↓) 3 2 4 2 3 6 24
9 Hetman Koronny Trzebinia (↓) 2 3 3 6 23
10 JKSz MCKiS Jaworzno (↓) ½ 0 2 1 0 13
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Stilon Gorzów Wielkopolski 2 2 2 4 6 8 10 12 14 3
2  Hetman-Politechnika Koszalińska 1 3 3 3 5 7 9 11 13 4
3  Polonia Trade Trans Warszawa 2 4 6 8 8 9 10 12 14 2
4  Hetman Koronny Trzebinia 0 2 4 4 4 5 5 6 6 9
5  Śródmieście Wrocław 0 0 2 4 4 4 5 6 6 8
6  Piątka Skierniewice 2 2 3 5 5 5 5 5 7 7
7  MKSz Rybnik 2 4 5 5 7 7 7 7 7 6
8  JKSz MCKiS Jaworzno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
9  SP 8 Chrzanów 1 1 1 1 3 5 7 7 7 5
10  Polonia Wrocław 0 2 4 6 8 10 12 14 16 1
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Polonia Wrocław 38½ 54 2 Polonia Trade Trans Warszawa 33½ 54
1
2
3
4
5
6
am
m
I
I
mf
I+
Dariusz Świercz
Oskar Wieczorek
Komil Khamidov
Szymon Kulaś
Anna Iwanow
Aleksandra Dadełło
2553
2383
2040
1945
2162
1802

5
6


5
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
.
6
mf
m
I+
I
kmf
I++
I++
Zbigniew Strzemiecki
Marcin Krzyżanowski
Łukasz Jarmuła
Andrzej Maciejewski
Maria Leks
Monika Głuszko
Kinga Pastuszko
2422
2370
1871
1747
2058
2040
1862

8


2
2
7
9
9
9
9
5
4
9
3 Stilon Gorzów Wielkopolski 32½ 54 4 Hetman-Politechnika Koszalińska 34½ 54
1
2
3
4
5
6
mm
I++
I
II+
k
II+
Kamil Dragun
Arkadiusz Siwiec
Jakub Koitka
Filip Delekta
Klaudia Wiśniowska
Antonina Góra
2420
2123
1920
1848
2022
1667





6
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
mm
k+
II
II
mf
I
Marcel Kanarek
Paweł Weichhold
Borys Lebiedowicz
Wojciech Januszkiewicz
Katarzyna Adamowicz
Klara Czaplewska
2435
2285
1682
1749
2106
1586





7
9
9
9
9
9
9
5 SP 8 Chrzanów 26 54 6 MKSz Rybnik 23½ 54
1
2
3
4
5
6
mf
kmf
I
II
k
II+
Daniel Sadzikowski
Mirosław Lewicki
Karol Ulanowski
Szymon Drop
Malvina Chrząszcz
Kinga Kasperek
2374
2196
1949
1612
2046
1493

4

4

9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
m
I++
II
II
I++
II+
Michał Matuszewski
Przemysław Matuszczyk
Patrycjusz Cieślak
Kamil Kozioł
Anna Krupa
Martyna Konopacka
2319
2032
1734
1768
1899
1646
5




9
9
9
9
9
9
7 Piątka Skierniewice 20½ 54 8 Śródmieście Wrocław 24 54
1
2
3
4
.
5
6
I++
I
II
II+
II
I
I
Tomasz Klepaczka
Jan Budziński
Emil Osiński
Kamil Osiński
Radosław Psyk
Aleksandra Tarnowska
Paula Szymczak
2119
1960
1685
1708
1800
1814
1705

1
4
3
½

5
9
9
9
7
2
9
9
1
2
3
4
5
6
k
I
II+
I
I
I
Filip Dowgird
Bartłomiej Mondrzycki
Przemysław Piotrowski
Patrick Gajdamowicz
Karolina Cheńska
Judyta Lachowicz
2110
2048
1953
1869
1662
1695


5
4

9
9
9
9
9
9
9 Hetman Koronny Trzebinia 23 54 10 JKSz MCKiS Jaworzno 13 54
1
2
3
4
5
6
II
I+
I
II+
kmf
II
Michał Popiół
Kamil Tomsia
Piotr Śnihur
Michał Mirski
Magdalena Mucha
Justyna Filipek
1821
2090
1859
1787
1835
1600
2


7
4
0
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I+
II
II
II
II
II
Mateusz Łapaj
Grzegorz Szolc
Marcin Rosicki
Krzysztof Erdmann
Maria Rudol
Matylda Rudol
2021
1733
1603
1597
1462
1466


3
2
½
9
9
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Marcel Kanarek
Dariusz Świercz
Hetman-Politechnika Koszalińska
Polonia Wrocław
9
2 Marcin Krzyżanowski Polonia Trade Trans Warszawa 8 9
3 Komil Khamidov Polonia Wrocław 6 9
4 Szymon Kulaś Polonia Wrocław 9
5 Klaudia Wiśniowska
Anna Iwanow
Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Wrocław
9
6 Kinga Pastuszko
Klara Czaplewska
Polonia Trade Trans Warszawa
Hetman-Politechnika Koszalińska
7 9
I liga
Ustroń, 24 czerwca – 2 lipca 2011
Sędzia główny: Adam Curyło
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 KKSz 1893 Kraków (↑) 6 4 18 36½
2 Stoczek 45 Białystok (↑) 0 3 3 3 4 13 27
3 Polonia II Wrocław 4 3 4 2 4 4 11 29½
4 GCKiP Czarna (↑) 2 3 2 2 4 11 29
5 Solny Grzybowo 3 3 4 3 3 4 4 10 28
6 MOS Wieliczka 3 2 2 4 9 27½
7 Javena Hańcza Suwałki 4 3 2 2 6 7 28
8 AZS Politechnika Śląska Gliwice (↓) ½ 2 3 4 2 5 22½
9 Miedź Legnica (↓) 2 0 4 4 22
10 Stilon II Gorzów Wielkopolski (↓) 2 2 2 2 20
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Solny Grzybowo 2 3 4 5 5 7 8 10 10 5
2  Javena Hańcza Suwałki 0 1 3 5 5 5 7 7 7 7
3  Polonia II Wrocław 2 2 3 3 5 5 7 9 11 3
4  Stoczek 45 Białystok 2 3 3 4 6 8 10 11 13 2
5  MOS Wieliczka 2 4 4 4 6 8 8 9 9 6
6  Miedź Legnica 0 2 4 4 4 4 4 4 4 9
7  AZS Politechnika Śląska Gliwice 0 0 0 2 2 2 3 5 5 8
8  GCKiP Czarna 0 1 3 5 7 9 9 9 11 4
9  KKSz 1893 Kraków 2 4 6 8 10 12 14 16 18 1
10  Stilon II Gorzów Wielkopolski 0 0 0 0 0 0 0 0 2 10
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 KKSz 1893 Kraków 36½ 54 2 Stoczek 45 Białystok 27 54
1
2
3
4
5
6
I++
II+
I
II
kmf
II+
Przemysław Święch
Bartosz Sobolewski
Dominik Marczuk
Maciej Jajte-Pachota
Mariola Woźniak
Anna Marczuk
2213
1889
1914
1712
1812
1634

6
7
7
4
5
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
II+
I
II
II
II+
II+
Jakub Borawski
Kacper Żochowski
Tomasz Smolarczyk
Jakub Szóstko
Dominika Gorbacz
Anna Rudnik
1897
1954
1575
1645
1620
1594
3


6
3
6
9
9
9
9
9
9
3 Polonia II Wrocław 29½ 54 4 GCKiP Czarna 29 54
1
2
3
4
5
6
I++
I
II
II
I+
I
Paweł Stankiewicz
Aleksander Łukasiewicz
Kacper Grela
Artur Nowakowski
Urszula Grochocińska
Katarzyna Dwilewicz
2064
1925
1748
1631
1789
1603
5
2
7

5
6
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I++
I+
II+
II+
I++
I
Marek Lis
Damian Lewtak
Dominik Lewtak
Tomasz Szeglowski
Katarzyna Cyboran
Aleksandra Łapa
2121
2093
1693
1697
1869
1458
6


4

9
9
9
9
9
9
5 Solny Grzybowo 28 54 6 MOS Wieliczka 27½ 54
1
2
3
4
5
6
I+
I
II+
II
II
II+
Maciej Adamowicz
Jakub Gabryjałowicz
Maciej Kowalski
Maciej Wącior
Agata Przybylska
Julia Antolak
1989
1749
1720
1664
1604
1509

3

4
5
8
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
mf
I
I
II
II+
II
Jan-Krzysztof Duda
Bartosz Ślęczka
Konrad Buś
Jerzy Kyć
Marcelina Tracz
Weronika Ślęczka
2274
1881
1871
1627
1692
1600
8
3
5

5
1
9
9
9
9
9
9
7 Javena Hańcza Suwałki 28 54 8 AZS Politechnika Śląska Gliwice 22½ 54
1
2
3
4
.
5
6
k
k
I+
II+
II
k
I
Bartosz Sowul
Marcin Pietruszewski
Katarzyna Murawko
Dawid Moćkun
Rafał Buraczewski
Dominika Ostrowska
Kamila Jaśkiewicz
2208
2128
1796
1688
1621
1942
1620
3

2


7
9
9
9
6
3
9
9
1
2
3
4
.
5
6
.
k
I++
II+
II
III
I
II
II
Wojciech Wandzik
Maciej Mroziak
Jakub Lizak
Michał Mroziak
Krzysztof Płocica
Joanna Pańczuk
Jagoda Wójcik
Karolina Witkowska
2239
2153
1772
1800
1600
1678
1600
1600

7

½
0
3
2
0
9
9
9
7
2
9
7
2
9 Miedź Legnica 22 54 10 Stilon II Gorzów Wlkp. 20 54
1
2
3
4
.
5
6
k+
I
II
II
II
I++
II+
Aleksandra Zmarzły
Robert Malec
Piotr Terochin
Grzegorz Krawiec
Mateusz Małecki
Magdalena Barburzyńska
Radosława Lascar
2094
1830
1711
1598
1339
1936
1587
2

5

½

5
9
9
9
5
4
9
9
1
2
3
4
5
6
I
I
II+
II
I
II
Mateusz Błaszkiewicz
Maciej Chomski
Radosław Świderski
Jakub Witczak
Anna Delekta
Julia Borowczyk
1871
1845
1815
1589
1706
1600

3
3

5
1
9
9
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Jan-Krzysztof Duda MOS Wieliczka 8 9
2 Kacper Żochowski Stoczek 45 Białystok 9
3 Kacper Grela
Dominik Marczuk
Polonia II Wrocław
KKSz 1893 Kraków
7 9
4 Maciej Jajte-Pachota KKSz 1893 Kraków 7 9
5 Dominika Ostrowska Javena Hańcza Suwałki 7 9
6 Julia Antolak Solny Grzybowo 8 9
II liga
Darłówek, 24 czerwca – 2 lipca 2011 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 Silesia Racibórz (↑) 21 26 Ognisko Rydułtowy 11
2 Dwójka Tomaszow Lubelski (↑) 16 27 MKSz II Rybnik 11
3 HetMaN Szopienice Katowice (↑) 16 28 UKS 21 Podlesie 11
4 Victoria Kielce 15 29 Śródmieście II Wrocław 11
5 Czternastka Warszawa 15 30 Odrodzenie Kożuchów 11
6 Rodło Opole 15 31 RKSz Rzeszów 11
7 KTS-W Kalisz 14 32 MTSz Mińsk Mazowiecki 10
8 Gryf Szczecin 13 33 MLKSz Myślenice Archon+ (↓) 10
9 Pałac Młodzieży Katowice 13 34 Szachylice Chylice (↓) 10
10 Hetman Bydgoszcz 13 35 MDK Radom (↓) 10
11 PSSzach Pszczyna 13 36 Wieniawa Leszno (↓) 10
12 OPP Toruń 13 37 Jaćwież Suwałki (↓) 9
13 ChTSz Chorzów 13 38 Giecek Radków (↓) 9
14 Na Pięterku Poznań 13 39 Fabryczna Wrocław (↓) 9
15 Brzozovia MOSiR Brzozów 13 40 Polonia III Wrocław (↓) 9
16 EL-TUR SP 3 Bogatynia 12 41 Fart Kielce (↓) 9
17 Szach Wolsztyn 12 42 LUKKS Kielce (↓) 9
18 Urania Krosno 12 43 Piątka Wieluń (↓) 9
19 Carbo Gliwice 12 44 Astra Leśniowice (↓) 9
20 Hetman Częstochowa 12 45 KKSz 1893 II Kraków (↓) 8
21 Kiełbaska Kościelec 12 46 S-KKS Przemyśl (↓) 8
22 Diagonalia Imielin 12 47 Lotnik Mielec (↓) 6
23 Kornuty Gorlice 11 48 Korona Rawbud Rawicz (↓) 5
24 OTSz Ostrów Wielkopolski 11 49 Goniec Kluczbork (↓) 2
25 Rotmistrz Grudziądz 11 50 Mat Zabrze (↓) 0
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Michał Obruśnik
Jan Góra
Silesia Racibórz
Jaćwież Suwałk
9 11
2 Wiktor Kwiatkowski Kiełbaska Kościelec 10½ 11
3 Aleksander Kaczmarek
Piotr Mucha
Tomasz Żebracki
Kacper Tomaszewski
Victoria Kielce
PSSzach Pszczyna
Hetman Bydgoszcz
Kiełbaska Kościelec
9 11
4 Dawid Czerw Astra Leśniowice 10½ 11
5 Joanna Byrka Victoria Kielce 10 11
6 Veronika Gažíková
Magdalena Ziemba
Silesia Racibórz
Kornuty Gorlice
10 11

Strony internetowe