Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2013

44. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

2012 | 2013 | 2014
Ekstraliga
Karpacz, 22 – 30 lipca 2013
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
                           
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10    
                           
1 Stilon Gorzów Wielkopolski   4 4 3 4 15 35½
2 Stoczek 45 Białystok 2   5 4 3 5 5 15 35½
3 Gülermak Polonia Warszawa   2 4 3 4 13 32½
4 Polonia Wrocław 2 1 4   4 3 13 31
5 MKSz Rybnik 3 2   3 4 5 8 28
6 KKSz 1893 Kraków 3   3 4 8 26
7 Javena Hańcza Suwałki 2 2 2 3   4 7 24
8 Hetman Koronny Trzebinia (↓) 3 ½ 3 3 2   3 3 5 21½
9 SP 8 Chrzanów (↓) 1 2 3   5 3 19½
10 Dwójka Tomaszów Lubelski (↓) 2 1 ½ 1 2 3 1   3 16½
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Hetman Koronny Trzebinia 1 2 2 3 3 4 5 5 5 8
2  Polonia Wrocław 2 3 5 5 7 9 9 11 13 4
3  Stilon Gorzów Wielkopolski 1 1 3 5 7 9 11 13 15 1
4  Dwójka Tomaszów Lubelski 0 0 0 1 1 1 1 3 3 10
5  Javena Hańcza Suwałki 0 2 3 3 5 5 5 5 7 7
6  Stoczek 45 Białystok 2 4 6 8 10 11 13 13 15 2
7  KKSz 1893 Kraków 2 2 2 4 6 7 8 8 8 6
8  MKSz Rybnik 1 3 4 4 4 6 6 8 8 5
9  Gülermak Polonia Warszawa 0 2 4 6 6 7 9 11 13 3
10  SP 8 Chrzanów 1 1 1 1 1 1 3 3 3 9
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
                       
  1 Stilon Gorzów Wielkopolski   35½ 54   2 Stoczek 45 Białystok   35½ 54
1
2
.
3
4
5
6
am
I+
I+
I+
II+
mf
II+
Kamil Dragun
Jakub Koitka
Radosław Świderski
Igor Janik
Jakub Witczak
Klaudia Wiśniowska
Monika Malinowska
2532
1963
1958
1930
1816
2178
1365

6
½


7
8
8
2
9
9
9
9
1
2
.
3
4
5
.
6
mf
I++
I+
I++
I
I+
I+
mf
Grzegorz Nasuta
Kacper Żochowski
Jakub Borawski
Jakub Szóstko
Jakub Kosakowski
Anna Rudnik
Gabriela Burakowska
Oliwia Kiołbasa
2353
2087
2011
1895
1811
1671
1668
1955
7

0
6

2
3
9
6
3
9
9
4
5
9
  3 Gülermak Polonia Warszawa   32½ 54   4 Polonia Wrocław   31 54
1
2
.
3
4
.
5
6
k+
k
k
I
II+
II
kmf
I
Łukasz Jarmuła
Paweł Jarmuła
Bartosz Nowicki
Igor Kowalski
Maciej Oleszek
Jan Mrozowski
Maria Leks
Emilia Kaniewska
2261
2150
2168
1814
1665
1500
2109
1653


4


0

5
8
5
5
8
9
1
9
9
1
2
3
4
5
6
mm
I++
I+
I
I++
I
Anna Iwanow
Komil Khamidov
Kacper Grela
Kamil Nowak
Aleksandra Dadełło
Katarzyna Dwilewicz
2227
2080
2003
1786
1843
1641
5
7
6
5

9
9
9
9
9
9
  5 MKSz Rybnik   28 54   6 KKSz 1893 Kraków   26 54
1
2
3
4
5
6
I+
I
I++
I
k
I
Damian Śliwicki
Marcin Smołka
Kamil Kozioł
Dawid Klementowski
Angelika Dziodzio
Wiktoria Cieślak
2027
2040
2035
1712
1937
1524
5



2
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
mf
I++
II+
I
I
I++
Łukasz Licznerski
Dominik Marczuk
Mateusz Róg
Sebastian Gołda
Katarzyna Jędrocha
Anna Marczuk
2328
2043
1465
1626
1676
1778

4
1

4
8
9
9
9
9
9
9
  7 Javena Hańcza Suwałki   24 54   8 Hetman Koronny Trzebinia   21½ 54
1
2
3
4
5
6
k
I+
II
II
I++
I+
Marcin Pietruszewski
Michał Poświatowski
Michał Wierzbicki
Maciej Popławski
Katarzyna Murawko
Julia Murawko
2099
2067
1413
1593
1877
1645

3
½
5
7
5
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I
II+
I
II
kmf
I
Michał Mirski
Michał Popiół
Juliusz Pham
Maciej Kasprzyk
Mariola Woźniak
Weronika Łęczek
1864
1865
1785
1468
2016
1586

3

1

5
9
9
9
9
9
9
  9 SP 8 Chrzanów   19½ 54   10 Dwójka Tomaszów Lubelski   16½ 54
1
2
3
4
5
6
I
I
II
I
I
I
Andrzej Knapik
Szymon Drop
Paweł Adamczyk
Krzysztof Szczurek
Kinga Kasperek
Honorata Kucharska
1923
1811
1669
1689
1567
1603
2

6
3
0
5
9
9
9
9
9
9
1
2
.
.
3
4
5
.
6
I
I
I
II
II
II
I++
I
II
Marcin Molenda
Maciej Żądło
Rafał Sikora
Szymon Łuczka
Karol Wolczyk
Michał Choina
Antonina Góra
Małgorzata Bębnik
Maja Kargol
1879
1851
1862
1651
1480
1577
1832
1556
1600



½



0
0
8
5
3
2
9
9
7
2
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
                 
1 Grzegorz Nasuta Stoczek 45 Białystok 7 9    
2 Komil Khamidov Polonia Wrocław 7 9    
3 Igor Janik Stilon Gorzów Wielkopolski 9    
4 Jakub Kosakowski Stoczek 45 Białystok 9    
5 Maria Leks Gülermak Polonia Warszawa 9    
6 Anna Marczuk KKSz 1893 Kraków 8 9    
I liga
Karpacz, 22 – 30 lipca 2013
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
                           
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10    
                           
1 Hetman Katowice (↑)   3 2 6 4 5 4 15 36½
2 GCKiP Czarna (↑) 3   4 4 3 3 4 5 15 35
3 Hetman-Politechnika Koszalińska (↑) 4 2   5 4 14 35½
4 Solny Grzybowo 0 2   3 4 4 5 11 28½
5 Śródmieście Wrocław 3   3 4 10 28
6 MTSz Mińsk Mazowiecki 3 1 3   2 3 9 25
7 ŻKSz Żary 2 2 4   4 8 27½
8 MOS Wieliczka (↓) 1 2 2 2 3   5 22
9 Silesia Racibórz (↓) ½ ½ ½ ½ 3 ½   3 2 13½
10 PSSzach Pszczyna (↓) 2 1 1 2 2 3   1 18½
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  ŻKSz Żary 2 4 6 6 6 6 6 8 8 7
2  PSSzach Pszczyna 0 0 1 1 1 1 1 1 1 10
3  MOS Wieliczka 1 1 1 3 5 5 5 5 5 8
4  Hetman Katowice 2 4 4 6 8 10 12 13 15 1
5  GCKiP Czarna 1 3 4 6 8 10 12 13 15 2
6  Śródmieście Wrocław 1 2 2 2 4 6 8 10 10 5
7  Solny Grzybowo 0 0 2 4 5 5 7 9 11 4
8  MTSz Mińsk Mazowiecki 1 1 2 4 5 7 7 7 9 6
9  Hetman-Politechnika Koszalińska 2 4 6 6 6 8 10 12 14 3
10  Silesia Racibórz 0 1 2 2 2 2 2 2 2 9
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
                       
  1 Hetman Katowice   36½ 54   2 GCKiP Czarna   35 54
1
2
3
4
5
6
I+
I
mf
I
I+
k
Piotr Mucha
Bartłomiej Mazur
Viktor Gažík (SVK)
Mateusz Lis
Anna Mazur
Veronika Gažíková (SVK)
2003
1701
2112
1717
1716
2066
4

8


9
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
.
5
6
m
kmf
IV
I
I
I++
I
Damian Lewtak
Mirosław Lewicki
Piotr Sygulski
Radosław Psyk
Mieszko Miś
Katarzyna Cyboran
Joanna Święch
2254
2201
1400
1805
1512
1763
1563
7

0
6
4
6
9
9
1
9
8
9
9
  3 Hetman-Politechnika Koszalińska 35½ 54   4 Solny Grzybowo   28½ 54
1
2
3
4
5
6
I++
II+
I+
II
I++
II+
Maciej Adamowicz
Mateusz Małaczek
Wojciech Januszkiewicz
Miłosz Pijewski
Klara Czaplewska
Aleksandra Trembowiecka-Wysota
2036
1849
1830
1489
1689
1399
8
5
7


9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I
I
I
III
I++
I+
Kacper Karwowski
Maciej Wącior
Maciej Kowalski
Miłosz Rogala
Joanna Maruszczak
Julia Antolak
1930
1758
1908
1600
1824
1761

7


6
6
9
9
9
9
9
9
  5 Śródmieście Wrocław   28 54   6 MTSz Mińsk Mazowiecki   25 54
1
2
3
4
5
6
I
I+
II+
II+
I+
kmf
Michał Dzikowski
Witold Oszczanowski
Franciszek Sernecki
Adam Kawaler
Joanna Korpalska
Agnieszka Dmochowska
1904
1936
1736
1671
1672
1807
2
7

7
5
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I++
I+
II
II+
I
I
Jakub Suliborski
Filip Delekta
Damian Koseski
Przemysław Laszczak
Anna Delekta
Pola Parol
2007
1951
1653
1545
1740
1646


3
4
3
7
9
9
9
9
9
9
  7 ŻKSz Żary   27½ 54   8 MOS Wieliczka   22 54
1
2
3
4
5
6
I+
II+
II+
I
I++
I
Karol Kucza
Krzysztof Mądrawski
Oskar Wołoch
Maria Karłyk
Monika Rykała
Sara Michalczuk
1974
1769
1725
1424
1867
1407
5
5



3
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I++
I++
II
II
I
II
Jan Góra
Konrad Buś
Mikołaj Ryk
Jan Paweł Gawor
Marcelina Tracz
Michalina Dębowska
2043
2070
1516
1548
1709
1433
3
6
1

5
9
9
9
9
9
9
  9 Silesia Racibórz   13½ 54   10 PSSzach Pszczyna   18½ 54
1
2
3
4
5
6
.
II+
II
II
III
II
III
Nikodem Śleziński
Mateusz Wieczorek
Kamil Kalinowski
Jacek Nitychoruk
Paulina Suchanek
Maria Stugiewicz
Zofia Wieczorek
1684
1684
1518
1369
1339
1400
1000
3
3


½
1
0
9
9
9
9
9
5
4
1
2
.
3
4
5
6
II
I
II
I
III
II
II+
Maciej Muszyński
Dawid Janulek
Wojciech Szmidt
Witold Klepek
Fryderyk Kowalczyk
Weronika Kaszok
Agnieszka Kwiatkowska
1658
1848
1558
1742
1600
1355
1501
2

½

2
2
4
5
8
5
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
                 
1 Maciej Adamowicz Hetman-Politechnika Koszalińska 8 9    
2 Witold Oszczanowski Śródmieście Wrocław 7 9    
3 Viktor Gažík Hetman Katowice 8 9    
4 Mateusz Lis Hetman Katowice 9    
5 Klara Czaplewska
Monika Rykała
Hetman-Politechnika Koszalińska
ŻKSz Żary
9    
6 Veronika Gažíková Hetman Katowice 9 9    
II liga
Szczyrk, 22 – 30 lipca 2013 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Łukasz Brożek
                 
1 Rodło Opole (↑)   22   23 Carbo Gliwice   11
2 Victoria Kielce (↑)   16   24 Miedź Legnica   11
3 UKS Szachylice (↑)   15   25 SP 1 w Brzozowie   10
4 MLKSz Myślenice Archon+   15   26 Odrodzenie Kożuchów   10
5 Ognisko Rydułtowy   14   27 ChTS Chorzów   10
6 KTSz-W Kalisz   14   28 Na Pięterku Poznań   10
7 Wisła Kraków   14   29 KKSz 1893 II Kraków   10
8 UKS 21 Podlesie   14   30 Diagonalia Imielin   10
9 Chrobry Gniezno   13   31 Szach Wolsztyn   10
10 Urania MOSiR Krosno   13   32 Czternastka Warszawa   10
11 MCKiS Jaworzno   13   33 Strzybniczanka Tarnowskie Góry (↓) 9
12 Skoczek Tczew   12   34 OTSz Ostrów Wlkp. (↓)   9
13 Hetman Bydgoszcz   12   35 MUKS Cieszyn (↓)   9
14 Polonia II Wrocław   12   36 Fabryczna Wrocław (↓)   9
15 AZS Politechnika Śląska Gliwice   12   37 MTSz II Mińsk Mazowiecki (↓)   9
16 Smecz Konin   12   38 Rzeszowski Klub Szachowy (↓)   9
17 Hetman Częstochowa   12   39 Pionier Jastrzębie-Zdrój (↓)   8
18 Piątka Wieluń   12   40 MKSz II Rybnik (↓)   6
19 AKS Mikołów   12   41 Korona Rawbud Rawicz (↓)   5
20 Kornuty Gorlice   12   42 64 Zielona Góra (↓)   4
21 Wieniawa Leszno   11    43 Zieloni MGM Zielonka  (↓)   4
22 Pałac Młodzieży Katowice   11          
                 
Najlepsze wyniki na szachownicach
           
1 Karol Ulanowski Skoczek Tczew 9 11  
2 Patryk Mrozowski Urania MOSiR Krosno 10 11  
3 Maciej Adamczewski KTSz-W Kalisz 10 11  
4 Michał Wiśniewski Rodło Opole 11  
5 Karolina Jarmużek Na Pięterku Poznań 10½ 11  
6 Agata Stebel
Marta Sobczak
Ognisko Rydułtowy
Pałac Młodzieży Katowice
10 11  

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close