Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2014

45. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

2013 | 2014 | 2015
Ekstraliga
Masłów Pierwszy, 25 lipca  – 2 sierpnia 2014
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Stoczek 45 Białystok 2 4 5 5 16 36½
2 Hetman Katowice 4 5 3 4 15 37½
3 Polonia Wrocław 4 4 4 4 14 30½
4 Stilon Gorzów Wielkopolski ½ 3 3 4 4 10 27½
5 GCKiP Czarna 1 2 3 5 4 6 4 9 29
6 MKSz Rybnik 2 4 4 3 9 27½
7 KKSz 1893 Kraków 2 3 1 2 4 4 9 24½
8 Gülermak Polonia Warszawa 1 2 2 2 4 20½
9 Javena Hańcza Suwałki (↓) 1 3 2 0 3 2 4 20½
10 Hetman-Politechnika Koszalińska (↓) 2 2 2 2 2 0 16
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Javena Hańcza Suwałki 0 0 0 0 1 1 1 2 4 9
2  Polonia Wrocław 2 4 6 8 10 12 12 12 14 3
3  Stilon Gorzów Wielkopolski 0 2 4 4 6 7 9 9 10 4
4  GCKiP Czarna 2 2 4 6 6 7 9 9 9 5
5  MKSz Rybnik 0 2 2 4 5 5 5 7 9 6
6  Stoczek 45 Białystok 2 4 6 6 8 10 12 14 16 1
7  KKSz 1893 Kraków 0 0 0 2 2 4 6 8 9 7
8  Hetman Katowice 2 4 6 8 10 12 14 15 15 2
9  Hetman-Politechnika Koszalińska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
10  Gülermak Polonia Warszawa 2 2 2 2 2 2 2 4 4 8
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Stoczek 45 Białystok 36½ 54 2 Hetman Katowice 37½ 54
1
2
3
4
5
6
mf
I++
I+
mf
I++
I++
Grzegorz Nasuta
Kacper Żochowski
Jakub Kosakowski
Oliwia Kiołbasa
Gabriela Burakowska
Zuzanna Kalinowska
2331
2047
1937
2021
1791
1597

5



9
9
9
9
9
9
1
2
.
3
4
5
.
6
k++
I++
I++
mf
II
mf
I+
mf
Łukasz Jarmuła
Piotr Mucha
Rafał Faron
Viktor Gažík (SVK)
Rafał Jobda
Veronika Gažíková (SVK)
Anna Mazur
Alicja Śliwicka
2296
2022
2022
2204
1529
2034
1707
1850




4

1
8
9
4
5
9
9
6
3
9
3 Polonia Wrocław 30½ 54 4 Stilon Gorzów Wielkopolski 27½ 54
1
2
3
4
.
5
.
6
I++
kmf
I++
I+
II+
I++
I++
I
Komil Khamidov
Mariola Woźniak
Szymon Gumularz
Kacper Grela
Łukasz Lipski
Aleksandra Dadełło
Katarzyna Dwilewicz
Karolina Kalinowska
2098
2121
2062
2017
1595
1880
1721
1515
4



1
2

9
9
9
7
2
4
5
9
1
2
3
4
.
5
6
I+
I+
I++
II
II+
k
II+
Radosław Świderski
Filip Delekta
Igor Janik
Dawid Pawłowski
Jakub Chyży
Joanna Maruszczak
Monika Malinowska
1952
1913
2071
1342
1353
1914
1338
4

6
0
1

9
9
9
4
5
9
9
5 GCKiP Czarna 29 54 6 MKSz Rybnik 27½ 54
1
2
3
4
5
6
I++
I+
I++
I
I++
I++
Dominik Lewtak
Konrad Gawiec
Radosław Psyk
Mieszko Miś
Katarzyna Cyboran
Joanna Święch
1986
1978
1874
1662
1762
1623
5

4


9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k
k
I++
II
k
I
Damian Śliwicki
Marcin Smołka
Kamil Kozioł
Antoni Fritz
Angelika Dziodzio
Wiktoria Cieślak
2082
2102
2090
1577
1935
1609
4
3



6
9
9
9
9
9
9
7 KKSz 1893 Kraków 24½ 54 8 Gülermak Polonia Warszawa 20½ 54
1
2
3
4
5
6
k
I++
I
II+
I++
II
Konrad Buś
Dominik Marczuk
Krzysztof Szczurek
Piotr Krawczyk
Anna Marczuk
Alicja Grochot
2152
2091
1734
1461
1866
1292

6
2
2

9
9
9
9
9
9
1
2
.
3
4
5
.
6
.
k+
k+
k
I+
I
k
I+
II+
II
Bartosz Nowicki
Paweł Jarmuła
Łukasz Nowak
Igor Kowalski
Kosma Pacan-Milej
Kinga Pastuszko
Emilia Kaniewska
Weronika Soćko
Matylda Ossolińska
2256
2140
2110
1904
1670
1944
1741
1546
1412
1
3
3

6
1
0
2
0
5
7
6
9
9
6
3
7
2
9 Javena Hańcza Suwałki 20½ 54 10 Hetman-Politechnika Koszalińska 16 54
1
2
.
3
4
5
6
I++
I
I
II+
II
k
I
Michał Poświatowski
Rafał Buraczewski
Michał Łada
Maciej Popławski
Michał Wierzbicki
Katarzyna Murawko
Michalina Rudzińska
2013
1883
1882
1613
1485
1904
1533
2
1
3
1
6

3
8
3
7
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
II+
I+
II
II
I++
I
Borys Lebiedowicz
Wojciech Januszkiewicz
Miłosz Pijewski
Patryk Wolaniecki
Klara Czaplewska
Aleksandra Trembowiecka
1833
1852
1530
1401
1751
1455
3
5
½
2
3
9
9
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Grzegorz Nasuta Stoczek 45 Białystok 9
2 Filip Delekta Stilon Gorzów Wielkopolski 9
3 Jakub Kosakowski
Viktor Gažík
Stoczek 45 Białystok
Hetman Katowice
9
4 Oliwia Kiołbasa Stoczek 45 Białystok 9
5 Anna Marczuk KKSz 1893 Kraków 9
6 Alicja Śliwicka Hetman Katowice 8 9
I liga
 Masłów Pierwszy, 25 lipca  – 2 sierpnia 2014
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Rodło Opole (↑) 3 3 4 4 14 31½
2 Hetman Koronny Trzebinia (↑) 4 3 3 4 14 30½
3 Śródmieście Wrocław 3 4 5 13 34
4 Victoria Kielce 3 1 3 4 4 4 12 28½
5 Solny Grzybowo 3 2 5 3 10 26½
6 ŻKSz Żary 3 3 3 3 3 5 9 28½
7 Laura Chylice 3 2 3 4 4 5 8 28½
8 Dwójka Tomaszów Lubelski (↓) 2 2 3 5 24
9 MTSz Mińsk Mazowiecki (↓) 2 1 2 3 3 2 3 5 23
10 MLKSz Myślenice (↓) 2 2 ½ 2 1 1 0 15
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Solny Grzybowo 2 2 3 4 6 8 8 8 10 5
2  Dwójka Tomaszów Lubelski 0 2 4 4 5 5 5 5 5 8
3  Rodło Opole 2 3 4 6 8 10 12 12 14 1
4  MTSz Mińsk Mazowiecki 0 0 1 2 3 3 5 5 5 9
5  Laura Chylice 0 1 1 2 2 4 4 6 8 7
6  Victoria Kielce 2 4 4 5 6 6 8 10 12 4
7  Hetman Koronny Trzebinia 2 3 5 7 9 10 12 14 14 2
8  Śródmieście Wrocław 0 2 4 5 5 7 9 11 13 3
9  ŻKSz Żary 2 3 4 5 6 7 7 9 9 6
10  MLKSz Myślenice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Rodło Opole 31½ 54 2 Hetman Koronny Trzebinia 30½ 54
1
2
3
4
5
6
k
I
I
I
I+
I
Filip Cukrowski
Michał Wiśniewski
Jan Pułtorak
Aleksander Szmer
Karolina Karleszko
Agnieszka Kwiatkowska
2230
1899
1937
1760
1692
1515
3
4

7

9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
.
I++
I
I++
II
I
II+
II
Kamil Tomsia
Michał Mirski
Michał Karpus
Maciej Kasprzyk
Weronika Łęczek
Martyna Wikar
Milena Ślusarczyk
2147
1853
1943
1495
1591
1383
1600
6

8
5
4
1
0
9
9
9
9
9
5
4
3 Śródmieście Wrocław 34 54 4 Victoria Kielce 28½ 54
1
2
3
4
5
6
I++
I
I
II+
kmf
I+
Witold Oszczanowski
Jakub Chmielewski
Franciszek Sernecki
Michał Hołownia
Agnieszka Dmochowska
Zofia Frej
2086
1936
1802
1597
1876
1723



7

6
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k
k+
II
II
I++
I+
Aleksander Kaczmarek
Ewa Harazińska
Monika Anyż
Borys Paliwoda
Weronika Posuniak
Magdalena Harazińska
2179
2062
1600
1494
1708
1632
9
7
½
3
4
5
9
9
9
9
9
9
5 Solny Grzybowo 26½ 54 6 ŻKSz Żary 28½ 54
1
2
3
4
5
6
I
I+
II
II
I++
I++
Maciej Kowalski
Maciej Wącior
Miłosz Rogala
Krzysztof Kabaciński
Urszula Cichocka
Julia Antolak
1985
1900
1303
1432
1730
1884
4



4
8
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I++
I
I+
III
I++
I
Karol Kucza
Krzysztof Mądrawski
Oskar Wołoch
Bartosz Szakiel
Monika Rykała
Maria Karłyk
2042
1769
1929
1600
1865
1445

6
7
1

9
9
9
9
9
9
7 Laura Chylice 28½ 54 8 Dwójka Tomaszów Lubelski 24 54
1
2
3
4
.
5
6
I+
I
I++
II
II
I
I
Mikołaj Winiarski
Jacek Wiśniewski
Patryk Chylewski
Hubert Mamiński
Jan Golecki
Aleksandra Tarnowska
Pola Mościcka
2061
1667
1909
1635
1570
1777
1579
4
1

1
5
5
6
5
9
9
4
9
9
9
1
2
.
3
4
.
5
.
6
I++
I
I
III
II
IV
I++
I
I
Marcin Molenda
Maciej Żądło
Szymon Łuczka
Norbert Bukała
Karol Wolczyk
Kamil Cisek
Antonina Góra
Małgorzata Bębnik
Barbara Trybowska
1993
1821
1768
1600
1460
1400
1832
1601
1463



1
6
½
4
1
3
9
5
4
6
9
3
7
2
9
9 MTSz Mińsk Mazowiecki 23 54 10 MLKSz Myślenice 15 54
1
2
.
3
4
5
6
II
I
II
II+
II
I++
I++
Damian Koseski
Maciej Kowalec
Arkadiusz Abramowski
Przemysław Laszczak
Jakub Dróżdż
Kamila Jaśkiewicz
Pola Parol
1614
1848
1676
1610
1459
1683
1768
½

2
5
3

6
9
3
9
9
9
9
1
2
3
4
.
5
6
I++
II+
II+
II
II+
II+
II+
Marcin Chmiel
Maciej Wilk
Artur Jagła
Michał Mroziński
Jakub Suder
Agnieszka Wałęga
Emilia Dyląg
2076
1743
1632
1514
1526
1513
1341




½
0
9
9
9
7
2
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Aleksander Kaczmarek Victoria Kielce 9 9
2 Ewa Harazińska Victoria Kielce 7 9
3 Michał Karpus Hetman Koronny Trzebinia 8 9
4 Aleksander Szmer
Michał Hołownia
Rodło Opole
Śródmieście Wrocław
7 9
5 Agnieszka Dmochowska
Monika Rykała
Śródmieście Wrocław
ŻKSz Żary
9
6 Julia Antolak Solny Grzybowo 8 9
II liga
Szczyrk, 25 lipca – 2 sierpnia 2014 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Michał Wejsig
1 Ognisko Rydułtowy (↑) 18 39½ 24 Carbo Gliwice 11 32
2 MOS Wieliczka (↑) 17 38 25 Pionier Jastrzębie-Zdrój 11 31½
3 SP 8 Chrzanów (↑) 17 37 26 SP1 Brzozów 11 30
4 Skoczek Tczew 16 41½ 27 Kornuty Gorlice 10 35½
5 Miedź Legnica 15 34½ 28 Akademia Szachowa Gliwice 10 33½
6 Piątka Wieluń 14 41 29 ChTS Chorzów 10 33
7 Wisła Kraków 14 37½ 30 Urania MOSiR Krosno 10 32½
8 Chrobry Gniezno 13 39 31 Stilon II Gorzów Wlkp. 10 32½
9 Fabryczna Wrocław 13 38½ 32 KKSz 1893 II Kraków 10 31
10 Wieniawa Leszno 13 37½ 33 Na Pięterku Poznań (↓) 10 30½
11 Rodło II Opole 13 37 34 Hetman Częstochowa (↓) 10 30½
12 Polonia II Wrocław 13 36 35 OTSz Ostrów Wielkopolski (↓) 9 33½
13 Czternastka Warszawa 13 34½ 36 MKSz II Rybnik (↓) 9 32
14 Smecz Konin 13 33½ 37 AZS Politechnika Poznańska (↓) 9 31½
15 Hetman Bydgoszcz 12 36 38 AKS Mikołów (↓) 9 27½
16 Pałac Młodzieży Katowice 12 36 39 Zieloni Zielonka (↓) 8 30½
17 UKS 21 Podlesie 12 35½ 40 MLKSz Archon+ II Myślenice (↓) 8 30½
18 MCKiS Jaworzno 12 34 41 Chemik Bydgoszcz (↓) 8 28
19 KTS Kalisz 12 33½ 42 Diagonalia Imielin (↓) 8 26
20 Śródmieście II Wrocław 12 33 43 MDK Gdynia (↓) 7 27½
21 AZS Politechnika Śląska Gliwice 11 35 44 Stomil Bełchatów (↓) 7 26½
22 PSSzach Pszczyna 11 32½ 45 Laura II Chylice (↓) 4 26
23 Odrodzenie Kożuchów 11 32½ 46 Jedynka Bełchatów (↓) 0 13
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Jakub Lizak
Jakub Koitka
AZS Politechnika Śląska Gliwice
Stilon II Gorzów Wielkopolski
11
2 Patryk Mrozowski
Filip Michalski
Urania MOSiR Krosno
OTSz Ostrów Wielkopolski
10 11
3 Szymon Walter
Dawid Klementowski
UKS 21 Podlesie
MKSz II Rybnik
11
4 Jakub Bakalarczyk Piątka Wieluń 10 11
5 Martyna Konopacka MCKiS Jaworzno 11
6 Anna Karykowska Miedź Legnica 10 11

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close