Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2015

46. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

2014 | 2015 | 2016
Ekstraliga
Ustroń, 25 lipca – 2 sierpnia 2015
Sędzia główny: Rafał Siwik
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Rodło Opole 4 3 4 5 15 32½
2 Gülermak Polonia Warszawa 2 5 2 5 4 4 5 14 36
3 Polonia Votum Wrocław 1 4 5 14 33
4 Hetman Katowice 3 4 2 4 3 4 14 31½
5 Stoczek 45 Białystok 2 4 5 5 10 31½
6 Stilon Gorzów Wielkopolski 1 2 3 7 26
7 MKSz Rybnik 2 3 4 7 25
8 KKSz 1893 Kraków ½ 3 1 3 5 5 6 23
9 GCKiP Czarna (↓) 2 2 3 2 1 3 2 18½
10 Hetman Koronny Trzebinia (↓) 1 1 1 2 1 ½ 1 3 1 13
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Hetman Katowice 2 4 6 8 8 9 11 12 14 4
2  Gülermak Polonia Warszawa 2 2 4 6 8 10 10 12 14 2
3  Stoczek 45 Białystok 2 4 4 4 6 8 8 8 10 5
4  MKSz Rybnik 0 1 3 3 3 3 5 5 7 7
5  Polonia Votum Wrocław 0 2 4 6 8 8 10 12 14 3
6  Rodło Opole 2 4 6 8 10 11 13 15 15 1
7  Stilon Gorzów Wielkopolski 2 2 2 3 5 7 7 7 7 6
8  KKSz 1893 Kraków 0 1 1 1 1 3 5 6 6 8
9  Hetman Koronny Trzebinia 0 0 0 0 0 0 0 1 1 10
10  GCKiP Czarna 0 0 0 1 1 1 1 2 2 9
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Rodło Opole 32½ 54 2 Gülermak Polonia Warszawa 36 54
1
2
.
3
4
.
5
6
k
I++
I
I
I
II+
I++
I
Michał Wiśniewski
Mariusz Kowalczyk
Aleksander Szmer
Jan Pułtorak
Oskar Ogłaza
Dominik Paliszewski
Paulina Kopica
Julia Trusz
2140
2174
1804
2126
1950
1560
1788
1510
6
4
0
7



6
9
8
1
9
4
5
9
9
1
2
3
4
5
6
k
k
k
I
k
k
Marek Chomczyk
Łukasz Nowak
Igor Kowalski
Kosma Pacan-Milej
Kinga Pastuszko
Joanna Kaczmarska
2165
2116
2146
1851
1877
1876


6


8
9
9
9
9
9
9
3 Polonia Votum Wrocław 33 54 4 Hetman Katowice 31½ 54
1
2
.
3
4
5
6
k
k
k
I++
I+
I++
I
Przemysław Piotrowski
Kacper Grela
Szymon Kulaś
Szymon Gumularz
Maciej Czopor
Aleksandra Dadełło
Agata Dwilewicz
2292
2294
2243
2284
1791
2068
1659


4

6

3
5
8
5
9
9
9
9
1
2
3
4
.
5
6
mf
k
mf
I
II
mf
I
Łukasz Jarmuła
Piotr Mucha
Viktor Gažík (SVK)
Mateusz Lis
Rafał Jobda
Veronika Gažíková (SVK)
Zuzanna Kulpa
2395
2215
2434
1839
1592
2263
1589



4
½

3
9
9
9
6
3
9
9
5 Stoczek 45 Białystok 31½ 54 6 Stilon Gorzów Wielkopolski 26 54
1
2
3
4
5
.
6
mf
mf
k
I
I++
I++
k
Oliwia Kiołbasa
Jakub Szóstko
Jakub Kosakowski
Radosław Filewicz
Anna Rudnik
Gabriela Burakowska
Zuzanna Kalinowska
2210
2319
2149
1773
1807
1785
1913
4


5
1

7
9
9
9
9
2
7
9
1
2
.
3
4
.
5
6
I++
I++
I+
II+
I
II+
k+
I+
Jakub Koitka
Filip Delekta
Radosław Świderski
Michał Koziorowicz
Jakub Chyży
Kamil Dzida
Joanna Maruszczak
Maria Krzywnicka
2072
2110
1998
1725
1565
1519
1845
1564
3
6
1
2
2


3
7
8
3
7
5
6
9
9
7 MKSz Rybnik 25 54 8 KKSz 1893 Kraków 23 54
1
2
3
4
5
6
k
k
II
II
k
I++
Kamil Kozioł
Kacper Tomaszewski
Tomasz Posłuszny
Kamil Grochol
Wiktoria Cieślak
Natalia Guzik
2132
2207
1440
1402
1795
1722
5


2
5
3
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k
I
II
I
k
I
Dominik Marczuk
Sebastian Gołda
Patryk Korcyl
Krzysztof Szczurek
Anna Marczuk
Emilia Dyląg
2184
1959
1342
1916
1969
1602



5

6
9
9
9
9
9
9
9 GCKiP Czarna 18½ 54 10 Hetman Koronny Trzebinia 13 54
1
2
.
3
4
5
6
II
k
k
I
I
I
I++
Bartłomiej Kucharski
Dominik Lewtak
Radosław Psyk
Szymon Gaj
Mieszko Miś
Magdalena Gaj
Joanna Święch
1450
2151
2128
1821
1806
1173
1798
0




0
3
9
6
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
.
k
I
II
II
I
I
I
Dawid Niekraś
Michał Mirski
Szymon Zając
Rafał Wikar
Weronika Łęczek
Martyna Wikar
Milena Ślusarczyk
2276
1922
1405
1417
1655
1557
1241


0
1


0
9
9
9
9
9
5
4
Uwaga: na V szachownicy oddano 9 walkowerów.
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Michał Wiśniewski Rodło Opole 6 9
2 Łukasz Nowak
Kacper Tomaszewski
Gülermak Polonia Warszawa
MKSz Rybnik
9
3 Viktor Gažík
Jakub Kosakowski
Hetman Katowice
Stoczek 45 Białystok
9
4 Mieszko Miś GCKiP Czarna 9
5 Kinga Pastuszko
Veronika Gažíková
Joanna Maruszczak
Gülermak Polonia Warszawa
Hetman Katowice
Stilon Gorzów Wielkopolski
9
6 Joanna Kaczmarska Gülermak Polonia Warszawa 8 9
I liga
Ustroń, 25 lipca – 2 sierpnia 2015
Sędzia główny: Rafał Siwik
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Śródmieście Wrocław (↑) 3 4 4 3 5 14 33
2 ŻKSz Żary (↑) 4 4 12 30½
3 Laura Chylice 5 1 3 3 4 12 30
4 Hetman-Politechnika Koszalińska 1 4 4 4 12 27½
5 Javena Hańcza Suwałki 3 11 31
6 Victoria Komplexbud Kielce 3 5 3 3 4 11 30
7 Ognisko Rydułtowy 2 2 3 3 4 3 7 27½
8 MOS Wieliczka (↓) 2 2 2 ½ 3 5 20½
9 Solny Grzybowo (↓) 3 3 2 2 3 3 4 21½
10 SP 8 Chrzanów (↓) 1 2 2 2 3 3 2 18½
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Victoria Komplexbud Kielce 1 1 3 3 4 6 7 9 11 6
2  Hetman-Politechnika Koszalińska 2 4 4 4 6 8 10 10 12 4
3  Laura Chylice 0 2 2 4 6 8 9 10 12 3
4  ŻKSz Żary 2 4 6 8 8 8 8 10 12 2
5  Ognisko Rydułtowy 2 2 4 5 6 6 7 7 7 7
6  Solny Grzybowo 0 1 1 2 3 3 3 4 4 9
7  Javena Hańcza Suwałki 0 2 4 4 6 8 9 11 11 5
8  MOS Wieliczka 2 2 2 3 3 3 5 5 5 9
9  SP 8 Chrzanów 0 0 0 1 2 2 2 2 2 10
10  Śródmieście Wrocław 1 2 4 6 6 8 10 12 14 1
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Śródmieście Wrocław 33 54 2 ŻKSz Żary 30½ 54
1
2
3
4
5
6
I
II+
I
I
kmf
I+
Maciej Korpalski
Michał Hołownia
Franciszek Sernecki
Adam Kawaler
Agnieszka Dmochowska
Zofia Frej
1838
1871
1932
1553
1869
1823
3


7

9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k
I+
k
II
I++
I
Karol Kucza
Krzysztof Mądrawski
Oskar Wołoch
Mateusz Górniewicz
Katarzyna Dwilewicz
Maria Karłyk
2119
1972
2108
1353
1872
1392

5
7


6
9
9
9
9
9
9
3 Laura Chylice 30 54 4 Hetman-Politechnika Koszalińska 27½ 54
1
2
3
4
5
6
k
I
k
I
k++
I
Mikołaj Winiarski
Jacek Wiśniewski
Patryk Chylewski
Hubert Mamiński
Karolina Olechnicka
Pola Mościcka
2160
1841
2168
1763
1892
1644



6

5
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I+
II+
II+
II+
I++
II
Wojciech Januszkiewicz
Borys Lebiedowicz
Gracjan Grzesik
Filip Łuczak
Klara Czaplewska
Jagoda Bieńko
2025
1813
1617
1629
1669
1242
3
6

6

9
9
9
9
9
9
5 Javena Hańcza Suwałki 31 54 6 Victoria Komplexbud Kielce 30 54
1
2
3
4
5
6
I
I
I
I
k
I
Dawid Moćkun
Rafał Buraczewski
Maciej Popławski
Michał Wierzbicki
Katarzyna Murawko
Michalina Rudzińska
1951
1906
1866
1725
1948
1693
4
4
5

6
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
mf
I++
II
II
mf
I++
Aleksander Kaczmarek
Michał Powałka
Borys Paliwoda
Monika Anyż
Ewa Harazińska
Magdalena Harazińska
2238
1975
1510
1291
2034
1857

4



7
9
9
9
9
9
9
7 Ognisko Rydułtowy 27½ 54 8 MOS Wieliczka 20½ 54
1
2
.
3
4
5
6
I
I
I
I
I
k
I
Kacper Bilczewski
Kornel Maj
Martin Rybka
Jakub Ochowicz
Mikołaj Polczyk
Agata Stebel
Olga Bilczewska
2056
2051
1801
1849
1716
1864
1673
2
4
2
5
7

4
7
7
4
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k
I
I
II
k
II
Konrad Buś
Jan Golenia
Wojciech Golenia
Jan Paweł Gawor
Katarzyna Jędrocha
Izabela Janiak
2108
1792
1750
1519
1912
1142
4


4
5
½
9
9
9
9
9
9
9 Solny Grzybowo 21½ 54 10 SP 8 Chrzanów 18½ 54
1
2
.
3
4
5
6
k
I++
I++
II
II
k+
I
Maciej Kowalski
Maciej Wącior
Kacper Karwowski
Krzysztof Kabaciński
Miłosz Rogala
Julia Antolak
Julia Nowicka
2144
1934
2021
1565
1356
1974
1298






7
6
5
9
9
9
9
1
2
3
4
.
5
6
I++
I
II
II
II
I
I++
Adam Czajkowski
Marek Pniaczek
Helena Kucharska
Tomasz Musiał
Konrad Łyszczarz
Amelia Pyzio
Honorata Kucharska
2073
1716
1120
1595
1329
1409
1719

0
0
4
3
½
9
9
2
9
7
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Karol Kucza
Aleksander Kaczmarek
ŻKSz Żary
Victoria Komplexbud Kielce
9
2 Borys Lebiedowicz Hetman-Politechnika Koszalińska 6 9
3 Oskar Wołoch ŻKSz Żary 7 9
4 Adam Kawaler
Mikołaj Polczyk
Śródmieście Wrocław
Ognisko Rydułtowy
7 9
5 Ewa Harazińska Victoria Komplexbud Kielce 9
6 Magdalena Harazińska Victoria Komplexbud Kielce 7 9
II liga
Iwonicz, 25 lipca – 2 sierpnia 2015 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Maciej Cybulski
1 Wieniawa Leszno (↑) 17 38½ 19 Śródmieście II Wrocław 11 33
2 Wisła Kraków (↑) 17 38 20 Strzybniczanka Tarnowskie Góry 11 31½
3 Korona Gdańsk (↑) 16 38½ 21 Odrodzenie Kożuchów 11 31½
4 Fabryczna Wrocław 15 36 22 Urania MOSiR Krosno 11 30½
5 Frupp Chrobry Gniezno 14 39 23 MLKSz Myślenice 10 34
6 Miedź Legnica 14 36½ 24 Zieloni Zielonka 10 32½
7 Akademia Szachowa Gliwice 14 36½ 25 Skoczek Sędziszów Małopolski (↓) 10 32
8 Rotmistrz Grudziądz 14 36½ 26 Ognisko II Rydułtowy (↓) 10 31
9 Pionier Jastrzębie-Zdrój 13 37½ 27 Piątka Wieluń (↓) 10 30½
10 Mińsk Mazowiecki 13 35½ 28 Dwójka Tomaszów Lubelski (↓) 9 33½
11 MCKiS Jaworzno 13 33 29 Laura II Chylice (↓) 9 32½
12 UKS 21 Podlesie 12 37½ 30 PSSzach Pszczyna (↓) 9 30½
13 Czternastka Warszawa 12 37 31 RzKSz Reszów (↓) 8 30
14 MKSz II Rybnik 12 35½ 32 Sandecja Nowy Sącz (↓) 8 27
15 AZS Politechnika Śląska Gliwice 12 32½ 33 Hetman Częstochowa (↓) 6 31
16 SP 1 Brzozów 12 32½ 34 ZSO Włoszakowice (↓) 4 22½
17 Carbo Gliwice 11 34½ 35 KKSz 1893 II Kraków (↓) 4 22
18 Smecz Konin 11 33½ 36 ChTS Chorzów (↓) 3 24
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Mikołaj Tomczak Wieniawa Leszno 11
2 Stanisław Żyłka UKS 21 Podlesie 10½ 11
3 Jakub Garbowski
Jan Golecki
MCKiS Jaworzno
Laura II Chylice
10 11
4 Jacek Miętkiewicz Frupp Chrobry Gniezno 11
5 Patrycja Waszczuk
Anna Kubicka
Wisła Kraków
Carbo Gliwice
10½ 11
6 Zuzanna Szeląg Frupp Chrobry Gniezno 10 11

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close