Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2016

47. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

2015 | 2016 | 2017
Ekstraliga
Suchedniów, 23 – 31 lipca 2016
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Rodło Opole 2 4 4 16 36
2 Hetman Katowice 4 3 3 5 4 16 35
3 Polonia Votum Wrocław 2 3 3 4 5 5 14 34½
4 Polonia Warszawa 3 3 4 4 5 12 32
5 Stoczek 45 Białystok 3 4 11 30½
6 MKSz Rybnik 2 3 3 1 4 5 6 24½
7 Stilon Gorzów Wielkopolski 1 2 2 3 3 4 6 21½
8 Śródmieście Wrocław ½ 2 1 2 5 3 4 5 22½
9 KKSz 1893 Kraków (↓) 2 1 2 3 3 4 4 19½
10 ŻKSz Żary (↓) 1 ½ 1 2 2 2 0 14
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  ŻKSz Żary 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
2  MKSz Rybnik 0 2 4 4 4 4 5 6 6 6
3  Hetman Katowice 2 4 6 8 10 12 13 14 16 2
4  Rodło Opole 2 4 6 8 10 10 12 14 16 1
5  Polonia Votum Wrocław 2 4 5 7 9 11 12 12 14 3
6  Polonia Warszawa 0 2 4 6 8 10 11 12 12 4
7  Stilon Gorzów Wielkopolski 0 0 0 1 1 3 5 6 6 7
8  Stoczek 45 Białystok 0 0 1 1 3 5 7 9 11 5
9  Śródmieście Wrocław 2 2 2 2 2 2 2 3 5 8
10  KKSz 1893 Kraków 2 2 2 3 3 3 3 4 4 9
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Rodło Opole 36 54 2 Hetman Katowice 35 54
1
2
3
4
5
6
k+
mf
kmf
k
I++
I
Michał Wiśniewski
Jan Pułtorak
Paweł Teclaf
Oskar Ogłaza
Paulina Kopica
Wiktoria Sowa
2235
2296
2191
2107
1899
1539

6



6
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
.
5
6
mm
mf
I
II
II
k
I++
Łukasz Jarmuła
Viktor Gažík (SVK)
Mateusz Lis
Michał Pełka
Rafał Jobda
Veronika Gažíková (SVK)
Zuzanna Kulpa
2447
2436
1994
1618
1566
2207
1615
7
8

2
1
8
9
9
9
4
5
9
9
3 Polonia Votum Wrocław 34½ 54 4 Polonia Warszawa 32 54
1
2
.
3
4
5
6
k+
mf
I++
I++
II+
I++
I++
Kamil Nowak
Kacper Grela
Szymon Gumularz
Maciej Czopor
Radosław Dytman
Aleksandra Dadełło
Magdalena Harazińska
2313
2274
2267
2016
1479
1958
1811

1



7
9
3
6
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k
k
I
I
k
k+
Marek Chomczyk
Igor Kowalski
Kosma Pacan-Milej
Ziemowit Ossoliński
Joanna Kaczmarska
Maria Malicka
2167
2131
2033
1845
1923
1938

4
6
7

7
9
9
9
9
9
9
5 Stoczek 45 Białystok 30½ 54 6 MKSz Rybnik 24½ 54
1
2
3
4
5
6
mm
k
k
I
I++
k
Oliwia Kiołbasa
Jakub Szóstko
Jakub Kosakowski
Maciej Pytel
Gabriela Burakowska
Zuzanna Kalinowska
2318
2246
2122
2000
1841
1910

5
6

5
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k
k
II
I
k+
I
Kamil Kozioł
Stanisław Żyłka
Tomasz Posłuszny
Krzysztof Oleksy
Wiktoria Cieślak
Gabriela Króliczek
2270
2239
1555
1569
1983
1404
4
6

4

9
9
9
9
9
9
7 Stilon Gorzów Wielkopolski 21½ 54 8 Śródmieście Wrocław 22 54
1
2
3
4
.
.
5
6
mf
I++
I
I
I
II
I
II+
Igor Janik
Filip Delekta
Michał Koziorowicz
Kamil Dzida
Jakub Chyży
Jakub Czechowski
Monika Malinowska
Anna Kaniowska
2318
2209
1758
1781
1805
1634
1378
1390


1
4
2
2
3
½
9
9
4
7
4
3
9
9
1
2
.
.
3
4
.
5
6
I
I
kmf
I
II
I
II
I++
I
Maciej Korpalski
Franciszek Sernecki
Agnieszka Dmochowska
Michał Hołownia
Łukasz Strugarek
Adam Kawaler
Jan Kosior
Zofia Frej
Aleksandra Czarniecka
1968
1974
2059
1926
1407
1761
1524
1929
1631
0


0
1

3

3
6
6
3
4
9
5
9
9
9 KKSz 1893 Kraków 19½ 54 10 ŻKSz Żary 14 54
1
2
3
4
5
6
I
k
I
II
k
I
Sebastian Gołda
Anna Marczuk
Krzysztof Szczurek
Patryk Korcyl
Katarzyna Jędrocha
Emilia Dyląg
1932
1931
1926
1564
1948
1712
3
1

3
4
5
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
mf
k
III
II
I++
I
Karol Kucza
Oskar Wołoch
Igor Kalemba
Mateusz Górkiewicz
Agnieszka Buchta
Maria Karłyk
2294
2164
1041
1562
1653
1600
6

0

1
1
9
9
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Łukasz Jarmuła Hetman Katowice 7 9
2 Viktor Gažík Hetman Katowice 8 9
3 Paweł Teclaf Rodło Opole 9
4 Ziemowit Ossoliński Polonia Warszawa 7 9
5 Veronika Gažíková Hetman Katowice 8 9
6 Magdalena Harazińska Polonia Votum Wrocław 9
I liga
Suchedniów, 23 – 31 lipca 2016
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Javena Hańcza Suwałki (↑) 1 4 4 6 4 5 5 16 38
2 Laura Chylice (↑) 5 3 4 5 5 15 40
3 GCKiP Czarna 2 3 3 4 5 5 14 34½
4 Ognisko Rydułtowy 2 3 3 2 4 3 11 31½
5 Hetman Koronny Trzebinia 0 2 3 4 3 10 28
6 Korona Gdańsk 2 ½ 2 2 5 8 27½
7 Wisła Kraków 1 4 2 5 6 21½
8 Fabryczna Polonia Wrocław (↓) 1 3 3 2 3 5 5 22½
9 Hetman-Politechnika Koszalińska (↓) 1 1 1 4 3 4 5 18½
10 Wieniawa Leszno (↓) 1 ½ ½ ½ ½ 1 1 1 2 0 8
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Korona Gdańsk 2 4 4 6 6 6 6 8 8 6
2  Wisła Kraków 0 0 2 2 4 4 4 6 6 7
3  Laura Chylice 2 2 4 6 8 10 12 13 15 2
4  Fabryczna Polonia Wrocław 1 2 2 2 2 2 4 4 5 8
5  Javena Hańcza Suwałki 2 4 6 8 10 12 12 14 16 1
6  Ognisko Rydułtowy 0 2 2 4 5 7 9 10 11 4
7  Hetman Koronny Trzebinia 1 1 3 5 7 8 10 10 10 5
8  Hetman-Politechnika Koszalińska 0 1 1 1 1 3 3 3 5 9
9  GCKiP Czarna 2 4 6 6 7 8 10 12 14 3
10  Wieniawa Leszno 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Javena Hańcza Suwałki 38 54 2 Laura Chylice 40 54
1
2
3
4
5
6
I
I++
I++
I
I++
I
Dawid Moćkun
Rafał Buraczewski
Michalina Rudzińska
Michał Wierzbicki
Julia Murawko
Kinga Wołągiewicz
2061
2020
1823
1712
1792
1579



7

7
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k
k
k
k
k++
k
Mikołaj Winiarski
Patryk Chylewski
Daniel Sanz Wawer
Jan Kokoszczyński
Karolina Olechnicka
Pola Mościcka
2209
2162
1964
1927
1883
1769
6

7
7
6
9
9
9
9
9
9
3 GCKiP Czarna 34½ 54 4 Ognisko Rydułtowy 31½ 54
1
2
3
4
5
6
I++
I+
I++
II+
k
I
Miłosz Szpar
Antoni Kozak
Mieszko Miś
Bartłomiej Kucharski
Joanna Święch
Magdalena Gaj
2101
2047
2041
1742
1888
1272
5
7

7

9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
I
I
I++
I
k
I
Kacper Bilczewski
Martin Rybka
Jakub Ochowicz
Mikołaj Polczyk
Agata Stebel
Olga Bilczewska
2092
1805
2069
1855
1791
1520
4
6

6
5
7
9
9
9
9
9
9
5 Hetman Koronny Trzebinia 28 54 6 Korona Gdańsk 27½ 54
1
2
3
4
5
6
k
I+
I
I++
I++
I
Dawid Niekraś
Wojciech Płaneta
Weronika Zabrzańska
Martyna Wikar
Weronika Łęczek
Milena Ślusarczyk
2255
1726
1479
1759
1668
1444



7
6
9
9
9
9
9
9
1
2
.
3
4
.
5
6
k
I
I
I+
II+
II
I+
I++
Przemysław Kindler
Wojciech Putlak
Patryk Paziak
Iwo Godzwon
Jakub Banach
Krzysztof Kujawa
Karolina Kindler
Liwia Jarocka
2099
1938
1745
2059
1573
1398
1714
1797

2
2


1

8
4
6
9
7
2
9
9
7 Wisła Kraków 21½ 54 8 Fabryczna Polonia Wrocław 22½ 54
1
2
3
4
5
6
I
II
I
I
k
I
Sebastian Krzemiński
Wojciech Urbański
Bartosz Warchoł
Andrzej Kulesza
Patrycja Waszczuk
Natalia Myśliwiec
1818
1723
1702
1675
1867
1311
½
3
5
4

9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k
k
II+
II
I
I
Przemysław Piotrowski
Krzysztof Kanicki
Piotr Madajczak
Mateusz Baran
Karolina Kalinowska
Magdalena Pawicka
2201
2147
1479
1411
1544
1600

5
1
2
2
4
9
9
9
9
9
9
9 Hetman-Politechnika Koszalińska 18½ 54 10 Wieniawa Leszno 8 54
1
2
3
4
5
6
I++
I
I
I
I
I
Wojciech Januszkiewicz
Gracjan Grzesik
Filip Łuczak
Patryk Wolaniecki
Aleksandra Trembowiecka
Jagoda Bieńko
1965
1840
1730
1659
1493
1384

4
4

1
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
.
5
6
k
II
II
III
III
I++
V
Marcin Pilzak
Bartosz Dembiński
Hugo Chróst
Dominik Bendka
Mateusz Wleklik
Marika Kostecka
Julia Samol
2010
1456
1395
1600
1600
1693
1100

0
½
0
0
3
0
9
9
9
4
5
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Przemysław Piotrowski Fabryczna Polonia Wrocław 9
2 Rafał Buraczewski Javena Hańcza Suwałki 9
3 Mieszko Miś GCKiP Czarna 9
4 Michał Wierzbicki
Bartłomiej Kucharski
Jan Kokoszczyński
Martyna Wikar
Javena Hańcza Suwałki
GCKiP Czarna
Laura Chylice
Hetman Koronny Trzebinia
7 9
5 Julia Murawko Javena Hańcza Suwałki 9
6 Pola Mościcka Laura Chylice 9
II liga
Iwonicz, 23 – 31 lipca 2016 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Aleksander Sokólski
1 Pionier Jastrzębie-Zdrój (↑) 19 42½ 17 SP nr 1 w Brzozowie 11 32½
2 Czternastka Warszawa (↑) 16 40 18 Akademia Szachowa Gliwice 11 31½
3 Frupp Chrobry Gniezno (↑) 15 38 19 Mińskie Towarzystwo Szachowe 10 34
4 KTS Kalisz 14 37½ 20 Giecek Radków 10 34
5 Laura II Chylice 14 36½ 21 Strzybniczanka Tarnowskie Góry 10 33½
6 AZS Politechnika Śląska Gliwice 14 36 22 STMGK Strzelce Krajeńskie 10 32½
7 MOS Wieliczka 13 36½ 23 Piątka Wieluń 10 31
8 MKSz II Rybnik 13 36 24 Urania MOSiR Krosno 10 31
9 Mat Myślenice 13 34 25 Śródmieście II Wrocław (↓) 10 29
10 Pszczyńskie Stowarzyszenie Szachowe 12 36 26 Hetman Częstochowa (↓) 9 29½
11 Smecz Konin 12 34 27 Ognisko II Rydułtowy (↓) 9 28
12 Miedź Legnica 12 34 28 SZS Cieszyn (↓) 8 27
13 MDK Gdynia 12 34 29 Zieloni Zielonka (↓) 7 25½
14 Odrodzenie Kożuchów 11 34 30 Adamietz Strzelce Opolskie (↓) 3 23½
15 Na Pięterku Poznań 11 34 31 Hetman Puszcza Mariańska (↓) 1 23½
16 RzKSz Rzeszów 11 34
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Antoni Szustakowski Hetman Puszcza Mariańska 10
2 Aleksander Kuś Na Pięterku Poznań 10 11
3 Jan Golecki
Mikołaj Nowak
Laura II Chylice
Smecz Konin
9 11
4 Jonasz Baum
Mateusz Lichorad
Czternastka Warszawa
Strzybniczanka Tarnowskie Góry
11
5 Katarzyna Dwilewicz Smecz Konin 11
6 Paulina Raczykowska Odrodzenie Kożuchów 10½ 11

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close