Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2020

51. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

2019 | 2020 | 2021
Ekstraliga
Ustroń, 31 lipca – 9 sierpnia 2020
Sędzia główny: Rafał Siwik
System kołowy, 6 szachownic 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1  GCKiP Czarna 2 4 14 34½
2  Czternastka Warszawa 4 2 4 4 4 4 3 13 31
3  MKSz Rybnik 4 2 3 4 11 27½
4  Hetman Koronny Trzebinia 2 2 5 5 3 3 10 29½
5  Pionier Jastrzębie-Zdrój 2 4 1 3 3 5 10 27½
6  Stoczek 45 Białystok 2 1 3 5 4 9 28
7  VOTUM Polonia Wrocław 2 3 3 4 8 27½
8  Stilon Gorzów Wielkopolski 3 1 3 6 24
9 (↓) Laura Chylice ½ 3 2 3 2 6 21½
10 (↓) Śródmieście Wrocław 3 2 1 2 4 3 19
Tabela postępowa
Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Czternastka Warszawa 2 3 3 5 5 7 9 11 13 2
2  Śródmieście Wrocław 0 1 1 1 1 3 3 3 3 10
3  MKSz Rybnik 2 4 6 8 10 11 11 11 11 3
4  Stilon Gorzów Wielkopolski 2 2 2 2 4 5 5 6 6 8
5  Laura Chylice 0 1 1 1 3 3 5 6 6 9
6  Pionier Jastrzębie-Zdrój 2 3 3 3 4 4 6 8 10 5
7  Hetman Koronny Trzebinia 0 1 3 4 4 6 6 8 10 4
8  GCKiP Czarna 0 2 4 6 8 10 12 12 14 1
9  Stoczek 45 Białystok 2 2 4 6 7 7 7 9 9 6
10  VOTUM Polonia Wrocław 0 1 3 4 4 4 6 6 8 7
1 runda 2 runda
Czternastka Warszawa – Polonia Wrocław
Śródmieście Wrocław – Stoczek 45 Białystok
MKSz Rybnik – GCKiP Czarna
Stilon Gorzów Wlkp. – Hetman Koronny Trzebinia
Laura Chylice – Pionier Jastrzębie-Zdrój
4 : 2
1½ : 4½
3½ : 2½
3½ : 2½
1½ : 4½
Polonia Wrocław – Pionier Jastrzębie-Zdrój
Hetman Koronny Trzebinia – Laura Chylice
GCKiP Czarna – Stilon Gorzów Wlkp.
Stoczek 45 Białystok – MKSz Rybnik
Czternastka Warszawa – Śródmieście Wrocław
3 : 3
3 : 3
4½ : 1½
2½ : 3½
3 : 3
3 runda 4 runda
Śródmieście Wrocław – Polonia Wrocław
MKSz Rybnik – Czternastka Warszawa
Stilon Gorzów Wlkp. – Stoczek 45 Białystok
Laura Chylice – GCKiP Czarna
Pionier Jastrzębie-Zdrój – Hetman Koronny Trzebinia
2 : 4
4 : 2
1 : 5
½ : 5½
1 : 5
Polonia Wrocław – Hetman Koronny Trzebinia
GCKiP Czarna – Pionier Jastrzębie-Zdrój
Stoczek 45 Białystok – Laura Chylice
Czternastka Warszawa – Stilon Gorzów Wlkp.
Śródmieście Wrocław – MKSz Rybnik
3 : 3
4½ : 1½
4 : 2
3½ : 2½
2 : 4
5 runda 6 runda
MKSz Rybnik – Polonia Wrocław
Stilon Gorzów Wlkp. – Śródmieście Wrocław
Laura Chylice – Czternastka Warszawa
Pionier Jastrzębie-Zdrój – Stoczek 45 Białystok
Hetman Koronny Trzebinia – GCKiP Czarna
3½ : 2½
4½ : 1½
3½ : 2½
3 : 3
2 : 4
Polonia Wrocław – GCKiP Czarna
Stoczek 45 Białystok – Hetman Koronny Trzebinia
Czternastka Warszawa – Pionier Jastrzębie-Zdrój
Śródmieście Wrocław – Laura Chylice
MKSz Rybnik – Stilon Gorzów Wlkp.
2½ : 3½
1 : 5
4 : 2
4 : 2
3 : 3
7 runda 8 runda
Stilon Gorzów Wlkp. – Polonia Wrocław
Laura Chylice – MKSz Rybnik
Pionier Jastrzębie-Zdrój – Śródmieście Wrocław
Hetman Koronny Trzebinia – Czternastka Warszawa
GCKiP Czarna – Stoczek 45 Białystok
2½ : 3½
4½ : 1½
5 : 1
2 : 4
3½ : 2½
Polonia Wrocław – Stoczek 45 Białystok
Czternastka Warszawa – GCKiP Czarna
Śródmieście Wrocław – Hetman Koronny Trzebinia
MKSz Rybnik – Pionier Jastrzębie-Zdrój
Stilon Gorzów Wlkp. – Laura Chylice
2½ : 3½
4 : 2
2½ : 3½
2 : 4
3 : 3
9 runda
Laura Chylice – Polonia Wrocław
Pionier Jastrzębie-Zdrój – Stilon Gorzów Wlkp.
Hetman Koronny Trzebinia – MKSz Rybnik
GCKiP Czarna – Śródmieście Wrocław
Stoczek 45 Białystok – Czternastka Warszawa
1½ : 4½
3½ : 2½
3½ : 2½
4½ : 1½
2 : 4
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 GCKiP Czarna 34½ 54 2 Czternastka Warszawa 31 54
1
2
.
3
4
5
6
mf
m
mf
mf
I++
k+
k+
Miłosz Szpar
Antoni Kozak
Mieszko Miś
Jakub Chyży
Paweł Sowiński
Martyna Wikar
Magdalena Pawicka
2348
2355
2350
2282
1754
1937
1906
4


7
4
7
5
4
9
9
9
9
9
1
2
3
4
.
5
6
mm
mf
I++
I
I+
kmf
k
Jonasz Baum
Jakub Fus
Przemysław Zdybel
Jakub Janeczko
Szymon Pancewicz
Maria Malicka
Zuzanna Rejniak
2352
2370
1965
1803
1835
2189
1647


3



9
9
8
6
4
9
9
3 MKSz Rybnik 27½ 54 4 Hetman Koronny Trzebinia 29½ 54
1
2
.
3
4
5
6
k
I+
mf
I++
kmf
k
I+
Mikołaj Nowak
Kamil Grochol
Honorata Kucharska
Jakub Seemann
Martyna Starosta
Gabriela Króliczek
Helena Kucharska
2273
2027
2159
2172
2044
1964
1825
4
½

8
7

3
9
6
3
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k++
k
k
I++
I+
k
Radosław Psyk
Sebastian Półtorak
Hubert Meers
Dariusz Dziewoński
Milena Ślusarczyk
Weronika Zabrzańska
2335
2058
2079
2008
1589
1922

4
5
7

9
9
9
9
9
9
5 Pionier Jastrzębie-Zdrój 27½ 54 6 Stoczek 45 Białystok 28 54
1
2
.
3
4
5
.
6
mm
mf
k+
kmf
I+
kmf
I+
I++
Paweł Teclaf
Bartłomiej Niedbała
Tomasz Gałuszka
Kamil Warchoł
Jakub Herwy
Zuzanna Adamczyk
Wiktoria Zniszczoł
Lena Obrochta
2454
2380
2203
1934
1811
1934
1638
1803
7

1
3

4
0
9
7
2
9
9
8
1
9
1
2
3
4
5
6
mf
k
k
I+
kmf
I++
Jakub Kosakowski
Maciej Pytel
Iwo Karolczuk
Krystian Paszkowski
Monika Marcińczyk
Klara Szczotka
2418
1965
2118
1969
1832
1749


5

3
9
9
9
9
9
9
7 VOTUM Polonia Wrocław 27½ 54 8 Stilon Gorzów Wielkopolski 24 54
1
2
.
3
4
.
5
6
mf
k
kmf
I
I
I
mf
kmf
Michał Fiedorek
Maciej Czopor
Tymon Ochędzan
Szymon Starościak
Marek Madej
Piotr Madajczak
Magdalena Harazińska
Wiktoria Śmietańska
2212
2202
2169
1850
1756
1763
2092
1774
1



3
2
6
6
6
7
5
7
6
5
9
9
1
2
.
3
4
5
6
k+
k
I+
I
II+
k
k
Kamil Dzida
Michał Koziorowicz
Jakub Czechowski
Bartłomiej Róg
Adrian Tarawski
Paulina Raczykowska
Maria Siekańska
2267
2004
2000
1862
1334
1903
1845
3
6
½
4
2
4
9
8
1
9
9
9
9
9 Laura Chylice 21½ 54 10 Śródmieście Wrocław 19 54
1
2
.
3
4
.
5
6
mf
mf
I++
I
I
I
k++
I++
Jan Kokoszczyński
Daniel Sanz Wawer
Kamil Deryło
Tymon Kaźmierowski
Artur Grządka
Cyprian Mulawa
Pola Mościcka
Weronika Bukała
2265
2325
2096
1870
1775
1660
1934
1504

4
1
4
1
2
4
4
7
7
4
9
4
5
9
9
1
2
.
3
4
.
5
6
.
mf
I
I
II
I
I
k
I
I++
Kosma Pacan-Milej
Bartosz Mazurek
Adam Kawaler
Wojciech Nagły
Mikołaj Wieczorek
Adam Halhoul
Aleksandra Skiba
Zofia Kulczycka
Oliwia Ścisła
2348
1920
1787
1549
1684
1579
1905
1524
1350
7

½
0

3

½
½
9
6
3
1
9
8
9
6
3
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Kosma Pacan-Milej
Paweł Teclaf
Śródmieście Wrocław
Pionier Jastrzębie-Zdrój
7 9
2 Jakub Fus
Mieszko Miś
Czternastka Warszawa
GCKiP Czarna
9
3 Jakub Seemann MKSz Rybnik 8 9
4 Dariusz Dziewoński
Martyna Starosta
Hetman Koronny Trzebinia
MKSz Rybnik
7 9
5 Maria Malicka Czternastka Warszawa 9
6 Klara Szczotka Stoczek 45 Białystok 9
I liga
Ustroń, 31 lipca – 9 sierpnia 2020
Sędzia główny: Rafał Siwik
System kołowy, 6 szachownic 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1  Ognisko Rydułtowy (↑) 3 2 4 4 15 31½
2  KKSz 1893 Kraków (↑) 3 3 4 4 14 32½
3  UKS przy SP 8 Chrzanów 4 2 4 4 14 32½
4  Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3 3 12 33½
5  DSA Investments Polonia II Wrocław 4 ½ 4 3 3 4 4 10 27½
6  KTS Kalisz 2 2 3 3 4 8 27
7  Polonia Warszawa 2 2 3 3 3 4 7 23½
8  Hetman Koszalin (↓) 2 2 3 3 4 6 25
9  Hetman Częstochowa (↓) 3 2 2 3 3 3 21
10  Chrobry Gniezno (↓) 2 ½ 2 2 2 3 1 16
Tabela postępowa

 

Nr Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mce
1  Hetman Koszalin 0 0 0 1 1 3 5 5 6 8
2  Ognisko Rydułtowy 2 4 4 6 8 10 12 14 15 1
3  Polonia Warszawa 0 1 3 3 3 4 4 5 7 7
4  KTS Kalisz 2 4 4 5 5 6 6 6 8 6
5  Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1 3 4 6 8 8 10 12 12 4
6  Hetman Częstochowa 1 1 2 2 2 2 2 3 3 9
7  Chrobry Gniezno 0 0 1 1 1 1 1 1 1 10
8  KKSz 1893 Kraków 2 2 3 5 7 9 11 13 14 2
9  DSA Investments Polonia II Wrocław 0 1 3 3 5 7 7 9 10 5
10  UKS przy SP 8 Chrzanów 2 4 6 8 10 10 12 12 14 3
1 runda 2 runda
Hetman Koszalin – SP 8 Chrzanów
Ognisko Rydułtowy – Polonia II Wrocław
Polonia Warszawa – KKSz 1893 Kraków
KTS Kalisz – Chrobry Gniezno
Zagłębie Dąbrowa Górn. – Hetman Częstochowa
2 : 4
3½ : 2½
2 : 4
4½ : 1½
3 : 3
SP 8 Chrzanów – Hetman Częstochowa
Chrobry Gniezno – Zagłębie Dąbrowa Górn.
KKSz 1893 Kraków – KTS Kalisz
Polonia II Wrocław – Polonia Warszawa
Hetman Koszalin – Ognisko Rydułtowy
4½ : 1½
½ : 5½
2½ : 3½
3 : 3
2½ : 3½
3 runda 4 runda
Ognisko Rydułtowy – SP 8 Chrzanów
Polonia Warszawa – Hetman Koszalin
KTS Kalisz – Polonia II Wrocław
Zagłębie Dąbrowa Górn. – KKSz 1893 Kraków
Hetman Częstochowa – Chrobry Gniezno
2 : 4
3½ : 2½
2 : 4
3 : 3
3 : 3
SP 8 Chrzanów – Chrobry Gniezno
KKSz 1893 Kraków – Hetman Częstochowa
Polonia II Wrocław – Zagłębie Dąbrowa Górn.
Hetman Koszalin – KTS Kalisz
Ognisko Rydułtowy – Polonia Warszawa
4 : 2
4½ : 1½
½ : 5½
3 : 3
4 : 2
5 runda 6 runda
Polonia Warszawa – SP 8 Chrzanów
KTS Kalisz – Ognisko Rydułtowy
Zagłębie Dąbrowa Górn. – Hetman Koszalin
Hetman Częstochowa – Polonia II Wrocław
Chrobry Gniezno – KKSz 1893 Kraków
1½ : 4½
2 : 4
3½ : 2½
2 : 4
1½ : 4½
SP 8 Chrzanów – KKSz 1893 Kraków
Polonia II Wrocław – Chrobry Gniezno
Hetman Koszalin – Hetman Częstochowa
Ognisko Rydułtowy – Zagłębie Dąbrowa Górn.
Polonia Warszawa – KTS Kalisz
2½ : 3½
4 : 2
3½ : 2½
3½ : 2½
3 : 3
7 runda 8 runda
KTS Kalisz – SP 8 Chrzanów
Zagłębie Dąbrowa Górn. – Polonia Warszawa
Hetman Częstochowa – Ognisko Rydułtowy
Chrobry Gniezno – Hetman Koszalin
KKSz 1893 Kraków – Polonia II Wrocław
2½ : 3½
4½ : 1½
2½ : 3½
2 : 4
3½ : 2½
SP 8 Chrzanów – Polonia II Wrocław
Hetman Koszalin – KKSz 1893 Kraków
Ognisko Rydułtowy – Chrobry Gniezno
Polonia Warszawa – Hetman Częstochowa
KTS Kalisz – Zagłębie Dąbrowa Górn.
2 : 4
2 : 4
4½ : 1½
3 : 3
2½ : 3½
9 runda
Zagłębie Dąbrowa Górn. – SP 8 Chrzanów
Hetman Częstochowa – KTS Kalisz
Chrobry Gniezno – Polonia Warszawa
KKSz 1893 Kraków – Ognisko Rydułtowy
Polonia II Wrocław – Hetman Koszalin
2½ : 3½
2 : 4
2 : 4
3 : 3
3 : 3
Składy drużyn (2 juniorów U18, 2 juniorów U14, 1 juniorka U18, 1 juniorka U14)
1 Ognisko Rydułtowy 31½ 54 2 KKSz 1893 Kraków 32½ 54
1
2
3
4
5
6
k
I+
II+
II
I+
I++
Mikołaj Polczyk
Bartosz Panek
Rafał Kubik
Marek Karwot
Hanna Bugaj
Zuzanna Arciszewska
2118
2005
1522
1233
1615
1596

6


4
7
9
9
9
9
9
9
1
2
.
3
4
5
6
I++
I
I
II+
I+
k+
I
Bartosz Warchoł
Mateusz Wąsik
Jakub Owoc
Mikołaj Krupiński
Emilia Szopa
Emilia Dyląg
Klaudia Bar
1980
1723
1661
1753
1628
2051
1578
5

3



9
4
5
9
9
9
9
3 UKS przy SP 8 Chrzanów 32½ 54 4 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 33½ 54
1
2
3
4
5
6
kmf
k
I
I
kmf
I
Marek Pniaczek
Tomasz Musiał
Marcel Kutowski
Igor Wilk
Barbara Goraj
Emilia Jaros
2145
2073
1844
1778
2099
1288
4


5

5
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
k
k
I
I
k
I++
Mateusz Lis
Tomasz Bąchór
Maciej Jeda
Dawid Wierzbicki
Joanna Furtak
Lena Mróz
2093
2048
1875
1609
1906
1643
5




9
9
9
9
9
9
5 DSA Investments Polonia II Wrocław 27½ 54 6 KTS Kalisz 27 54
1
2
3
4
.
.
5
6
k
kmf
I
I
I
I
I++
I
Jakub Luberański
Błażej Grot
Krzysztof Raczek
Tymon Jaworski
Kacper Karp
Michał Demski
Marta Krzyżosiak
Wiktoria Janikowska
2076
1765
1712
1667
1611
1617
1565
1549

4
4
½
0
3
4
9
8
7
4
3
5
9
9
1
2
3
4
5
6
k
I
I
I++
I+
I
Oskar Dixa
Michał Grzegorski
Paweł Jędraszek
Ewa Barwińska
Weronika Wawrzyniak
Zuzanna Jędrzejewska
2055
1720
1759
1763
1683
1181
4
3

6
3
9
9
9
9
9
9
7 Polonia Warszawa 23½ 54 8 Hetman Koszalin 25 54
1
2
3
4
5
6
I+
I
I
I
I++
I
Ziemowit Ossoliński
Krzysztof Iwaszkiewicz
Filip Klim
Bartosz Bartodziej
Aleksandra Michalska
Jagoda Dzierzgowska
1949
1767
1812
1817
1833
1800
2


6
4
9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
kmf
I++
II
I
I
I
Filip Łuczak
Gracjan Grzesik
Antoni Merecki
Franciszek Bochniak
Jagoda Bieńko
Nikola Grzesik
2251
1998
1307
1448
1364
1370


2
3
2
4
9
9
9
9
9
9
9 Hetman Częstochowa 21 54 10 Chrobry Gniezno 16 54
1
2
3
4
5
6
I+
II
II+
II
I++
I
Kamil Kaliszuk
Mikołaj Wolański
Andrzej Czernecki
Borys Witczak
Sandra Orlik
Emilia Egeman
1937
1446
1685
1182
1738
1330

2
2
½

9
9
9
9
9
9
1
2
3
4
5
6
II
I
I++
II
I
II
Mateusz Żurawski
Witold Lewandowski
Jan Wojdak
Karol Stanisławski
Marta Tomczak
Magdalena Pietrzak
1620
1620
1788
1438
1473
1600
0

6

2
0
9
9
9
9
9
9
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Filip Łuczak Hetman Koszalin 9
2 Tomasz Bąchór
Tomasz Musiał
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
UKS przy SP 8 Chrzanów
9
3 Filip Klim Polonia Warszawa 9
4 Dawid Wierzbicki
Emilia Szopa
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KKSz 1893 Kraków
9
5 Barbara Goraj UKS przy SP 8 Chrzanów 9
6 Wiktoria Janikowska DSA Investments Polonia II Wrocław 9
II liga
Sypniewo, 23 – 30 października 2020 (system szwajcarski, 9 rund, 6 szachownic)
Sędzia główny: Maciej Cybulski
1 (↑) 21
2 22
3 23
4 24
5 25
6 26
7 27
8 28
9 29
10 30
11 31
12 32
13 33
14 34
15 35
16 36
17 37
18 38
19 39
20 40 (↓)
Składy drużyn awansujących
.
.
.
Najlepsze wyniki na szachownicach
1
2
3
4
5
6

Strony internetowe

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close