Memoriał Akiby Rubinsteina 2009

45. Memoriał Akiby Rubinsteina

Polanica-Zdrój, 18 – 27 sierpnia 2009
2008 | 2009 | 2010

Nie rozegrano turnieju kołowego.

Turniej open A
system szwajcarski, 10 rund, 36 zawodników, wyniki
1 mm Wojciech Moranda 2545
2 mm Tomasz Warakomski 2491
3 am Wołodymyr Siergiejew UKR 2447
4 mm Kacper Piorun 2457 7
5 mm Piotr Staniszewski 2383
6 k Maciej Klekowski 2292 6
7 m Maciej Brzeski 2361 6
8 mm Krystian Kuźmicz 2408
9 mf Mateusz Kołosowski 2270
10 m Piotr Nguyen 2368
11 m Michał Matuszewski 2301
12 mf Jerzy Owczarzak 2328
13 mf Aleksandra Lach 2069
14 k Bartosz Siembab 2243
15 m Marcin Sieciechowicz 2390 5
16 k Karol Gola 2195 5
17 mm Mirosław Jaworski 2363 5
18 I++ Jan Musiałkiewicz 2115 5
19 k++ Oskar Wieczorek 2244 5
20 k+ Piotr Piesik 2209 5
21 mf Bartosz Koćwin 2254 5
22 I+ Paweł Szablowski 2153
23 k Michał Obruśnik 2165
24 k Krzysztof Jurkiewicz 2160
25 I++ Paweł Szumilas 2218
26 k Paweł Panas 2220
27 k+ Piotr Wojciechowski 2279
28 k Andrzej Szymański 2242
29 mf Michał Mirosław 2333 4
30 I++ Roman Mucha 2176 4
31 k Malvina Chrząszcz 2029 4
32 I++ Piotr Szumilas 2127
33 I++ Aleksandra Zmarzły 1957 3
34 mf Henryk Seifert 2235 3
35 k Marek Szmyd 2147
36 I++ Magdalena Barburzyńska 1933 2
Turniej open B
system szwajcarski, 10 rund, 97 zawodników, wyniki
1 I++ Paweł Kowalczyk 2103 8
2 k Jagoda Gołek 2040
3 I++ Kamil Szadkowski 2167
4 I Mateusz Błaszkiewicz 1898 7
5 I+ Kamil Tomsia 2103 7
6 I+ Michał Solnicki 2031 7

Turniej open C
system szwajcarski, 9 rund, 105 zawodników, wyniki
1 I Paweł Stankiewicz 1828 8
2 I Wiktor Kwiatkowski 1857
3 II+ Mateusz Paszewski 1724 7
4 I Andrzej Karpiński 1862
5 I Kazimierz Szydełko 1888
6 I Marcin Szydełko 1814

Turniej open D (U14)
system szwajcarski, 9 rund, 48 zawodników, wyniki
1 II Artur Ziemba 1638 7
2 I Judyta Lachowicz 1679 7
3 II Adam Kowalczyk 1745
4 I Agata Żyła 1529
5 II Kacper Grela 1658
6 I Natalia Ostalska 1530 6

Turniej open E (U10)
system szwajcarski, 9 rund, 50 zawodników, wyniki
1 III Maciej Solnicki 1600
2 II Agata Dwilewicz 1600 7
3 II Maciej Wącior 1800
4 III Dominik Paliszewski 1600
5 II Maciej Kaczkowski 1800
6 II+ Karolina Karleszko 1600

Turniej open F (seniorzy)
system szwajcarski, 9 rund, 41 zawodników, wyniki
1 k Jan Widera 2013 8
2 mf Julian Gralka 2279
3 k+ Bogdan Olejarczyk 2159
4 k Władysław Drążek 2076
5 mf Tadeusz Żółtek 2194 6
6 I++ Andrzej Kozicz 2029

Sędziowie główni openów: Zenon Chojnicki (A, F), Rafał Siwik (B, C) i Adam Curyło (D, E)
Dyrektorzy turnieju: Marek Mazurkiewicz i Ryszard Więckowski

Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close