Memoriał Akiby Rubinsteina 2020

56. Memoriał Akiby Rubinsteina

 
Polanica-Zdrój, 15 – 23 sierpnia 2020
2019 | 2020 | 2021

Nie rozegrano turnieju kołowego.

Open A (ELO >= 2000)
system szwajcarski, 9 rund, 55 zawodników, wyniki
1 am Serhij Owsiejewicz UKR 2587
2 mm Piotr Sabuk   2377 7
3 mf Karol Kucza   2277
4 am Paulius Pultinevicius LTU 2519
5 k++ Krzysztof Łukasiewicz   2343 6
6 mm Michał Luch   2397 6
7 mm Łukasz Butkiewicz   2400 6
8 k Łukasz Luba   2188
9 mf Kacper Żochowski   2278
10 mf Filip Cukrowski   2419
11 k++ Rafał Kowalczyk   2268
12   Christoph Dahl GER 2228
13 I Bartłomiej Róg   1862
14 mm Piotr Goluch   2373 5
15 k Damian Baliński   2136 5
16 k Stanisław Praczukowski   2109 5
17 mf Maciej Marszałek   2305 5
18 k Jakub Luberański   2076 5
19 mf Franciszek Sernecki   2280 5
20 mf Michał Fiedorek   2212 5
21 mf Mateusz Bronowicki   2275 5
22 k+ Michał Wiśniewski   2155 5
23 kmf Tomasz Jaskółka   2196 5
24 k Sebastian Półtorak   2058 5
25 k Jan Golecki   1988
26 k++ Marek Chomczyk   2221
27 I++ Piotr Majocha   1972
28 k Mateusz Hasterok   2088
29 m Ryszard Kasperek   2202
30   Volkhard Hetzer GER 1911
31 I+ Mateusz Bojczewski   1888
32 kmf Barbara Goraj   2099
Open B (seniorzy)
system szwajcarski, 9 rund, 51 zawodników, wyniki
1 mf Janusz Żyła   2172 8
2 mf Siergiej Szyłow UKR 2121 8
3 k Andrzej Kawula   1795
4 k Władysław Drążek   1843
5 k+ Waldemar Szylko   1970 6
6 I+ Andrzej Rapiej   1731 6

Open C (ELO 1600-2100)
system szwajcarski, 9 rund, 69 zawodników, wyniki
1 k Mateusz Budnik   2033 7
2 I++ Maciej Podgórski   1810 7
3 I Paweł Kozłowski   1994
4 k Maciej Adamczewski   2045
5 k Jacek Komendecki   2024
6 I Antoni Komendecki   1631

Open D (ELO <= 2000)
system szwajcarski, 9 rund, 65 zawodników, wyniki
1 I+ Dariusz Gromczak   1785
2 I Paweł Kozłowski   1994 7
3 I++ Przemysław Szmidt   1831
4 I+ Konrad Szczygieł   1901
5 I++ Mariusz Darowicki   1890
6 I Przemysław Borowski   1790

Open E (ELO <= 1700)
system szwajcarski, 9 rund, 127 zawodników, wyniki
1 I+ Szymon Wiśniewski   1679
2 I Jakub Liśkiewicz   1468
3 III Marcin Walentynowicz   1392 7
4 I++ Aleksandra Dąbrowska   1547 7
5 I Andrzej Kozłowski   1591
6 II Robert Chojnowski   1520

 

Sędzia główny openów: Aleksander Sokólski

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close