Memoriał Dawida Przepiórki 1950

1. Memoriał Dawida Przepiórki

Szczawno-Zdrój, 18 czerwca – 18 lipca 1950
– | 1950 | 1957
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
1  Paul Keres URS ½ 1 ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 1 1 1 0 ½ 1 1 1 1 14½
2  László Szabó HUN ½ ½ 0 ½ ½ 1 ½ 1 1 1 ½ 1 ½ 1 ½ ½ 1 1 1 13½
3  Gedeon Barcza HUN 0 ½ 1 0 ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 1 1 ½ 1 1 1 1 1 13½
4  Mark Tajmanow URS ½ 1 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 ½ 1 1 1 1 1 1 1 1 13
5  Igor Bondarewski URS ½ ½ 1 ½ 1 ½ 1 ½ 0 ½ 0 0 1 1 1 ½ 1 1 1 12½
6  Jefim Geller URS ½ ½ ½ ½ 0 0 ½ 1 ½ 1 1 1 0 1 ½ 1 1 1 1 12½
7  Jan Foltys CSR 0 0 ½ ½ ½ 1 ½ ½ ½ ½ 1 ½ 1 1 ½ 1 1 ½ 1 12
8  Jurij Awerbach URS ½ ½ ½ ½ 0 ½ ½ 0 ½ 0 ½ 1 1 ½ 1 1 1 1 1 11½
9  Čeněk Kottnauer CZE ½ 0 ½ ½ ½ 0 ½ 1 1 1 ½ 0 ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 10½
10  Władimir Simagin URS 0 0 0 ½ 1 ½ ½ ½ 0 ½ 1 1 1 1 1 0 ½ 1 ½ 10½
11  Alfred Tarnowski 0 0 0 1 ½ 0 ½ 1 0 ½ ½ 0 0 1 1 ½ 0 1 1
12  Ferenc Koberl HUN 0 ½ ½ ½ 1 0 0 ½ ½ 0 ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 0 ½ 8
13  Octavio Troianescu ROM 0 0 0 0 1 0 ½ 0 1 0 1 ½ 0 0 ½ ½ 1 1 1 8
14  József Pogáts HUN 0 ½ 0 0 0 1 0 0 ½ 0 1 ½ 1 1 1 0 0 0 1
15  Andrzej Pytlakowski 1 0 ½ 0 0 0 0 ½ ½ 0 0 ½ 1 0 1 ½ 0 1 ½ 7
16  František Zíta CSR ½ ½ 0 0 0 ½ ½ 0 ½ 0 0 0 ½ 0 0 1 1 1 1 7
17  Henryk Szapiel 0 ½ 0 0 ½ 0 0 0 ½ 1 ½ ½ ½ 1 ½ 0 ½ 0 ½
18  Izaak Grynfeld 0 0 0 0 0 0 0 0 0 ½ 1 ½ 0 1 1 0 ½ ½ 1 6
19  Edward Arłamowski 0 0 0 0 0 0 ½ 0 0 0 0 1 0 1 0 0 1 ½ ½
20  Stanisław Gawlikowski 0 0 0 0 0 0 0 0 ½ ½ 0 ½ 0 0 ½ 0 ½ 0 ½ 3
Tabela postępowa
Nr Zawodnicy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mc
1  O.Troianescu 1 1.5 2 2 3 3 3 3 3 3 3.5 4.5 4.5 4.5 5 6 6 7 8 13
2  F.Koberl 1 1.5 1.5 2 2.5 3 3 3.5 3.5 4 4 5 5.5 6 6.5 6.5 7 7.5 8 12
3  H.Szapiel 0.5 1 1.5 2 2 2 2.5 2.5 3 4 4 4 4 4.5 5 5 5 5.5 6.5 17
4  J.Awerbach 1 2 2 3 3.5 4.5 5.5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 9 9 9.5 10 10.5 11.5 8
5  Č.Kottnauer 1 1.5 2 2.5 2.5 3 3.5 4.5 5.5 6 6.5 7.5 8 8 8.5 9.5 9.5 10 10.5 9
6  P.Keres 1 2 3 4 4.5 5.5 6.5 7.5 8 8.5 9.5 9.5 10.5 11.5 12 12.5 13.5 14 14.5 1
7  A.Pytlakowski 0 0 0 0 0.5 0.5 1.5 2 2.5 3 3.5 4.5 5.5 5.5 6 6 7 7 7 15
8  W.Simagin 0 0.5 1 1.5 2.5 3 4 5 6 6 6.5 6.5 6.5 7.5 8.5 8.5 9 10 10.5 10
9  G.Barcza 1 1.5 2.5 3 4 5 6 6 7 7.5 8.5 9 9.5 9.5 10 11 12 12.5 13.5 3
10  J.Geller 0.5 1.5 2 2.5 2.5 3.5 3.5 4.5 4.5 5.5 6.5 7.5 8 9 9.5 10.5 11 11.5 12.5 6
11  F.Zíta 0.5 1.5 1.5 2 2 2.5 3.5 3.5 4.5 4.5 5 5 6 6 6.5 7 7 7 7 16
12  A.Tarnowski 0 0 1 2 2 3 3.5 3.5 3.5 4.5 5 5 5.5 6 7 7 7 8 8.5 11
13  L.Szabó 1 1.5 2 2.5 3.5 4.5 4.5 5.5 6.5 7 8 8.5 9.5 10 10.5 11 12 12.5 13.5 2
14  M.Tajmanow 1 1.5 1.5 2 3 3 4 5 5.5 6.5 7.5 8.5 9 10 10.5 11.5 12 12.5 13 4
15  J.Foltys 0 1 1.5 2 3 3.5 4 4 4.5 5 6 7 8 8.5 9 10 11 11.5 12 7
16  I.Grynfeld 0 0 1 1.5 1.5 1.5 1.5 2.5 2.5 2.5 2.5 3 4 5 5 5 5.5 6 6 18
17  J.Pogáts 0 0.5 0.5 1.5 1.5 1.5 2.5 3.5 4.5 5 5 5 5 5 6 6 7 7.5 7.5 14
18  S.Gawlikowski 0.5 0.5 1 1 1.5 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2.5 2.5 2.5 3 20
19  I.Bondarewski 0 0.5 1.5 2 2.5 3.5 3.5 4.5 5.5 6.5 7 7.5 8 8.5 9.5 10.5 11.5 12.5 12.5 5
20  E.Arłamowski 0 0 1 1 2 2 2 2 2 2.5 2.5 3 3 4 4 4.5 4.5 4.5 4.5 19
1 runda
2 runda
3 runda
O.Troianescu – E.Arłamowski
F.Koberl – I.Bondarewski
H.Szapiel – S.Gawlikowski
J.Awerbach – J.Pogáts
Č.Kottnauer – I.Grynfeld
P.Keres – J.Foltys
A.Pytlakowski – M.Tajmanow
W.Simagin – L.Szabó
G.Barcza – A.Tarnowski
J.Geller – F.Zíta
1 : 0
1 : 0
remis
1 : 0
1 : 0
1 : 0
0 : 1
0 : 1
1 : 0
remis
E.Arłamowski – F.Zíta
A.Tarnowski – J.Geller
L.Szabó – G.Barcza
M.Tajmanow – W.Simagin
J.Foltys – A.Pytlakowski
I.Grynfeld – P.Keres
J.Pogáts – Č.Kottnauer
S.Gawlikowski – J.Awerbach
I.Bondarewski – H.Szapiel
O.Troianescu – F.Koberl
0 : 1
0 : 1
remis
remis
1 : 0
0 : 1
remis
0 : 1
remis
remis
F.Koberl – E.Arłamowski
H.Szapiel – O.Troianescu
J.Awerbach – I.Bondarewski
Č.Kottnauer – S.Gawlikowski
P.Keres – J.Pogáts
A.Pytlakowski – I.Grynfeld
W.Simagin – J.Foltys
G.Barcza – M.Tajmanow
J.Geller – L.Szabó
F.Zíta – A.Tarnowski
0 : 1
remis
0 : 1
remis
1 : 0
0 : 1
remis
1 : 0
remis
0 : 1
4 runda
5 runda
6 runda
E.Arłamowski – A.Tarnowski
L.Szabó – F.Zíta
M.Tajmanow – J.Geller
J.Foltys – G.Barcza
I.Grynfeld – W.Simagin
J.Pogáts – A.Pytlakowski
S.Gawlikowski – P.Keres
I.Bondarewski – Č.Kottnauer
O.Troianescu – J.Awerbach
F.Koberl – H.Szapiel
0 : 1
remis
remis
remis
remis
1 : 0
0 : 1
remis
0 : 1
remis
H.Szapiel – E.Arłamowski
J.Awerbach – F.Koberl
Č.Kottnauer – O.Troianescu
P.Keres – I.Bondarewski
A.Pytlakowski – S.Gawlikowski
W.Simagin – J.Pogáts
G.Barcza – I.Grynfeld
J.Geller – J.Foltys
F.Zíta – M.Tajmanow
A.Tarnowski – L.Szabó
0 : 1
remis
0 : 1
remis
remis
1 : 0
1 : 0
0 : 1
0 : 1
0 : 1
E.Arłamowski – L.Szabó
M.Tajmanow – A.Tarnowski
J.Foltys – F.Zíta
I.Grynfeld – J.Geller
J.Pogáts – G.Barcza
S.Gawlikowski – W.Simagin
I.Bondarewski – A.Pytlakowski
O.Troianescu – P.Keres
F.Koberl – Č.Kottnauer
H.Szapiel – J.Awerbach
0 : 1
0 : 1
remis
0 : 1
0 : 1
remis
1 : 0
0 : 1
remis
0 : 1
7 runda
8 runda
9 runda
J.Awerbach – E.Arłamowski
Č.Kottnauer – H.Szapiel
P.Keres – F.Koberl
A.Pytlakowski – O.Troianescu
W.Simagin – I.Bondarewski
G.Barcza – S.Gawlikowski
J.Geller – J.Pogáts
F.Zíta – I.Grynfeld
A.Tarnowski – J.Foltys
L.Szabó – M.Tajmanow
1 : 0
remis
1 : 0
1 : 0
1 : 0
1 : 0
0 : 1
1 : 0
remis
0 : 1
E.Arłamowski – M.Tajmanow
J.Foltys – L.Szabó
I.Grynfeld – A.Tarnowski
J.Pogáts – F.Zíta
S.Gawlikowski – J.Geller
I.Bondarewski – G.Barcza
O.Troianescu – W.Simagin
F.Koberl – A.Pytlakowski
H.Szapiel – P.Keres
J.Awerbach – Č.Kottnauer
0 : 1
0 : 1
1 : 0
1 : 0
0 : 1
1 : 0
0 : 1
remis
0 : 1
0 : 1
Č.Kottnauer – E.Arłamowski
P.Keres – J.Awerbach
A.Pytlakowski – H.Szapiel
W.Simagin – F.Koberl
G.Barcza – O.Troianescu
J.Geller – I.Bondarewski
F.Zíta – S.Gawlikowski
A.Tarnowski – J.Pogáts
L.Szabó – I.Grynfeld
M.Tajmanow – J.Foltys
1 : 0
remis
remis
1 : 0
1 : 0
0 : 1
1 : 0
0 : 1
1 : 0
remis
10 runda
11 runda
12 runda
E.Arłamowski – J.Foltys
I.Grynfeld – M.Tajmanow
J.Pogáts – L.Szabó
S.Gawlikowski – A.Tarnowski
I.Bondarewski – F.Zíta
O.Troianescu – J.Geller
F.Koberl – G.Barcza
H.Szapiel – W.Simagin
J.Awerbach – A.Pytlakowski
Č.Kottnauer – P.Keres
remis
0 : 1
remis
0 : 1
1 : 0
0 : 1
remis
1 : 0
remis
remis
P.Keres – E.Arłamowski
A.Pytlakowski – Č.Kottnauer
W.Simagin – J.Awerbach
G.Barcza – H.Szapiel
J.Geller – F.Koberl
F.Zíta – O.Troianescu
A.Tarnowski – I.Bondarewski
L.Szabó – S.Gawlikowski
M.Tajmanow – J.Pogáts
J.Foltys – I.Grynfeld
1 : 0
remis
remis
1 : 0
1 : 0
remis
remis
1 : 0
1 : 0
1 : 0
E.Arłamowski – I.Grynfeld
J.Pogáts – J.Foltys
S.Gawlikowski – M.Tajmanow
I.Bondarewski – L.Szabó
O.Troianescu – A.Tarnowski
F.Koberl – F.Zíta
H.Szapiel – J.Geller
J.Awerbach – G.Barcza
Č.Kottnauer – W.Simagin
P.Keres – A.Pytlakowski
remis
0 : 1
0 : 1
remis
1 : 0
1 : 0
0 : 1
remis
1 : 0
0 : 1
13 runda
14 runda
15 runda
A.Pytlakowski – E.Arłamowski
W.Simagin – P.Keres
G.Barcza – Č.Kottnauer
J.Geller – J.Awerbach
F.Zíta – H.Szapiel
A.Tarnowski – F.Koberl
L.Szabó – O.Troianescu
M.Tajmanow – I.Bondarewski
J.Foltys – S.Gawlikowski
I.Grynfeld – J.Pogáts
1 : 0
0 : 1
remis
remis
1 : 0
remis
1 : 0
remis
1 : 0
1 : 0
E.Arłamowski – J.Pogáts
S.Gawlikowski – I.Grynfeld
I.Bondarewski – J.Foltys
O.Troianescu – M.Tajmanow
F.Koberl – L.Szabó
H.Szapiel – A.Tarnowski
J.Awerbach – F.Zíta
Č.Kottnauer – J.Geller
P.Keres – G.Barcza
A.Pytlakowski – W.Simagin
1 : 0
0 : 1
remis
0 : 1
remis
remis
1 : 0
0 : 1
1 : 0
0 : 1
W.Simagin – E.Arłamowski
G.Barcza – A.Pytlakowski
J.Geller – P.Keres
F.Zíta – Č.Kottnauer
A.Tarnowski – J.Awerbach
L.Szabó – H.Szapiel
M.Tajmanow – F.Koberl
J.Foltys – O.Troianescu
I.Grynfeld – I.Bondarewski
J.Pogáts – S.Gawlikowski
1 : 0
remis
remis
remis
1 : 0
remis
remis
remis
0 : 1
1 : 0
16 runda
17 runda
18 runda
E.Arłamowski – S.Gawlikowski
I.Bondarewski – J.Pogáts
O.Troianescu – I.Grynfeld
F.Koberl – J.Foltys
H.Szapiel – M.Tajmanow
J.Awerbach – L.Szabó
Č.Kottnauer – A.Tarnowski
P.Keres – F.Zíta
A.Pytlakowski – J.Geller
W.Simagin – G.Barcza
remis
1 : 0
1 : 0
0 : 1
0 : 1
remis
1 : 0
remis
0 : 1
0 : 1
G.Barcza – E.Arłamowski
J.Geller – W.Simagin
F.Zíta – A.Pytlakowski
A.Tarnowski – P.Keres
L.Szabó – Č.Kottnauer
M.Tajmanow – J.Awerbach
J.Foltys – H.Szapiel
I.Grynfeld – F.Koberl
J.Pogáts – O.Troianescu
S.Gawlikowski – I.Bondarewski
1 : 0
remis
0 : 1
0 : 1
1 : 0
remis
1 : 0
remis
1 : 0
0 : 1
E.Arłamowski – I.Bondarewski
O.Troianescu – S.Gawlikowski
F.Koberl – J.Pogáts
H.Szapiel – I.Grynfeld
J.Awerbach – J.Foltys
Č.Kottnauer – M.Tajmanow
P.Keres – L.Szabó
A.Pytlakowski – A.Tarnowski
W.Simagin – F.Zíta
G.Barcza – J.Geller
0 : 1
1 : 0
remis
remis
remis
remis
remis
0 : 1
1 : 0
remis
19 runda
J.Geller – E.Arłamowski
F.Zíta – G.Barcza
A.Tarnowski – W.Simagin
L.Szabó – A.Pytlakowski
M.Tajmanow – P.Keres
J.Foltys – Č.Kottnauer
I.Grynfeld – J.Awerbach
J.Pogáts – H.Szapiel
S.Gawlikowski – F.Koberl
I.Bondarewski – O.Troianescu
1 : 0
0 : 1
remis
1 : 0
remis
remis
0 : 1
0 : 1
remis
0 : 1

Sędziowie: Weresow (ZSRR), Kapu (Węgry), Jan Gadaliński, Zbigniew Bolesławski
Dyrektor turnieju: Wiktor Witkowski


Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close