Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. PKWN 1980

16. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. PKWN

Nałęczów, 9 – 26 lipca 1980
1979 | 1980 | 1981
Turniej główny
mm = 6½
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2
1 Lew Psachis URS 2535 ½ 0 1 ½ 1 ½ 1 1 ½ 1 ½
2 Igor Połowodin URS 2420 ½ ½ ½ 1 1 ½ ½ ½ ½ 1 1
3 mm Andrzej Sydor 2405 1 ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ 1 7
4 mm Jan Adamski 2410 0 ½ ½ ½ 1 ½ ½ 1 ½ 1 1 7
5 mm Laszlo Hazai HUN 2425 ½ 0 ½ ½ 1 1 ½ ½ ½ 1 ½
6 Jan Przewoźnik 2340 0 0 ½ 0 0 1 1 1 1 1 0
7 am Nikoła Spiridonow BUL 2470 ½ ½ ½ ½ 0 0 ½ 1 ½ 0 1 5
8 mm Henryk Dobosz 2385 0 ½ ½ ½ ½ 0 ½ 0 ½ 1 1 5
9 Karol Pinkas 2360 0 ½ ½ 0 ½ 0 0 1 ½ 1 1 5
10 mm Walentin Łukow BUL 2440 ½ ½ 0 ½ ½ 0 ½ ½ ½ 0 1
11 Zbigniew Księski 2345 0 0 ½ 0 0 0 1 0 0 1 1
12 Tadeusz Lipski 2330 ½ 0 0 0 ½ 1 0 0 0 0 0 2
Turniej kobiecy
mm = 8
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3
1 Małgorzata Wiese 2075 ½ 1 ½ ½ ½ ½ ½ 1 1 1 1 ½
2 mm Olivera Prokopović YUG 2070 ½ ½ 0 ½ ½ 1 ½ 1 ½ 1 0 1 7
3 mm Gertrude Baumstark ROM 2145 0 ½ ½ ½ 1 1 ½ 0 ½ ½ 1 1 7
4 mm Margareta Muresan ROM 2180 ½ 1 ½ ½ ½ 1 ½ ½ ½ 0 ½ ½
5 Bożena Sikora 2060 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ 1 0 ½ ½
6 Agnieszka Brustman 2010 ½ ½ 0 ½ ½ ½ 1 ½ 0 1 ½ ½ 6
7 am Fenny Heemskerk NED 2010 ½ 0 0 0 ½ ½ 1 ½ 1 1 1 0 6
8 Renata Zahorovska CSR 2025 ½ ½ ½ ½ 0 0 0 ½ ½ 1 1 1 6
9 Ulricke Seidemann DDR 1990 0 0 1 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 0 ½
10 Tunde Csonkics HUN 2150 0 ½ ½ ½ 0 1 0 ½ ½ 0 1 1
11 Irena Kasprzyk 1995 0 0 ½ 1 1 0 0 0 0 1 1 ½ 5
12 Zofia Ciechocińska 1925 0 1 0 ½ ½ ½ 0 0 1 0 0 1
13 D.Aleksandrowa BUL 1955 ½ 0 0 ½ ½ ½ 1 0 ½ 0 ½ 0 4
Turniej open
system szwajcarski, 11 rund, wyniki czołówki

Sędzia główny festiwalu: Tadeusz Pieprzowski

Partie

Olimpiada Batumi 2018

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close