Mistrzostwa Polski do 20 lat w Szachach 2020

Mistrzostwa Polski do 20 lat w Szachach 2020

2019 | 2020 | 2021
Szachy klasyczne – U20 (mężczyźni + kobiety)
Pokrzywna, 29 listopada – 6 grudnia 2020 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Krzysztof Skiba, ChessArbiter: mężczyźni | kobiety
1 mm Paweł Teclaf 2477 1 mf Michalina Rudzińska 2189 7
2 mf Patryk Chylewski 2330 7 2 mf Pola Parol 2069 7
3 mf Kosma Pacan-Milej 2423 3 mm Julia Antolak 2313
4 mm Jakub Kosakowski 2431 4 mf Maria Malicka 2291 6
5 mf Bartłomiej Niedbała 2348 5 mm Oliwia Kiołbasa 2260 6
6 mf Mieszko Miś 2358 6 k++ Martyna Wikar 2171 6
7 k++ Radosław Psyk 2375 7 I++ Magdalena Budkiewicz 1672
8 mm Igor Janik 2489 6 8 k Weronika Zabrzańska 1849
9 mf Jakub Fus 2401 6 9 k Klara Szczotka 1928
10 m Antoni Kozak 2375 6 10 k++ Emilia Dyląg 2082 5
11 mf Igor Kowalski 2355 6 11 k+ Anna Karykowska 1979 5
12 k Michał Redzisz 2212 6 12 k Gabriela Króliczek 1911
13 mf Iwo Godzwon 2347 13 k Zuzanna Kulpa 1806
14 mf Tymon Czernek 2359 14 kmf Barbara Goraj 2078
15 mf Miłosz Szpar 2449 15 kmf Zuzanna Adamczyk 1924
16 I++ Paweł Sowiński 1767 16 k++ Wiktoria Cieślak 2008
17 kmf Tymon Ochędzan 2246 17 kmf Wiktoria Śmietańska 2013
18 mf Michał Fiedorek 2176 18 kmf Monika Marcińczyk 2030
19 mf Jakub Seemann 2306 19 k Joanna Furtak 1837
20 mf Jan Kokoszczyński 2221 20 k Maria Siekańska 1919
21 kmf Kamil Warchoł 1755 21 I++ Weronika Bukała 1677 4
22 I++ Daniel Trybuś 2125 22 k Oliwia Mirowska 1820 4
23 k Jakub Luberański 2125 5 23 kmf Laura Czernikowska 1508
24 mf Jakub Chyży 2250 5 24 k+ Magdalena Pawicka 1762
25 I++ Paweł Kozłowski 1924 5 25 kmf Martyna Starosta 2094
26 mf Jan Klimkowski 2305 5 26 I++ Ewa Barwińska 1731
27 mf Michał Karpus 2311 5 27 I++ Zuzanna Siekańska 1800
28 k Szymon Skurniak 2117 5 28 k Irena Hertlein 1893 3
29 mf Franciszek Sernecki 2266 5 29 mf Wiktoria Sowa 2093 2
30 k+ Kacper Jarzębowski 2107 5 30 I Emilia Pietrzak 1522 2
31 I++ Kacper Majek 2057 5 31 I++ Kinga Wołągiewicz 1791 2
32 I++ Antoni Fritz 2012 5
33 I Szymon Starościak 1864 5
34 k Jan Golecki 2162
35 k Jakub Suder 2239
36 k Oskar Dixa 2087
37 k Hubert Meers 1986
38 I Bartosz Dźwierzyński 1939
39 I++ Dariusz Dziewoński 1925
40 I+ Kamil Kaliszuk 1961
41 I Flawian Krawczyk 2073
42 I+ Bartosz Panek 1981
43 mm Jonasz Baum 2308
44 I+ Mateusz Bojczewski 1960
45 I Piotr Madajczak 1829 4
46 mf Krzysztof Szczurek 2031 4
47 I++ Maksym Ząbroń 1932 4
48 I Adam Jędrusik 1891 4
49 I++ Jakub Janeczko 1980 4
50 I+ Adrian Budzisz 1955 4
51 I++ Filip Klim 1897 4
52 I Wojciech Haliniak 1764 4
53 I Kacper Karut 1607 4
54 I Mateusz Wąsik 1765 4
73 uczestników