Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1974

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1974

1973 | 1974 | 1975
Szachy klasyczne – U20
Grudziądz, 20 – 30 lipca 1974 (szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
Polanica-Zdrój, 3 – 14 sierpnia 1974 (szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
1 Franciszek Borkowski 9 1 Zofia Ciechocińska
2 Zbigniew Księski 2 Grażyna Pietras
3 Zenon Chojnicki 8 3 Iwona Jezierska
4 Wojciech Ehrenfeucht 8 4 Bożena Sikora
5 Mirosław Sarwiński 5 Iwona Świecik 7
6 Tomasz Rakowiecki 7 6 Anna Augustyn
7 Zbigniew Małek 7 7 Hanna Jagodzińska
8 Jan Kubik 7 8 Kamila Białęska
9 Janusz Szałajdewicz 7 9 Małgorzata Wiese
10 Romuald Izdebski 7 10 Elżbieta Janocha 6
11 Kazimierz Batruch 7 11 Marzena Czarska 6
12 Zbigniew Jaśnikowski 7 12 Hanna Grabczyńska 6
13 Jan Przewoźnik 7 13 Ewa Bogucka 6
14 Antoni Gryga 14 Barbara Majdiuk 6
15 Janusz Raszka 15 Irmina Stasiak 6
16 Andrzej Pleszczyński 16 Irena Dworaczek 6
17 Stanisław Sokołowski 6 17 Jolanta Abramowicz 6
18 Andrzej Waniek 6 18 Renata Łojek 6
19 Piotr Chrząstowski 6 19 Aldona Tańcula
20 Franciszek Piechocki 6 20 Jolanta Jasińska
21 Jerzy Borcz 6 21 Danuta Piętal
22 Czesław Socha 6 22 Małgorzata Onichimiuk 5
23 Jan Kościuk 6 23 Grażyna Caputa 5
24 Maciej Bylica 6 24 Elżbieta Seredyńska 5
25 Andrzej Klimek 6 25 Halina Maziarka 5
26 Stanisław Michalczyk 6 26 Krystyna Kondracka 5
27 Bogusław Borysiak 6 27 Lidia Kutnik
28 Janusz Matusiak 28 Barbara Tabaczyńska
29 Krzysztof Socha 29 Anna Łobacz
30 Henryk Miłek 30 Liliana Bojanowska
31 Jarosław Stępień (Warszawa) 31 Grażyna Denkiewicz
32 Janusz Jeleń 32 Danuta Maciejewska
33 Marek Kilanowski 33 Katarzyna Czarska
34 M.Brewiak 34 Ewa Romanowska 4
35 Kuba Miedziński 35 Marzena Maryniak 4
36 Jerzy Szarek 36 Zofia Cyganik 4
37 Grzegorz Probola 5 37 Teresa Patalon 4
38 Zbigniew Jabłonowski 5 38 Elżbieta Marton 1
39 Andrzej Cudnik 5
40 J.Miller 5
41 Jerzy Rak 5
42 Edward Witan 5
43 W.Miłek 5
44 Arkadiusz Nastałek
45 Andrzej Matysek
46 B.Terebiński
47 L.Kasprzyk 4
48 Mariusz Blank 4
49 R.Zrotowski 4
50 Zbigniew Biegański 4
51 R.Siewiert 4
52 Henryk Okoń 4
53 Ryszard Kujawski
54 Ryszard Sokołowski
55 Janusz Młynarczyk
56 Jarosław Stępień (Kielce)
57 Kazimierz Smalara
58 B.Gros 3
59 Leszek Łobacz 3
60 Marian Zajglic 2
Szachy klasyczne – U17
Opole, 20 – 30 lipca 1974 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
1 Andrzej Danysz 24 Marek Hawełko 5
2 Henryk Seifert 8 25 Krzysztof Jurkiewicz 5
3 Piotr Przybylski 26 Piotr Popiel 5
4 Jerzy Gieruszyński 27 Tomasz Tomiło 5
5 Dariusz Klimaszewski 7 28 Sławomir Kurpiewski 5
6 Waldemar Jędra 7 29 Zenon Jabłoński 5
7 Krzysztof Pańczyk 7 30 M.Rybarczyk 5
8 Andrzej Dzieniszewski 7 31 W.Wyrwa 5
9 Dariusz Weider 7 32 Mirosław Pankla 5
10 Marian Twardoń 7 33 Andrzej Dębski 5
11 Andrzej Fürst 7 34 T.Wyżyński
12 Mateusz Wojnowski 35 K.Widurek
13 Jacek Żurek 36 Marek Szmyd
14 Tadeusz Wesołowski 37 Stefan Ciechociński 4
15 Marek Grabczyński 38 Z.Pietrzyk 4
16 Wiesław Janocha 6 39 Ireneusz Graczykowski 4
17 Zbigniew Szczerek 6 40 Roman Horodyski 4
18 Waldemar Smoliński 41 W.Staś 4
19 Leszek Ferenc 42 Z.Wiczak 4
20 Zbigniew Biegański 43 T.Botłuc 3
21 A.Danek 44 J.Paździor 3
22 Stanisław Stusek 45 S.Malinowski
23 Andrzej Pałosz 5

 

MP w szachach 2018

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close