Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1975

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1975

1974 | 1975 | 1976
Szachy klasyczne – U20
Rzeszów, 21 – 31 lipca 1975 (szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
  Polanica-Zdrój, 10 – 21 sierpnia 1975 (szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Marian Twardoń   9   1   Bożena Sikora  
2   Bogusław Borysiak     2   Iwona Świecik  
3   Zenon Chojnicki   8   3   Zofia Ciechocińska  
4   Zbigniew Jaśnikowski   8   4   Iwona Jezierska   7
5   Henryk Seifert   8   5   Barbara Tabaczyńska   7
6   Bogdan Michalak     6   Aldona Tańcula  
7   Zygmunt Sokół     7   Elżbieta Janocha  
8   Andrzej Pleszczyński   7   8   Irena Dworaczek  
9   Jan Przewoźnik   7   9   Anna Augustyn  
10   Tomasz Rakowiecki   7   10   Małgorzata Wiese  
11   Andrzej Dzieniszewski   7   11   Kamila Białęska  
12   Jerzy Borcz   7   12   Lidia Kutnik  
13   Jerzy Gieruszyński   7   13   Marzena Maryniak   6
14   Ryszard Sokołowski   7   14   Małgorzata Onichimiuk   6
15   Kazimierz Derbisz     15   Danuta Piętal   6
16   Tomasz Rak     16   Elżbieta Seredyńska   6
17   Ryszard Kujawski     17   Ewa Bogucka   6
18   Józef Krasoń   6   18   Agnieszka Brustman   6
19   Zbigniew Biegański   6   19   Katarzyna Czarska   6
20   Andrzej Pałosz   6   20   A.Pietraszko   6
21   Krzysztof Lenczewski   6   21   Grażyna Caputa  
22   Stanisław Michalczyk   6   22   Bogumiła Paliga  
23   Jacek Marks   6   23   Barbara Szumiło  
24   Włodzimierz Gospodarczyk   6   24   Halina Bogucka  
25   Jacek Żurek   6   25   Marzena Czarska  
26   Janusz Młynarczyk     26   Aleksandra Malinowska  
27   Konrad Kojder     27   B.Olszewska  
28   A.Młynarczyk     28   Jolanta Abramowicz   5
29   R.Czajkowski     29   Anna Kozicka   5
30   Henryk Miłek     30   Grażyna Mirosz   5
31   Sławomir Kurpiewski     31   Anna Łobacz  
32   Marek Kilanowski     32   Magdalena Mackiewicz  
33   Marian Zajglic     33   W.Basaj  
34   Andrzej Cudnik     34   A.Feliksiak  
35   Krzysztof Jurkiewicz   5   35   B.Gorczyca  
36   Jarosław Stępień (Kielce)   5   36   Grażyna Szymańska  
37   Jerzy Rak   5   37   Alicja Gętek   4
38   Arkadiusz Nastałek   5   38   Danuta Maciejewska   4
39   Andrzej Twardowski   5   39   Elżbieta Marton   4
40   Maciej Bylica   5   40   A.Pindral  
41   Stanisław Sokołowski   5   41   Anna Rygielska  
42   Piotr Popiel   5   42   Liliana Sielewicz  
43   Stanisław Dziuba   5   43   Renata Łojek   3
44   K.Waśkowiak   5   44   Halina Roszko   3
45   Andrzej Danysz   5            
46   Mirosław Pankla              
47   Romuald Izdebski              
48   Mirosław Małypan              
49   Jerzy Poznar              
50   Zbigniew Szczerek              
51   Zenon Jabłoński              
52   Piotr Chrząstowski   4            
53   Ireneusz Gawle   4            
54   M.Safian   4            
55   Zbigniew Jurzak   4            
56   R.Siewiert              
57   Stefan Samól              
58   S.Pliszka              
59   Henryk Okoń   3            
60   Jacek Czaja              
61   A.Rybkowski              
62   Janusz Rupental   2            
                     
Szachy klasyczne – U17
Legnica, 20 – 31 lipca 1975 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Waldemar Hanasz   9   29   Adam Bożek  
2   Dariusz Klimaszewski   8   30   Andrzej Jarzyński  
3   Paweł Stempin   8   31   Piotr Kaczorowski  
4   Krzysztof Pańczyk     32   Czesław Sajko  
5   Andrzej Fürst     33   Jan Pleszczyński  
6   Leszek Ferenc     34   Waldemar Szylko   5
7   Grzegorz Łukasiewicz     35   Tadeusz Olchowy   5
8   Adam Manek   7   36   Wacław Zieliński   5
9   Jan Kiedrowicz   7   37   Marek Ciszewski   5
10   Krzysztof Lewandowski   7   38   Zbigniew Kowalski   5
11   Cezary Balicki     39   Władysław Łapiński   5
12   Iwona Jezierska     40   S.Kwiatkowski  
13   Alojzy Kocur     41   Mateusz Wojnowski  
14   Marek Grabczyński     42   Ireneusz Graczykowski  
15   Adam Kaczmarek     43   Marek Zieliński  
16   Dariusz Weider     44   Mirosław Ściborowski  
17   J.Adamczyk     45   Stanisław Stusek  
18   Robert Andrzejewski   6   46   M.Strzałka  
19   Roman Tomaszewski   6   47   K.Lickiewicz  
20   Stefan Dejkało   6   48   Waldemar Smoliński   4
21   Jarosław Kaszuba   6   49   K.Rasek   4
22   Tomasz Tomiło   6   50   Juliusz Kiszkis   4
23   Marek Kempys   6   51   J.Chodorowski  
24   Jacek Świątek     52   Eugeniusz Dziwak  
25   Roman Horodyński     53   J.Walewicz  
26   Żywomir Kieszczyński     54   R.Wiśniewski  
27   Henryk Sobura     55   Marek Czerniawski  
28   Marek Hawełko     56   J.Opasecki   2

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close