Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1976

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1976

1975 | 1976 | 1977
Szachy klasyczne – U20
Opole, 18 – 28 lipca 1976 (szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
Toruń, 18 – 28 lipca 1976 (szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
1 k Marian Twardoń 9 1 Iwona Świecik 10
2 I Cezary Balicki 8 2 Iwona Jezierska 9
3 I Zbigniew Szczerek 8 3 Elżbieta Janocha 8
4 I Krzysztof Pańczyk 8 4 Irena Dworaczek 7
5 k Franciszek Borkowski 5 Liliana Sielewicz
6 I Konrad Kojder 6 Hanna Grabczyńska 6
7 k Bogusław Borysiak 7 Zofia Ciechocińska 6
8 I Piotr Chrząstowski 8 Danuta Maciejewska 6
9 II Stanisław Stusek 9 Marzena Maryniak 6
10 I Andrzej Danysz 7 10 Lidia Kutnik
11 II Józef Jankowski 7 11 Danuta Piętal
12 I Jacek Żurek 7 12 M.Szpara
13 I Roman Hass 7 13 Anna Łobacz 5
14 k Jerzy Gieruszyński 7 14 Liliana Bojanowska 5
15 II Grzegorz Łukasiewicz 7 15 E.Jakubowska 5
16 I Janusz Żyła 7 16 Jolanta Abramowicz 5
17 I Ryszard Kujawski 17 M.Sandecka 3
18 II Tadeusz Wesołowski 18 Halina Bogucka
19 I Wiesław Janocha 19 Lidia Śmiglak 2
20 k Jan Przewoźnik 20 Halina Filipek
21 I Witold Rogulski
22 I Mirosław Sławiński 6
23 Alojzy Kocur 6
24 II Andrzej Miroński 6
25 II Maciej Jachimczyk 6
26 II Kuba Miedziński 6
27 I Wojciech Gryciuk 6
28 I Łukasz Żuk 6
29 II Paweł Stempin 6
30 II Leszek Bieliński 6
31 I Dariusz Klimaszewski 6
32 II Waldemar Mirgos 6
33 I Krzysztof Lenczewski 6
34 II Waldemar Jędra 6
35 I Arkadiusz Nastałek 6
36 I Zenon Jabłoński
37 Henryk Seifert
38 I Piotr Przybylski
39 II Kazimierz Żmiejko
40 II Andrzej Fürst
41 I Joachim Sęk
42 I Maciej Bylica
43 Sławomir Kurpiewski
44 II Jacek Stefaniak
45 I Robert Korpalski 5
46 I Stanisław Kobus 5
47 I Stanisław Dziuba 5
48 Dariusz Weider 5
49 I Leszek Ferenc 5
50 I Jacek Marks 5
51 I Stefan Dejkało 5
52 I Marek Hawełko 5
53 I Piotr Kaczorowski 5
54 II Paweł Stencel 5
55 II Tomasz Kowacki 5
56 J.Pietrzak 5
57 R.Zrotowski 5
58 II Zygmunt Sokół 5
59 II Janusz Rupental 5
60 M.Zieliński 5
61 I Paweł Mikołajczyk
62 I Marian Zajglic
63 k Andrzej Pałosz 4
64 I Andrzej Kowal 4
65 I Janusz Stępień 4
66 I Donat Brzezicki 4
67 I Krzysztof Jurkiewicz 4
68 II Ryszard Suder 4
69 II Andrzej Kędzierawski 4
70 W.Deczkowski 4
71 II Andrzej Kozłowski 4
72 I Zbigniew Biegański
73 II Andrzej Misiuga
74 II Zdzisław Pietrzyk
75 II Roman Horodyński
76 II Zbigniew Domozych 3
77 II Marek Kopeć 3
78 II Juliusz Kiszkis 3
79 II Tadeusz Olchowy 3
80 I Mirosław Pankla 3
Szachy klasyczne – U17
Płock, 8 – 18 sierpnia 1976 (szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Maciej Brudziński
Toruń, 18 – 28 lipca 1976 (szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
1 Paweł Stempin 9 1 Małgorzata Wiese
2 Jerzy Dybowski 2 Agnieszka Brustman 8
3 Alojzy Kocur 8 3 Halina Maziarka 8
4 Krzysztof Lewandowski 4 Barbara Szumiło
5 Roman Tomaszewski 5 Barbara Tabaczyńska 7
6 Jerzy Bany 6 Alicja Pietruńko 7
7 Zbigniew Szczerek 7 7 Ewa Bogucka 7
8 Dariusz Weider 7 8 Grażyna Mirosz
9 Henryk Sobura 7 9 Iwona Olszewska
10 Mariusz Mazalon 7 10 Izabela Krysiak
11 Marek Szmyd 7 11 Katarzyna Czarska 6
12 Leszek Mączka 12 Marzena Czarska 6
13 Adam Kaczmarek 13 Alicja Gętek 6
14 Tomasz Giżyński 14 Anna Rygielska 6
15 Jerzy Daniluk 15 E.Markowska 6
16 Robert Różycki 16 Elżbieta Seredyńska
17 Waldemar Szylko 17 Anna Kozicka
18 Marek Ciszewski 18 Aleksandra Malinowska
19 Leszek Bakalarz 19 Zofia Cyganik
20 Waldemar Skóra 6 20 Grażyna Szymańska
21 Ryszard Kochan 6 21 Edyta Brustman
22 Z.Urbaniak 6 22 Halina Roszko
23 Leszek Plaskota 6 23 E.Maziarek
24 Jarosław Kaszuba 6 24 Urszula Wojnar
25 Jacek Flis 6 25 Barbara Kesner
26 Dariusz Wiatr 6 26 Anna Karpacz 5
27 M.Kuc 6 27 Grażyna Roszko 5
28 Damazy Sobiecki 6 28 Aleksandra Godek 5
29 Jerzy Dobosz 6 29 I.Kuś 5
30 Aleksander Kraiński 6 30 Tamara Pawłowska 5
31 Mateusz Wojnowski 6 31 Jolanta Kmieć
32 Marek Zieliński 6 32 L.Pietruńko
33 J.Chodorowski 6 33 G.Stanisławek 4
34 Piotr Staniszewski 6 34 N.Szalkiewicz
35 Waldemar Smoliński 35 Grażyna Szymańska
36 Mieczysław Bakalarz 36 M.Zalewska 3
37 M.Kowalczyk 37 Joanna Jagodzińska 3
38 Jacek Raczkowski 38 J.Andrzejewska ½
39 Juliusz Kiszkis
40 Adam Bożek
41 Janusz Cycling 5
42 Remigiusz Rudolf 5
43 Janusz Sitko 5
44 Agnieszka Brustman 5
45 R.Pietras 5
46 Sławomir Szarkowski 5
47 Czesław Sajko 5
48 Mirosław Ściborowski 5
49 Włodzimierz Kapica 5
50 Robert Andrzejewski 5
51 Stefan Dejkało 5
52 Andrzej Jarzyński 5
53 Zbigniew Mitura 5
54 Jan Przygrodzki 5
55 Krzysztof Sokołowski 5
56 Małgorzata Wiese
57 Jarosław Mioduszewski
58 Marek Wiese
59 Marek Fiedler
60 Tomasz Sopur
61 Stanisław Stusek 4
62 K.Krzemiński 4
63 Zbigniew Sobczak 4
64 Stefan Ciechociński 4
65 Krzysztof Długosz 4
66 W.Sikora 4
67 B.Biernat 4
68 Waldemar Czarnota
69 M.Kozerski
70 A.Górny
71 Mieczysław Ciszek
72 W.Pałczak
73 Jerzy Szatkowski

 

Najlepsze partie polskich szachistów

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close