Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1983

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1983

1982 | 1983 | 1984
Szachy klasyczne – U20
Katowice, 17 – 28 lipca 1983 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Jacek Woda   10   1   Liliana Leszner   8
2   Witalis Sapis     2   Grażyna Pisarek   8
3   Tomasz Małachowski     3   Ewa Kaczmarek  
4   Aleksander Czerwoński     4   Jolanta Rojek  
5   Cezary Owczarek   7   5   Bogusława Autowicz  
6   Aleksander Masternak   7   6   Małgorzata Szulnis  
7   Andrzej Doniec   7   7   Joanna Jagodzińska   7
8   Krzysztof Paćko   7   8   Anna Lechowicz   7
9   Bogusław Nocuń   7   9   Agnieszka Stodółkiewicz   7
10   Marek Piórecki     10   Alicja Aduckiewicz  
11   Aleksander Maliszewski     11   Edyta Brustman  
12   Tomasz Chachaj     12   Mariola Czubek  
13   Witold Walaszczyk     13   Jadwiga Zadora  
14   Marek Liberus     14   Urszula Nowik   6
15   Mirosław Mielczarski     15   Iwona Lewandowska   6
16   Wiesław Jończyk     16   Anna Pustelnik   6
17   Jarosław Sendera     17   Małgorzata Brzozowska   6
18   Ignacy Szyszko     18   Elżbieta Machander   6
19   Dariusz Czarkowski     19   Izabela Krysiak  
20   Jan Wolny   6   20   Bożena Tomaszewska  
21   Gabriel Chwiłkowski   6   21   Iwona Meredzińska  
22   Adam Cybulak   6   22   Lucyna Majchrzyk  
23   Robert Maślanka   6   23   Urszula Kołodziejczak  
24   Jerzy Deruś   6   24   Bogumiła Grzywińska  
25   Bogdan Żminda     25   Ewa Bogacka  
26   Waldemar Popławski     26   Barbara Graczyk   5
27   Dariusz Kołodziej     27   Marta Nowakiewicz   5
28   Andrzej Pieniążek     28   Janina Przybyłowska   5
29   Jerzy Skrzypczak     29   Bogusława Stryszyk   5
30   Mieczysław Ciszek     30   Maria Kaszowska   5
31   Krzysztof Buczak     31   Renata Gorzelańczyk   5
32   Artur Zaremba     32   Dorota Kosmacka  
33   Mariusz Kieś     33   Alina Lech  
34   Jerzy Ciruk     34   Aneta Kopydłowska   4
35   Mirosław Jaworski     35   Lidia Czupryńska   4
36   Sławomir Konarski     36   Jadwiga Palak   4
37   Kazimierz Herba   5   37   Aleksandra Czerpak   4
38   Jan Sobczak   5   38   Ewa Pomarańska   4
39   Dariusz Ludwikowski   5   39   Mariola Basta  
40   Mirosław Gawroński   5   40   Małgorzata Żybura   3
41   Adam Karbowiak   5   41   Grażyna Kacprzyk   2
42   Grzegorz Rzeźnicki   5   42   Teresa Popławska   2
43   Andrzej Osowski   5            
44   Andrzej Modzelan              
45   Robert Zawadzki              
46   Sławomir Ulak              
47   Waldemar Bednarz              
48   Mariusz Leszner              
49   Sławomir Pilarski              
50   Jacek Strzałka              
51   Paweł Jochymek              
52   Artur Modelski              
53   Cezary Kowalski              
54   Piotr Danielewicz   4            
55   Paweł Jurek              
56   Grzegorz Juszczuk              
57   Piotr Wiśniewski              
58   Bogdan Danielewicz              
59   Mirosław Laskowski   2            
60   Krzysztof Urbański              
                     
Szachy klasyczne – U17
Katowice, 17 – 28 lipca 1983 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Leszek Węglarz     1   Joanna Strzałka  
2   Robert Kuczyński   8   2   Izabela Łaszewska   8
3   Marek Matlak   8   3   Agnieszka Fornal  
4   Paweł Woźniak   8   4   Dorota Konieczka  
5   Przemysław Gdański     5   Aleksandra Kontny  
6   Roman Kaula     6   Anna Domaradzka   7
7   Tadeusz Juroszek     7   Danuta Kłusek   7
8   Jacek Gdański     8   Anna Lissowska   7
9   Artur Pieniążek   7   9   Lidia Winnik   7
10   Andrzej Stempin   7   10   Alicja Zawadzka   7
11   Konrad Typek   7   11   Bożena Rzeczycka   7
12   Jan Dubiel   7   12   Beata Ziętek   7
13   Jarosław Jakubowski   7   13   Jolanta Dudzińska   7
14   Artur Chochulski     14   Lidia Krzyżanowska   7
15   Dariusz Szopka     15   Agnieszka Dziadosz  
16   Dariusz Tabaka     16   Joanna Karmazyn  
17   Piotr Tkaczyk     17   Jadwiga Danek  
18   Dariusz Okoń     18   Ewa Milanowska  
19   Jacenty Wojcieszyn     19   Anna Szmigielska   6
20   Janusz Fabrowski     20   Katarzyna Urban   6
21   Jarosław Marszałek   6   21   Ewa Wierzbicka   6
22   Bogusław Kuźlik   6   22   Joanna Śmiechowska   6
23   Marek Nowak   6   23   Renata Dybowska   6
24   Jan Pisuliński   6   24   Joanna Berlik   6
25   Cezary Jarmuł   6   25   Dorota Żegarska   6
26   Adam Kurlenda   6   26   Klaudia Dyczka   6
27   Dariusz Wyrzykowski   6   27   Joanna Wojnar   6
28   Janusz Robaszek   6   28   Maria Chorzepa   6
29   Leszek Dubas     29   Katarzyna Lewandowska   6
30   Michał Gawliński     30   Czesława Grochot   6
31   Robert Karnasiewicz     31   Katarzyna Bukowska  
32   Andrzej Dados     32   Monika Alwasiak  
33   Grzegorz Goncerz     33   Ewa Śmiechowska  
34   Jacek Ilczuk     34   Halina Brudny  
35   Jacek Grzybowski     35   Monika Śmiechowska   5
36   Wiktor Pańczyszyn     36   Alicja Stodółkiewicz   5
37   Piotr Kubicki     37   Małgorzata Peikow   5
38   Grzegorz Dziebowski     38   Bożena Styk   5
39   Piotr Kowalski     39   Beata Biernacka   5
40   Lech Mettel     40   Elżbieta Rosiek   5
41   Mariusz Buś   5   41   Ewa Siwińska   5
42   Grzegorz Kotarba   5   42   Bożena Padoł   5
43   Bernard Jadczak   5   43   Beata Jastrzębska   5
44   Robert Mazurek   5   44   Barbara Słaboń   5
45   Michał Chojnacki   5   45   Katarzyna Laure   5
46   Mariusz Stoppel   5   46   Alicja Jabłońska  
47   Piotr Witkowski   5   47   Irena Sienkiewicz  
48   Andrzej Orylski   5   48   Anna Radecka  
49   Dominik Pędzich   5   49   Katarzyna Tabaka  
50   Mirosław Podsiadło     50   Elżbieta Probola  
51   Piotr Wojtasik     51   Monika Woda  
52   Remigiusz Pabijasz     52   Marzena Szpytna   4
53   Jacek Bieńkowski     53   Iwona Popławska   4
54   Leszek Bohdankiewicz     54   Hanna Biernat   4
55   Sławomir Pawłowski     55   Renata Staniec   4
56   Marcin Autowicz   4   56   Izabela Kocięcka  
57   Robert Moskal   4   57   Katarzyna Jańczak  
58   Mirosław Walczak   4   58   Renata Kowalska  
59   Piotr Jezierski   4   59   Małgorzata Wołowiec  
60   Bogdan Morkisz   4   60   Mirosława Głowacka  
61   Jerzy Krupianik   4   61   Lucyna Cholewa   3
62   Waldemar Kurenda   4   62   Ewa Dyczewska   3
63   Piotr Czyżewski   4   63   Beata Galler  
64   Maciej Ślużyński              
65   Sławomir Czapliński              
66   Sławomir Kraiński   3            
67   Robert Gołębicki   3            
68   Tomasz Workowski   3            
69   Olgierd Stefański              

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close