Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1984

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1984

1983 | 1984 | 1985
Szachy klasyczne – U20
Poznań, 6 – 16 lipca 1984 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
1 Leszek Węglarz 8 1 Bożena Rzeczycka
2 Marek Matlak 8 2 Bogusława Autowicz
3 Sławomir Domagała 8 3 Liliana Leszner 8
4 Jacek Orzechowski 4 Ewa Kaczmarek 8
5 Mirosław Perdek 5 Lidia Krzyżanowska 7
6 Jacek Strzałka 6 Urszula Nowik 7
7 Konrad Typek 7 7 Krystyna Więckiewicz 7
8 Andrzej Stempin 7 8 Izabela Krysiak 7
9 Tadeusz Juroszek 7 9 Izabela Łaszewska
10 Robert Kuczyński 10 Agnieszka Stodółkiewicz
11 Andrzej Plesiuk 11 Czesława Grochot 6
12 Tomasz Chachaj 12 Barbara Graczyk 6
13 Aleksander Maliszewski 13 Małgorzata Szulnis 6
14 Piotr Dukaczewski 14 Mariola Czubek 6
15 Bernard Jadczak 6 15 Grażyna Pisarek 6
16 Jacek Grzybowski 6 16 Alicja Jabłońska 6
17 Robert Maślanka 6 17 Ewa Milanowska 6
18 Aleksander Czerwoński 6 18 Renata Dybowska 6
19 Jacek Kornasiewicz 6 19 Anna Armata
20 Robert Zawadzki 6 20 Katarzyna Gołębiewska
21 Tomasz Kazimierczak 6 21 Ewa Bogacka
22 Andrzej Modzelan 6 22 Irena Sienkiewicz
23 Wiesław Jończyk 6 23 Beata Szczepaniak
24 Sławomir Dudziak 24 Krystyna Gościewska 5
25 Mirosław Jaworski 25 Marta Nowakiewicz 5
26 Jacek Matlak 26 Urszula Kołodziejczak
27 Roman Kaula 27 Teresa Lelito
28 Adam Kurlenda 28 Iwona Meredzińska
29 Paweł Woźniak 29 Bogumiła Grzywińska
30 Lubomir Wyrzykowski 30 Cecylia Toma
31 Zbigniew Niedziółka 31 Joanna Dankowska
32 Wojciech Nowak 32 Beata Maguder
33 Bogusław Łatas 5 33 Halina Kmieć
34 Jan Dubiel 5 34 Elżbieta Adamowicz
35 Adam Cybulak 5 35 Katarzyna Pankiewicz
36 Krzysztof Baranowski 5 36 Elżbieta Prasoł
37 Andrzej Ciesiński 5 37 Ewa Pomarańska 2
38 Jacenty Wojcieszyn 5 38 Maria Pieprzyk 2
39 Maciej Niżyński 5 39 Katarzyna Dzik
40 Gabriel Chwiłkowski
41 Marek Nowak
42 Krzysztof Celmer
43 Dariusz Okoń
44 Tadeusz Krel
45 Marek Borecki
46 Roman Żądło
47 Tomasz Sęk
48 Ignacy Szyszko 4
49 Jacek Gębala 4
50 Cezary Pelc 4
51 Rafał Modelski 4
52 Dariusz Bartoś 3
53 Janusz Pipiała 3
54 Robert Karnasiewicz 3
55 Przemysław Czajka
Szachy klasyczne – U17
Poznań, 6 – 16 lipca 1984 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
1 Artur Pieniążek 8 1 Joanna Karmazyn
2 Jan Pisuliński 8 2 Anna Domaradzka
3 Jacek Gdański 8 3 Joanna Strzałka 8
4 Jacek Dawidów 4 Alicja Zawadzka
5 Przemysław Gdański 5 Danuta Kłusek
6 Janusz Siekański 6 Agnieszka Fornal
7 Dariusz Szopka 7 Anna Szmigielska
8 Adam Wajntrit 7 8 Dorota Konieczka
9 Cezary Jarmuł 7 9 Jadwiga Danek 7
10 Artur Chochulski 7 10 Katarzyna Bukowska 7
11 Jarosław Jakubowski 7 11 Joanna Wojnar 7
12 Maciej Gilewski 7 12 Beata Ziętek
13 Tomasz Sibiga 7 13 Katarzyna Laure
14 Adam Kujawski 7 14 Ewa Wierzbicka
15 Jacek Ilczuk 15 Aleksandra Kontny
16 Waldemar Kozłowski 16 Ewa Ereńska
17 Piotr Jezierski 17 Lidia Winnik
18 Ryszard Kujawski 18 Małgorzata Roszko
19 Dariusz Szutko 19 Ewa Śmiechowska
20 Paweł Tust 6 20 Dorota Żegarska
21 Rafał Szopieraj 6 21 Katarzyna Lewandowska
22 Piotr Kozłowski 6 22 Renata Staniec 6
23 Robert Mazurek 6 23 Joanna Ereńska 6
24 Marek Łada 6 24 Dominika Tust 6
25 Tomasz Kaziród 6 25 Klaudia Dyczka 6
26 Piotr Czyżewski 6 26 Jolanta Dudzińska 6
27 Grzegorz Masternak 27 Magdalena Kuk 6
28 Zbigniew Pyda 28 Beata Jastrzębska 6
29 Piotr Witkowski 29 Maria Michalska 6
30 Remigiusz Pabijasz 30 Ewa Siwińska
31 Wojciech Rzehak 31 Monika Śmiechowska
32 Rafał Sałata 32 Elżbieta Rosiek
33 Mariusz Buś 33 Katarzyna Tabaka
34 Tadeusz Rynkiewicz 34 Joanna Śmiechowska
35 Krzysztof Gola 35 Justyna Berlik
36 Maciej Jakubowski 36 Alicja Stodółkiewicz 5
37 Tomasz Workowski 37 Hanna Biernat 5
38 Janusz Rozbicki 38 Bożena Padoł 5
39 Marcin Autowicz 5 39 Edyta Leitloff 5
40 Jarosław Kwiecień 5 40 Krystyna Dąbrowska 5
41 Piotr Maziec 5 41 Mirosława Głowacka 5
42 Tomasz Chiliński 5 42 Dorota Szulc 5
43 Ryszard Królikowski 5 43 Marzena Szpytna 5
44 Marcin Stasiak 5 44 Agnieszka Tymińska
45 Bogusław Kuźlik 5 45 Aneta Pondo
46 Klaudiusz Urban 5 46 Anna Krauze
47 Przemysław Lesień 5 47 Agata Dawidów
48 Jacek Skóra 48 Krystyna Szczygieł
49 Dominik Pędzich 49 Irena Popławska
50 Andrzej Duda 50 Halina Brudny
51 Piotr Kowalski 51 Iwona Chojnacka 4
52 Robert Adamek 52 Regina Jagoda 4
53 Andrzej Kulczakowicz 53 Katarzyna Jańczak 4
54 Olgierd Stefański 4 54 Iwona Zaborowska 4
55 Andrzej Kuryło 4 55 Małgorzata Kostera 4
56 Edward Fulara 4 56 Barbara Tokajuk
57 Romuald Ziółkowski 4 57 Renata Głowacka
58 Mariusz Wawrzyniak 4 58 Katarzyna Kowalska
59 Robert Włodarczyk 59 Renata Kowalska
60 Adam Wiśniewski 60 Bożena Rynkiewicz
61 Robert Stefański 61 Sylwia Borowy 3
62 Michał Chojnacki 62 Renata Kołtuniak
63 Sławomir Jakubik 63 Ewa Gawryś
64 Piotr Szlezyngier
65 Robert Moskal 2

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close