Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1990

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1990

1989 | 1990 | 1991
Szachy klasyczne – U20
Nisko, 28 kwietnia – 6 maja 1990 (kołowy, 9 rund)
Sędzia główny:
Konin, 17 – 25 marca 1990 (kołowy, 9 rund)
Sędzia główny:
1 Paweł Jaracz 2215 1 Małgorzata Bednarska 2130
2 Grzegorz Masternak 2360 6 2 Katarzyna Lewandowska 2085 7
3 Przemysław Skalik 2300 6 3 Izabela Szafraniec 5
4 Łukasz Kwiatkowski 2250 6 4 Joanna Śmiechowska 2145 5
5 Mariusz Buś 2335 5 Anna Szmigielska 2065
6 Robert Kula 2295 6 Renata Henc
7 Jacek Dawidów 2385 4 7 Katarzyna Bukowska 2005 4
8 Rafał Przedmojski 2275 8 Jolanta Turczynowicz 2060 3
9 Piotr Delekta 2280 3 9 Joanna Byczyńska 2080
10 Lech Sopur 2290 0 10 Aneta Pondo 2
Szachy klasyczne – U19
Brzozów, 2 – 10 lutego 1990 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Leon Kłodnicki
1 Mirosław Grabarczyk 1 Katarzyna Lewandowska 9
2 Mariusz Duch 2 Jolanta Turczynowicz 8
3 Lech Sopur 3 Sylwia Lewicka
4 Łukasz Kwiatkowski 4 Joanna Detko
5 Dominik Pędzich 5 Joanna Śmiechowska 7
6 Maciej Werra 6 Jolanta Krynicka 7
7 Marek Oliwa 7 7 Małgorzata Wołowiec 7
8 Wojciech Zdrojewski 7 8 Renata Henc
9 Dominik Lewiński 9 Joanna Byczyńska
10 Jacek Dawidów 10 Małgorzata Bednarska
11 Artur Jakubiec 11 Maria Michalska
12 Andrzej Gbyl 12 Monika Kleszarska
13 Grzegorz Pędrak 13 Ewa Michalska
14 Zbigniew Robak 14 Joanna Burdzińska
15 Saturnin Skindzier 15 Nel Dąbrowska
16 Sebastian Sośnik 16 Katarzyna Leń 6
17 Piotr Mulet 6 17 Anna Radoszewska 6
18 Michał Groborz 6 18 Wioletta Zakrzewska 6
19 Szymon Żok 19 Magdalena Gauza 6
20 Jacek Saskowski 20 Ewa Fudała 6
21 Rafał Padrak 21 Iwona Smagacz 6
22 Grzegorz Toczek 22 Małgorzata Rabiega 6
23 Piotr Dybała 23 Małgorzata Sułkowska
24 Marcin Dłużniewski 24 Dorota Tomczyk
25 Grzegorz Zieliński 25 Agnieszka Szczygieł
26 Waldemar Męczyński 26 Karina Walura
27 Paweł Kine 27 Anna Kostera
28 Dariusz Przewoźnik 28 Ewa Burczyk
29 Damian Markowski 29 Dorota Maziarka
30 Jacek Gęsicki 30 Monika Pijaj 5
31 Maciej Krzywda 5 31 Joanna Stryczyńska 5
32 Maciej Grabarski 5 32 Monika Kucińska 5
33 Klaudiusz Miętus 5 33 Katarzyna Stefańska 5
34 Michał Rams 5 34 Benedyktyna Goszczyńska 5
35 Michał Knaflewski 5 35 Joanna Gutkowska 5
36 Piotr Ochoński 5 36 Agnieszka Warzywoda 5
37 Karol Skupień 37 Elżbieta Żmuda 5
38 Paweł Gidziela 38 Magdalena Dworzańska
39 Jacek Duliński 39 Barbara Urban
40 Piotr Szczepanek 40 Lidia Gerc 4
41 Paweł Piróg 41 Lucyna Wadych 4
42 Piotr Piękosz 42 Maria Miedzierska 4
43 Arkadiusz Wodniczak 4 43 Anna Gumna 4
44 Krzysztof Drozd 4 44 Joanna Kika 4
45 Mirosław Maślej 45 Beata Gońka
46 Rafał Baran 46 Iwona Golec
47 Rafał Nowak 47 Anna Jędrkowiak
48 Zbigniew Lorek 48 Agata Grabowska 1
49 Robert Grabowski 3
50 Rafał Szyszyło 3
Szachy klasyczne – U15
Brzozów, 2 – 10 lutego 1990 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Leon Kłodnicki
1 Tomasz Markowski 9 1 Magdalena Kludacz
2 Robert Ciemniak 2 Magdalena Gużkowska
3 Marcin Wałach 3 Olimpia Bartosik 8
4 Bartłomiej Macieja 4 Anna Protaziuk 8
5 Piotr Murdzia 7 5 Danuta Kuchta
6 Przemysław Lasoń 7 6 Hanna Jabłońska
7 Bartłomiej Siwiec 7 7 Magdalena Kozińska 7
8 Aleksander Pisarek 7 8 Zdzisława Wiliczkiewicz 7
9 Jacek Dubiel 7 9 Marta Zielińska 7
10 Przemysław Grądalski 7 10 Małgorzata Walkusz 7
11 Robert Kempiński 7 11 Hanna Dzieńkowska
12 Olaf Michalski 7 12 Beata Rusin
13 Piotr Bartosik 13 Agnieszka Kotowska
14 Łukasz Dworakowski 14 Dorota Rusak
15 Michał Swół 6 15 Monika Bobrowska
16 Grzegorz Krogulski 6 16 Monika Aksiuczyc 6
17 Janis Chrisidis 6 17 Dorota Nikonowicz 6
18 Paweł Jaracz 6 18 Magdalena Zwolak 6
19 Filip Kolendo 6 19 Monika Luks 6
20 Tomasz Czaplak 6 20 Katarzyna Roman
21 Przemysław Gralka 6 21 Barbara Mackiewicz
22 Piotr Kania 6 22 Mirosława Mączka
23 Piotr Dobrowolski 23 Wioletta Rogalska
24 Michał Rudolf 24 Urszula Sikora
25 Arkadiusz Zaskalski 25 Alina Czarnowicka
26 Łukasz Kłykow 26 Joanna Paczkowska
27 Krzysztof Romanowski 27 Ewa Szlompek
28 Daniel Pyra 5 28 Anita Jarosz 5
29 Grzegorz Protaziuk 5 29 Hanna Felczak 5
30 Tomasz Kamut 5 30 Bogumiła Tarachowicz 5
31 Bartosz Soćko 5 31 Agnieszka Rybak 5
32 Rafał Łobejko 5 32 Aneta Guzy 5
33 Grzegorz Kopacz 5 33 Ewa Mozolewska 5
34 Jerzy Struk 5 34 Agnieszka Szmechtig
35 Czesław Spisak 5 35 Barbara Grabarska
36 Maciej Sekerdej 5 36 Magdalena Brzostowska
37 Jacek Komendecki 37 Anna Iwanowska
38 Krzysztof Podlas 38 Dorota Suszek
39 Andrzej Kobyłecki 39 Anna Narwojsz
40 Przemysław Polański 40 Anna Wądołowska 4
41 Wojciech Piasecki 41 Małgorzata Głuszko 4
42 Marcin Myć 42 Justyna Bocheńska
43 Michał Barczak 4 43 Marzena Starczewska
44 Paweł Pokrzywiński 4 44 Iwona Tomczykowska
45 Robert Dziedzic 45 Agnieszka Suchomska 3
46 Rafał Ciechoński 46 Monika Kilanowska 3
47 Paweł Kasperkiewicz 3 47 Monika Dziubińska 3
48 Piotr Kamiński 3 48 Aleksandra Suchecka 3
49 Łukasz Światłowski 3
Szachy klasyczne – U14
Toruń, 4 – 10 marca 1990 (system kołowy, 8 rund [ch], 9 rund [dz])
Sędzia główny: Stanisław Grocholski
1 Robert Siekaczyński 6 1 Magdalena Kozińska
2 Piotr Dobrowolski 2 Hanna Jabłońska 6
3 Przemysław Grądalski 3 Olimpia Bartosik 6
4 Jarosław Suleja 4 Maria Janas
5 Piotr Kania 5 Anna Maleska 5
6 Jacek Dubiel 6 Beata Rusin 5
7 Robert Kempiński 7 Magdalena Kludacz 5
8 Arkadiusz Zaskalski 8 Karolina Łabza 3
9 Grzegorz Protaziuk 9 Aneta Guzy
10 Bartłomiej Macieja 1½ /4 10 Anna Zawiślak
Szachy klasyczne – U12
Toruń, 4 – 10 marca 1990 (system kołowy, 9 rund)
Sędzia główny: Stanisław Grocholski
1 Edward Łupkowski 1 Monika Bobrowska
2 Tomasz Jakubowski 7 2 Marta Zielińska 7
3 Bartosz Soćko 6 3 Joanna Dworakowska 7
4 Łukasz Kłykow 4 Dalia Blimke 5
5 Rafał Łobejko 5 Joanna Strojna
6 Piotr Polkowski 5 6 Maja Izdebska
7 Michał Cipa 7 Dorota Zaremba
8 Piotr Bortkun 8 Ewa Kalaga 3
9 Jarosław Kopacz 2 9 Agata Święcicka
10 Rafał Drzazga 10 Sylwia Romaszko
Szachy klasyczne – U10
Toruń, 4 – 10 marca 1990 (system kołowy, 9 rund)
Sędzia główny: Stanisław Grocholski
1 Sławomir Burdziński 1 Dorota Iwaniuk 7
2 Piotr Stefanek 2 Marianna Samul
3 Mariusz Pisarek 3 Mariola Rutkowska 6
4 Marcin Szeląg 4 Iweta Radziewicz
5 Sebastian Drzazga 5 5 Karolina Szymanowska
6 Jakub Jabłoński 6 Maja Grądalska
7 Grzegorz Pelec 7 Aleksandra Banasik
8 Konrad Jaskólski 8 Anna Morawiec
9 Aleksander Miśta 2 9 Anna Jaworska 2
10 Seweryn Stokłosa 10 Małgorzata Krzysztofiak 0

 

Najlepsze partie polskich szachistów

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close