Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1997

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1997

1996 | 1997 | 1998
Szachy klasyczne – U20
Babimost, 17 – 24 kwietnia 1997 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny: Henryk Paciejewski
1 Rafał Antoniewski 2310 8 1 Danuta Zielińska 7
2 Aleksander Hnydiuk 2360 2 Monika Aksiuczyc 2155
3 mm Paweł Blehm 2420 7 3 Agnieszka Matras 2065
4 Piotr Bobras 2295 6 4 Hanna Jabłońska 2065
5 Czesław Spisak 2330 6 5 Magdalena Zawadzka 6
6 Maciej Nurkiewicz 2300 6 6 Agnieszka Pikulska
7 Marek Stryjecki 2325 7 Maja Kotwicka 5
8 Grzegorz Protaziuk 2305 8 Anna Kucypera 2060 5
9 Krzysztof Jakubowski 2235 5 9 Beata Rusin 2060 5
10 Michał Swół 2300 4 10 Karolina Szymanowska
11 Tomasz Jakubowski 2225 3 11 Anna Morawiec 2055
12 Bartosz Warszawski 2230 12 Justyna Skrochocka 4
Szachy klasyczne – U18
Sopot, 5 – 15 maja 1997 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Ryszard Więckowski
1 Łukasz Cyborowski 2370 1 Maja Izdebska 2100 9
2 Maciej Nurkiewicz 2300 8 2 mf Dalia Blimke 2105
3 Jakub Filipek 2390 8 3 Dorota Iwaniuk 2160 8
4 Bartosz Szczechowicz 2240 7 4 Anna Kucypera 2060
5 mm Paweł Blehm 2420 7 5 Magdalena Mąka 2070
6 Jan Piński 2245 6 Danuta Zielińska
7 Rafał Antoniewski 2310 7 Anna Morawiec 2055
8 Grzegorz Ruciński 2185 8 Mariola Rutkowska 2080 6
9 Tomasz Kucharski 2135 9 Katarzyna Cieślawska 6
10 Bartłomiej Izbiński 2200 6 10 Marianna Samul 6
11 Łukasz Twardowski 2230 6 11 Anna Galar 6
12 Andrzej Zakonnik 2085 6 12 Katarzyna Tum
13 Dariusz Mikrut 2205 13 Katarzyna Kurylonek
14 Jarosław Kopacz 2190 14 Joanna Sewina
15 Piotr Stefanek 2135 15 Anna Stępińska
16 Paweł Kołosowski 2085 16 Joanna Strojna 2095 5
17 Rafał Drzazga 2105 17 Ewa Lewandowska 5
18 Piotr Mickiewicz 2025 18 Sylwia Gierak 5
19 Aleksander Dobrowolski 2070 19 Jolanta Miśko 5
20 Krystian Jędryczka 2165 5 20 Grażyna Stypka 5
21 Tomasz Popek 2115 5 21 Anna Para 5
22 Patryk Oliwa 2150 5 22 Monika Bulge
23 Łukasz Dobosz 2110 5 23 Maja Grądalska
24 Andrzej Krzywda 2100 5 24 Dorota Niemiec
25 Krzysztof Michalski 2085 5 25 Aleksandra Kalina 4
26 Sławomir Rusiniak 26 Magdalena Kurylonek
27 Emil Pudło 2020 27 Anna Perschke
28 Krzysztof Moniszka 2075 4 28 Maja Nowakowska
29 Mirosław Jurkiewicz 2115 4
30 Maciej Niebrzydowski
31 Tomasz Chmielewski 2085
32 Artur Kowalski 1
Szachy klasyczne – U16
Nadole, 26 stycznia – 5 lutego 1997 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
1 k Marcin Szeląg 2245 1 mf Alina Tarachowicz 2030
2 I Michał Szulc 1997 8 2 I Małgorzata Głazik 1827 9
3 mf Krzysztof Gratka 2275 3 I++ Magdalena Zawadzka 1873 7
4 I Sławomir Purc 1971 4 k Karolina Szymanowska 1974 7
5 I+ Eligiusz Grzybowski 2010 5 I Anna Jasik 1728 7
6 k Marek Stryjecki 2325 7 6 I+ Maja Kotwicka 1833 7
7 I++ Radosław Jedynak 2145 7 7 I Małgorzata Kaczorowska 1793 7
8 I+ Dominik Orzech 2027 7 8 I Angelina Wartecka 1827
9 I+ Tomasz Kempiński 2050 7 9 I Małgorzata Starczewska 1859
10 I Tomasz Meinert 2010 10 k Edyta Andrzejewska 2065
11 k Krzysztof Jasik 2190 11 I Małgorzata Jaszcz 1730
12 I+ Adam Plich 2061 12 I+ Magdalena Łysiak 1861
13 I Adam Wójtowicz 1997 13 I Katarzyna Jurkiewicz 1856
14 I++ Przemysław Liwak 2060 6 14 I Agnieszka Pikulska 1871 6
15 I Michał Mąka 2000 6 15 I++ Agnieszka Matras 2065 6
16 II+ Adrian Wiśniewski 1800 6 16 I Ewa Stefańska 1842 6
17 I+ Alan Rosenbeiger 2130 6 17 I Barbara Kurtyka 1800 6
18 I Zdzisław Morawiec 1943 6 18 I Małgorzata Zielińska 1837
19 I Jędrzej Długosz 2095 19 k Marta Samborska 2075
20 I Michał Lercel 2060 20 I Iwona Perlakowska 1806
21 I Adam Dukowicz 2105 21 I Jolanta Puzio 1805
22 I Wojciech Szymanowski 1992 22 I Magdalena Majchrzak 1822
23 I Rafał Zgadzaj 2060 23 I Joanna Zimny 1760
24 I Tomasz Rybak 1997 24 I Monika Zembrzuska 1790
25 I Maciej Świcarz 2140 25 II+ Bożena Foszcz 1600
26 I Marcin Fojudzki 2170 5 26 I Marta Michalska 1695
27 I Arkadiusz Paterek 2017 5 27 II+ Olga Smoleńska 1600 5
28 I Paweł Sołtysik 2010 5 28 I+ Olga Lisowska 1729 5
29 I Maksymilian Mulawa 2005 5 29 I Donata Duszyńska 1761 5
30 I Krzysztof Skorobogaty 2004 5 30 I+ Paulina Kamińska 1778 5
31 I Daniel Kulczycki 1995 5 31 I Anna Lewko 1756
32 I Sławomir Chojnacki 2002 32 I+ Joanna Kwiecień 1844
33 I Michał Bylica 1994 33 II Agnieszka Kalisz 1600
34 I Przemysław Cyluk 1967 34 II+ Agnieszka Łobaziewicz 1600
35 II Paweł Hudziak 1800 35 II Kamila Haber 1600
36 I Michał Fudalej 2000 36 I Marta Piktel 1800
37 I Marek Peszt 1899 37 II+ Justyna Bąkowska 1600 4
38 I Adam Pawlak 1979 4 38 I Izabela Czapiewska 1800 4
39 I Piotr Turecki 2095 4 39 II Anna Gosek 1600
40 I Mikołaj Krawczyk 2000 4 40 II+ Anna Pawlak 1600
41 I Krzysztof Wilk 1933 4 41 II+ Karolina Ciszewska 1600 3
42 I Waldemar Jabłoński 1977
43 II Dariusz Pawlicz 1800 2
44 II Damian Majewski 1800 2
Szachy klasyczne – U14
Nadole, 26 stycznia – 5 lutego 1997 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
1 k Marcin Szymański 2180 1 I Maria Szymańska 1758
2 k Marcin Dziuba 2170 2 I Małgorzata Reszka 1768 8
3 k Aleksander Miśta 2225 3 I Małgorzata Kucypera 1797 8
4 I+ Jerzy Owczarzak 2100 4 I Alicja Chmielińska 1800
5 mf Kamil Mitoń 2280 5 I Elżbieta Janiszyn 1844
6 I Kamil Grycel 2006 6 I Justyna Skrochocka 1881 7
7 I Michał Paterek 2006 7 I Hanna Hadryś 1773 7
8 I Stanisław Zawadzki 1932 8 I Justyna Świderska 1760 7
9 I Marcin Jakubowski 2000 9 I Małgorzata Szydłowska 1772
10 I Patryk Łagowski 2100 10 I Renata Bursa 1724
11 I Rafał Tomczak 2000 11 I Kamila Zawadzka 1800
12 I Krzysztof Chojnacki 1966 12 I Agata Trybuła 1800 6
13 k Krzysztof Jakubowski 2235 6 13 I Małgorzata Sobocińska 1800 6
14 I Piotr Kukla 2000 6 14 II+ Anna Pokrzywa 1600 6
15 I Paweł Stoma 2140 6 15 I Joanna Wilmińska 1800 6
16 I Marcin Mąka 2055 6 16 II Monika Przybylska 1600 6
17 II Dawid Janaszak 1800 6 17 II+ Anna Juszczak 1600
18 II+ Patryk Pokojski 1800 6 18 II Anna Płonka 1600
19 II+ Piotr Dudziński 1800 6 19 II Iwona Spilkowska 1600
20 II Marcin Dębowiak 1800 20 II+ Karolina Kapustyńska 1600
21 II+ Paweł Poniatowski 1800 21 II Zofia Lenart 1600
22 I Bartłomiej Matlęga 1905 22 II+ Maria Kosiorek 1600
23 II+ Krzysztof Grąbczewski 1800 23 II Izabela Jurga 1600
24 I Jan Adamowski 1912 24 II Katarzyna Pych 1600
25 II Dawid Nocek 1800 25 II+ Magdalena Zając 1600
26 II Krzysztof Rafalski 1800 26 II+ Agnieszka Guzewicz 1600
27 II Zbigniew Stypka 1800 5 27 II Małgorzata Gosek 1600 5
28 II+ Piotr Szymański 1800 5 28 I Berenika Kołaczyńska 1800 5
29 II Przemysław Walczak 1800 5 29 I Justyna Cieplik 1800 5
30 II+ Bartosz Świątek 1800 5 30 II Anna Lejk 1600 5
31 II+ Michał Pluta 1800 31 II Maria Worek 1600 5
32 II+ Jan Marszałek 1800 32 I Katarzyna Paterek 1711 5
33 II+ Bartłomiej Katkowski 1800 33 I Grażyna Lipka 1800 5
34 II Paweł Wenc 1800 34 II Katarzyna Moranda 1600 5
35 II Dariusz Witkowski 1699 35 II Anna Chmielewska 1619 5
36 II+ IŁukasz Huchwajda 1800 36 III Dominika Nowak 1400
37 I Piotr Jasik 1986 4 37 II Paulina Cagara 1600
38 II Krzysztof Rek 1800 4 38 II Karolina Szymczak 1600
39 II+ Paweł Kos 1800 4 39 II Agnieszka Jęczalik 1600
40 II Radosław Chmielewski 1845 4 40 I Marta Michałek 1768
41 II+ Grzegorz Kapturowski 1800 4 41 II Marta Orłowska 1600 3
42 II Paweł Charańczuk 1800 3 42 II+ Joanna Bobowska 1600 3
43 II Piotr Pukos 1800 43 III Magdalena Kaczor 1400 3
44 II Krzysztof Sienkiewicz 1800 2
Szachy klasyczne – U12
Nadole, 26 stycznia – 5 lutego 1997 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Ryszard Więckowski
1 Mateusz Bartel 1 Elżbieta Balkiewicz 9
2 Grzegorz Gajewski 2 Natalia Maszota 8
3 Marcin Krysztofiak 3 Daria Pokojska
4 Mikołaj Szablewski 8 4 Katarzyna Poznańska
5 Bartłomiej Heberla 7 5 Dorota Tułacz
6 Filip Bargłowski 7 6 Karolina Boder 7
7 Robert Ślęzak 7 Anna Socha 7
8 Dominik Poliszuk 8 Milena Magnucka 7
9 Wojciech Przybylski 9 Joanna Worek 7
10 Kamil Stachowiak 10 Joanna Oleander
11 Dariusz Klimaszewski 11 Marta Błach
12 Krzysztof Langer 12 Magdalena Florkiewicz
13 Krzysztof Szromba 6 13 Katarzyna Toma
14 Grzegorz Jamroz 6 14 Edyta Kupczyk 6
15 Michał Łosicki 6 15 Marta Hadryś 6
16 Bartosz Machaj 6 16 Patrycja Zych 6
17 Przemysław Zieliński 6 17 Beata Mazur 6
18 Krystian Singer 6 18 Aleksandra Bartodziej
19 Michał Mirosław 19 Marcelina Trybuła
20 Maciej Marszałek 20 Ewa Smolak
21 Michał Bartel 21 Małgorzata Osińska
22 Adam Jarząb 22 Olga Zajkowska
23 Tomasz Pakuła 23 Sylwia Rybak
24 Rafał Lewczyk 24 Marta Taboła 5
25 Piotr Laskowski 5 25 Aleksandra Jackowska 5
26 Łukasz Bełzo 5 26 Izabela Izdebska 5
27 Marek Stochmal 5 27 Eliza Truszkiewicz 5
28 Leszek Badurowicz 28 Agnieszka Warzyńska 5
29 Stanisław Mirski 29 Anita Baryczka
30 Mateusz Boguta 30 Marta Grewling
31 Grzegorz Fudalej 31 Anna Sieradzka
32 Miłosz Rudnicki 32 Katarzyna Baczyńska
33 Łukasz Wilmiński 33 Iwa Kolaczyńska 4
34 Andrzej Lenart 34 Anna Wiącek 4
35 Krzysztof Łysak 35 Paulina Lis 4
36 Damian Kołodziejski 36 Agata Świątek 4
37 Marek Kubicki 37 Emilia Podymska 4
38 Dariusz Szoen 38 Agnieszka Koza 3
39 Adam Niepsuj 39 Aleksandra Jończyk
40 Łukasz Kidziński 40 Iwona Kubicka 1
41 Mateusz Sypień
42 Bartłomiej Zych 3
Szachy klasyczne – U10
Nadole, 26 stycznia – 5 lutego 1997 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Ryszard Więckowski
1 Łukasz Schreiber 1 Jolanta Zawadzka
2 Radosław Wojtaszek 2 Marta Szydłowska 9
3 Mateusz Kulesza 8 3 Dominika Hermanowicz
4 Jacek Stopa 4 Anna Kohut
5 Jakub Wolski 5 Marta Przeździecka
6 Michał Adamski 7 6 Monika Barańska 7
7 Krystian Kuźmicz 7 7 Dorota Czarnota 7
8 Mateusz Kuzioła 8 Ewa Przeździecka
9 Łukasz Luba 9 Agnieszka Chmielewska
10 Tomasz Kubit 10 Alicja Szyszko
11 Andrzej Szczukiewicz 6 11 Weronika Kobak 6
12 Paweł Czarnota 6 12 Aleksandra Ulanicka
13 Bartosz Koźmiński 6 13 Agata Zawadka
14 Michał Szczepiński 6 14 Karina Szczepkowska
15 Jan Skurski 6 15 Aleksandra Zygarska
16 Mateusz Władyka 16 Małgorzata Wilczyńska
17 Michał Małyszko 17 Agnieszka Haligowska
18 Marek Kacprzak 18 Matylda Kozłowska
19 Jurand Krzemień 19 Katarzyna Śliz
20 Jacek Rachwał 20 Lidia Zdziarska
21 Artur Jóźwiak 21 Anna Bartoniewicz 5
22 Łukasz Czarnecki 22 Anna Stolarczyk 5
23 Bartosz Pawłowski 23 Hanna Domagała 5
24 Jakub Stanisławski 24 Barbara Blach 5
25 Dariusz Sirejczek 5 25 Marta Marszałek 5
26 Rafał Pluszczewicz 5 26 Anna Sobczak 5
27 Bartosz Przybylski 27 Anna Kosz 5
28 Jakub Kuzioła 28 Joanna Paterek
29 Michał Luch 29 Kinga Siwek
30 Dariusz Roubo 30 Magdalena Kozieł
31 Filip Zola 31 Aleksandra Sypek 4
32 Marcin Tazbir 4 32 Joanna Gaś 4
33 Jacek Tomczak 4 33 Natalia Zielińska 4
34 Tomasz Pęsko 4 34 Marta Wellna
35 Paweł Kamiński 4 35 Marzena Kozłowska 2
36 Jędrzej Małyszko 3
37 Tomasz Ciba 2
38 Michał Ogórkiewicz

 

Najlepsze partie polskich szachistów

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close