Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1997

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1997

1996 | 1997 | 1998
Szachy klasyczne – U20
Babimost, 17 – 24 kwietnia 1997 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny: Henryk Paciejewski
                     
1   Rafał Antoniewski 2310 8   1   Danuta Zielińska   7
2   Aleksander Hnydiuk 2360   2   Monika Aksiuczyc 2155
3 mm Paweł Blehm 2420 7   3   Agnieszka Matras 2065
4   Piotr Bobras 2295 6   4   Hanna Jabłońska 2065
5   Czesław Spisak 2330 6   5   Magdalena Zawadzka   6
6   Maciej Nurkiewicz 2300 6   6   Agnieszka Pikulska  
7   Marek Stryjecki 2325   7   Maja Kotwicka   5
8   Grzegorz Protaziuk 2305   8   Anna Kucypera 2060 5
9   Krzysztof Jakubowski 2235 5   9   Beata Rusin 2060 5
10   Michał Swół 2300 4   10   Karolina Szymanowska  
11   Tomasz Jakubowski 2225 3   11   Anna Morawiec 2055
12   Bartosz Warszawski 2230   12   Justyna Skrochocka   4
                     
Szachy klasyczne – U18
Sopot, 5 – 15 maja 1997 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Ryszard Więckowski
                     
1   Łukasz Cyborowski 2370   1   Maja Izdebska 2100 9
2   Maciej Nurkiewicz 2300 8   2 mf Dalia Blimke 2105
3   Jakub Filipek 2390 8   3   Dorota Iwaniuk 2160 8
4   Bartosz Szczechowicz 2240 7   4   Anna Kucypera 2060
5 mm Paweł Blehm 2420 7   5   Magdalena Mąka 2070
6   Jan Piński 2245   6   Danuta Zielińska  
7   Rafał Antoniewski 2310   7   Anna Morawiec 2055
8   Grzegorz Ruciński 2185   8   Mariola Rutkowska 2080 6
9   Tomasz Kucharski 2135   9   Katarzyna Cieślawska   6
10   Bartłomiej Izbiński 2200 6   10   Marianna Samul   6
11   Łukasz Twardowski 2230 6   11   Anna Galar   6
12   Andrzej Zakonnik 2085 6   12   Katarzyna Tum  
13   Dariusz Mikrut 2205   13   Katarzyna Kurylonek  
14   Jarosław Kopacz 2190   14   Joanna Sewina  
15   Piotr Stefanek 2135   15   Anna Stępińska  
16   Paweł Kołosowski 2085   16   Joanna Strojna 2095 5
17   Rafał Drzazga 2105   17   Ewa Lewandowska   5
18   Piotr Mickiewicz 2025   18   Sylwia Gierak   5
19   Aleksander Dobrowolski 2070   19   Jolanta Miśko   5
20   Krystian Jędryczka 2165 5   20   Grażyna Stypka   5
21   Tomasz Popek 2115 5   21   Anna Para   5
22   Patryk Oliwa 2150 5   22   Monika Bulge  
23   Łukasz Dobosz 2110 5   23   Maja Grądalska  
24   Andrzej Krzywda 2100 5   24   Dorota Niemiec  
25   Krzysztof Michalski 2085 5   25   Aleksandra Kalina   4
26   Sławomir Rusiniak     26   Magdalena Kurylonek  
27   Emil Pudło 2020   27   Anna Perschke  
28   Krzysztof Moniszka 2075 4   28   Maja Nowakowska  
29   Mirosław Jurkiewicz 2115 4            
30   Maciej Niebrzydowski              
31   Tomasz Chmielewski 2085            
32   Artur Kowalski   1            
                     
Szachy klasyczne – U16
Nadole, 26 stycznia – 5 lutego 1997 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
                     
1 k Marcin Szeląg 2245   1 mf Alina Tarachowicz 2030
2 I Michał Szulc 1997 8   2 I Małgorzata Głazik 1827 9
3 mf Krzysztof Gratka 2275   3 I++ Magdalena Zawadzka 1873 7
4 I Sławomir Purc 1971   4 k Karolina Szymanowska 1974 7
5 I+ Eligiusz Grzybowski 2010   5 I Anna Jasik 1728 7
6 k Marek Stryjecki 2325 7   6 I+ Maja Kotwicka 1833 7
7 I++ Radosław Jedynak 2145 7   7 I Małgorzata Kaczorowska 1793 7
8 I+ Dominik Orzech 2027 7   8 I Angelina Wartecka 1827
9 I+ Tomasz Kempiński 2050 7   9 I Małgorzata Starczewska 1859
10 I Tomasz Meinert 2010   10 k Edyta Andrzejewska 2065
11 k Krzysztof Jasik 2190   11 I Małgorzata Jaszcz 1730
12 I+ Adam Plich 2061   12 I+ Magdalena Łysiak 1861
13 I Adam Wójtowicz 1997   13 I Katarzyna Jurkiewicz 1856
14 I++ Przemysław Liwak 2060 6   14 I Agnieszka Pikulska 1871 6
15 I Michał Mąka 2000 6   15 I++ Agnieszka Matras 2065 6
16 II+ Adrian Wiśniewski 1800 6   16 I Ewa Stefańska 1842 6
17 I+ Alan Rosenbeiger 2130 6   17 I Barbara Kurtyka 1800 6
18 I Zdzisław Morawiec 1943 6   18 I Małgorzata Zielińska 1837
19 I Jędrzej Długosz 2095   19 k Marta Samborska 2075
20 I Michał Lercel 2060   20 I Iwona Perlakowska 1806
21 I Adam Dukowicz 2105   21 I Jolanta Puzio 1805
22 I Wojciech Szymanowski 1992   22 I Magdalena Majchrzak 1822
23 I Rafał Zgadzaj 2060   23 I Joanna Zimny 1760
24 I Tomasz Rybak 1997   24 I Monika Zembrzuska 1790
25 I Maciej Świcarz 2140   25 II+ Bożena Foszcz 1600
26 I Marcin Fojudzki 2170 5   26 I Marta Michalska 1695
27 I Arkadiusz Paterek 2017 5   27 II+ Olga Smoleńska 1600 5
28 I Paweł Sołtysik 2010 5   28 I+ Olga Lisowska 1729 5
29 I Maksymilian Mulawa 2005 5   29 I Donata Duszyńska 1761 5
30 I Krzysztof Skorobogaty 2004 5   30 I+ Paulina Kamińska 1778 5
31 I Daniel Kulczycki 1995 5   31 I Anna Lewko 1756
32 I Sławomir Chojnacki 2002   32 I+ Joanna Kwiecień 1844
33 I Michał Bylica 1994   33 II Agnieszka Kalisz 1600
34 I Przemysław Cyluk 1967   34 II+ Agnieszka Łobaziewicz 1600
35 II Paweł Hudziak 1800   35 II Kamila Haber 1600
36 I Michał Fudalej 2000   36 I Marta Piktel 1800
37 I Marek Peszt 1899   37 II+ Justyna Bąkowska 1600 4
38 I Adam Pawlak 1979 4   38 I Izabela Czapiewska 1800 4
39 I Piotr Turecki 2095 4   39 II Anna Gosek 1600
40 I Mikołaj Krawczyk 2000 4   40 II+ Anna Pawlak 1600
41 I Krzysztof Wilk 1933 4   41 II+ Karolina Ciszewska 1600 3
42 I Waldemar Jabłoński 1977            
43 II Dariusz Pawlicz 1800 2            
44 II Damian Majewski 1800 2            
                     
Szachy klasyczne – U14
Nadole, 26 stycznia – 5 lutego 1997 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
                     
1 k Marcin Szymański 2180   1 I Maria Szymańska 1758
2 k Marcin Dziuba 2170   2 I Małgorzata Reszka 1768 8
3 k Aleksander Miśta 2225   3 I Małgorzata Kucypera 1797 8
4 I+ Jerzy Owczarzak 2100   4 I Alicja Chmielińska 1800
5 mf Kamil Mitoń 2280   5 I Elżbieta Janiszyn 1844
6 I Kamil Grycel 2006   6 I Justyna Skrochocka 1881 7
7 I Michał Paterek 2006   7 I Hanna Hadryś 1773 7
8 I Stanisław Zawadzki 1932   8 I Justyna Świderska 1760 7
9 I Marcin Jakubowski 2000   9 I Małgorzata Szydłowska 1772
10 I Patryk Łagowski 2100   10 I Renata Bursa 1724
11 I Rafał Tomczak 2000   11 I Kamila Zawadzka 1800
12 I Krzysztof Chojnacki 1966   12 I Agata Trybuła 1800 6
13 k Krzysztof Jakubowski 2235 6   13 I Małgorzata Sobocińska 1800 6
14 I Piotr Kukla 2000 6   14 II+ Anna Pokrzywa 1600 6
15 I Paweł Stoma 2140 6   15 I Joanna Wilmińska 1800 6
16 I Marcin Mąka 2055 6   16 II Monika Przybylska 1600 6
17 II Dawid Janaszak 1800 6   17 II+ Anna Juszczak 1600
18 II+ Patryk Pokojski 1800 6   18 II Anna Płonka 1600
19 II+ Piotr Dudziński 1800 6   19 II Iwona Spilkowska 1600
20 II Marcin Dębowiak 1800   20 II+ Karolina Kapustyńska 1600
21 II+ Paweł Poniatowski 1800   21 II Zofia Lenart 1600
22 I Bartłomiej Matlęga 1905   22 II+ Maria Kosiorek 1600
23 II+ Krzysztof Grąbczewski 1800   23 II Izabela Jurga 1600
24 I Jan Adamowski 1912   24 II Katarzyna Pych 1600
25 II Dawid Nocek 1800   25 II+ Magdalena Zając 1600
26 II Krzysztof Rafalski 1800   26 II+ Agnieszka Guzewicz 1600
27 II Zbigniew Stypka 1800 5   27 II Małgorzata Gosek 1600 5
28 II+ Piotr Szymański 1800 5   28 I Berenika Kołaczyńska 1800 5
29 II Przemysław Walczak 1800 5   29 I Justyna Cieplik 1800 5
30 II+ Bartosz Świątek 1800 5   30 II Anna Lejk 1600 5
31 II+ Michał Pluta 1800   31 II Maria Worek 1600 5
32 II+ Jan Marszałek 1800   32 I Katarzyna Paterek 1711 5
33 II+ Bartłomiej Katkowski 1800   33 I Grażyna Lipka 1800 5
34 II Paweł Wenc 1800   34 II Katarzyna Moranda 1600 5
35 II Dariusz Witkowski 1699   35 II Anna Chmielewska 1619 5
36 II+ IŁukasz Huchwajda 1800   36 III Dominika Nowak 1400
37 I Piotr Jasik 1986 4   37 II Paulina Cagara 1600
38 II Krzysztof Rek 1800 4   38 II Karolina Szymczak 1600
39 II+ Paweł Kos 1800 4   39 II Agnieszka Jęczalik 1600
40 II Radosław Chmielewski 1845 4   40 I Marta Michałek 1768
41 II+ Grzegorz Kapturowski 1800 4   41 II Marta Orłowska 1600 3
42 II Paweł Charańczuk 1800 3   42 II+ Joanna Bobowska 1600 3
43 II Piotr Pukos 1800   43 III Magdalena Kaczor 1400 3
44 II Krzysztof Sienkiewicz 1800 2            
                     
Szachy klasyczne – U12
Nadole, 26 stycznia – 5 lutego 1997 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Ryszard Więckowski
                     
1   Mateusz Bartel     1   Elżbieta Balkiewicz   9
2   Grzegorz Gajewski     2   Natalia Maszota   8
3   Marcin Krysztofiak     3   Daria Pokojska  
4   Mikołaj Szablewski   8   4   Katarzyna Poznańska  
5   Bartłomiej Heberla   7   5   Dorota Tułacz  
6   Filip Bargłowski   7   6   Karolina Boder   7
7   Robert Ślęzak     7   Anna Socha   7
8   Dominik Poliszuk     8   Milena Magnucka   7
9   Wojciech Przybylski     9   Joanna Worek   7
10   Kamil Stachowiak     10   Joanna Oleander  
11   Dariusz Klimaszewski     11   Marta Błach  
12   Krzysztof Langer     12   Magdalena Florkiewicz  
13   Krzysztof Szromba   6   13   Katarzyna Toma  
14   Grzegorz Jamroz   6   14   Edyta Kupczyk   6
15   Michał Łosicki   6   15   Marta Hadryś   6
16   Bartosz Machaj   6   16   Patrycja Zych   6
17   Przemysław Zieliński   6   17   Beata Mazur   6
18   Krystian Singer   6   18   Aleksandra Bartodziej  
19   Michał Mirosław     19   Marcelina Trybuła  
20   Maciej Marszałek     20   Ewa Smolak  
21   Michał Bartel     21   Małgorzata Osińska  
22   Adam Jarząb     22   Olga Zajkowska  
23   Tomasz Pakuła     23   Sylwia Rybak  
24   Rafał Lewczyk     24   Marta Taboła   5
25   Piotr Laskowski   5   25   Aleksandra Jackowska   5
26   Łukasz Bełzo   5   26   Izabela Izdebska   5
27   Marek Stochmal   5   27   Eliza Truszkiewicz   5
28   Leszek Badurowicz     28   Agnieszka Warzyńska   5
29   Stanisław Mirski     29   Anita Baryczka  
30   Mateusz Boguta     30   Marta Grewling  
31   Grzegorz Fudalej     31   Anna Sieradzka  
32   Miłosz Rudnicki     32   Katarzyna Baczyńska  
33   Łukasz Wilmiński     33   Iwa Kolaczyńska   4
34   Andrzej Lenart     34   Anna Wiącek   4
35   Krzysztof Łysak     35   Paulina Lis   4
36   Damian Kołodziejski     36   Agata Świątek   4
37   Marek Kubicki     37   Emilia Podymska   4
38   Dariusz Szoen     38   Agnieszka Koza   3
39   Adam Niepsuj     39   Aleksandra Jończyk  
40   Łukasz Kidziński     40   Iwona Kubicka   1
41   Mateusz Sypień              
42   Bartłomiej Zych   3            
                     
Szachy klasyczne – U10
Nadole, 26 stycznia – 5 lutego 1997 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Ryszard Więckowski
                     
1   Łukasz Schreiber     1   Jolanta Zawadzka  
2   Radosław Wojtaszek     2   Marta Szydłowska   9
3   Mateusz Kulesza   8   3   Dominika Hermanowicz  
4   Jacek Stopa     4   Anna Kohut  
5   Jakub Wolski     5   Marta Przeździecka  
6   Michał Adamski   7   6   Monika Barańska   7
7   Krystian Kuźmicz   7   7   Dorota Czarnota   7
8   Mateusz Kuzioła     8   Ewa Przeździecka  
9   Łukasz Luba     9   Agnieszka Chmielewska  
10   Tomasz Kubit     10   Alicja Szyszko  
11   Andrzej Szczukiewicz   6   11   Weronika Kobak   6
12   Paweł Czarnota   6   12   Aleksandra Ulanicka  
13   Bartosz Koźmiński   6   13   Agata Zawadka  
14   Michał Szczepiński   6   14   Karina Szczepkowska  
15   Jan Skurski   6   15   Aleksandra Zygarska  
16   Mateusz Władyka     16   Małgorzata Wilczyńska  
17   Michał Małyszko     17   Agnieszka Haligowska  
18   Marek Kacprzak     18   Matylda Kozłowska  
19   Jurand Krzemień     19   Katarzyna Śliz  
20   Jacek Rachwał     20   Lidia Zdziarska  
21   Artur Jóźwiak     21   Anna Bartoniewicz   5
22   Łukasz Czarnecki     22   Anna Stolarczyk   5
23   Bartosz Pawłowski     23   Hanna Domagała   5
24   Jakub Stanisławski     24   Barbara Błach   5
25   Dariusz Strejczek   5   25   Marta Marszałek   5
26   Rafał Pluszczewicz   5   26   Anna Sobczak   5
27   Bartosz Przybylski     27   Anna Kosz   5
28   Jakub Kuzioła     28   Joanna Paterek  
29   Michał Luch     29   Kinga Siwek  
30   Dariusz Roubo     30   Magdalena Kozieł  
31   Filip Zola     31   Aleksandra Sypek   4
32   Marcin Tazbir   4   32   Joanna Gaś   4
33   Jacek Tomczak   4   33   Natalia Zielińska   4
34   Tomasz Pęsko   4   34   Marta Wellna  
35   Paweł Kamiński   4   35   Marzena Kozłowska   2
36   Jędrzej Małyszko   3            
37   Tomasz Ciba   2            
38   Michał Ogórkiewicz              

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close