Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1998

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1998

1997 | 1998 | 1999
Szachy klasyczne – U20
Trzebinia, 16 – 26 kwietnia 1998 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
                     
1 mm Paweł Blehm 2380 8   1   Katarzyna Jurkiewicz 2115
2   Przemysław Koc 2305 7   2   Mariola Rutkowska 2055 7
3   Rafał Łobejko 2300 7   3   Agnieszka Matras 2075
4   Rafał Antoniewski 2435 7   4   Magdalena Zawadzka 2050 6
5   Aleksander Hnydiuk 2355   5   Agnieszka Pikulska  
6   Patryk Oliwa 2275 6   6   Maja Kotwicka  
7   Marcin Szeląg 2350   7   Karolina Szymanowska 2100
8   Aleksander Miśta 2240   8   Anna Kucypera 2140 5
9 mf Kamil Mitoń 2375 5   9   Małgorzata Starczewska 2085 5
10   Jan Piński 2330   10   Marta Samborska 2070 5
11   Bartosz Szczechowicz 2275 2   11   Sylwia Romaszko 2080
12   Jerzy Owczarzak 2210 2   12   Danuta Zielińska 2040 3
                     
Szachy klasyczne – U18
Krynica Morska, 21 – 31 stycznia 1998 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
                     
1 mm Paweł Blehm   8   1 mf Dorota Iwaniuk  
2   Rafał Antoniewski   8   2   Anna Kucypera  
3   Marek Stryjecki     3   Edyta Andrzejewska   8
4   Marcin Szeląg     4   Mariola Rutkowska   8
5   Konrad Anuszkiewicz     5   Danuta Zielińska   7
6   Krystian Jędryczka     6   Magdalena Zawadzka  
7 mm Łukasz Cyborowski     7   Katarzyna Cieślawska  
8   Bartosz Szczechowicz     8 mf Alina Tarachowicz   6
9   Piotr Stefanek   6   9   Małgorzata Starczewska   6
10   Łukasz Dobosz   6   10   Olga Smoleńska   6
11   Andrzej Zakonnik   6   11   Iwona Perlakowska   6
12   Marcin Kolago   6   12   Anna Morawiec   6
13   Tomasz Meinert   6   13   Anna Jasik   6
14   Alan Rosenbeiger   6   14   Sylwia Gierak   6
15   Jacek Uryga   6   15   Jolanta Puzio   6
16   Sławomir Purc   6   16   Jolanta Guzik  
17   Adam Plich   6   17   Joanna Sewina  
18   Marek Strejczek     18   Marta Michalska  
19   Marcin Najbar     19   Wioletta Bejma  
20   Tomasz Nalichowski     20   Monika Bulge  
21   Łukasz Gorzkiewicz     21   Marianna Samul  
22   Paweł Kołosowski   5   22   Joanna Kwiecień   5
23   Tomasz Rybak   5   23   Grażyna Stypka   5
24   Seweryn Stokłosa   5   24   Anna Stępińska   5
25   Leszek Bąk   5   25   Małgorzata Jaszcz   5
26   Tomasz Kempiński   5   26   Maja Grądalska   5
27   Łukasz Porębski   5   27   Katarzyna Tumm   5
28   Piotr Borowski   5   28   Agnieszka Kalisz   5
29   Michał Szczecina     29   Katarzyna Kuban   5
30   Grzegorz Kubik     30   Anna Lewko  
31   Adam Grunwald     31   Aleksandra Kalina  
32   Daniel Kulczycki   4   32   Joanna Głąb  
33   Wojciech Bukowski     33   Magdalena Majchrzak   4
34   Artur Łapczyński     34   Maja Nowakowska   4
35   Adam Stolarczyk   3   35   Małgorzata Witaszczyk  
36   Ariel Pasionek     36   Anna Jóźwik  
            37   Sylwia Czechowska  
            38   Magdalena Zielińska   3
                     
Szachy klasyczne – U16
Krynica Morska, 21 – 31 stycznia 1998 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Ryszard Więckowski
                     
1   Marcin Dziuba     1   Katarzyna Jurkiewicz   8
2   Marcin Szymański   8   2   Marta Samborska   8
3   Krzysztof Jasik     3   Maja Kotwicka   8
4 mf Krzysztof Gratka     4   Małgorzata Zielińska   8
5   Jędrzej Długosz     5   Małgorzata Głazik  
6   Adrian Wiśniewski     6   Monika Zembrzuska  
7   Aleksander Miśta   7   7   Karolina Szymanowska   7
8   Radosław Jedynak   7   8   Magdalena Łysiak   7
9 mf Krzysztof Jakubowski     9   Agnieszka Pikulska   7
10   Przemysław Liwak     10   Angelina Wartecka   7
11   Krzysztof Chojnacki     11   Agnieszka Matras  
12   Paweł Hudziak     12   Małgorzata Kaczorowska  
13   Rafał Zgadzaj     13   Bożena Foszcz  
14   Kamil Grycel     14   Kinga Nowak   6
15   Paweł Stoma   6   15   Joanna Zimny   6
16   Michał Lercel   6   16   Małgorzata Reszka   6
17   Dominik Orzech   6   17   Anna Płonka   6
18   Wojciech Naliwajko   6   18   Małgorzata Szydłowska   6
19   Michał Szulc     19   Arleta Magnucka   6
20   Jan Adamowski     20   Izabela Czapiewska  
21   Marcin Mąka     21   Kamila Zawadzka  
22   Michał Tworuszka     22   Anna Pokrzywa  
23   Michał Fudalej     23   Marta Piktel  
24   Marcin Urbanek     24   Justyna Świderska  
25   Łukasz Rzeźnik     25   Paulina Kamińska  
26   Paweł Flak     26   Karolina Ciszewska  
27   Dawid Janaszak     27   Agnieszka Guzewicz  
28   Marcin Fojudzki   5   28   Elżbieta Janiszyn   5
29   Michał Mąka   5   29   Monika Walczak   5
30   Aleksander Dydel   5   30   Izabela Jurga   5
31   Paweł Dudziński   5   31   Mariola Szewczuk   5
32   Eligiusz Grzybowski     32   Joanna Wilmińska   5
33   Zbigniew Stypka     33   Barbara Kurtyka  
34   Michał Paterek     34   Katarzyna Woniak  
35   Przemysław Cyluk     35   Marta Derlacz  
36   Łukasz Smętkowski     36   Dominika Gorczyca  
37   Piotr Kukla     37   Urszula Szerer  
38   Piotr Jasik     38   Donata Duszyńska   4
39   Krzysztof Smolak   4   39   Renata Bursa   4
40   Grzegorz Piotrowski   4   40   Agnieszka Gościniak   4
41   Paweł Błaszczak     41   Dorota Kostek   4
42   Marek Kłusowski   3   42   Agnieszka Łobaziewicz  
43   Daniel Lewandowski   2   43   Kamila Haber  
44   Marcin Bajek   1   44   Katarzyna Moranda  
            45   Zofia Lenart  
            46   Zuzanna Litwiniec   2
                     
Szachy klasyczne – U14
Łężeczki, 30 kwietnia – 9 maja 1998 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny: Janusz Woda
                     
1   Stanisław Zawadzki   8   1   Elżbieta Balkiewicz  
2   Jerzy Owczarzak     2   Edyta Kupczyk  
3   Bartłomiej Heberla   7   3   Milena Magnucka   7
4   Patryk Łagowski     4   Hanna Hadryś   7
5   Wojciech Przybylski     5   Anna Juszczak   7
6   Marcin Dębowiak     6   Małgorzata Kucypera  
7   Przemysław Zieliński     7   Katarzyna Toma  
8   Mateusz Bartel   6   8   Sylwia Gapa  
9   Filip Bargłowski   6   9   Maria Szymańska   6
10   Grzegorz Gajewski   6   10   Berenika Kołaczyńska   6
11   Maciej Skrzypnik   6   11   Karolina Boder   6
12   Adam Cieśla   6   12   Katarzyna Paterek   6
13   Rafał Tomczak   6   13   Justyna Skrochocka  
14   Grzegorz Kapturowski   6   14   Daria Pokojska  
15   Patryk Pokojski     15   Agata Trybuła  
16   Piotr Szymański     16   Agnieszka Tadych  
17   Paweł Poniatowski     17   Alicja Chmielińska   5
18   Dawid Ziółkowski     18   Anna Socha   5
19   Bartosz Świątek     19   Joanna Czerwińska   5
20   Michał Mirosław   5   20   Dorota Tułacz   5
21   Tomasz Mołdawski   5   21   Paulina Cagara   5
22   Daniel Blandzi   5   22   Małgorzata Sobocińska   5
23   Marcin Jakubowski   5   23   Natalia Maszota   5
24   Maciej Marszałek   5   24   Magdalena Zając   5
25   Robert Ślęzak   5   25   Aleksandra Bartodziej  
26   Damian Blandzi   5   26   Marta Błach  
27   Dariusz Klimaszewski     27   Ewa Smolak  
28   Bartłomiej Katkowski     28   Agnieszka Podymska  
29   Piotr Pukos     29   Agnieszka Ślęzak  
30   Piotr Dudziński     30   Anika Tadych  
31   Andrzej Plichta     31   Sylwia Rybak  
32   Piotr Laskowski     32   Marta Hadryś   4
33   Miłosz Rudnicki   4   33   Agnieszka Jęczalik   4
34   Leszek Badurowicz   4   34   Agata Hoffmann   4
35   Michał Łosicki   4   35   Anna Sieradzka   4
36   Wojciech Błasik     36   Aleksandra Jackowska   4
37   Sebastian Tekielak     37   Anna Kotermańska  
38   Dariusz Witkowski     38   Dorota Licznerska   3
39   Michał Pluta     39   Magdalena Florkiewicz   3
40   Wojciech Rajski     40   Olga Zajkowska  
41   Marcin Raczyński   3   41   Katarzyna Huchwajda  
42   Jakub Muzyka   3   42   Barbara Antosz  
43   Dominik Iszuk              
44   Mateusz Tuszkiewicz   2            
                     
Szachy klasyczne – U12
Krynica Morska, 21 – 31 stycznia 1998 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Radosław Wojtaszek     1 mf Joanna Worek  
2   Bartosz Machaj   8   2   Dominika Hermanowicz   8
3   Michał Adamski     3   Anna Kohut   8
4   Mateusz Kulesza     4   Katarzyna Poznańska  
5   Mikołaj Szablewski     5   Beata Mazur  
6   Kamil Stachowiak   7   6   Jolanta Zawadzka   7
7   Marcin Krysztofiak   7   7   Anna Staszewska   7
8   Paweł Szablowski   7   8   Emilia Podymska  
9   Jacek Stopa     9   Beata Kądziołka  
10   Krystian Kuźmicz     10   Agata Świątek  
11   Michał Szczepiński     11   Marta Leonczak  
12   Łukasz Schreiber     12   Joanna Górecka  
13   Łukasz Kumor     13   Katarzyna Maleńczyk  
14   Krzysztof Szromba     14   Paulina Lewandowska  
15   Jan Skurski     15   Marcelina Trybuła  
16   Marek Kacprzak   6   16   Marta Taboła  
17   Dariusz Szoen   6   17   Karina Szczepkowska   6
18   Jakub Wolski   6   18   Małgorzata Wilczyńska   6
19   Robert Jankiewicz   6   19   Marta Szydłowska   6
20   Jurand Krzemień     20   Magdalena Bielawska   6
21   Marek Kubicki     21   Aleksandra Jończyk   6
22   Mateusz Kuzioła     22   Dorota Czarnota  
23   Mateusz Sypień     23   Agata Zawadka  
24   Bartosz Koźmiński     24   Izabela Tekielak  
25   Tomasz Pakuła     25   Barbara Błach  
26   Jędrzej Śliz   5   26   Eliza Truszkiewicz  
27   Krzysztof Bulski   5   27   Julia Zapaśnik  
28   Dominik Kozak   5   28   Aleksandra Wojciechowska   5
29   Krzysztof Sitarski   5   29   Marta Marszałek   5
30   Łukasz Luba   5   30   Mirosław Litwiniec   5
31   Bartosz Łubicki   5   31   Ewa Kołaczyńska  
32   Sebastian Pirog   5   32   Katarzyna Śliz  
33   Dominik Sypnicki   5   33   Izabela Bujak  
34   Michał Bugalski   5   34   Aleksandra Ułanicka  
35   Gaspar Janiszewski     35   Magdalena Frąckowiak  
36   Andrzej Szczukiewicz     36   Joanna Górska  
37   Maciej Rutkowski     37   Aleksandra Zygarska   4
38   Andrzej Lenart     38   Agnieszka Haligowska   4
39   Bartosz Przybylski     39   Barbara Baran   4
40   Łukasz Wilmiński   4   40   Weronika Kobak   4
41   Artur Jóźwiak     41   Katarzyna Jacewicz   4
42   Szymon Bielawski     42   Monika Kozłowska  
43   Paweł Dziubiński     43   Martyna Chodkowska  
44   Łukasz Tymoszczuk   3   44   Marzena Kozłowska   3
45   Jakub Strykowski   3   45   Monika Barańska   3
46   Rafał Skonieczny     46   Magdalena Karanowska   2
                     
Szachy klasyczne – U10
Krynica Morska, 21 – 31 stycznia 1998 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Marcin Tazbir   10   1   Ewa Przeździecka  
2   Robert Krzesaj     2   Beata Andrejczuk  
3   Piotr Brodowski     3   Joanna Majdan   8
4   Tomasz Pęsko     4   Magdalena Kozak   8
5   Michał Motyka   7   5   Anna Bartoniewicz  
6   Rafał Pluszczewicz   7   6   Joanna Gaś   7
7   Kamil Schreiber   7   7   Anna Stolarczyk   7
8   Łukasz Łasut   7   8   Klaudia Żak   7
9   Paweł Czarnota     9   Magdalena Kozieł  
10   Wojciech Moranda     10   Magdalena Tobiasz  
11   Michał Luch     11   Marta Przeździecka  
12   Dawid Królewicz     12   Matylda Kozłowska  
13   Jacek Tomczak   6   13   Lidia Zdziarska  
14   Michał Efinowicz   6   14   Anna Gasik   6
15   Kamil Figurski   6   15   Aleksandra Purek   6
16   Arkadiusz Sieroń   6   16   Aleksandra Wilk   6
17   Jędrzej Małyszko   6   17   Natalia Warzyńska   6
18   Sebastian Opaliski   6   18   Magdalena Matyszewska  
19   Przemysław Ponikowski   6   19   Joanna Zmyślony  
20   Bartosz Hrynkiewicz     20   Anna Matyjek  
21   Arkadiusz Skawiński     21   Maria Jankowska  
22   Mateusz Bronowicki     22   Anna Nawrot  
23   Artur Piątkowiak     23   Klaudia Domowicz  
24   Michał Szafarski     24   Beata Tyda   5
25   Łukasz Kisiel   5   25   Małgorzata Nowak   5
26   Maciej Andrejczuk   5   26   Paulina Przybylska   5
27   Mateusz Bobula   5   27   Agnieszka Malewska   5
28   Jan Semerda   5   28   Marta Borowska  
29   Witold Gospodarczyk   5   29   Izabela Borkowska  
30   Oskar Nieśpielak     30   Maria Gościniak  
31   Maciej Kukawski     31   Karolina Kosecka  
32   Michał Piec     32   Marta Wellna   4
33   Jakub Kuzioła     33   Jagoda Krzywoń   4
34   Łukasz Gajtkowski     34   Dominika Ruchaj   4
35   Rafał Lubczyński   4   35   Joanna Kasperek   4
36   Wojciech Szromba   4   36   Aleksandra Górska   4
37   Szymon Sanetra     37   Agnieszka Mania  
38   Szymon Wróblewski     38   Edyta Wesołowska  
39   Paweł Ostrowski   3   39   Anna Singer   3
40   Robert Lewandowski   3   40   Elżbieta Motyka   1
41   Maciej Pytel   3   41   Natalia Luc   0
42   Piotr Huk     42   Agata Lelito   0

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close