Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1999

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 1999

1998 | 1999 | 2000
Szachy klasyczne – U20
Trzebinia, 7 – 17 kwietnia 1999 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny:
                     
1 mm Paweł Blehm 2428 9   1-2   Agnieszka Matras 2156
2   Marek Stryjecki 2397   1-2   Katarzyna Jurkiewicz 2196
3   Jan Piński 2348   3   Edyta Andrzejewska 2096 7
4   Krystian Jędryczka 2371 6   4   Małgorzata Reszka 2099
5   Marcin Szymański 2304 6   5   Karolina Szymanowska 2121
6 mf Krzysztof Jakubowski 2271   6   Joanna Kwiecień   6
7 mm Rafał Antoniewski 2431   7   Magdalena Mąka 2055 5
8   Marcin Szeląg 2408   8   Magdalena Łysiak 2043 5
9   Marcin Najbar 2214 4   9   Magdalena Zawadzka 2066
10   Marcin Dziuba 2310   10   Maria Szymańska 2055 4
11   Piotr Mickiewicz 2230   11   Małgorzata Zielińska 2090 4
12   Marcin Jakubowski 2335   12   Anna Juszczak 2131
              Dogrywka: A.Matras – K.Jurkiewicz 1½ : ½
 
                     
Szachy klasyczne – U18
Nowa Ruda, 24 stycznia – 3 lutego 1999 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Franciszek Jankowski
                     
1   Marek Stryjecki 2397   1   Katarzyna Jurkiewicz 2170 9
2   Przemysław Liwak 2215   2   Joanna Kwiecień  
3   Dominik Orzech 2140 8   3   Edyta Andrzejewska 2098
4   Marcin Szeląg 2408   4   Marta Michalska  
5   Tomasz Rybak 2143 7   5 mf Alina Tarachowicz 2040 7
6   Michał Tworuszka 2140 7   6   Małgorzata Głazik 2117 7
7   Krzysztof Jasik 2250 7   7   Małgorzata Starczewska   7
8   Jacek Markiewicz 2165   8   Karolina Szymanowska 2113 7
9   Adrian Wiśniewski 2165   9   Małgorzata Kaczorowska  
10   Radosław Jedynak 2194 6   10   Joanna Zimny  
11   Alan Rosenbeiger 2127 6   11   Dorota Kostek  
12   Paweł Hudziak 2193 6   12   Jolanta Puzio  
13   Eligiusz Grzybowski 2111 6   13   Agnieszka Pikulska 2076 6
14   Marcin Fojudzki 2128 6   14   Anna Jasik   6
15   Marcin Kolago 2201   15   Jolanta Guzik 2053 6
16   Sławomir Chojnacki     16   Magdalena Zawadzka 2066 6
17   Maciej Świcarz 2132   17   Monika Zembrzuska  
18   Tomasz Meinert 2140   18   Agnieszka Matras 2156
19   Michał Szulc 2099   19   Paulina Kamińska  
20   Jędrzej Długosz 2169   20   Arleta Magnucka  
21   Michał Mąka 2032   21   Kinga Nowak 2068
22   Wojciech Naliwajko 2079   22   Magdalena Łysiak 2043
23   Paweł Zaskalski   5   23   Iwona Perlakowska  
24   Tomasz Kempiński 2156 5   24   Wioletta Bejma  
25   Paweł Sołtysik 2060 5   25   Angelina Wartecka   5
26   Piotr Turecki 2077 5   26   Marta Pikiel   5
27   Krzysztof Wilk 2081 5   27   Olga Smoleńska   5
28   Michał Lercel 2123   28   Dorota Rzepecka  
29   Arkadiusz Paterek 2058   29   Dominika Gorczyca  
30   Adam Dukowicz 2048   30   Małgorzata Jaszcz  
31   Grzegorz Kubik 2089   31   Izabela Czapiewska  
32   Michał Fudalej     32   Małgorzata Zielińska 2090
33   Marek Kłusowski     33   Anna Lewko  
34   Krzysztof Szadkowski   4   34   Katarzyna Kuban  
35   Tomasz Skrzypnik 2079 4   35   Bożena Foszcz   4
36   Michał Tomczak     36   Sylwia Niemczyk   4
37   Sławomir Purc 2115 3   37   Maria Organek  
38   Areniusz Filak   1   38   Anna Tamska   3
            39   Agnieszka Łobaziewicz  
            40   Karolina Ciszewska   2
                     
Szachy klasyczne – U16
Nowa Ruda, 24 stycznia – 3 lutego 1999 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Franciszek Jankowski
                     
1   Marcin Szymański 2304   1   Alicja Chmielińska 2084
2   Marcin Dziuba 2310 8   2   Justyna Skrochocka 2034 8
3   Aleksander Miśta 2278 8   3   Małgorzata Kucypera   8
4 mf Krzysztof Jakubowski 2291   4   Maria Szymańska 2055
5   Stanisław Zawadzki 2204   5   Anna Płonka  
6   Rafał Tomczak 2173 7   6   Berenika Kołaczyńska   7
7   Maciej Skrzypnik 2151 7   7   Elżbieta Janiszyn 2074 7
8   Dawid Ziółkowski   7   8   Joanna Wilmińska   7
9   Michał Paterek 2054   9   Katarzyna Paterek  
10   Marcin Urbanek 2060   10   Hanna Hadryś  
11   Paweł Stoma 2121   11   Agnieszka Gościniak  
12   Jerzy Owczarzak 2194   12   Agata Trybuła  
13   Marcin Dębowiak 2122   13   Agnieszka Tadych   6
14   Krzysztof Chojnacki 2156 6   14   Aleksandra Gorczyca   6
15   Kamil Grycel 2118 6   15   Monika Rzeźnik   6
16   Dawid Janaszak   6   16   Katarzyna Woniak   6
17   Adam Cieśla   6   17   Małgorzata Szydłowska   6
18   Marcin Mąka 2053 6   18   Maria Worek   6
19   Piotr Szymański 2066 6   19   Anna Juszczak  
20   Daniel Blandzi   6   20   Izabela Jurga  
21   Tadeusz Moskwiński   6   21   Katarzyna Huchwajda  
22   Patryk Łagowski 2091   22   Sylwia Gapa   5
23   Marcin Jakubowski 2355   23   Paulina Cagara   5
24   Piotr Jasik 2062   24   Anna Gorol   5
25   Zbigniew Stypka     25   Joanna Czerwińska   5
26   Piotr Dryja 2015 5   26   Agata Hoffman   5
27   Paweł Dudziński   5   27   Marta Michałek   5
28   Krzysztof Turecki   5   28   Małgorzata Sobocińska   5
29   Patryk Pokojski 2015 5   29   Katarzyna Moranda   5
30   Marcin Woźniak   5   30   Grażyna Lipka   5
31   Ignacy Moryc   5   31   Małgorzata Reszka 2099
32   Andrzej Worek   5   32   Joanna Przytycka  
33   Piotr Dudziński   5   33   Anna Kosakowska  
34   Rafał Skrzypnik   5   34   Ewa Gruz  
35   Adam Wojciechowski   5   35   Monika Walczak  
36   Piotr Kukla 2022   36   Agnieszka Sowa   4
37   Paweł Wasilewski     37   Joanna Kochmańska   4
38   Paweł Stawarz   5   38   Agnieszka Ślęzak  
39   Łukasz Kopacz     39   Maria Kosiorek  
40   Jan Adamowski 2079 4   40   Barbara Jędrzejewska  
41   Wojciech Rajski   4   41   Anna Licznerska   3
42   Tomasz Liberski     42   Małgorzata Bortko   3
43   Aleksander Czubak              
44   Łukasz Huchwajda              
45   Marcin Nowak              
46   Michał Caba   1            
                     
Szachy klasyczne – U14
Zamość, 7 – 16 maja 1999 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny:
                     
1   Filip Bargłowski     1   Joanna Worek  
2   Bartłomiej Heberla     2   Natalia Maszota  
3   Mateusz Bartel   7   3   Elżbieta Balkiewicz   7
4   Wojciech Przybylski   7   4   Edyta Kupczyk   7
5   Przemysław Zieliński     5   Katarzyna Toma  
6   Krystian Singer   6   6   Dorota Tułacz  
7   Michał Bartel   6   7   Anna Socha   6
8   Grzegorz Gajewski   6   8   Aleksandra Bartodziej   6
9   Paweł Szablowski   6   9   Aleksandra Jackowska   6
10   Marcin Krysztofiak   6   10   Ewa Smolak   6
11   Kamil Stachowiak   6   11   Marta Błach   6
12   Miłosz Rudnicki   6   12   Olga Zajkowska   6
13   Dariusz Szoen     13   Daria Pokojska  
14   Michał Mirosław     14   Beata Kądziołka  
15   Dominik Sypnicki     15   Beata Mazur  
16   Maciej Marszałek     16   Katarzyna Maleńczyk  
17   Maciej Cajbel     17   Milena Magnucka   5
18   Ryszard Macioł     18   Karolina Boder   5
19   Michał Kunicki     19   Kinga Zych   5
20   Mikołaj Szablewski   5   20   Aleksandra Wojciechowska   5
21   Paweł Dobrzański   5   21   Izabela Tekielak   5
22   Krzysztof Szromba   5   22   Kamila Nieśpielak   5
23   Mateusz Sypień   5   23   Karolina Hanasz   5
24   Paweł Szwarc   5   24   Anna Kotermańska   5
25   Leszek Badurowicz   5   25   Mirosława Litwiniec   5
26   Stanisław Mirski   5   26   Marcelina Trybuła   5
27   Sebastian Tekielak   5   27   Lena Szymanowska  
28   Piotr Zimolzak   5   28   Joanna Bojdoł  
29   Michał Łosicki   5   29   Barbara Baran  
30   Zbigniew Pakleza     30   Agata Świątek  
31   Tomasz Pakuła     31   Hanna Rychlik  
32   Dominik Poliszuk     32   Magdalena Florkiewicz  
33   Bartosz Lubicki     33   Magdalena Bielawska  
34   Grzegorz Jamróz     34   Kamila Marciniak  
35   Michał Bugalski     35   Anna Staszewska  
36   Bartosz Machaj   4   36   Anna Sieradzka   4
37   Maciej Derdzikowski   4   37   Sylwia Rybak   4
38   Łukasz Kumor   4   38   Dorota Licznerska   4
39   Marek Kubicki   4   39   Marta Kaźmierczak  
40   Dominik Kozak   4   40   Marta Taboła  
41   Paweł Dziubiński   4   41   Żaneta Zdanowicz  
42   Łukasz Wilmiński     42   Małgorzata Gabler   3
43   Adam Gasik   3   43   Paulina Lis   2
44   Adam Brożyński   3            
45   Tomasz Gościniak   2            
46   Przemysław Datkiewicz   1            
                     
Szachy klasyczne – U12
Wisła, 23 lutego – 5 marca 1999 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Jacek Matlak
                     
1   Jacek Stopa     1   Jolanta Zawadzka   10
2   Radosław Wojtaszek 2117 8   2   Dominika Hermanowicz  
3   Michał Adamski 2100   3   Dorota Czarnota   8
4   Mateusz Kulesza 2106   4   Anna Kohut   8
5   Mateusz Kuzioła   7   5   Marta Szydłowska   7
6   Dariusz Strejczek   7   6   Joanna Majdan   7
7   Łukasz Luba   7   7   Karina Szczepkowska  
8   Marcin Tazbir     8   Magdalena Kozak  
9   Krystian Kuźmicz     9   Lidia Zdziarska  
10   Bartosz Pawłowski     10   Aleksandra Zygarska  
11   Jakub Wolski     11   Marta Przeździecka  
12   Jan Skurski     12   Hanna Domagała  
13   Maciej Rutkowski     13   Aleksandra Ulanicka   6
14   Wojciech Moranda     14   Małgorzata Wilczyńska   6
15   Paweł Czarnota   6   15   Anna Stolarczyk   6
16   Krzysztof Bulski   6   16   Marta Marszałek   6
17   Andrzej Szczukiewicz   6   17   Agata Zawadka   6
18   Tomasz Caba   6   18   Anna Bartoniewicz   6
19   Łukasz Schreiber   6   19   Karolina Kosecka   6
20   Franciszek Ładziński   6   20   Ewa Przeździecka  
21   Michał Szczepiński   6   21   Marzena Kozłowska  
22   Michał Luch     22   Justyna Dutka  
23   Mateusz Kaleciński     23   Magdalena Kozieł  
24   Robert Krzesaj     24   Joanna Górska  
25   Mateusz Władyka     25   Barbara Błach  
26   Bartosz Koźmiński     26   Beata Andrejczuk  
27   Andrzej Goszczyński     27   Katarzyna Śliż  
28   Andrzej Stuczyński     28   Karolina Tumolewska  
29   Kamil Schreiber   5   29   Magdalena Wesołowska   5
30   Arkadiusz Skawiński   5   30   Anna Gasik   5
31   Lech Kaweński   5   31   Izabela Śliwińska   5
32   Tomasz Kubit   5   32   Agata Halamus   5
33   Mateusz Romanowski   5   33   Aneta Korościel   5
34   Bartosz Przybylski     34   Anna Przeździecka  
35   Jarosław Gomułka     35   Monika Barańska  
36   Bartłomiej Guziński     36   Anna Matyjek  
37   Paweł Baran     37   Joanna Paterek  
38   Rafał Pluszczewicz     38   Małgorzata Szelest   4
39   Michał Małyszko   4   39   Anna Perduta   4
40   Damian Bartodziej   4   40   Aleksandra Wilk   4
41   Piotr Pytel   4   41   Paulina Krysztofiuk   4
42   Jacek Rachwał     42   Kinga Siwek  
43   Jakub Kobak     43   Edyta Wesołowska  
44   Konrad Domowicz   3   44   Weronika Kobak  
45   Łukasz Butkiewicz   3   45   Aleksandra Ciążela  
46   Radomir Wójcik   2   46   Magdalena Tobiasz   1
                     
Szachy klasyczne – U10
Wisła, 23 lutego – 5 marca 1999 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Halina Fojcik
                     
1   Piotr Brodowski   10   1   Magdalena Matyszewska   10
2   Maciej Andrejczuk   8   2   Joanna Gaś  
3   Filip Diczew   8   3   Anna Nawrot  
4   Maciej Kukawski     4   Klaudia Domowicz   7
5   Marcin Szafarski   7   5   Maria Jankowska   7
6   Piotr Ziółkowski   7   6   Izabela Borkowska   7
7   Mateusz Bronowicki   7   7   Matylda Kozłowska   7
8   Michał Efinowicz   7   8   Maria Gościniak   7
9   Tomasz Warakomski   7   9   Hanna Leks  
10   Szymon Wróblewski     10   Joanna Zmyślony  
11   Michał Motyka     11   Małgorzata Nowak  
12   Mateusz Bobula     12   Dorota Gramcow  
13   Marcin Stefanik   6   13   Joanna Szerszeń   6
14   Tomasz Żórawik   6   14   Elżbieta Dusza   6
15   Jakub Masłowski   6   15   Magdalena Chojnacka   6
16   Tomasz Dubiński   6   16   Natalia Oszmian   6
17   Sebastian Opaliński   6   17   Alicja Demidowicz   6
18   Michał Mazurkiewicz   6   18   Joanna Kasperek   6
19   Oskar Nieśpielak   6   19   Elżbieta Smolak  
20   Piotr Wilk   6   20   Ewa Międzybrodzka  
21   Piotr Wojciechowski   6   21   Michalina Botor  
22   Łukasz Dymek   6   22   Katarzyna Matlak  
23   Krystian Kudła     23   Karolina Majcher  
24   Jakub Kuzioła     24   Elżbieta Motyka   5
25   Rafał Kasperek     25   Klaudia Hajduk   5
26   Marek Rusek     26   Anna Warakomska   5
27   Artur Kochmański     27   Katarzyna Schmidt   5
28   Jakub Dudys   5   28   Izabela Puszkarska  
29   Leszek Piętal   5   29   Agnieszka Kowalska  
30   Paweł Dłutkowski   5   30   Joanna Kuś  
31   Jakub Wawrzyczek   5   31   Agnieszka Raszkiewicz   4
32   Adrian Panocki   5   32   Anna Gołuńska   4
33   Adrian Zieliński   5   33   Amelia Urbanowicz   4
34   Paweł Czyż     34   Anna Bazan   4
35   Piotr Budzyński     35   Katarzyna Bogdańska   4
36   Bolesław Stafiej     36   Agata Zajkowska   4
37   Adam Górski     37   Marlena Boder   4
38   Karol Krysztofiuk   4   38   Sonia Stasiak   4
39   Jan Litwin   4   39   Justyna Furman   2
40   Kamil Windorpski     40   Wiktoria Wierzbicka   1
41   Paweł Wrzesiński              
42   Dominik Piec              
43   Marcin Pruski              
44   Piotr Jankowski   3            
45   Jan Sobota              
46   Damian Gziel   2            
47   Dawid Kobiałko   0            

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close