Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2002

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2002

2001 | 2002 | 2003
Szachy klasyczne – U20
Trzebinia, 12 – 20 kwietnia 2002 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
                     
1-2   Radosław Wojtaszek 2429 8   1 mm Agnieszka Matras 2218 8
1-2 mf Krzysztof Jakubowski 2464 8   2   Katarzyna Jurkiewicz 2175
3   Aleksander Miśta 2435 7   3 mf Joanna Worek 2225
4   Grzegorz Gajewski 2365 7   4   Beata Kądziołka 2235 7
5   Radosław Jedynak 2416   5   Jolanta Zawadzka 2181
6   Jerzy Słaby 2305   6 mf Katarzyna Toma 2200
7   Bartłomiej Heberla 2426   7   Izabela Tekielak 2055 6
8   Stanisław Zawadzki 2407 5   8   Elżbieta Balkiewicz 2133 6
9 mf Patryk Łagowski 2321   9 mf Dorota Czarnota 2120 4
10   Filip Bargłowski 2262   10 mf Magdalena Łysiak 2127
11   Paweł Czarnota 2307 3   11   Daria Pokojska 2082
12 mf Rafał Tomczak 2384   12   Alicja Chmielińska 2071 2
  Dogrywka: R.Wojtaszek – K.Jakubowski 1½ : ½            
                     
Szachy klasyczne – U18
Bartkowa, 17 – 27 stycznia 2002 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Andrzej Irlik
                     
1 mm Mateusz Bartel 2413 8   1   Paulina Cagara 2035 8
2   Stanisław Zawadzki 2330 8   2   Justyna Skrochocka 2049 8
3   Jerzy Owczarzak 2255 8   3   Dorota Czarnota 2115 8
4   Bartłomiej Heberla 2433   4 mf Joanna Worek 2224
5   Rafał Tomczak 2310   5   Elżbieta Balkiewicz 2085
6   Maciej Skrzypnik 2285 7   6 mf Katarzyna Toma 2198
7   Grzegorz Gajewski 2354   7   Edyta Kupczyk 2089 7
8   Maciej Marszałek 2263   8   Małgorzata Kucypera 2069 7
9   Jakub Czakon 2207   9   Daria Pokojska 2029
10   Przemysław Zieliński 2242   10 mf Maria Szymańska 2149
11   Piotr Dryja 2041   11   Anna Socha 2053
12   Michał Wengierow 2186   12   Alicja Chmielińska 2081
13   Piotr Denderski 2223 6   13   Natalia Maszota 2010
14   Sebastian Tekielak 2180 6   14   Sylwia Gapa 2042 6
15   Michał Skalski 2137 6   15   Agnieszka Tadych 2066 6
16 mf Patryk Łagowski 2320 6   16   Joanna Olender   6
17   Filip Bargłowski 2287 6   17   Aleksandra Jackowska 2015 6
18   Paweł Kos 2212   18   Dorota Tułacz   6
19 mf Marcin Jakubowski 2239   19   Małgorzata Sobocińska   6
20   Piotr Szymański 2128   20   Anna Juszczak   6
21   Dawid Ziółkowski 2171   21   Milena Magnucka 2043
22   Maciej Sroczyński 2108   22   Karolina Boder 2150
23   Tomasz Mołdawski 2129   23   Joanna Czerwińska  
24   Miłosz Rudnicki 2085   24   Magdalena Zając 2060
25   Michał Mirosław 2188   25   Ewa Smolak  
26   Piotr Rychlik 2079   26   Anna Kotermańska   5
27   Krystian Singer 2146   27   Anna Kulicka   5
28   Przemysław Kosmowski 2153 5   28   Katarzyna Paterek   5
29   Adam Plicner   5   29   Dorota Licznerska   5
30   Robert Ślęzak 2080 5   30   Izabela Kania   5
31   Mariusz Kisiel 2027 5   31   Marta Kaźmierczak   5
32   Paweł Szwarc 2140 5   32   Kamila Nieśpielak  
33   Krzysztof Paszek 2110   33   Joanna Skurzak  
34   Marcin Woźniak 2078   34   Justyna Plicner  
35   Marcin Dębowiak 2148   35   Joanna Bartosik  
36   Dariusz Klimaszewski 2136   36   Kinga Zych   4
37   Przemysław Walczak 2022 4   37   Agnieszka Ślęzak   4
38   Mateusz Słowikowski   4   38   Olga Zajkowska   4
39   Rafał Kaźmierczak 2135 4   39   Martyna Chłost  
40   Kamil Baryczka 2117 4   40   Karolina Hanarz  
41   Patryk Pokojski 2098 2   41   Karolina Mleko   3
42   Ryszard Macioł 2206 2   42   Anna Bejma   2
43   Krzysztof Turecki 2040   43   Ewa Gruz  
44   Adam Gasik              
                     
Szachy klasyczne – U16
Bartkowa, 17 – 27 stycznia 2002 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Andrzej Irlik
                     
1   Radosław Wojtaszek 2427   1   Beata Kądziołka 2210 9
2   Zbigniew Pakleza 2282   2   Karina Szczepkowska 2041 8
3   Marcin Krysztofiak 2335   3   Aleksandra Wojciechowska 2006
4   Dariusz Szoen 2266 7   4   Marta Szydłowska 2040
5   Krystian Kuźmicz 2211 7   5   Eliza Truszkiewicz   7
6   Stanisław Krawczyk   7   6   Aneta Korościel   7
7   Michał Adamski 2188 7   7   Anna Staszewska 2006
8   Krzysztof Szromba 2178 7   8   Izabela Tekielak 2077
9   Dominik Sypnicki 2182   9   Urszula Krokay  
10   Michał Szczepiński 2066   10   Jolanta Zawadzka 2172
11   Mateusz Kulesza 2201   11   Anna Kohut 2011
12   Mateusz Sypień 2127   12   Katarzyna Poznańska 2048
13   Jan Skurski 2088   13   Joanna Górecka   6
14   Mateusz Kuzioła 2117   14   Anna Tomczyk 2114 6
15   Kamil Stachowiak 2144   15   Joanna Bojdol 2020 6
16   Jacek Stopa 2216 6   16   Lena Szymanowska   6
17   Krzysztof Bulski 2173 6   17   Hanna Domagała   6
18   Maciej Rutkowski 2095 6   18   Dominika Hermanowicz 2117
19   Tomasz Caba 2111 6   19   Barbara Baran  
20   Andrzej Goszczyński 2014 6   20   Magdalena Wesołowska  
21   Łukasz Duda 2120   21   Hanna Rychlik 2048
22   Daniel Frączek     22   Justyna Dutka  
23   Michał Bugalski 2027   23   Marta Marszałek   5
24   Łukasz Kidziński 2001   24   Magdalena Bielawska   5
25   Łukasz Schreiber 2082 5   25   Marzena Kozłowska   5
26   Piotr Skrzypczak   5   26   Agata Halamus   5
27   Maciej Kwiatkowski 2057 5   27   Monika Barańska   5
28   Andrzej Stuczyński   5   28   Mirosława Litwiniec  
29   Michał Bartel 2149 5   29   Weronika Kobak  
30   Marcin Ciołek 2054 5   30   Izabela Śliwińska  
31   Maciej Cajbel 2113   31   Kinga Siwek  
32   Tomasz Kozłowski 2103   32   Aleksandra Ciążela  
33   Piotr Szcześniak     33   Małgorzata Wilczyńska   4
34   Paweł Szumilas     34   Małgorzata Szelest   4
35   Marek Kubak     35   Alicja Bura  
36   Robert Jankiewicz     36   Krystyna Masłowiecka   3
37   Paweł Dziubiński     37   Anna Sienkiewicz  
38   Bartosz Machaj 2125 4   38   Ewelina Kubera   2
39   Dariusz Roubo   4            
40   Paweł Zwierzyński              
41   Paweł Błaszczyk   3            
42   Andrzej Szczukiewicz 2163 3            
43   Andrzej Krawczyk              
44   Sławomir Liberadzki 2069            
                     
Szachy klasyczne – U14
Żagań, 28 kwietnia – 5 maja 2002 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny: Kajetan Przysiecki
                     
1   Paweł Czarnota 2307   1   Joanna Majdan 2009
2   Piotr Brodowski 2124   2   Anna Gasik  
3   Wojciech Moranda 2213 8   3   Hanna Leks 2104 8
4   Michał Luch 2223   4   Magdalena Kozak   8
5   Mateusz Bronowicki 2135   5   Marta Przeździecka  
6   Marcin Tazbir 2226 7   6   Anna Andrzejewska   7
7   Szymon Sanetra   7   7   Marta Łabędzka   7
8   Jacek Szwed   7   8   Anna Nawrot  
9   Michał Olszewski 2126   9   Lidia Zdziarska  
10   Jarosław Gomułka     10   Beata Andrejczuk 2138
11   Maciej Andrejczuk     11   Ewa Przeździecka  
12   Bartosz Siembab     12   Elżbieta Smolak  
13   Łukasz Butkiewicz 2021   13   Agata Sikorska  
14   Filip Romanowski     14   Magdalena Tobiasz  
15   Piotr Lewiarz     15   Magdalena Matyszewska   6
16   Daniel Gumuła 2110 6   16   Klaudia Żak   6
17   Marcin Majcher 2027 6   17   Anna Stolarczyk   6
18   Krzysztof Łapiński   6   18   Dorota Gramcow   6
19   Maciej Kukawski 2098 6   19   Patrycja Matusik   6
20   Rafał Lubczyński     20   Alicja Demidowicz  
21   Arkadiusz Skawiński     21   Olga Niziołek  
22   Michał Motyka 2157   22   Karolina Dębska  
23   Robert Krzesaj 2123   23   Magdalena Chojnacka  
24   Paweł Baran 2099   24   Joanna Giemza  
25   Jakub Hiszczyński     25   Anna Lica  
26   Tomasz Warakomski 2122 5   26   Matylda Kozłowska  
27   Rafał Pluszczewicz   5   27   Edyta Wesołowska   5
28   Michał Efinowicz   5   28   Anna Dudel   5
29   Piotr Ziółkowski   5   29   Katarzyna Kumorowicz   5
30   Michał Mazurkiewicz 2064 5   30   Agata Piorun   5
31   Dawid Kobiałko   5   31   Hanna Filipowicz   5
32   Marcin Muc   5   32   Justyna Kaniak   5
33   Paweł Czyż     33   Agata Zajkowska   5
34   Bartosz Hrynkiewicz     34   Iwona Marchlewicz  
35   Paweł Maj     35   Joanna Szerszeń  
36   Łukasz Łasut     36   Monika Kaniak  
37   Andrzej Dalach     37   Jagoda Krzywoń   4
38   Piotr Pytel     38   Katarzyna Gondko   4
39   Sebastian Opaliński     39   Katarzyna Bogdańska   4
40   Maciej Gajdzica   4   40   Natalia Stawujak   4
41   Adrian Fleiszer   4   41   Karolina Kosecka  
42   Wojciech Czarnecki     42   Justyna Szczepańska  
43   Bartosz Furman   3   43   Julia Kaczmarek  
44   Michał Wydra   3   44   Marta Opalińska  
45   Paweł Dłutkowski   3   45   Anna Wojdyła  
46   Paweł Rant     46   Żaneta Rogowska  
                     
Szachy klasyczne – U12
Kołobrzeg, 2 – 10 lutego 2002 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis
                     
1   Jacek Tomczak     1   Wiktoria Wierzbicka  
2   Jakub Masłowski 2034   2   Maria Gościniak   8
3   Arkadiusz Leniart   8   3   Wioletta Sobierska   8
4   Mateusz Bobula   8   4   Małgorzata Nowak  
5   Maciej Brzeski 2137 8   5   Amelia Urbanowicz  
6   Paweł Babijczuk   7   6   Anna Depta  
7   Mateusz Dubiński   7   7   Maria Jankowska   7
8   Krzysztof Zapolski   7   8   Katarzyna Radziewicz   7
9   Michał Kopczyński   7   9   Elżbieta Motyka   7
10   Maciej Bosak   7   10   Joanna Kasperek   7
11   Łukasz Jadanowski     11   Magdalena Chmielecka   7
12   Adrian Panocki     12   Elżbieta Dusza  
13   Jakub Dudys     13   Aleksandra Soliwoda  
14   Piotr Lach     14   Magdalena Krasnodębska  
15   Paweł Piechota   6   15   Michalina Botor   6
16   Adam Oksiński   6   16   Jagoda Gołek   6
17   Robert Pałuba   6   17   Małgorzata Partyka   6
18   Tomasz Gałażewski   6   18   Agnieszka Raszkiewicz   6
19   Piotr Sieliwonik   6   19   Żaneta Piorun   6
20   Tomasz Żórawik     20   Aleksandra Pałczak   6
21   Maciej Kukła     21   Karolina Bukwa   6
22   Paweł Wrzesiński     22   Lidia Bryła   6
23   Piotr Wojciechowski     23   Maria Cholewa  
24   Zbigniew Drogosz     24   Magdalena Gorol  
25   Stanisław Rydzewski     25   Joanna Kuś  
26   Dawid Wysocki     26   Emilia Warchoł  
27   Rafał Kasperek     27   Katarzyna Ogonowska   5
28   Krzysztof Bartczak     28   Marlena Boder   5
29   Oskar Nieśpielak     29   Anna Sygulska   5
30   Łukasz Kowalski     30   Paulina Łasut   5
31   Konrad Cieśla     31   Katarzyna Jastrzębska   5
32   Łukasz Wiński   5   32   Agnieszka Mierska  
33   Michał Walentukiewicz   5   33   Marta Ostrowska  
34   Szymon Gryczka   5   34   Magdalena Ożga  
35   Piotr Szymura   5   35   Justyna Furman  
36   Tomasz Hadzicki   5   36   Hanna Maciąg  
37   Tomasz Baturo   5   37   Kamila Słupska  
38   Jan Litwin   5   38   Anna Jaskorzyńska  
39   Andrzej Puksza   5   39   Hanna Gołębiowska   4
40   Michał Botor     40   Martyna Brzezińska   4
41   Dominik Płończak   4   41   Julia Gardolińska   4
42   Adam Januszewski   4   42   Oktawia Kotula   4
43   Jakub Rymarowicz   4   43   Anna Kulisz   4
44   Marek Moskwiński   4   44   Anna Matusiak  
45   Rafał Walczak   4   45   Małgorzata Wydra  
46   Wiesław Murawski   4   46   Teresa Stępień   3
47   Piotr Nguyen   4   47   Kaja Kacprzyk   3
48   Michał Foryś   4   48   Joanna Kądziołka   2
49   Wiktor Leczek              
50   Kacper Jakubczyk              
51   Piotr Wąsik              
52   Jakub Pająk   2            
                     
Szachy klasyczne – U10
Kołobrzeg, 2 – 10 lutego 2002 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis
                     
1   Dariusz Świercz     1   Klaudia Kulon   9
2   Zbigniew Strzemiecki     2   Anna Warakomska   9
3   Marcel Kanarek     3   Elżbieta Nawrot  
4   Rafał Szatan     4   Aleksandra Lach   8
5   Mateusz Kołosowski     5   Magdalena Wandas  
6   Roman Mucha     6   Dorota Prandzioch  
7   Jakub Tobolski   7   7   Patrycja Łabędź   7
8   Kamil Kapica   7   8   Kinga Zakościelna   7
9   Diogenes Spodzieja   7   9   Sabina Kuś   7
10   Piotr Szumilas   7   10   Dominika Ostrowska  
11   Piotr Mikołajczyk     11   Izabela Siergiej  
12   Wojciech Mamak     12   Dorota Sikorska  
13   Bartosz Tokarski     13   Katarzyna Adamowicz  
14   Mateusz Zienkiewicz     14   Aleksandra Jagłowska  
15   Michał Dudel     15   Marta Pałuba  
16   Patryk Kasiańczuk     16   Katarzyna Lankof  
17   Dariusz Sycz     17   Anna Ryszkiewicz  
18   Marcin Krzyżanowski   6   18   Agata Dzionk   6
19   Mateusz Bogdan   6   19   Alicja Stodolnik   6
20   Łukasz Tokarski   6   20   Natalia Szczurek   6
21   Marcin Sieciechowicz   6   21   Monika Paniczek   6
22   Paweł Rydzewski   6   22   Iwona Wojciechowska   6
23   Adam Ścibior   6   23   Agata Dubińska  
24   Michał Mołdawski   6   24   Marta Rojewska  
25   Michał Buzun     25   Edyta Wojdyło  
26   Piotr Sabuk     26   Kamila Dąbrowska  
27   Arkadiusz Bebel     27   Zuzanna Ledworowska  
28   Michał Wodzyński     28   Ewa Efinowicz   5
29   Damian Marchlewicz     29   Aleksandra Kuna   5
30   Michał Cieślar     30   Agata Wyczawska   5
31   Robert Szołtys     31   Maria Warchoł   5
32   Michał Węgier     32   Anna Jankowska   5
33   Wiktor Lech     33   Magdalena Mucha   5
34   Daniel Sadzikowski   5   34   Monika Głuszko   5
35   Kamil Tomsia   5   35   Agata Rosiak   5
36   Rafał Kowalczyk   5   36   Klaudia Czarnuch   5
37   Łukasz Dudzik   5   37   Aleksandra Krajewska  
38   Mateusz Narczyk     38   Anna Krupa  
39   Maurycy Stawujak     39   Magdalena Łaszewicz   4
40   Krzysztof Podmagorski     40   Aneta Leniart   4
41   Maciej Śrutwa     41   Dominika Rynkowska   4
42   Mateusz Topczewski     42   Joanna Motyka   4
43   Paweł Jadanowski     43   Paulina Musiałowska   4
44   Mateusz Krajewski     44   Maria Prugar   4
45   Rafał Gan     45   Adela Lewiarz   4
46   Krzysztof Kirsz   4   46   Nikola Rusak   4
47   Przemysław Matuszczyk   4   47   Maria Kuś   3
48   Marcin Szydełko   4   48   Aleksandra Kwiatkowska   3
49   Konrad Kotula     49   Dorota Śliwińska   3
50   Jakub Szczubełek     50   Zofia Wodzyńska   0
51   Dariusz Łapiński              
52   Kasper Kulikowski              
53   Adam Mińczyk              
54   Wiktor Nguyen   3            
55   Aleksander Kumala              
56   Dawid Baran   2            

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close