Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2002

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2002

2001 | 2002 | 2003
Szachy klasyczne – U20
Trzebinia, 12 – 20 kwietnia 2002 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki
1-2 Radosław Wojtaszek 2429 8 1 mm Agnieszka Matras 2218 8
1-2 mf Krzysztof Jakubowski 2464 8 2 Katarzyna Jurkiewicz 2175
3 Aleksander Miśta 2435 7 3 mf Joanna Worek 2225
4 Grzegorz Gajewski 2365 7 4 Beata Kądziołka 2235 7
5 Radosław Jedynak 2416 5 Jolanta Zawadzka 2181
6 Jerzy Słaby 2305 6 mf Katarzyna Toma 2200
7 Bartłomiej Heberla 2426 7 Izabela Tekielak 2055 6
8 Stanisław Zawadzki 2407 5 8 Elżbieta Balkiewicz 2133 6
9 mf Patryk Łagowski 2321 9 mf Dorota Czarnota 2120 4
10 Filip Bargłowski 2262 10 mf Magdalena Łysiak 2127
11 Paweł Czarnota 2307 3 11 Daria Pokojska 2082
12 mf Rafał Tomczak 2384 12 Alicja Chmielińska 2071 2
Dogrywka: R.Wojtaszek – K.Jakubowski 1½ : ½
Szachy klasyczne – U18
Bartkowa, 17 – 27 stycznia 2002 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Andrzej Irlik
1 mm Mateusz Bartel 2413 8 1 Paulina Cagara 2035 8
2 Stanisław Zawadzki 2330 8 2 Justyna Skrochocka 2049 8
3 Jerzy Owczarzak 2255 8 3 Dorota Czarnota 2115 8
4 Bartłomiej Heberla 2433 4 mf Joanna Worek 2224
5 Rafał Tomczak 2310 5 Elżbieta Balkiewicz 2085
6 Maciej Skrzypnik 2285 7 6 mf Katarzyna Toma 2198
7 Grzegorz Gajewski 2354 7 Edyta Kupczyk 2089 7
8 Maciej Marszałek 2263 8 Małgorzata Kucypera 2069 7
9 Jakub Czakon 2207 9 Daria Pokojska 2029
10 Przemysław Zieliński 2242 10 mf Maria Szymańska 2149
11 Piotr Dryja 2041 11 Anna Socha 2053
12 Michał Wengierow 2186 12 Alicja Chmielińska 2081
13 Piotr Denderski 2223 6 13 Natalia Maszota 2010
14 Sebastian Tekielak 2180 6 14 Sylwia Gapa 2042 6
15 Michał Skalski 2137 6 15 Agnieszka Tadych 2066 6
16 mf Patryk Łagowski 2320 6 16 Joanna Olender 6
17 Filip Bargłowski 2287 6 17 Aleksandra Jackowska 2015 6
18 Paweł Kos 2212 18 Dorota Tułacz 6
19 mf Marcin Jakubowski 2239 19 Małgorzata Sobocińska 6
20 Piotr Szymański 2128 20 Anna Juszczak 6
21 Dawid Ziółkowski 2171 21 Milena Magnucka 2043
22 Maciej Sroczyński 2108 22 Karolina Boder 2150
23 Tomasz Mołdawski 2129 23 Joanna Czerwińska
24 Miłosz Rudnicki 2085 24 Magdalena Zając 2060
25 Michał Mirosław 2188 25 Ewa Smolak
26 Piotr Rychlik 2079 26 Anna Kotermańska 5
27 Krystian Singer 2146 27 Anna Kulicka 5
28 Przemysław Kosmowski 2153 5 28 Katarzyna Paterek 5
29 Adam Plicner 5 29 Dorota Licznerska 5
30 Robert Ślęzak 2080 5 30 Izabela Kania 5
31 Mariusz Kisiel 2027 5 31 Marta Kaźmierczak 5
32 Paweł Szwarc 2140 5 32 Kamila Nieśpielak
33 Krzysztof Paszek 2110 33 Joanna Skurzak
34 Marcin Woźniak 2078 34 Justyna Plicner
35 Marcin Dębowiak 2148 35 Joanna Bartosik
36 Dariusz Klimaszewski 2136 36 Kinga Zych 4
37 Przemysław Walczak 2022 4 37 Agnieszka Ślęzak 4
38 Mateusz Słowikowski 4 38 Olga Zajkowska 4
39 Rafał Kaźmierczak 2135 4 39 Martyna Chłost
40 Kamil Baryczka 2117 4 40 Karolina Hanarz
41 Patryk Pokojski 2098 2 41 Karolina Mleko 3
42 Ryszard Macioł 2206 2 42 Anna Bejma 2
43 Krzysztof Turecki 2040 43 Ewa Gruz
44 Adam Gasik
Szachy klasyczne – U16
Bartkowa, 17 – 27 stycznia 2002 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Andrzej Irlik
1 Radosław Wojtaszek 2427 1 Beata Kądziołka 2210 9
2 Zbigniew Pakleza 2282 2 Karina Szczepkowska 2041 8
3 Marcin Krysztofiak 2335 3 Aleksandra Wojciechowska 2006
4 Dariusz Szoen 2266 7 4 Marta Szydłowska 2040
5 Krystian Kuźmicz 2211 7 5 Eliza Truszkiewicz 7
6 Stanisław Krawczyk 7 6 Aneta Korościel 7
7 Michał Adamski 2188 7 7 Anna Staszewska 2006
8 Krzysztof Szromba 2178 7 8 Izabela Tekielak 2077
9 Dominik Sypnicki 2182 9 Urszula Krokay
10 Michał Szczepiński 2066 10 Jolanta Zawadzka 2172
11 Mateusz Kulesza 2201 11 Anna Kohut 2011
12 Mateusz Sypień 2127 12 Katarzyna Poznańska 2048
13 Jan Skurski 2088 13 Joanna Górecka 6
14 Mateusz Kuzioła 2117 14 Anna Tomczyk 2114 6
15 Kamil Stachowiak 2144 15 Joanna Bojdol 2020 6
16 Jacek Stopa 2216 6 16 Lena Szymanowska 6
17 Krzysztof Bulski 2173 6 17 Hanna Domagała 6
18 Maciej Rutkowski 2095 6 18 Dominika Hermanowicz 2117
19 Tomasz Caba 2111 6 19 Barbara Baran
20 Andrzej Goszczyński 2014 6 20 Magdalena Wesołowska
21 Łukasz Duda 2120 21 Hanna Rychlik 2048
22 Daniel Frączek 22 Justyna Dutka
23 Michał Bugalski 2027 23 Marta Marszałek 5
24 Łukasz Kidziński 2001 24 Magdalena Bielawska 5
25 Łukasz Schreiber 2082 5 25 Marzena Kozłowska 5
26 Piotr Skrzypczak 5 26 Agata Halamus 5
27 Maciej Kwiatkowski 2057 5 27 Monika Barańska 5
28 Andrzej Stuczyński 5 28 Mirosława Litwiniec
29 Michał Bartel 2149 5 29 Weronika Kobak
30 Marcin Ciołek 2054 5 30 Izabela Śliwińska
31 Maciej Cajbel 2113 31 Kinga Siwek
32 Tomasz Kozłowski 2103 32 Aleksandra Ciążela
33 Piotr Szcześniak 33 Małgorzata Wilczyńska 4
34 Paweł Szumilas 34 Małgorzata Szelest 4
35 Marek Kubak 35 Alicja Bura
36 Robert Jankiewicz 36 Krystyna Masłowiecka 3
37 Paweł Dziubiński 37 Anna Sienkiewicz
38 Bartosz Machaj 2125 4 38 Ewelina Kubera 2
39 Dariusz Roubo 4
40 Paweł Zwierzyński
41 Paweł Błaszczyk 3
42 Andrzej Szczukiewicz 2163 3
43 Andrzej Krawczyk
44 Sławomir Liberadzki 2069
Szachy klasyczne – U14
Żagań, 28 kwietnia – 5 maja 2002 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny: Kajetan Przysiecki
1 Paweł Czarnota 2307 1 Joanna Majdan 2009
2 Piotr Brodowski 2124 2 Anna Gasik
3 Wojciech Moranda 2213 8 3 Hanna Leks 2104 8
4 Michał Luch 2223 4 Magdalena Kozak 8
5 Mateusz Bronowicki 2135 5 Marta Przeździecka
6 Marcin Tazbir 2226 7 6 Anna Andrzejewska 7
7 Szymon Sanetra 7 7 Marta Łabędzka 7
8 Jacek Szwed 7 8 Anna Nawrot
9 Michał Olszewski 2126 9 Lidia Zdziarska
10 Jarosław Gomułka 10 Beata Andrejczuk 2138
11 Maciej Andrejczuk 11 Ewa Przeździecka
12 Bartosz Siembab 12 Elżbieta Smolak
13 Łukasz Butkiewicz 2021 13 Agata Sikorska
14 Filip Romanowski 14 Magdalena Tobiasz
15 Piotr Lewiarz 15 Magdalena Matyszewska 6
16 Daniel Gumuła 2110 6 16 Klaudia Żak 6
17 Marcin Majcher 2027 6 17 Anna Stolarczyk 6
18 Krzysztof Łapiński 6 18 Dorota Gramcow 6
19 Maciej Kukawski 2098 6 19 Patrycja Matusik 6
20 Rafał Lubczyński 20 Alicja Demidowicz
21 Arkadiusz Skawiński 21 Olga Niziołek
22 Michał Motyka 2157 22 Karolina Dębska
23 Robert Krzesaj 2123 23 Magdalena Chojnacka
24 Paweł Baran 2099 24 Joanna Giemza
25 Jakub Hiszczyński 25 Anna Lica
26 Tomasz Warakomski 2122 5 26 Matylda Kozłowska
27 Rafał Pluszczewicz 5 27 Edyta Wesołowska 5
28 Michał Efinowicz 5 28 Anna Dudel 5
29 Piotr Ziółkowski 5 29 Katarzyna Kumorowicz 5
30 Michał Mazurkiewicz 2064 5 30 Agata Piorun 5
31 Dawid Kobiałko 5 31 Hanna Filipowicz 5
32 Marcin Muc 5 32 Justyna Kaniak 5
33 Paweł Czyż 33 Agata Zajkowska 5
34 Bartosz Hrynkiewicz 34 Iwona Marchlewicz
35 Paweł Maj 35 Joanna Szerszeń
36 Łukasz Łasut 36 Monika Kaniak
37 Andrzej Dalach 37 Jagoda Krzywoń 4
38 Piotr Pytel 38 Katarzyna Gondko 4
39 Sebastian Opaliński 39 Katarzyna Bogdańska 4
40 Maciej Gajdzica 4 40 Natalia Stawujak 4
41 Adrian Fleiszer 4 41 Karolina Kosecka
42 Wojciech Czarnecki 42 Justyna Szczepańska
43 Bartosz Furman 3 43 Julia Kaczmarek
44 Michał Wydra 3 44 Marta Opalińska
45 Paweł Dłutkowski 3 45 Anna Wojdyła
46 Paweł Rant 46 Żaneta Rogowska
Szachy klasyczne – U12
Kołobrzeg, 2 – 10 lutego 2002 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis
1 Jacek Tomczak 1 Wiktoria Wierzbicka
2 Jakub Masłowski 2034 2 Maria Gościniak 8
3 Arkadiusz Leniart 8 3 Wioletta Sobierska 8
4 Mateusz Bobula 8 4 Małgorzata Nowak
5 Maciej Brzeski 2137 8 5 Amelia Urbanowicz
6 Paweł Babijczuk 7 6 Anna Depta
7 Mateusz Dubiński 7 7 Maria Jankowska 7
8 Krzysztof Zapolski 7 8 Katarzyna Radziewicz 7
9 Michał Kopczyński 7 9 Elżbieta Motyka 7
10 Maciej Bosak 7 10 Joanna Kasperek 7
11 Łukasz Jadanowski 11 Magdalena Chmielecka 7
12 Adrian Panocki 12 Elżbieta Dusza
13 Jakub Dudys 13 Aleksandra Soliwoda
14 Piotr Lach 14 Magdalena Krasnodębska
15 Paweł Piechota 6 15 Michalina Botor 6
16 Adam Oksiński 6 16 Jagoda Gołek 6
17 Robert Pałuba 6 17 Małgorzata Partyka 6
18 Tomasz Gałażewski 6 18 Agnieszka Raszkiewicz 6
19 Piotr Sieliwonik 6 19 Żaneta Piorun 6
20 Tomasz Żórawik 20 Aleksandra Pałczak 6
21 Maciej Kukła 21 Karolina Bukwa 6
22 Paweł Wrzesiński 22 Lidia Bryła 6
23 Piotr Wojciechowski 23 Maria Cholewa
24 Zbigniew Drogosz 24 Magdalena Gorol
25 Stanisław Rydzewski 25 Joanna Kuś
26 Dawid Wysocki 26 Emilia Warchoł
27 Rafał Kasperek 27 Katarzyna Ogonowska 5
28 Krzysztof Bartczak 28 Marlena Boder 5
29 Oskar Nieśpielak 29 Anna Sygulska 5
30 Łukasz Kowalski 30 Paulina Łasut 5
31 Konrad Cieśla 31 Katarzyna Jastrzębska 5
32 Łukasz Wiński 5 32 Agnieszka Mierska
33 Michał Walentukiewicz 5 33 Marta Ostrowska
34 Szymon Gryczka 5 34 Magdalena Ożga
35 Piotr Szymura 5 35 Justyna Furman
36 Tomasz Hadzicki 5 36 Hanna Maciąg
37 Tomasz Baturo 5 37 Kamila Słupska
38 Jan Litwin 5 38 Anna Jaskorzyńska
39 Andrzej Puksza 5 39 Hanna Gołębiowska 4
40 Michał Botor 40 Martyna Brzezińska 4
41 Dominik Płończak 4 41 Julia Gardolińska 4
42 Adam Januszewski 4 42 Oktawia Kotula 4
43 Jakub Rymarowicz 4 43 Anna Kulisz 4
44 Marek Moskwiński 4 44 Anna Matusiak
45 Rafał Walczak 4 45 Małgorzata Wydra
46 Wiesław Murawski 4 46 Teresa Stępień 3
47 Piotr Nguyen 4 47 Kaja Kacprzyk 3
48 Michał Foryś 4 48 Joanna Kądziołka 2
49 Wiktor Leczek
50 Kacper Jakubczyk
51 Piotr Wąsik
52 Jakub Pająk 2
Szachy klasyczne – U10
Kołobrzeg, 2 – 10 lutego 2002 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis
1 Dariusz Świercz 1 Klaudia Kulon 9
2 Zbigniew Strzemiecki 2 Anna Warakomska 9
3 Marcel Kanarek 3 Elżbieta Nawrot
4 Rafał Szatan 4 Aleksandra Lach 8
5 Mateusz Kołosowski 5 Magdalena Wandas
6 Roman Mucha 6 Dorota Prandzioch
7 Jakub Tobolski 7 7 Patrycja Łabędź 7
8 Kamil Kapica 7 8 Kinga Zakościelna 7
9 Diogenes Spodzieja 7 9 Sabina Kuś 7
10 Piotr Szumilas 7 10 Dominika Ostrowska
11 Piotr Mikołajczyk 11 Izabela Siergiej
12 Wojciech Mamak 12 Dorota Sikorska
13 Bartosz Tokarski 13 Katarzyna Adamowicz
14 Mateusz Zienkiewicz 14 Aleksandra Jagłowska
15 Michał Dudel 15 Marta Pałuba
16 Patryk Kasiańczuk 16 Katarzyna Lankof
17 Dariusz Sycz 17 Anna Ryszkiewicz
18 Marcin Krzyżanowski 6 18 Agata Dzionk 6
19 Mateusz Bogdan 6 19 Alicja Stodolnik 6
20 Łukasz Tokarski 6 20 Natalia Szczurek 6
21 Marcin Sieciechowicz 6 21 Monika Paniczek 6
22 Paweł Rydzewski 6 22 Iwona Wojciechowska 6
23 Adam Ścibior 6 23 Agata Dubińska
24 Michał Mołdawski 6 24 Marta Rojewska
25 Michał Buzun 25 Edyta Wojdyło
26 Piotr Sabuk 26 Kamila Dąbrowska
27 Arkadiusz Bebel 27 Zuzanna Ledworowska
28 Michał Wodzyński 28 Ewa Efinowicz 5
29 Damian Marchlewicz 29 Aleksandra Kuna 5
30 Michał Cieślar 30 Agata Wyczawska 5
31 Robert Szołtys 31 Maria Warchoł 5
32 Michał Węgier 32 Anna Jankowska 5
33 Wiktor Lech 33 Magdalena Mucha 5
34 Daniel Sadzikowski 5 34 Monika Głuszko 5
35 Kamil Tomsia 5 35 Agata Rosiak 5
36 Rafał Kowalczyk 5 36 Klaudia Czarnuch 5
37 Łukasz Dudzik 5 37 Aleksandra Krajewska
38 Mateusz Narczyk 38 Anna Krupa
39 Maurycy Stawujak 39 Magdalena Łaszewicz 4
40 Krzysztof Podmagorski 40 Aneta Leniart 4
41 Maciej Śrutwa 41 Dominika Rynkowska 4
42 Mateusz Topczewski 42 Joanna Motyka 4
43 Paweł Jadanowski 43 Paulina Musiałowska 4
44 Mateusz Krajewski 44 Maria Prugar 4
45 Rafał Gan 45 Adela Lewiarz 4
46 Krzysztof Kirsz 4 46 Nikola Rusak 4
47 Przemysław Matuszczyk 4 47 Maria Kuś 3
48 Marcin Szydełko 4 48 Aleksandra Kwiatkowska 3
49 Konrad Kotula 49 Dorota Śliwińska 3
50 Jakub Szczubełek 50 Zofia Wodzyńska 0
51 Dariusz Łapiński
52 Kasper Kulikowski
53 Adam Mińczyk
54 Wiktor Nguyen 3
55 Aleksander Kumala
56 Dawid Baran 2

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close