Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2003 |
2002 | 2003 | 2004 |
Szachy klasyczne – U20 |
||||||||||
Jarnołtówek, 7 – 15 kwietnia 2003 (system kołowy, 11 rund) Sędzia główny: Bogdan Obrochta zobacz też: półfinały Mistrzostw Polski U20 (2002) |
||||||||||
1 | mm | Marcin Dziuba | 2450 | 8 | 1 | k+ | Dominika Nowak | 2098 | 8 | |
2 | m | Aleksander Miśta | 2430 | 7½ | 2 | mm | Beata Kądziołka | 2206 | 7 | |
3 | m | Bartłomiej Heberla | 2390 | 7 | 3 | mf | Dorota Czarnota | 2191 | 6½ | |
4 | m | Radosław Wojtaszek | 2472 | 6 | 4 | mf | Katarzyna Toma | 2189 | 6 | |
5 | m | Grzegorz Gajewski | 2445 | 6 | 5 | mf | Joanna Worek | 2263 | 6 | |
6 | m | Wojciech Moranda | 2329 | 5½ | 6 | m | Jolanta Zawadzka | 2296 | 6 | |
7 | m | Jakub Czakon | 2391 | 5½ | 7 | m | Karina Szczepkowska | 2137 | 5½ | |
8 | m | Stanisław Zawadzki | 2403 | 5 | 8 | m | Joanna Majdan | 2170 | 5½ | |
9 | m | Jerzy Słaby | 2396 | 4½ | 9 | m | Edyta Kupczyk | 2129 | 4½ | |
10 | m | Zbigniew Pakleza | 2369 | 4½ | 10 | k+ | Anna Socha | 2108 | 4 | |
11 | k+ | Michał Paterek | 2277 | 4 | 11 | m | Małgorzata Reszka | 2133 | 3½ | |
12 | I+ | Krzysztof Banasik | 2128 | 2½ | 12 | m | Daria Pokojska | 2127 | 3½ | |
Szachy klasyczne – U18 |
||||||||||
Krynica-Zdrój, 10 – 19 stycznia 2003 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: Wiesław Żochowski, wyniki |
||||||||||
1 | Grzegorz Gajewski | 2436 | 8½ | 1 | Jolanta Zawadzka | 2335 | 8 | |||
2 | Radosław Wojtaszek | 2469 | 8½ | 2 | Joanna Worek | 2236 | 8 | |||
3 | Bartłomiej Heberla | 2389 | 8 | 3 | Izabela Tekielak | 2107 | 8 | |||
4 | Mateusz Bartel | 2447 | 8 | 4 | Natalia Maszota | 2061 | 7½ | |||
5 | Jakub Czakon | 2372 | 7½ | 5 | Eliza Truszkiewicz | 2000 | 7 | |||
6 | Marcin Krysztofiak | 2324 | 7 | 6 | Katarzyna Poznańska | 2051 | 6½ | |||
7 | Michał Skalski | 2204 | 6½ | 7 | Katarzyna Toma | 2228 | 6½ | |||
8 | Wojciech Przybylski | 2153 | 6½ | 8 | Milena Magnucka | 2084 | 6½ | |||
9 | Michał Masłowski | 2143 | 6½ | 9 | Edyta Kupczyk | 2091 | 6½ | |||
10 | Mateusz Sypień | 2194 | 6½ | 10 | Aleksandra Jackowska | 2000 | 6½ | |||
11 | Miłosz Rudnicki | 2134 | 6½ | 11 | Dorota Czarnota | 2191 | 6 | |||
12 | Maciej Cajbel | 2167 | 6½ | 12 | Anna Socha | 2107 | 6 | |||
13 | Przemysław Kosmowski | 2174 | 6 | 13 | Aleksandra Wojciechowska | 1995 | 6 | |||
14 | Szymon Stysiak | 2126 | 6 | 14 | Barbara Baran | 2076 | 5½ | |||
15 | Grzegorz Fudalej | 2100 | 6 | 15 | Daria Pokojska | 2084 | 5½ | |||
16 | Michał Bugalski | 2113 | 6 | 16 | Ewa Smolak | 1987 | 5½ | |||
17 | Zbigniew Pakleza | 2411 | 6 | 17 | Joanna Bojdoł | 2020 | 5½ | |||
18 | Krystian Singer | 2209 | 6 | 18 | Magdalena Florkiewicz | 1934 | 5½ | |||
19 | Filip Bargłowski | 2307 | 6 | 19 | Anna Staszewska | 2004 | 5½ | |||
20 | Dominik Sypnicki | 2155 | 6 | 20 | Kamila Nieśpielak | 1900 | 5½ | |||
21 | Daniel Frączek | 2232 | 6 | 21 | Urszula Krokay | 1984 | 5½ | |||
22 | Ryszard Macioł | 2185 | 5½ | 22 | Dorota Licznerska | 1800 | 5½ | |||
23 | Beata Kądziołka | 2223 | 5½ | 23 | Barbara Sokołowska | 1600 | 5 | |||
24 | Kamil Stachowiak | 2172 | 5½ | 24 | Anna Kotermańska | 1900 | 5 | |||
25 | Krzysztof Szromba | 2152 | 5½ | 25 | Anna Sieradzka | 1800 | 5 | |||
26 | Michał Mirosław | 2176 | 5½ | 26 | Emilia Kmiecik | 1800 | 4½ | |||
27 | Krzysztof Zarychta | 2182 | 5 | 27 | Marta Taboła | 1800 | 4 | |||
28 | Michał Bartel | 2154 | 5 | 28 | Lena Szymanowska | 1800 | 4 | |||
29 | Dariusz Klimaszewski | 2129 | 5 | 29 | Kinga Zych | 1800 | 3½ | |||
30 | Mateusz Słowikowski | 2008 | 5 | 30 | Anna Sosnowska | 1600 | 3½ | |||
31 | Dariusz Szoen | 2262 | 5 | 31 | Barbara Litwin | 1800 | 3 | |||
32 | Robert Ślęzak | 2134 | 5 | 32 | Hanna Rychlik | 2006 | 0 | |||
33 | Michał Kunicki | 2120 | 4½ | |||||||
34 | Paweł Dziubiński | 2083 | 4½ | |||||||
35 | Marcin Ciołek | 2033 | 4½ | |||||||
36 | Marcin Wątorek | 2081 | 4½ | |||||||
37 | Dawid Śmierzchalski | 2000 | 4 | |||||||
38 | Stanisław Krawczyk | 2137 | 4 | |||||||
39 | Piotr Skrzypczak | 2104 | 4 | |||||||
40 | Sławomir Liberadzki | 2079 | 3½ | |||||||
41 | Adam Plicner | 1987 | 2½ | |||||||
42 | Paweł Czechowski | 1948 | 2½ | |||||||
43 | Rafał Dybowski | 1993 | 2½ | |||||||
44 | Sebastian Tekielak | 2175 | 0 | |||||||
Szachy klasyczne – U16 |
||||||||||
Krynica-Zdrój, 10 – 19 stycznia 2003 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: Wiesław Żochowski, wyniki |
||||||||||
1 | Wojciech Moranda | 2232 | 8 | 1 | Karina Szczepkowska | 2094 | 8½ | |||
2 | Krystian Kuźmicz | 2333 | 7½ | 2 | Magdalena Kozak | 1923 | 8 | |||
3 | Paweł Czarnota | 2314 | 7½ | 3 | Anna Kohut | 2105 | 7½ | |||
4 | Mateusz Kulesza | 2205 | 7½ | 4 | Dominika Hermanowicz | 2116 | 7½ | |||
5 | Jacek Stopa | 2310 | 7 | 5 | Ewa Przeździecka | 1953 | 7 | |||
6 | Michał Adamski | 2278 | 7 | 6 | Beata Andrejczuk | 2077 | 7 | |||
7 | Mateusz Kuzioła | 2206 | 7 | 7 | Joanna Górecka | 2001 | 7 | |||
8 | Jan Skurski | 2157 | 7 | 8 | Anna Gasik | 2048 | 7 | |||
9 | Michał Luch | 2271 | 7 | 9 | Aneta Korościel | 2064 | 6½ | |||
10 | Krzysztof Ejsmont | 2100 | 7 | 10 | Marta Marszałek | 1979 | 6½ | |||
11 | Krzysztof Bulski | 2163 | 7 | 11 | Katarzyna Kumorowicz | 1800 | 6½ | |||
12 | Marcin Tazbir | 2254 | 6 | 12 | Marta Przeździecka | 1984 | 6½ | |||
13 | Michał Szczepiński | 2133 | 6 | 13 | Anna Tomczyk | 1998 | 6 | |||
14 | Robert Krzesaj | 2134 | 6 | 14 | Magdalena Wesołowska | 1900 | 6 | |||
15 | Maciej Rutkowski | 2139 | 6 | 15 | Izabela Rant | 1900 | 6 | |||
16 | Maciej Kwiatkowski | 2028 | 6 | 16 | Joanna Majdan | 2170 | 6 | |||
17 | Łukasz Luba | 2117 | 6 | 17 | Justyna Dutka | 2041 | 6 | |||
18 | Marcin Tobys | 2100 | 5½ | 18 | Marta Szydłowska | 2032 | 6 | |||
19 | Tomasz Caba | 2224 | 5½ | 19 | Monika Barańska | 1900 | 6 | |||
20 | Stanisław Kaźmierczak | 2000 | 5½ | 20 | Lidia Zdziarska | 1800 | 5½ | |||
21 | Tomasz Kubit | 2128 | 5½ | 21 | Katarzyna Krajewska | 1900 | 5½ | |||
22 | Arkadiusz Skawiński | 2070 | 5½ | 22 | Małgorzata Wilczyńska | 1900 | 5½ | |||
23 | Dariusz Strejczek | 2000 | 5½ | 23 | Agata Sikorska | 1800 | 5½ | |||
24 | Paweł Szumilas | 2000 | 5½ | 24 | Joanna Paterek | 1600 | 5 | |||
25 | Andrzej Goszczyński | 2028 | 5½ | 25 | Kinga Siwek | 1900 | 5 | |||
26 | Paweł Kulczyk | 2097 | 5 | 26 | Izabela Śliwińska | 1800 | 5 | |||
27 | Krzysztof Budrewicz | 2100 | 5 | 27 | Agata Halamus | 1900 | 5 | |||
28 | Jarosław Gomułka | 2105 | 5 | 28 | Katarzyna Cieślukowska | 1800 | 5 | |||
29 | Michał Więcław | 2091 | 5 | 29 | Agata Zawadka | 1800 | 5 | |||
30 | Paweł Baran | 2086 | 5 | 30 | Weronika Kobak | 1800 | 4½ | |||
31 | Paweł Błaszczyk | 2000 | 4½ | 31 | Hanna Domagała | 1900 | 4½ | |||
32 | Andrzej Stuczyński | 2011 | 4½ | 32 | Marzena Kozłowska | 1800 | 4½ | |||
33 | Rafał Pluszczewicz | 1800 | 4½ | 33 | Anna Andrzejewska | 1900 | 4½ | |||
34 | Krzysztof Łapiński | 2100 | 4½ | 34 | Magdalena Tobiasz | 1800 | 4 | |||
35 | Rafał Lubczyński | 2077 | 4 | 35 | Alicja Bura | 1900 | 4 | |||
36 | Jakub Maciejczak | 1800 | 4 | 36 | Karolina Kosecka | 1600 | 4 | |||
37 | Paweł Zwierzyński | 2018 | 4 | 37 | Beata Tyda | 1800 | 4 | |||
38 | Szymon Sanetra | 1917 | 3½ | 38 | Aleksandra Ciążela | 1800 | 3½ | |||
39 | Daiursz Rośniak | 1800 | 3½ | 39 | Agata Piorun | 1600 | 3 | |||
40 | Jarosław Bukwa | 1800 | 3½ | |||||||
41 | Łukasz Butkiewicz | 2039 | 3½ | |||||||
42 | Dariusz Roubo | 2108 | 2½ | |||||||
Szachy klasyczne – U14 |
||||||||||
Brody Iłżeckie, 27 kwietnia – 5 maja 2003 (system szwajcarski, 10 rund) Sędzia główny: Jacek Matlak, wyniki |
||||||||||
1 | I++ | Tomasz Warakomski | 2130 | 9 | 1 | k | Hanna Leks | 2049 | 9½ | |
2 | k+ | Michał Olszewski | 2216 | 7½ | 2 | II+ | Joanna Giemza | 7 | ||
3 | I++ | Mateusz Bronowicki | 2115 | 7½ | 3 | I | Monika Kaniak | 6½ | ||
4 | I++ | Daniel Gumuła | 2111 | 7 | 4 | I | Maria Gościniak | 6½ | ||
5 | I++ | Michał Motyka | 2174 | 7 | 5 | I | Małgorzata Nowak | 6½ | ||
6 | k | Piotr Brodowski | 2215 | 6½ | 6 | I+ | Katarzyna Radziewicz | 6½ | ||
7 | I+ | Maciej Kukawski | 2032 | 6½ | 7 | I | Anna Dudel | 6½ | ||
8 | I | Mateusz Bobula | 2155 | 6 | 8 | I | Wioletta Sobierska | 6½ | ||
9 | I | Jacek Szwed | 2114 | 6 | 9 | I | Aleksandra Pałczak | 6½ | ||
10 | I++ | Jacek Tomczak | 2164 | 6 | 10 | II | Anna Depta | 6 | ||
11 | I | Maciej Gajdzica | 2011 | 6 | 11 | I | Alicja Demidowicz | 6 | ||
12 | I | Filip Diczew | 6 | 12 | I | Elżbieta Smolak | 5½ | |||
13 | I | Zbigniew Drogosz | 6 | 13 | II+ | Maria Cholewa | 5½ | |||
14 | I+ | Adrian Panocki | 2094 | 6 | 14 | I+ | Anna Nawrot | 5½ | ||
15 | I | Michał Mazurkiewicz | 2110 | 5½ | 15 | I | Magdalena Chojnacka | 5½ | ||
16 | I | Krzysztof Zapolski | 2133 | 5½ | 16 | II | Karolina Majcher | 5½ | ||
17 | I | Mateusz Matla | 5½ | 17 | I | Agnieszka Raszkiewicz | 5½ | |||
18 | I | Robert Pałuba | 2115 | 5½ | 18 | II | Elżbieta Dusza | 5½ | ||
19 | I | Michał Efinowicz | 2039 | 5½ | 19 | I | Paulina Łasut | 5 | ||
20 | I++ | Maciej Brzeski | 2133 | 5 | 20 | I | Amelia Urbanowicz | 5 | ||
21 | I++ | Jakub Masłowski | 2155 | 5 | 21 | I | Julia Kaczmarek | 5 | ||
22 | I | Mateusz Dubiński | 2108 | 5 | 22 | I | Dorota Gramcow | 5 | ||
23 | I | Wiesław Murawski | 5 | 23 | I | Magdalena Gorol | 5 | |||
24 | I | Piotr Lewiarz | 5 | 24 | II | Michalina Botor | 5 | |||
25 | I | Michał Walentukiewicz | 1958 | 5 | 25 | I | Magdalena Chmielecka | 5 | ||
26 | I | Paweł Babijczuk | 5 | 26 | I | Matylda Kozłowska | 4½ | |||
27 | II | Rafał Roszkowski | 5 | 27 | I | Joanna Szerszeń | 4½ | |||
28 | I | Michał Kopczyński | 4½ | 28 | II | Karolina Bukwa | 4½ | |||
29 | I | Janusz Kudełka | 4½ | 29 | II | Anna Patyk | 4½ | |||
30 | I | Michał Sycz | 4½ | 30 | II | Karolina Gola | 4½ | |||
31 | I | Maciej Andrejczuk | 2078 | 4½ | 31 | III | Katarzyna Kotulska | 4½ | ||
32 | I | Rafał Kasperek | 4½ | 32 | II | Katarzyna Gondko | 4½ | |||
33 | II+ | Łukasz Dymek | 4½ | 33 | II | Agata Zajkowska | 4 | |||
34 | II | Adrian Nowacki | 1830 | 4½ | 34 | II | Maria Markowska | 4 | ||
35 | II+ | Martin Surman | 4½ | 35 | II | Alicja Kaczmarek | 4 | |||
36 | I | Oskar Nieśpielak | 4½ | 36 | II | Kaja Kacprzyk | 4 | |||
37 | II | Michał Tarkowski | 4½ | 37 | III | Martyna Brzezińska | 4 | |||
38 | II+ | Łukasz Jadanowski | 4½ | 38 | III | Katarzyna Matlak | 4 | |||
39 | II | Adrian Flejszer | 4½ | 39 | II+ | Justyna Kaniak | 3½ | |||
40 | I | Paweł Marcinkowski | 2043 | 4 | 40 | II | Magdalena Ożga | 3½ | ||
41 | I+ | Michał Paździora | 2103 | 4 | 41 | II | Agnieszka Mrozińska | 3½ | ||
42 | II+ | Wojciech Czarnecki | 4 | 42 | II | Marlena Boder | 3 | |||
43 | II | Ryszard Doktor | 4 | 43 | III | Lena Skrzypczak | 2½ | |||
44 | I | Rafał Stępień | 3½ | 44 | III | Katarzyna Pietrzykowska | 1 | |||
45 | II+ | Stanisław Rydzewski | 3 | |||||||
46 | II+ | Maciej Fularz | 2 | |||||||
47 | III | Adam Stefaniak | ½ | |||||||
48 | III | Piotr Majewski | ½ | |||||||
Szachy klasyczne – U12 |
||||||||||
Wisła, 24 stycznia – 2 lutego 2003 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: Jacek Matlak, wyniki |
||||||||||
1 | I++ | Arkadiusz Leniart | 1998 | 11 | 1 | II+ | Joanna Kasperek | 9½ | ||
2 | I | Jakub Dudys | 2051 | 8½ | 2 | II+ | Jagoda Gołek | 8½ | ||
3 | II | Nikodem Gosławski | 8 | 3 | I | Klaudia Kulon | 7½ | |||
4 | II+ | Dominik Płończak | 7½ | 4 | I | Anna Warakomska | 7½ | |||
5 | I | Piotr Lach | 2007 | 7 | 5 | I | Wiktoria Wierzbicka | 7½ | ||
6 | II | Wojciech Mamak | 7 | 6 | II | Lidia Bryła | 7 | |||
7 | II | Mateusz Kołosowski | 7 | 7 | II | Magdalena Krasnodębska | 7 | |||
8 | II+ | Marek Piguła | 7 | 8 | I | Patrycja Łabędź | 7 | |||
9 | II | Piotr Szumilas | 6½ | 9 | I | Elżbieta Nawrot | 6½ | |||
10 | II | Marcin Sieciechowicz | 6½ | 10 | II+ | Katarzyna Ogonowska | 6½ | |||
11 | II+ | Łukasz Tokarski | 6½ | 11 | II | Maria Demidowicz | 6½ | |||
12 | II | Jakub Tobolski | 6½ | 12 | II+ | Ernesta Miłkowska | 6½ | |||
13 | I | Diogenes Spodzieja | 6½ | 13 | II | Justyna Furman | 6½ | |||
14 | I | Adam Oksiński | 6½ | 14 | II+ | Oktawia Kotula | 6½ | |||
15 | I | Łukasz Kowalski | 6½ | 15 | II | Agata Dzionk | 6 | |||
16 | II | Rafał Szatan | 6 | 16 | II | Natalia Gan | 6 | |||
17 | II | Emil Kusztal | 6 | 17 | II | Aleksandra Soliwoda | 6 | |||
18 | II+ | Dariusz Sycz | 6 | 18 | II | Magdalena Wandas | 6 | |||
19 | II | Michał Wodzyński | 6 | 19 | II | Maria Prugar | 6 | |||
20 | II | Piotr Markowski | 5½ | 20 | III | Anna Skrzypczak | 6 | |||
21 | II+ | Kamil Marchlewicz | 5½ | 21 | II | Elżbieta Motyka | 5½ | |||
22 | II+ | Michał Botor | 5½ | 22 | II | Marta Pałuba | 5½ | |||
23 | II+ | Michał Dudel | 5½ | 23 | II | Dorota Sikorska | 5½ | |||
24 | II | Kamil Jędrzejewski | 5½ | 24 | II | Marta Ostrowska | 5½ | |||
25 | II | Andrzej Puksza | 5½ | 25 | II+ | Anna Jaskorzyńska | 5 | |||
26 | II+ | Piotr Nguyen | 5½ | 26 | I | Sabina Kuś | 5 | |||
27 | II | Konrad Cieśla | 5½ | 27 | II | Izabela Siergiej | 5 | |||
28 | II | Bartosz Tokarski | 5½ | 28 | III | Iwona Wojciechowska | 5 | |||
29 | II | Roman Mucha | 5½ | 29 | II+ | Katarzyna Lankof | 5 | |||
30 | III | Marcin Mycko | 5½ | 30 | III | Anna Kulisz | 5 | |||
31 | I | Łukasz Wiński | 5 | 31 | II | Urszula Staniszewska | 4½ | |||
32 | III | Borys Tofil | 5 | 32 | II+ | Anna Dobrzycka | 4½ | |||
33 | II+ | Sebastian Hanusek | 5 | 33 | II+ | Paulina Musiałowska | 4½ | |||
34 | II | Kacper Piorun | 5 | 34 | II | Kamila Dąbrowska | 4½ | |||
35 | II | Adam Ścibior | 5 | 35 | II | Natalia Szczurek | 4½ | |||
36 | III | Michał Zarychta | 5 | 36 | II | Olga Filipkowska | 4½ | |||
37 | II+ | Paweł Piętocha | 4½ | 37 | II | Ewa Efinowicz | 4 | |||
38 | II | Kamil Krzyżanowski | 4½ | 38 | II | Teresa Stępień | 4 | |||
39 | II | Arkadiusz Bebel | 4½ | 39 | II | Justyna Horoch | 4 | |||
40 | II | Leszek Orciuch | 4½ | 40 | II+ | Agata Wyczawska | 4 | |||
41 | II+ | Paweł Kowalczyk | 4 | 41 | III | Monika Cieślar | 3½ | |||
42 | II+ | Piotr Wasik | 4 | 42 | IV | Lidia Janik | 3 | |||
43 | II | Michał Buzun | 4 | 43 | II | Aleksandra Myc | 3 | |||
44 | III | Bartosz Sygnet | 4 | 44 | II | Dorota Prandzioch | 1 | |||
45 | II | Kamil Kapica | 3½ | |||||||
46 | II | Paweł Drozdowski | 3½ | |||||||
47 | II+ | Maciej Śrutwa | 3½ | |||||||
48 | II | Mateusz Krajewski | 3½ | |||||||
49 | II | Piotr Mikołajczyk | 3 | |||||||
50 | III | Michał Basiński | 1 | |||||||
Szachy klasyczne – U10 |
||||||||||
Wisła, 24 stycznia – 2 lutego 2003 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: Jacek Matlak, wyniki |
||||||||||
1 | I | Zbigniew Strzemiecki | 1958 | 9 | 1 | II | Aleksandra Krajewska | 9½ | ||
2 | I | Dariusz Świercz | 1974 | 9 | 2 | II+ | Dominika Ostrowska | 9 | ||
3 | III | Daniel Sadzikowski | 8½ | 3 | II+ | Aleksandra Lach | 8 | |||
4 | II | Rafał Kowalczyk | 8 | 4 | II | Anna Iwanow | 7½ | |||
5 | II | Kamil Tomsia | 7½ | 5 | II+ | Katarzyna Adamowicz | 7½ | |||
6 | II+ | Marcel Kanarek | 7 | 6 | II | Alicja Stodolnik | 7 | |||
7 | II | Michał Cieślar | 6½ | 7 | II | Magdalena Łaszewicz | 7 | |||
8 | II | Mateusz Zienkiewicz | 6½ | 8 | II | Martyna Pietrzak | 7 | |||
9 | II | Marcin Krzyżanowski | 6½ | 9 | III | Anna Krupa | 7 | |||
10 | II | Oskar Wieczorek | 6½ | 10 | II | Kinga Zakościelna | 6½ | |||
11 | II | Przemysław Bokiej | 6½ | 11 | III | Aneta Leniart | 6½ | |||
12 | II | Michał Janczarski | 6½ | 12 | III | Magdalena Mucha | 6 | |||
13 | II | Radosław Barski | 6½ | 13 | II | Anna Jankowska | 6 | |||
14 | III | Przemysław Matuszczyk | 6½ | 14 | II | Monika Głuszko | 6 | |||
15 | III | Damian Marchlewicz | 6½ | 15 | IV | Sara Kowalska | 6 | |||
16 | III | Marek Olbrich | 6½ | 16 | III | Joanna Szybka | 6 | |||
17 | III | Patryk Kaniewski | 6 | 17 | III | Joanna Motyka | 6 | |||
18 | III | Tomasz Klepaczka | 6 | 18 | III | Katarzyna Major | 6 | |||
19 | III | Filip Grzesiak | 6 | 19 | III | Aleksandra Bok | 6 | |||
20 | II | Paweł Witek | 6 | 20 | II | Maria Leks | 5½ | |||
21 | III | Michał Matuszewski | 6 | 21 | III | Maria Warchoł | 5½ | |||
22 | III | Michał Majdziński | 6 | 22 | III | Magdalena Pisarek | 5½ | |||
23 | II | Marcin Szydełko | 6 | 23 | III | Barbara Komorniczak | 5½ | |||
24 | II | Mateusz Narczyk | 5½ | 24 | II | Nikola Rusak | 5 | |||
25 | II | Michał Mołdawski | 5½ | 25 | III | Dorota Sliwińska | 5 | |||
26 | III | Michał Tulwin | 5½ | 26 | II | Małgorzata Jaworowska | 5 | |||
27 | II | Konrad Kądziela | 5½ | 27 | II | Klaudia Czarnuch | 5 | |||
28 | II | Tomasz Witek | 5½ | 28 | II | Anna Gadzinowska | 5 | |||
29 | II | Robert Szołtys | 5½ | 29 | II | Ksymena Basińska | 5 | |||
30 | II | Miłosz Raczyński | 5½ | 30 | III | Paulina Phan | 5 | |||
31 | III | Paweł Łęczycki | 5 | 31 | II | Eliza Basińska | 4½ | |||
32 | IV | Jakub Gabryjałowicz | 5 | 32 | III | Karolina Tyborska | 4½ | |||
33 | III | Albert Wywioł | 5 | 33 | III | Zuzanna Ledworowska | 4 | |||
34 | III | Kamil Dragun | 5 | 34 | III | Edyta Wojdyło | 4 | |||
35 | II | Aleksander Kumala | 4½ | 35 | III | Katarzyna Więcławska | 4 | |||
36 | III | Piotr Wąsowski | 4½ | 36 | IV | Marta Bazan | 4 | |||
37 | III | Wojciech Szaro | 4½ | 37 | II | Adela Lewiarz | 4 | |||
38 | III | Jan Musiałkiewicz | 4½ | 38 | III | Malvina Chrząszcz | 4 | |||
39 | III | Przemysław Święch | 4½ | 39 | IV | Magdalena Ciesielska | 3½ | |||
40 | II | Rafał Gan | 4½ | 40 | III | Natalia Solecka | 3½ | |||
41 | IV | Kacper Polok | 4½ | 41 | III | Kinga Warjan | 3½ | |||
42 | II | Dariusz Łapiński | 4 | 42 | III | Alicja Krześniak | 3 | |||
43 | III | Adam Grabowski | 4 | 43 | IV | Agnieszka Pieczara | 3 | |||
44 | III | Miłosz Lorek | 4 | 44 | III | Aneta Sokołowska | 0 | |||
45 | III | Dominik Zarębski | 3½ | |||||||
46 | III | Krzysztof Kowalski | 3 | |||||||
47 | III | Miłosz Tyl | 3 | |||||||
48 | III | Kamil Stanicki | 2½ | |||||||
49 | II | Damian Goliński | 2½ | |||||||
50 | II | Igor Sobczak | 2½ |