Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2003

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2003

2002 | 2003 | 2004
Szachy klasyczne – U20
Jarnołtówek, 7 – 15 kwietnia 2003 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny: Bogdan Obrochta, wyniki
                     
1 mm Marcin Dziuba 2450 8   1 k+ Dominika Nowak 2098 8
2 m Aleksander Miśta 2430   2 mm Beata Kądziołka 2206 7
3 m Bartłomiej Heberla 2390 7   3 mf Dorota Czarnota 2191
4 m Radosław Wojtaszek 2472 6   4 mf Katarzyna Toma 2189 6
5 m Grzegorz Gajewski 2445 6   5 mf Joanna Worek 2263 6
6 m Wojciech Moranda 2329   6 m Jolanta Zawadzka 2296 6
7 m Jakub Czakon 2391   7 m Karina Szczepkowska 2137
8 m Stanisław Zawadzki 2403 5   8 m Joanna Majdan 2170
9 m Jerzy Słaby 2396   9 m Edyta Kupczyk 2129
10 m Zbigniew Pakleza 2369   10 k+ Anna Socha 2108 4
11 k+ Michał Paterek 2277 4   11 m Małgorzata Reszka 2133
12 I+ Krzysztof Banasik 2128   12 m Daria Pokojska 2127
                     
Szachy klasyczne – U18
Krynica-Zdrój, 10 – 19 stycznia 2003 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Wiesław Żochowski, wyniki
                     
1   Grzegorz Gajewski 2436   1   Jolanta Zawadzka 2335 8
2   Radosław Wojtaszek 2469   2   Joanna Worek 2236 8
3   Bartłomiej Heberla 2389 8   3   Izabela Tekielak 2107 8
4   Mateusz Bartel 2447 8   4   Natalia Maszota 2061
5   Jakub Czakon 2372   5   Eliza Truszkiewicz 2000 7
6   Marcin Krysztofiak 2324 7   6   Katarzyna Poznańska 2051
7   Michał Skalski 2204   7   Katarzyna Toma 2228
8   Wojciech Przybylski 2153   8   Milena Magnucka 2084
9   Michał Masłowski 2143   9   Edyta Kupczyk 2091
10   Mateusz Sypień 2194   10   Aleksandra Jackowska 2000
11   Miłosz Rudnicki 2134   11   Dorota Czarnota 2191 6
12   Maciej Cajbel 2167   12   Anna Socha 2107 6
13   Przemysław Kosmowski 2174 6   13   Aleksandra Wojciechowska 1995 6
14   Szymon Stysiak 2126 6   14   Barbara Baran 2076
15   Grzegorz Fudalej 2100 6   15   Daria Pokojska 2084
16   Michał Bugalski 2113 6   16   Ewa Smolak 1987
17   Zbigniew Pakleza 2411 6   17   Joanna Bojdoł 2020
18   Krystian Singer 2209 6   18   Magdalena Florkiewicz 1934
19   Filip Bargłowski 2307 6   19   Anna Staszewska 2004
20   Dominik Sypnicki 2155 6   20   Kamila Nieśpielak 1900
21   Daniel Frączek 2232 6   21   Urszula Krokay 1984
22   Ryszard Macioł 2185   22   Dorota Licznerska 1800
23   Beata Kądziołka 2223   23   Barbara Sokołowska 1600 5
24   Kamil Stachowiak 2172   24   Anna Kotermańska 1900 5
25   Krzysztof Szromba 2152   25   Anna Sieradzka 1800 5
26   Michał Mirosław 2176   26   Emilia Kmiecik 1800
27   Krzysztof Zarychta 2182 5   27   Marta Taboła 1800 4
28   Michał Bartel 2154 5   28   Lena Szymanowska 1800 4
29   Dariusz Klimaszewski 2129 5   29   Kinga Zych 1800
30   Mateusz Słowikowski 2008 5   30   Anna Sosnowska 1600
31   Dariusz Szoen 2262 5   31   Barbara Litwin 1800 3
32   Robert Ślęzak 2134 5   32   Hanna Rychlik 2006 0
33   Michał Kunicki 2120            
34   Paweł Dziubiński 2083            
35   Marcin Ciołek 2033            
36   Marcin Wątorek 2081            
37   Dawid Śmierzchalski 2000 4            
38   Stanisław Krawczyk 2137 4            
39   Piotr Skrzypczak 2104 4            
40   Sławomir Liberadzki 2079            
41   Adam Plicner 1987            
42   Paweł Czechowski 1948            
43   Rafał Dybowski 1993            
44   Sebastian Tekielak 2175 0            
                     
Szachy klasyczne – U16
Krynica-Zdrój, 10 – 19 stycznia 2003 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Wiesław Żochowski, wyniki
                     
1   Wojciech Moranda 2232 8   1   Karina Szczepkowska 2094
2   Krystian Kuźmicz 2333   2   Magdalena Kozak 1923 8
3   Paweł Czarnota 2314   3   Anna Kohut 2105
4   Mateusz Kulesza 2205   4   Dominika Hermanowicz 2116
5   Jacek Stopa 2310 7   5   Ewa Przeździecka 1953 7
6   Michał Adamski 2278 7   6   Beata Andrejczuk 2077 7
7   Mateusz Kuzioła 2206 7   7   Joanna Górecka 2001 7
8   Jan Skurski 2157 7   8   Anna Gasik 2048 7
9   Michał Luch 2271 7   9   Aneta Korościel 2064
10   Krzysztof Ejsmont 2100 7   10   Marta Marszałek 1979
11   Krzysztof Bulski 2163 7   11   Katarzyna Kumorowicz 1800
12   Marcin Tazbir 2254 6   12   Marta Przeździecka 1984
13   Michał Szczepiński 2133 6   13   Anna Tomczyk 1998 6
14   Robert Krzesaj 2134 6   14   Magdalena Wesołowska 1900 6
15   Maciej Rutkowski 2139 6   15   Izabela Rant 1900 6
16   Maciej Kwiatkowski 2028 6   16   Joanna Majdan 2170 6
17   Łukasz Luba 2117 6   17   Justyna Dutka 2041 6
18   Marcin Tobys 2100   18   Marta Szydłowska 2032 6
19   Tomasz Caba 2224   19   Monika Barańska 1900 6
20   Stanisław Kaźmierczak 2000   20   Lidia Zdziarska 1800
21   Tomasz Kubit 2128   21   Katarzyna Krajewska 1900
22   Arkadiusz Skawiński 2070   22   Małgorzata Wilczyńska 1900
23   Dariusz Strejczek 2000   23   Agata Sikorska 1800
24   Paweł Szumilas 2000   24   Joanna Paterek 1600 5
25   Andrzej Goszczyński 2028   25   Kinga Siwek 1900 5
26   Paweł Kulczyk 2097 5   26   Izabela Śliwińska 1800 5
27   Krzysztof Budrewicz 2100 5   27   Agata Halamus 1900 5
28   Jarosław Gomułka 2105 5   28   Katarzyna Cieślukowska 1800 5
29   Michał Więcław 2091 5   29   Agata Zawadka 1800 5
30   Paweł Baran 2086 5   30   Weronika Kobak 1800
31   Paweł Błaszczyk 2000   31   Hanna Domagała 1900
32   Andrzej Stuczyński 2011   32   Marzena Kozłowska 1800
33   Rafał Pluszczewicz 1800   33   Anna Andrzejewska 1900
34   Krzysztof Łapiński 2100   34   Magdalena Tobiasz 1800 4
35   Rafał Lubczyński 2077 4   35   Alicja Bura 1900 4
36   Jakub Maciejczak 1800 4   36   Karolina Kosecka 1600 4
37   Paweł Zwierzyński 2018 4   37   Beata Tyda 1800 4
38   Szymon Sanetra 1917   38   Aleksandra Ciążela 1800
39   Daiursz Rośniak 1800   39   Agata Piorun 1600 3
40   Jarosław Bukwa 1800            
41   Łukasz Butkiewicz 2039            
42   Dariusz Roubo 2108            
                     
Szachy klasyczne – U14
Brody Iłżeckie, 27 kwietnia – 5 maja 2003 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny: Jacek Matlak, wyniki
                     
1 I++ Tomasz Warakomski 2130 9   1 k Hanna Leks 2049
2 k+ Michał Olszewski 2216   2 II+ Joanna Giemza   7
3 I++ Mateusz Bronowicki 2115   3 I Monika Kaniak  
4 I++ Daniel Gumuła 2111 7   4 I Maria Gościniak  
5 I++ Michał Motyka 2174 7   5 I Małgorzata Nowak  
6 k Piotr Brodowski 2215   6 I+ Katarzyna Radziewicz  
7 I+ Maciej Kukawski 2032   7 I Anna Dudel  
8 I Mateusz Bobula 2155 6   8 I Wioletta Sobierska  
9 I Jacek Szwed 2114 6   9 I Aleksandra Pałczak  
10 I++ Jacek Tomczak 2164 6   10 II Anna Depta   6
11 I Maciej Gajdzica 2011 6   11 I Alicja Demidowicz   6
12 I Filip Diczew   6   12 I Elżbieta Smolak  
13 I Zbigniew Drogosz   6   13 II+ Maria Cholewa  
14 I+ Adrian Panocki 2094 6   14 I+ Anna Nawrot  
15 I Michał Mazurkiewicz 2110   15 I Magdalena Chojnacka  
16 I Krzysztof Zapolski 2133   16 II Karolina Majcher  
17 I Mateusz Matla     17 I Agnieszka Raszkiewicz  
18 I Robert Pałuba 2115   18 II Elżbieta Dusza  
19 I Michał Efinowicz 2039   19 I Paulina Łasut   5
20 I++ Maciej Brzeski 2133 5   20 I Amelia Urbanowicz   5
21 I++ Jakub Masłowski 2155 5   21 I Julia Kaczmarek   5
22 I Mateusz Dubiński 2108 5   22 I Dorota Gramcow   5
23 I Wiesław Murawski   5   23 I Magdalena Gorol   5
24 I Piotr Lewiarz   5   24 II Michalina Botor   5
25 I Michał Walentukiewicz 1958 5   25 I Magdalena Chmielecka   5
26 I Paweł Babijczuk   5   26 I Matylda Kozłowska  
27 II Rafał Roszkowski   5   27 I Joanna Szerszeń  
28 I Michał Kopczyński     28 II Karolina Bukwa  
29 I Janusz Kudełka     29 II Anna Patyk  
30 I Michał Sycz     30 II Karolina Gola  
31 I Maciej Andrejczuk 2078   31 III Katarzyna Kotulska  
32 I Rafał Kasperek     32 II Katarzyna Gondko  
33 II+ Łukasz Dymek     33 II Agata Zajkowska   4
34 II Adrian Nowacki 1830   34 II Maria Markowska   4
35 II+ Martin Surman     35 II Alicja Kaczmarek   4
36 I Oskar Nieśpielak     36 II Kaja Kacprzyk   4
37 II Michał Tarkowski     37 III Martyna Brzezińska   4
38 II+ Łukasz Jadanowski     38 III Katarzyna Matlak   4
39 II Adrian Flejszer     39 II+ Justyna Kaniak  
40 I Paweł Marcinkowski 2043 4   40 II Magdalena Ożga  
41 I+ Michał Paździora 2103 4   41 II Agnieszka Mrozińska  
42 II+ Wojciech Czarnecki   4   42 II Marlena Boder   3
43 II Ryszard Doktor   4   43 III Lena Skrzypczak  
44 I Rafał Stępień     44 III Katarzyna Pietrzykowska   1
45 II+ Stanisław Rydzewski   3            
46 II+ Maciej Fularz   2            
47 III Adam Stefaniak   ½            
48 III Piotr Majewski   ½            
                     
Szachy klasyczne – U12
Wisła, 24 stycznia – 2 lutego 2003 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Jacek Matlak, wyniki
                     
1 I++ Arkadiusz Leniart 1998 11   1 II+ Joanna Kasperek  
2 I Jakub Dudys 2051   2 II+ Jagoda Gołek  
3 II Nikodem Gosławski   8   3 I Klaudia Kulon  
4 II+ Dominik Płończak     4 I Anna Warakomska  
5 I Piotr Lach 2007 7   5 I Wiktoria Wierzbicka  
6 II Wojciech Mamak   7   6 II Lidia Bryła   7
7 II Mateusz Kołosowski   7   7 II Magdalena Krasnodębska   7
8 II+ Marek Piguła   7   8 I Patrycja Łabędź   7
9 II Piotr Szumilas     9 I Elżbieta Nawrot  
10 II Marcin Sieciechowicz     10 II+ Katarzyna Ogonowska  
11 II+ Łukasz Tokarski     11 II Maria Demidowicz  
12 II Jakub Tobolski     12 II+ Ernesta Miłkowska  
13 I Diogenes Spodzieja     13 II Justyna Furman  
14 I Adam Oksiński     14 II+ Oktawia Kotula  
15 I Łukasz Kowalski     15 II Agata Dzionk   6
16 II Rafał Szatan   6   16 II Natalia Gan   6
17 II Emil Kusztal   6   17 II Aleksandra Soliwoda   6
18 II+ Dariusz Sycz   6   18 II Magdalena Wandas   6
19 II Michał Wodzyński   6   19 II Maria Prugar   6
20 II Piotr Markowski     20 III Anna Skrzypczak   6
21 II+ Kamil Marchlewicz     21 II Elżbieta Motyka  
22 II+ Michał Botor     22 II Marta Pałuba  
23 II+ Michał Dudel     23 II Dorota Sikorska  
24 II Kamil Jędrzejewski     24 II Marta Ostrowska  
25 II Andrzej Puksza     25 II+ Anna Jaskorzyńska   5
26 II+ Piotr Nguyen     26 I Sabina Kuś   5
27 II Konrad Cieśla     27 II Izabela Siergiej   5
28 II Bartosz Tokarski     28 III Iwona Wojciechowska   5
29 II Roman Mucha     29 II+ Katarzyna Lankof   5
30 III Marcin Mycko     30 III Anna Kulisz   5
31 I Łukasz Wiński   5   31 II Urszula Staniszewska  
32 III Borys Tofil   5   32 II+ Anna Dobrzycka  
33 II+ Sebastian Hanusek   5   33 II+ Paulina Musiałowska  
34 II Kacper Piorun   5   34 II Kamila Dąbrowska  
35 II Adam Ścibior   5   35 II Natalia Szczurek  
36 III Michał Zarychta   5   36 II Olga Filipkowska  
37 II+ Paweł Piętocha     37 II Ewa Efinowicz   4
38 II Kamil Krzyżanowski     38 II Teresa Stępień   4
39 II Arkadiusz Bebel     39 II Justyna Horoch   4
40 II Leszek Orciuch     40 II+ Agata Wyczawska   4
41 II+ Paweł Kowalczyk   4   41 III Monika Cieślar  
42 II+ Piotr Wasik   4   42 IV Lidia Janik   3
43 II Michał Buzun   4   43 II Aleksandra Myc   3
44 III Bartosz Sygnet   4   44 II Dorota Prandzioch   1
45 II Kamil Kapica              
46 II Paweł Drozdowski              
47 II+ Maciej Śrutwa              
48 II Mateusz Krajewski              
49 II Piotr Mikołajczyk   3            
50 III Michał Basiński   1            
                     
Szachy klasyczne – U10
Wisła, 24 stycznia – 2 lutego 2003 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Jacek Matlak, wyniki
                     
1 I Zbigniew Strzemiecki 1958 9   1 II Aleksandra Krajewska  
2 I Dariusz Świercz 1974 9   2 II+ Dominika Ostrowska   9
3 III Daniel Sadzikowski     3 II+ Aleksandra Lach   8
4 II Rafał Kowalczyk   8   4 II Anna Iwanow  
5 II Kamil Tomsia     5 II+ Katarzyna Adamowicz  
6 II+ Marcel Kanarek   7   6 II Alicja Stodolnik   7
7 II Michał Cieślar     7 II Magdalena Łaszewicz   7
8 II Mateusz Zienkiewicz     8 II Martyna Pietrzak   7
9 II Marcin Krzyżanowski     9 III Anna Krupa   7
10 II Oskar Wieczorek     10 II Kinga Zakościelna  
11 II Przemysław Bokiej     11 III Aneta Leniart  
12 II Michał Janczarski     12 III Magdalena Mucha   6
13 II Radosław Barski     13 II Anna Jankowska   6
14 III Przemysław Matuszczyk     14 II Monika Głuszko   6
15 III Damian Marchlewicz     15 IV Sara Kowalska   6
16 III Marek Olbrich     16 III Joanna Szybka   6
17 III Patryk Kaniewski   6   17 III Joanna Motyka   6
18 III Tomasz Klepaczka   6   18 III Katarzyna Major   6
19 III Filip Grzesiak   6   19 III Aleksandra Bok   6
20 II Paweł Witek   6   20 II Maria Leks  
21 III Michał Matuszewski   6   21 III Maria Warchoł  
22 III Michał Majdziński   6   22 III Magdalena Pisarek  
23 II Marcin Szydełko   6   23 III Barbara Komorniczak  
24 II Mateusz Narczyk     24 II Nikola Rusak   5
25 II Michał Mołdawski     25 III Dorota Sliwińska   5
26 III Michał Tulwin     26 II Małgorzata Jaworowska   5
27 II Konrad Kądziela     27 II Klaudia Czarnuch   5
28 II Tomasz Witek     28 II Anna Gadzinowska   5
29 II Robert Szołtys     29 II Ksymena Basińska   5
30 II Miłosz Raczyński     30 III Paulina Phan   5
31 III Paweł Łęczycki   5   31 II Eliza Basińska  
32 IV Jakub Gabryjałowicz   5   32 III Karolina Tyborska  
33 III Albert Wywioł   5   33 III Zuzanna Ledworowska   4
34 III Kamil Dragun   5   34 III Edyta Wojdyło   4
35 II Aleksander Kumala     35 III Katarzyna Więcławska   4
36 III Piotr Wąsowski     36 IV Marta Bazan   4
37 III Wojciech Szaro     37 II Adela Lewiarz   4
38 III Jan Musiałkiewicz     38 III Malvina Chrząszcz   4
39 III Przemysław Święch     39 IV Magdalena Ciesielska  
40 II Rafał Gan     40 III Natalia Solecka  
41 IV Kacper Polok     41 III Kinga Warjan  
42 II Dariusz Łapiński   4   42 III Alicja Krześniak   3
43 III Adam Grabowski   4   43 IV Agnieszka Pieczara   3
44 III Miłosz Lorek   4   44 III Aneta Sokołowska   0
45 III Dominik Zarębski              
46 III Krzysztof Kowalski   3            
47 III Miłosz Tyl   3            
48 III Kamil Stanicki              
49 II Damian Goliński              
50 II Igor Sobczak              

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close