Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2003

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2003

2002 | 2003 | 2004
Szachy klasyczne – U20
Jarnołtówek, 7 – 15 kwietnia 2003 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny: Bogdan Obrochta, wyniki
1 mm Marcin Dziuba 2450 8 1 k+ Dominika Nowak 2098 8
2 m Aleksander Miśta 2430 2 mm Beata Kądziołka 2206 7
3 m Bartłomiej Heberla 2390 7 3 mf Dorota Czarnota 2191
4 m Radosław Wojtaszek 2472 6 4 mf Katarzyna Toma 2189 6
5 m Grzegorz Gajewski 2445 6 5 mf Joanna Worek 2263 6
6 m Wojciech Moranda 2329 6 m Jolanta Zawadzka 2296 6
7 m Jakub Czakon 2391 7 m Karina Szczepkowska 2137
8 m Stanisław Zawadzki 2403 5 8 m Joanna Majdan 2170
9 m Jerzy Słaby 2396 9 m Edyta Kupczyk 2129
10 m Zbigniew Pakleza 2369 10 k+ Anna Socha 2108 4
11 k+ Michał Paterek 2277 4 11 m Małgorzata Reszka 2133
12 I+ Krzysztof Banasik 2128 12 m Daria Pokojska 2127
Szachy klasyczne – U18
Krynica-Zdrój, 10 – 19 stycznia 2003 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Wiesław Żochowski, wyniki
1 Grzegorz Gajewski 2436 1 Jolanta Zawadzka 2335 8
2 Radosław Wojtaszek 2469 2 Joanna Worek 2236 8
3 Bartłomiej Heberla 2389 8 3 Izabela Tekielak 2107 8
4 Mateusz Bartel 2447 8 4 Natalia Maszota 2061
5 Jakub Czakon 2372 5 Eliza Truszkiewicz 2000 7
6 Marcin Krysztofiak 2324 7 6 Katarzyna Poznańska 2051
7 Michał Skalski 2204 7 Katarzyna Toma 2228
8 Wojciech Przybylski 2153 8 Milena Magnucka 2084
9 Michał Masłowski 2143 9 Edyta Kupczyk 2091
10 Mateusz Sypień 2194 10 Aleksandra Jackowska 2000
11 Miłosz Rudnicki 2134 11 Dorota Czarnota 2191 6
12 Maciej Cajbel 2167 12 Anna Socha 2107 6
13 Przemysław Kosmowski 2174 6 13 Aleksandra Wojciechowska 1995 6
14 Szymon Stysiak 2126 6 14 Barbara Baran 2076
15 Grzegorz Fudalej 2100 6 15 Daria Pokojska 2084
16 Michał Bugalski 2113 6 16 Ewa Smolak 1987
17 Zbigniew Pakleza 2411 6 17 Joanna Bojdoł 2020
18 Krystian Singer 2209 6 18 Magdalena Florkiewicz 1934
19 Filip Bargłowski 2307 6 19 Anna Staszewska 2004
20 Dominik Sypnicki 2155 6 20 Kamila Nieśpielak 1900
21 Daniel Frączek 2232 6 21 Urszula Krokay 1984
22 Ryszard Macioł 2185 22 Dorota Licznerska 1800
23 Beata Kądziołka 2223 23 Barbara Sokołowska 1600 5
24 Kamil Stachowiak 2172 24 Anna Kotermańska 1900 5
25 Krzysztof Szromba 2152 25 Anna Sieradzka 1800 5
26 Michał Mirosław 2176 26 Emilia Kmiecik 1800
27 Krzysztof Zarychta 2182 5 27 Marta Taboła 1800 4
28 Michał Bartel 2154 5 28 Lena Szymanowska 1800 4
29 Dariusz Klimaszewski 2129 5 29 Kinga Zych 1800
30 Mateusz Słowikowski 2008 5 30 Anna Sosnowska 1600
31 Dariusz Szoen 2262 5 31 Barbara Litwin 1800 3
32 Robert Ślęzak 2134 5 32 Hanna Rychlik 2006 0
33 Michał Kunicki 2120
34 Paweł Dziubiński 2083
35 Marcin Ciołek 2033
36 Marcin Wątorek 2081
37 Dawid Śmierzchalski 2000 4
38 Stanisław Krawczyk 2137 4
39 Piotr Skrzypczak 2104 4
40 Sławomir Liberadzki 2079
41 Adam Plicner 1987
42 Paweł Czechowski 1948
43 Rafał Dybowski 1993
44 Sebastian Tekielak 2175 0
Szachy klasyczne – U16
Krynica-Zdrój, 10 – 19 stycznia 2003 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Wiesław Żochowski, wyniki
1 Wojciech Moranda 2232 8 1 Karina Szczepkowska 2094
2 Krystian Kuźmicz 2333 2 Magdalena Kozak 1923 8
3 Paweł Czarnota 2314 3 Anna Kohut 2105
4 Mateusz Kulesza 2205 4 Dominika Hermanowicz 2116
5 Jacek Stopa 2310 7 5 Ewa Przeździecka 1953 7
6 Michał Adamski 2278 7 6 Beata Andrejczuk 2077 7
7 Mateusz Kuzioła 2206 7 7 Joanna Górecka 2001 7
8 Jan Skurski 2157 7 8 Anna Gasik 2048 7
9 Michał Luch 2271 7 9 Aneta Korościel 2064
10 Krzysztof Ejsmont 2100 7 10 Marta Marszałek 1979
11 Krzysztof Bulski 2163 7 11 Katarzyna Kumorowicz 1800
12 Marcin Tazbir 2254 6 12 Marta Przeździecka 1984
13 Michał Szczepiński 2133 6 13 Anna Tomczyk 1998 6
14 Robert Krzesaj 2134 6 14 Magdalena Wesołowska 1900 6
15 Maciej Rutkowski 2139 6 15 Izabela Rant 1900 6
16 Maciej Kwiatkowski 2028 6 16 Joanna Majdan 2170 6
17 Łukasz Luba 2117 6 17 Justyna Dutka 2041 6
18 Marcin Tobys 2100 18 Marta Szydłowska 2032 6
19 Tomasz Caba 2224 19 Monika Barańska 1900 6
20 Stanisław Kaźmierczak 2000 20 Lidia Zdziarska 1800
21 Tomasz Kubit 2128 21 Katarzyna Krajewska 1900
22 Arkadiusz Skawiński 2070 22 Małgorzata Wilczyńska 1900
23 Dariusz Strejczek 2000 23 Agata Sikorska 1800
24 Paweł Szumilas 2000 24 Joanna Paterek 1600 5
25 Andrzej Goszczyński 2028 25 Kinga Siwek 1900 5
26 Paweł Kulczyk 2097 5 26 Izabela Śliwińska 1800 5
27 Krzysztof Budrewicz 2100 5 27 Agata Halamus 1900 5
28 Jarosław Gomułka 2105 5 28 Katarzyna Cieślukowska 1800 5
29 Michał Więcław 2091 5 29 Agata Zawadka 1800 5
30 Paweł Baran 2086 5 30 Weronika Kobak 1800
31 Paweł Błaszczyk 2000 31 Hanna Domagała 1900
32 Andrzej Stuczyński 2011 32 Marzena Kozłowska 1800
33 Rafał Pluszczewicz 1800 33 Anna Andrzejewska 1900
34 Krzysztof Łapiński 2100 34 Magdalena Tobiasz 1800 4
35 Rafał Lubczyński 2077 4 35 Alicja Bura 1900 4
36 Jakub Maciejczak 1800 4 36 Karolina Kosecka 1600 4
37 Paweł Zwierzyński 2018 4 37 Beata Tyda 1800 4
38 Szymon Sanetra 1917 38 Aleksandra Ciążela 1800
39 Daiursz Rośniak 1800 39 Agata Piorun 1600 3
40 Jarosław Bukwa 1800
41 Łukasz Butkiewicz 2039
42 Dariusz Roubo 2108
Szachy klasyczne – U14
Brody Iłżeckie, 27 kwietnia – 5 maja 2003 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny: Jacek Matlak, wyniki
1 I++ Tomasz Warakomski 2130 9 1 k Hanna Leks 2049
2 k+ Michał Olszewski 2216 2 II+ Joanna Giemza 7
3 I++ Mateusz Bronowicki 2115 3 I Monika Kaniak
4 I++ Daniel Gumuła 2111 7 4 I Maria Gościniak
5 I++ Michał Motyka 2174 7 5 I Małgorzata Nowak
6 k Piotr Brodowski 2215 6 I+ Katarzyna Radziewicz
7 I+ Maciej Kukawski 2032 7 I Anna Dudel
8 I Mateusz Bobula 2155 6 8 I Wioletta Sobierska
9 I Jacek Szwed 2114 6 9 I Aleksandra Pałczak
10 I++ Jacek Tomczak 2164 6 10 II Anna Depta 6
11 I Maciej Gajdzica 2011 6 11 I Alicja Demidowicz 6
12 I Filip Diczew 6 12 I Elżbieta Smolak
13 I Zbigniew Drogosz 6 13 II+ Maria Cholewa
14 I+ Adrian Panocki 2094 6 14 I+ Anna Nawrot
15 I Michał Mazurkiewicz 2110 15 I Magdalena Chojnacka
16 I Krzysztof Zapolski 2133 16 II Karolina Majcher
17 I Mateusz Matla 17 I Agnieszka Raszkiewicz
18 I Robert Pałuba 2115 18 II Elżbieta Dusza
19 I Michał Efinowicz 2039 19 I Paulina Łasut 5
20 I++ Maciej Brzeski 2133 5 20 I Amelia Urbanowicz 5
21 I++ Jakub Masłowski 2155 5 21 I Julia Kaczmarek 5
22 I Mateusz Dubiński 2108 5 22 I Dorota Gramcow 5
23 I Wiesław Murawski 5 23 I Magdalena Gorol 5
24 I Piotr Lewiarz 5 24 II Michalina Botor 5
25 I Michał Walentukiewicz 1958 5 25 I Magdalena Chmielecka 5
26 I Paweł Babijczuk 5 26 I Matylda Kozłowska
27 II Rafał Roszkowski 5 27 I Joanna Szerszeń
28 I Michał Kopczyński 28 II Karolina Bukwa
29 I Janusz Kudełka 29 II Anna Patyk
30 I Michał Sycz 30 II Karolina Gola
31 I Maciej Andrejczuk 2078 31 III Katarzyna Kotulska
32 I Rafał Kasperek 32 II Katarzyna Gondko
33 II+ Łukasz Dymek 33 II Agata Zajkowska 4
34 II Adrian Nowacki 1830 34 II Maria Markowska 4
35 II+ Martin Surman 35 II Alicja Kaczmarek 4
36 I Oskar Nieśpielak 36 II Kaja Kacprzyk 4
37 II Michał Tarkowski 37 III Martyna Brzezińska 4
38 II+ Łukasz Jadanowski 38 III Katarzyna Matlak 4
39 II Adrian Flejszer 39 II+ Justyna Kaniak
40 I Paweł Marcinkowski 2043 4 40 II Magdalena Ożga
41 I+ Michał Paździora 2103 4 41 II Agnieszka Mrozińska
42 II+ Wojciech Czarnecki 4 42 II Marlena Boder 3
43 II Ryszard Doktor 4 43 III Lena Skrzypczak
44 I Rafał Stępień 44 III Katarzyna Pietrzykowska 1
45 II+ Stanisław Rydzewski 3
46 II+ Maciej Fularz 2
47 III Adam Stefaniak ½
48 III Piotr Majewski ½
Szachy klasyczne – U12
Wisła, 24 stycznia – 2 lutego 2003 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Jacek Matlak, wyniki
1 I++ Arkadiusz Leniart 1998 11 1 II+ Joanna Kasperek
2 I Jakub Dudys 2051 2 II+ Jagoda Gołek
3 II Nikodem Gosławski 8 3 I Klaudia Kulon
4 II+ Dominik Płończak 4 I Anna Warakomska
5 I Piotr Lach 2007 7 5 I Wiktoria Wierzbicka
6 II Wojciech Mamak 7 6 II Lidia Bryła 7
7 II Mateusz Kołosowski 7 7 II Magdalena Krasnodębska 7
8 II+ Marek Piguła 7 8 I Patrycja Łabędź 7
9 II Piotr Szumilas 9 I Elżbieta Nawrot
10 II Marcin Sieciechowicz 10 II+ Katarzyna Ogonowska
11 II+ Łukasz Tokarski 11 II Maria Demidowicz
12 II Jakub Tobolski 12 II+ Ernesta Miłkowska
13 I Diogenes Spodzieja 13 II Justyna Furman
14 I Adam Oksiński 14 II+ Oktawia Kotula
15 I Łukasz Kowalski 15 II Agata Dzionk 6
16 II Rafał Szatan 6 16 II Natalia Gan 6
17 II Emil Kusztal 6 17 II Aleksandra Soliwoda 6
18 II+ Dariusz Sycz 6 18 II Magdalena Wandas 6
19 II Michał Wodzyński 6 19 II Maria Prugar 6
20 II Piotr Markowski 20 III Anna Skrzypczak 6
21 II+ Kamil Marchlewicz 21 II Elżbieta Motyka
22 II+ Michał Botor 22 II Marta Pałuba
23 II+ Michał Dudel 23 II Dorota Sikorska
24 II Kamil Jędrzejewski 24 II Marta Ostrowska
25 II Andrzej Puksza 25 II+ Anna Jaskorzyńska 5
26 II+ Piotr Nguyen 26 I Sabina Kuś 5
27 II Konrad Cieśla 27 II Izabela Siergiej 5
28 II Bartosz Tokarski 28 III Iwona Wojciechowska 5
29 II Roman Mucha 29 II+ Katarzyna Lankof 5
30 III Marcin Mycko 30 III Anna Kulisz 5
31 I Łukasz Wiński 5 31 II Urszula Staniszewska
32 III Borys Tofil 5 32 II+ Anna Dobrzycka
33 II+ Sebastian Hanusek 5 33 II+ Paulina Musiałowska
34 II Kacper Piorun 5 34 II Kamila Dąbrowska
35 II Adam Ścibior 5 35 II Natalia Szczurek
36 III Michał Zarychta 5 36 II Olga Filipkowska
37 II+ Paweł Piętocha 37 II Ewa Efinowicz 4
38 II Kamil Krzyżanowski 38 II Teresa Stępień 4
39 II Arkadiusz Bebel 39 II Justyna Horoch 4
40 II Leszek Orciuch 40 II+ Agata Wyczawska 4
41 II+ Paweł Kowalczyk 4 41 III Monika Cieślar
42 II+ Piotr Wasik 4 42 IV Lidia Janik 3
43 II Michał Buzun 4 43 II Aleksandra Myc 3
44 III Bartosz Sygnet 4 44 II Dorota Prandzioch 1
45 II Kamil Kapica
46 II Paweł Drozdowski
47 II+ Maciej Śrutwa
48 II Mateusz Krajewski
49 II Piotr Mikołajczyk 3
50 III Michał Basiński 1
Szachy klasyczne – U10
Wisła, 24 stycznia – 2 lutego 2003 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Jacek Matlak, wyniki
1 I Zbigniew Strzemiecki 1958 9 1 II Aleksandra Krajewska
2 I Dariusz Świercz 1974 9 2 II+ Dominika Ostrowska 9
3 III Daniel Sadzikowski 3 II+ Aleksandra Lach 8
4 II Rafał Kowalczyk 8 4 II Anna Iwanow
5 II Kamil Tomsia 5 II+ Katarzyna Adamowicz
6 II+ Marcel Kanarek 7 6 II Alicja Stodolnik 7
7 II Michał Cieślar 7 II Magdalena Łaszewicz 7
8 II Mateusz Zienkiewicz 8 II Martyna Pietrzak 7
9 II Marcin Krzyżanowski 9 III Anna Krupa 7
10 II Oskar Wieczorek 10 II Kinga Zakościelna
11 II Przemysław Bokiej 11 III Aneta Leniart
12 II Michał Janczarski 12 III Magdalena Mucha 6
13 II Radosław Barski 13 II Anna Jankowska 6
14 III Przemysław Matuszczyk 14 II Monika Głuszko 6
15 III Damian Marchlewicz 15 IV Sara Kowalska 6
16 III Marek Olbrich 16 III Joanna Szybka 6
17 III Patryk Kaniewski 6 17 III Joanna Motyka 6
18 III Tomasz Klepaczka 6 18 III Katarzyna Major 6
19 III Filip Grzesiak 6 19 III Aleksandra Bok 6
20 II Paweł Witek 6 20 II Maria Leks
21 III Michał Matuszewski 6 21 III Maria Warchoł
22 III Michał Majdziński 6 22 III Magdalena Pisarek
23 II Marcin Szydełko 6 23 III Barbara Komorniczak
24 II Mateusz Narczyk 24 II Nikola Rusak 5
25 II Michał Mołdawski 25 III Dorota Sliwińska 5
26 III Michał Tulwin 26 II Małgorzata Jaworowska 5
27 II Konrad Kądziela 27 II Klaudia Czarnuch 5
28 II Tomasz Witek 28 II Anna Gadzinowska 5
29 II Robert Szołtys 29 II Ksymena Basińska 5
30 II Miłosz Raczyński 30 III Paulina Phan 5
31 III Paweł Łęczycki 5 31 II Eliza Basińska
32 IV Jakub Gabryjałowicz 5 32 III Karolina Tyborska
33 III Albert Wywioł 5 33 III Zuzanna Ledworowska 4
34 III Kamil Dragun 5 34 III Edyta Wojdyło 4
35 II Aleksander Kumala 35 III Katarzyna Więcławska 4
36 III Piotr Wąsowski 36 IV Marta Bazan 4
37 III Wojciech Szaro 37 II Adela Lewiarz 4
38 III Jan Musiałkiewicz 38 III Malvina Chrząszcz 4
39 III Przemysław Święch 39 IV Magdalena Ciesielska
40 II Rafał Gan 40 III Natalia Solecka
41 IV Kacper Polok 41 III Kinga Warjan
42 II Dariusz Łapiński 4 42 III Alicja Krześniak 3
43 III Adam Grabowski 4 43 IV Agnieszka Pieczara 3
44 III Miłosz Lorek 4 44 III Aneta Sokołowska 0
45 III Dominik Zarębski
46 III Krzysztof Kowalski 3
47 III Miłosz Tyl 3
48 III Kamil Stanicki
49 II Damian Goliński
50 II Igor Sobczak

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close