Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2005

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2005

2004 | 2005 | 2006
Szachy klasyczne – U20
Środa Wielkopolska, 31 stycznia – 8 lutego 2005 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny: Waldemar Kopydłowski, wyniki
1 mm Radosław Wojtaszek 2553 1 mm Jolanta Zawadzka 2363
2 mm Bartłomiej Heberla 2438 7 2 mf Karina Szczepkowska 2234 8
3 m Jacek Stopa 2334 6 3 mf Marta Przeździecka 2116 8
4 m Jakub Czakon 2428 6 4 mf Joanna Majdan 2273 8
5 mf Michał Luch 2384 6 5 mm Beata Kądziołka 2321
6 m Zbigniew Pakleza 2413 6 mf Magdalena Kozak 2129
7 mf Dariusz Szoen 2465 7 m Edyta Kupczyk 2137
8 mm Grzegorz Gajewski 2401 5 8 k Beata Andrejczuk 2120 4
9 mf Tomasz Warakomski 2397 9 mf Klaudia Kulon 2037
10 mf Michał Skalski 2350 4 10 m Hanna Leks 2170
11 k++ Jacek Tomczak 2294 4 11 I++ Anna Andrzejewska 1991
12 k+ Krzysztof Ejsmont 2356 3 12 k Agata Sikorska 2090
Szachy klasyczne – U18
Łeba, 15 – 23 marca 2005 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Piotr Janik, wyniki: juniorzy | juniorki
1 Jacek Stopa 2334 8 1 mf Karina Szczepkowska 2234
2 mf Wojciech Moranda 2451 2 mm Dorota Czarnota 2212 8
3 mm Michał Luch 2384 3 Aneta Korościel 2072
4 Marcin Tazbir 2331 4 mf Joanna Majdan 2273
5 Michał Szczepiński 2189 7 5 Anna Gasik 2018
6 mf Maciej Rutkowski 2306 6 mf Magdalena Kozak 2129 7
7 mf Krystian Kuźmicz 2375 7 Dominika Hermanowicz 2057 7
8 mm Paweł Czarnota 2432 8 Beata Andrejczuk 2120 7
9 Jan Skurski 2260 9 Marta Szydłowska 2079 7
10 mf Rafał Lubczyński 2300 6 10 Małgorzata Wilczyńska 2024
11 Krzysztof Ejsmont 2356 6 11 Ewa Przeździecka 2063
12 Mateusz Kulesza 2293 6 12 Anna Ocytko 1938 6
13 Robert Krzesaj 2216 6 13 Edyta Wesołowska 1875 6
14 Krzysztof Bulski 2246 6 14 Weronika Kobak 1936 6
15 Arkadiusz Skawiński 2136 6 15 Aleksandra Ciążela 1817 6
16 Maciej Kwiatkowski 2098 6 16 Magdalena Wesołowska 2038 6
17 Tomasz Caba 2198 17 mf Marta Przeździecka 2116
18 Tomasz Kubit 2063 18 Joanna Górecka 2085
19 Jarosław Gomułka 2090 19 Irena Młodzińska 1904
20 Dariusz Strejczek 2130 20 Hanna Domagała 1887
21 Marcin Tobys 2124 21 Beata Tyda 1944
22 Andrzej Stuczyński 2188 5 22 Agata Sikorska 2090 5
23 Jakub Jóźwicki 2175 5 23 Anna Andrzejewska 1991 5
24 Paweł Sygulski 2096 5 24 Kinga Siwek 1900 5
25 Paweł Baran 2104 5 25 Agata Halamus 1992 5
26 Jakub Maciejczak 2099 5 26 Marta Probola 1600 5
27 Marcin Majcher 2129 5 27 Katarzyna Cieślukowska 1995 5
28 Łukasz Butkiewicz 2169 28 Małgorzata Szelest 1900 5
29 Szymon Sanetra 1956 29 Agata Zawadka 1893 5
30 Dariusz Rośniak 1800 30 Marta Łabędzka 1918 5
31 Jakub Kobak 2085 4 31 Katarzyna Kumorowicz 1967
32 Wojciech Rutkowski 1800 4 32 Lidia Zdziarska 1951
33 Karol Jaroch 2070 4 33 Joanna Paterek 1800
34 Robert Rogala 2100 4 34 Izabela Rant 1916 4
35 Łukasz Kirszenstein 1904 3 35 Karolina Derwisz 1600
36 Daniel Warchałowski 1996 36 Anna Skupińska 1900 3
37 Magdalena Tobiasz 1800
Szachy klasyczne – U16
Łeba, 15 – 23 marca 2005 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Piotr Janik, wyniki: juniorzy | juniorki
1 Jacek Tomczak 2294 1 Hanna Leks 2170 10½
2 mf Michał Olszewski 2339 2 Anna Nawrot 1945
3 Arkadiusz Leniart 2272 3 Monika Kaniak 1910
4 mf Tomasz Warakomski 2397 4 Joanna Giemza 1922
5 Daniel Gumuła 2289 7 5 Magdalena Chojnacka 1800 7
6 Filip Diczew 2083 7 6 Alicja Demidowicz 1929 7
7 Piotr Brodowski 2276 7 7 Katarzyna Radziewicz 1933
8 Tomasz Gałażewski 2125 8 Aleksandra Pałczak 1926
9 Maciej Brzeski 2210 9 Małgorzata Nowak 1940 6
10 Mateusz Bronowicki 2200 10 Wioletta Sobierska 1949 6
11 Michał Mazurkiewicz 2141 11 Maria Gościniak 2030 6
12 Michał Kopczyński 2127 12 Małgorzata Partyka 1800 6
13 Maciej Kukawski 2126 13 Julia Kaczmarek 1800 6
14 Krzysztof Zapolski 2185 14 Joanna Święszek 1800 6
15 Dariusz Fistek 1980 6 15 Adrianna Staniszewska 1900 6
16 Jacek Szwed 2120 6 16 Paulina Łasut 1804
17 Mateusz Dubiński 2032 17 Agnieszka Raszkiewicz 1800
18 Maciej Gajdzica 2052 18 Daria Święszek 1800
19 Michał Motyka 2239 19 Magdalena Chmielecka 1800
20 Mateusz Bobula 2136 20 Elżbieta Smolak 1900
21 Paweł Ostrowski 2026 21 Agnieszka Nowakowska 1600
22 Łukasz Dymek 2000 22 Magdalena Gorol 1899 5
23 Adrian Panocki 2160 23 Karolina Gola 1900 5
24 Piotr Boratyński 1800 24 Kaja Kacprzyk 1600 5
25 Wiesław Murawski 1954 5 25 Magdalena Ożga 1911 5
26 Piotr Wojciechowski 2038 5 26 Anna Sygulska 1799 5
27 Piotr Jagodziński 2000 5 27 Anna Depta 1800 5
28 Martin Surman 2098 5 28 Michalina Botor 1901
29 Tomasz Głuszko 1957 5 29 Joanna Szerszeń 1800
30 Krzysztof Zwolakiewicz 2000 5 30 Alicja Kaczmarek 1600
31 Mateusz Markiewicz 2000 31 Joanna Kasprzykowska 1600 4
32 Janusz Kudełka 1940 32 Sylwia Mąkosa 1800
33 Karol Gola 2055 33 Marianna Boder 1600
34 Rafał Kasperek 2002 34 Elżbieta Dusza 1983
35 Stanisław Rydzewski 1901 35 Katarzyna Gondko 1800
36 Rafał Roszkowski 2008 4 36 Agnieszka Kwapisiewicz 1600
37 Piotr Turowski 2000
38 Paweł Latoszek 2000 3
39 Kacper Jakubczyk 1771
Szachy klasyczne – U14
Janów Lubelski, 28 kwietnia – 6 maja 2005 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny: Marek Łobejko, wyniki
1 I Maciej Kukła 1978 1 mf Klaudia Kulon 2064
2 I Piotr Nguyen 1967 2 I Magdalena Krasnodębska 1925
3 I Roman Mucha 2001 7 3 I Lidia Bryła 1947 7
4 I Łukasz Tokarski 2067 7 4 I Elżbieta Nawrot 1800 7
5 I Marek Piguła 2015 5 I Joanna Kasperek 1872
6 I Marcin Sieciechowicz 2010 6 I Maria Demidowicz 1940
7 I Kamil Klim 1931 7 I Patrycja Łabędź 1939
8 I Jakub Dudys 2020 8 I++ Anna Warakomska 1938
9 I Arkadiusz Bebel 1994 9 II Agata Dzionk
10 I Łukasz Kowalski 1956 6 10 I Wiktoria Wierzbicka
11 I Adam Ścibior 2013 6 11 I Katarzyna Ogonowska 1864 6
12 I Piotr Lach 1998 6 12 I Paulina Piepiórka 6
13 I Łukasz Wiński 2016 6 13 I Dorota Prandzioch 6
14 I+ Mateusz Kołosowski 2012 6 14 I Jagoda Gołek
15 I Dominik Płończak 2008 6 15 I Agata Rosiak
16 I Bartosz Tokarski 1969 6 16 II+ Monika Cieślar
17 I Kacper Piorun 1871 17 I Izabela Siergiej
18 I Piotr Sabuk 18 II Żaklin Wojdyło
19 I Michał Smoła 1994 19 II Justyna Furman
20 I Bartosz Fajfer 1841 5 20 I Anna Skrzypczak
21 II+ Marcin Puczyłowski 5 21 I Urszula Staniszewska
22 I Sebastian Hanusek 1848 5 22 I Marta Ostrowska
23 I Paweł Piętocha 5 23 II+ Agata Wyczawska 5
24 I Maciej Klekowski 2008 5 24 II Dorota Tarach 5
25 I Piotr Szumilas 1931 5 25 I Natalia Szczurek
26 I Tomasz Żądło 5 26 I Elżbieta Motyka
27 I Dariusz Sycz 5 27 I Żaneta Piorun
28 I Wojciech Mamak 1969 5 28 II Kamila Zawitkowska
29 I Krzysztof Bartczak 29 II Agata Sikorska
30 I Michał Wodzyński 30 I Dorota Sikorska
31 I Michał Buzun 1809 31 II Aleksandra Jaworska
32 II Andrzej Puksza 32 II Marcelina Lis
33 I Borys Tofil 1968 4 33 II Ewa Efinowicz
34 II Piotr Goluch 4 34 I Katarzyna Lankof
35 II+ Piotr Markowski 4 35 II Magdalena Kowara
36 I Marek Duszkiewicz 4 36 II Agnieszka Mierska 4
37 I Konrad Cieśla 1970 4 37 II Justyna Horoch 4
38 I Michał Dudel 1810 38 II+ Maria Prugar 4
39 II+ Maciej Siąkowski 39 I Teresa Stępień 4
40 I Krzysztof Podmagórski 1841 40 II Sabina Kowalczyk
41 II Adam Plichta 41 I Anna Ryszkiewicz
42 II Konrad Kotula 42 II Angelika Mąkosa
43 I Marek Borecki 3 43 II Karolina Klimonda
44 II Leszek Orciuch 3 44 II Izabela Górecka 2
45 II Łukasz Choiński 45 II Olga Filipkowska
46 II Tomasz Bucior 1 46 II Aleksandra Myć
Szachy klasyczne – U12
Kołobrzeg, 18 – 27 lutego 2005 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis, strona internetowa
1 Dariusz Świercz 2105 1 Katarzyna Adamowicz 1800
2 Michał Matuszewski 1904 8 2 Sara Kowalska 1600 8
3 Michał Janczarski 1919 8 3 Dominika Ostrowska 1800 8
4 Tomasz Witek 2019 4 Martyna Pietrzak 1600
5 Zbigniew Strzemiecki 2116 5 Anna Krupa 1600
6 Daniel Sadzikowski 2037 6 Kinga Zakościelna 1800 7
7 Marcel Kanarek 2033 7 7 Alicja Stodolnik 1600 7
8 Marcin Krzyżanowski 1942 7 8 Malvina Chrząszcz 1600 7
9 Paweł Witek 1934 7 9 Izabela Piechota 1800 7
10 Mateusz Zienkiewicz 1800 7 10 Monika Głuszko 1600 7
11 Rafał Kowalczyk 2016 11 Maria Warchoł 1600 7
12 Oskar Wieczorek 1999 12 Monika Tarczykowska 1600 7
13 Przemysław Bokiej 1800 13 Nikola Rusak 1600
14 Tomasz Klepaczka 1800 14 Joanna Byrka 1600
15 Miłosz Lorek 1800 15 Katarzyna Major 1600 6
16 Krystian Jacek 1882 6 16 Aleksandra Zmarzły 1600 6
17 Bartosz Sowul 1800 6 17 Anna Gadzinowska 1600 6
18 Michał Mołdawski 1800 6 18 Anna Żądło 1600 6
19 Paweł Weichhold 1800 6 19 Sabina Jabłońska 1600 6
20 Filip Dowgird 1800 6 20 Magdalena Barburzyńska 1600 6
21 Arkadiusz Siwiec 1800 6 21 Patrycja Pacak 1600 6
22 Miłosz Raczyński 1800 6 22 Dominika Pałka 1400 6
23 Przemysław Matuszczyk 1989 23 Joanna Szybka 1600 6
24 Damian Bednarczyk 1800 24 Aleksandra Bok 1600 6
25 Wojciech Zieliński 1800 25 Joanna Pańczuk 1600
26 Marek Lis 1800 26 Justyna Dulat 1600
27 Kacper Polok 1800 27 Karolina Kramarczyk 1600
28 Radosław Barski 1864 5 28 Anna Jankowska 1600
29 Bartłomiej Mondrzycki 1800 5 29 Jolanta Bakalarczyk 1400
30 Artur Wiczyński 1811 5 30 Aleksandra Krajewska 1800 5
31 Edgar Wesołowski 1800 5 31 Adela Lewiarz 1600 5
32 Maciej Koziej 1800 5 32 Monika Busko 1400 5
33 Filip Grzesiak 1800 5 33 Magdalena Łaszewicz 1600 5
34 Jakub Wieczorek 1800 5 34 Martyna Sowa 1600 5
35 Jakub Frąckowiak 1600 5 35 Karolina Komorowska 1600 5
36 Filip Janicki 1600 36 Aleksandra Burzyńska 1600
37 Aleksander Stańkowski 1800 37 Joanna Dobrzańska 1600
38 Maurycy Stawujak 1800 38 Katarzyna Więcławska 1600
39 Przemysław Święch 1800 39 Magdalena Dobrzańska 1600
40 Miłosz Tyl 1800 40 Zuzanna Ledworowska 1400
41 Mieszko Wodzyński 1800 4 41 Aneta Sokołowska 1600
42 Wiktor Lasota 1800 4 42 Kinga Warjan 1400 4
43 Adam Grabowski 1800 4 43 Klaudia Czarnuch 1600 4
44 Michał Cieślar 1800 4 44 Barbara Komorniczak 1600 4
45 Kamil Stanicki 1800 4 45 Daria Wolniaczyk 1400
46 Konrad Kądziela 1800 46 Aleksandra Gabryjałowicz 1400
47 Michał Majdziński 1800 47 Agnieszka Pieczara 1600
48 Piotr Piechota 1800 3 48 Aleksandra Wołczyńska 1400 3
49 Krzysztof Kowalski 1600 3 49 Joanna Grzyb 1600
50 Mateusz Brzeziński 1800
Szachy klasyczne – U10
Kołobrzeg, 18 – 27 lutego 2005 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis, strona internetowa
1 Kamil Tomsia 2051 10½ 1 Aleksandra Lach 1800
2 Kamil Dragun 1840 9 2 Magdalena Mucha 1600 9
3 Maciej Zieliński 1800 8 3 Maria Leks 1800
4 Mateusz Łapaj 1800 4 Anna Iwanow 1800
5 Kacper Drozdowski 1800 7 5 Urszula Grochocińska 1400 8
6 Paweł Stankiewicz 1800 7 6 Agata Kowalewska 1600 7
7 Aleksander Latocha 1800 7 7 Klaudia Wiśniowska 1400 7
8 Jakub Gabryjałowicz 1600 8 Emilia Kustal 1400 7
9 Grzegorz Nasuta 1800 9 Natalia Ostalska 1600
10 Bartosz Prażmowski 1800 10 Aleksandra Tarnowska 1600
11 Marcin Pietruszewski 1800 11 Dominika Starczewska 1600 6
12 Mateusz Małaczek 1800 12 Katarzyna Cyboran 1600 6
13 Adrian Grześków 1800 6 13 Alina Zezulkin 1600 6
14 Andrzej Knapik 1600 6 14 Luiza Tomaszewska 1600 6
15 Filip Jasiak 1800 6 15 Alicja Pilujska 1600 6
16 Grzegorz Zaręba 1800 16 Angelika Dziodzio 1600 6
17 Mateusz Mazalon 1600 17 Zofia Wodzyńska 1600 6
18 Mateusz Siwek 1600 18 Joanna Zaldivar 1400 6
19 Mateusz Grota 1800 19 Dominika Gorol 1400 6
20 Marcin Smołka 1800 20 Marta Bazan 1600
21 Maciej Adamowicz 1800 21 Katarzyna Wesołowska 1600
22 Tomasz Jaskółka 1800 22 Monika Łapaj 1400
23 Adam Filipowicz 1800 23 Roksana Jacek 1250 5
24 Damian Lewtak 1800 24 Joanna Korpalska 1400 5
25 Paweł Musiałkiewicz 1800 25 Karolina Cheńska 1600 5
26 Aleksander Kuśpak 1800 26 Agnieszka Cieślicka 1600 5
27 Bartosz Woźniak 1800 5 27 Viktoria Ziaja 1600 5
28 Jan Musiałkiewicz 1800 5 28 Diana Paterek 1600 5
29 Bartosz Szawieła 1600 5 29 Aleksandra Grabianowska 1400 5
30 Jan Budziński 1600 5 30 Sandra Wieczorek 1600
31 Patryk Gałaszewski 1800 5 31 Sandra Kopras 1400
32 Michał Lasek 1800 5 32 Małgorzata Domańska 1400
33 Nikodem Grzesiak 1600 5 33 Marta Babiarczuk 1400
34 Michał Chmielecki 1600 5 34 Anna Nowak 1400
35 Kamil Kreft 1600 5 35 Daria Zielińska 1400 4
36 Radosław Bytomski 1600 5 36 Agnieszka Laskowska 1250 4
37 Marcin Klimek 1600 5 37 Małgorzata Ciążela 1600 4
38 Kamil Cichy 1600 38 Paulina Jurzak 1400 4
39 Mateusz Soczyński 1800 39 Anna Mazur 1600
40 Jakub Pietrzykowski 1800 40 Joanna Filipkowska 1400 3
41 Mateusz Decewicz 1600 41 Justyna Wasik 1250 3
42 Radomir Dudzic 1600 2
43 Mateusz Dobrowolski 1600 2
44 Artur Stankiewicz 1600 1
Szachy klasyczne – U8
Kołobrzeg, 18 – 27 lutego 2005 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis, strona internetowa
1 Jan-Krzysztof Duda 1800 10 1 Katarzyna Murawko 1600 10½
2 Borys Lebiedowicz 1400 9 2 Judyta Lachowicz 1600 10½
3 Grzegorz Nun 1600 8 3 Dominika Ociepka 1250 8
4 Komil Khamidov 1600 4 Aleksandra Dadełło 1400
5 Szymon Kulaś 1600 7 5 Joanna Dzierżęga 1400
6 Jakub Witbrot 1600 6 Julia Murawko 1400 7
7 Franciszek Kramarczyk 1600 7 Klara Czaplewska 1250 5
8 Kacper Tomaszewski 1400 8 Paulina Gołaczyńska 1250 5
9 Damian Śliwicki 1600 9 Martyna Miziołek 1250 5
10 Piotr Terochin 1400 6 10 Iwona Ślęczka 1100 3
11 Marek Chomczyk 1400 6 11 Justyna Golebczyk 1100 3
12 Tomasz Kałużny 1200 6 12 Dominika Rewers 1100 2
13 Michał Maciążek 1400 6 13 Laura Czeladka 1250 1
14 Dominik Lewtak 1400 6
15 Maciej Żądło 1600
16 Wojciech Kędziora 1400
17 Szymon Jutel 1400
18 Szymon Brzechffa 1200 5
19 Patryk Cieślak 1400 5
20 Filip Cieślar 1400 5
21 Jakub Kreft 1400 5
22 Piotr Klimek 1400
23 Krzysztof Bartczak 1400
24 Michał Grabowski 1200
25 Karol Sten 1400
26 Karol Tuszer 1200
27 Krzysztof Urban 1200 4
28 Michał Białobrzeski 1200
29 Adam Tofil 1000 2
30 Piotr Sudnikowicz 1000 0

 

MP w szachach 2018

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close