Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2005

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2005

2004 | 2005 | 2006
Szachy klasyczne – U20
Środa Wielkopolska, 31 stycznia – 8 lutego 2005 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny: Waldemar Kopydłowski, wyniki
                     
1 mm Radosław Wojtaszek 2553   1 mm Jolanta Zawadzka 2363
2 mm Bartłomiej Heberla 2438 7   2 mf Karina Szczepkowska 2234 8
3 m Jacek Stopa 2334 6   3 mf Marta Przeździecka 2116 8
4 m Jakub Czakon 2428 6   4 mf Joanna Majdan 2273 8
5 mf Michał Luch 2384 6   5 mm Beata Kądziołka 2321
6 m Zbigniew Pakleza 2413   6 mf Magdalena Kozak 2129
7 mf Dariusz Szoen 2465   7 m Edyta Kupczyk 2137
8 mm Grzegorz Gajewski 2401 5   8 k Beata Andrejczuk 2120 4
9 mf Tomasz Warakomski 2397   9 mf Klaudia Kulon 2037
10 mf Michał Skalski 2350 4   10 m Hanna Leks 2170
11 k++ Jacek Tomczak 2294 4   11 I++ Anna Andrzejewska 1991
12 k+ Krzysztof Ejsmont 2356 3   12 k Agata Sikorska 2090
                     
Szachy klasyczne – U18
Łeba, 15 – 23 marca 2005 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Piotr Janik, wyniki: juniorzy | juniorki
                     
1   Jacek Stopa 2334 8   1 mf Karina Szczepkowska 2234
2 mf Wojciech Moranda 2451   2 mm Dorota Czarnota 2212 8
3 mm Michał Luch 2384   3   Aneta Korościel 2072
4   Marcin Tazbir 2331   4 mf Joanna Majdan 2273
5   Michał Szczepiński 2189 7   5   Anna Gasik 2018
6 mf Maciej Rutkowski 2306   6 mf Magdalena Kozak 2129 7
7 mf Krystian Kuźmicz 2375   7   Dominika Hermanowicz 2057 7
8 mm Paweł Czarnota 2432   8   Beata Andrejczuk 2120 7
9   Jan Skurski 2260   9   Marta Szydłowska 2079 7
10 mf Rafał Lubczyński 2300 6   10   Małgorzata Wilczyńska 2024
11   Krzysztof Ejsmont 2356 6   11   Ewa Przeździecka 2063
12   Mateusz Kulesza 2293 6   12   Anna Ocytko 1938 6
13   Robert Krzesaj 2216 6   13   Edyta Wesołowska 1875 6
14   Krzysztof Bulski 2246 6   14   Weronika Kobak 1936 6
15   Arkadiusz Skawiński 2136 6   15   Aleksandra Ciążela 1817 6
16   Maciej Kwiatkowski 2098 6   16   Magdalena Wesołowska 2038 6
17   Tomasz Caba 2198   17 mf Marta Przeździecka 2116
18   Tomasz Kubit 2063   18   Joanna Górecka 2085
19   Jarosław Gomułka 2090   19   Irena Młodzińska 1904
20   Dariusz Strejczek 2130   20   Hanna Domagała 1887
21   Marcin Tobys 2124   21   Beata Tyda 1944
22   Andrzej Stuczyński 2188 5   22   Agata Sikorska 2090 5
23   Jakub Jóźwicki 2175 5   23   Anna Andrzejewska 1991 5
24   Paweł Sygulski 2096 5   24   Kinga Siwek 1900 5
25   Paweł Baran 2104 5   25   Agata Halamus 1992 5
26   Jakub Maciejczak 2099 5   26   Marta Probola 1600 5
27   Marcin Majcher 2129 5   27   Katarzyna Cieślukowska 1995 5
28   Łukasz Butkiewicz 2169   28   Małgorzata Szelest 1900 5
29   Szymon Sanetra 1956   29   Agata Zawadka 1893 5
30   Dariusz Rośniak 1800   30   Marta Łabędzka 1918 5
31   Jakub Kobak 2085 4   31   Katarzyna Kumorowicz 1967
32   Wojciech Rutkowski 1800 4   32   Lidia Zdziarska 1951
33   Karol Jaroch 2070 4   33   Joanna Paterek 1800
34   Robert Rogala 2100 4   34   Izabela Rant 1916 4
35   Łukasz Kirszenstein 1904 3   35   Karolina Derwisz 1600
36   Daniel Warchałowski 1996   36   Anna Skupińska 1900 3
            37   Magdalena Tobiasz 1800
                     
Szachy klasyczne – U16
Łeba, 15 – 23 marca 2005 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Piotr Janik, wyniki: juniorzy | juniorki
                     
1   Jacek Tomczak 2294   1   Hanna Leks 2170 10½
2 mf Michał Olszewski 2339   2   Anna Nawrot 1945
3   Arkadiusz Leniart 2272   3   Monika Kaniak 1910
4 mf Tomasz Warakomski 2397   4   Joanna Giemza 1922
5   Daniel Gumuła 2289 7   5   Magdalena Chojnacka 1800 7
6   Filip Diczew 2083 7   6   Alicja Demidowicz 1929 7
7   Piotr Brodowski 2276 7   7   Katarzyna Radziewicz 1933
8   Tomasz Gałażewski 2125   8   Aleksandra Pałczak 1926
9   Maciej Brzeski 2210   9   Małgorzata Nowak 1940 6
10   Mateusz Bronowicki 2200   10   Wioletta Sobierska 1949 6
11   Michał Mazurkiewicz 2141   11   Maria Gościniak 2030 6
12   Michał Kopczyński 2127   12   Małgorzata Partyka 1800 6
13   Maciej Kukawski 2126   13   Julia Kaczmarek 1800 6
14   Krzysztof Zapolski 2185   14   Joanna Święszek 1800 6
15   Dariusz Fistek 1980 6   15   Adrianna Staniszewska 1900 6
16   Jacek Szwed 2120 6   16   Paulina Łasut 1804
17   Mateusz Dubiński 2032   17   Agnieszka Raszkiewicz 1800
18   Maciej Gajdzica 2052   18   Daria Święszek 1800
19   Michał Motyka 2239   19   Magdalena Chmielecka 1800
20   Mateusz Bobula 2136   20   Elżbieta Smolak 1900
21   Paweł Ostrowski 2026   21   Agnieszka Nowakowska 1600
22   Łukasz Dymek 2000   22   Magdalena Gorol 1899 5
23   Adrian Panocki 2160   23   Karolina Gola 1900 5
24   Piotr Boratyński 1800   24   Kaja Kacprzyk 1600 5
25   Wiesław Murawski 1954 5   25   Magdalena Ożga 1911 5
26   Piotr Wojciechowski 2038 5   26   Anna Sygulska 1799 5
27   Piotr Jagodziński 2000 5   27   Anna Depta 1800 5
28   Martin Surman 2098 5   28   Michalina Botor 1901
29   Tomasz Głuszko 1957 5   29   Joanna Szerszeń 1800
30   Krzysztof Zwolakiewicz 2000 5   30   Alicja Kaczmarek 1600
31   Mateusz Markiewicz 2000   31   Joanna Kasprzykowska 1600 4
32   Janusz Kudełka 1940   32   Sylwia Mąkosa 1800
33   Karol Gola 2055   33   Marianna Boder 1600
34   Rafał Kasperek 2002   34   Elżbieta Dusza 1983
35   Stanisław Rydzewski 1901   35   Katarzyna Gondko 1800
36   Rafał Roszkowski 2008 4   36   Agnieszka Kwapisiewicz 1600
37   Piotr Turowski 2000            
38   Paweł Latoszek 2000 3            
39   Kacper Jakubczyk 1771            
                     
Szachy klasyczne – U14
Janów Lubelski, 28 kwietnia – 6 maja 2005 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny: Marek Łobejko, wyniki
                     
1 I Maciej Kukła 1978   1 mf Klaudia Kulon 2064
2 I Piotr Nguyen 1967   2 I Magdalena Krasnodębska 1925
3 I Roman Mucha 2001 7   3 I Lidia Bryła 1947 7
4 I Łukasz Tokarski 2067 7   4 I Elżbieta Nawrot 1800 7
5 I Marek Piguła 2015   5 I Joanna Kasperek 1872
6 I Marcin Sieciechowicz 2010   6 I Maria Demidowicz 1940
7 I Kamil Klim 1931   7 I Patrycja Łabędź 1939
8 I Jakub Dudys 2020   8 I++ Anna Warakomska 1938
9 I Arkadiusz Bebel 1994   9 II Agata Dzionk  
10 I Łukasz Kowalski 1956 6   10 I Wiktoria Wierzbicka  
11 I Adam Ścibior 2013 6   11 I Katarzyna Ogonowska 1864 6
12 I Piotr Lach 1998 6   12 I Paulina Piepiórka   6
13 I Łukasz Wiński 2016 6   13 I Dorota Prandzioch   6
14 I+ Mateusz Kołosowski 2012 6   14 I Jagoda Gołek  
15 I Dominik Płończak 2008 6   15 I Agata Rosiak  
16 I Bartosz Tokarski 1969 6   16 II+ Monika Cieślar  
17 I Kacper Piorun 1871   17 I Izabela Siergiej  
18 I Piotr Sabuk     18 II Żaklin Wojdyło  
19 I Michał Smoła 1994   19 II Justyna Furman  
20 I Bartosz Fajfer 1841 5   20 I Anna Skrzypczak  
21 II+ Marcin Puczyłowski   5   21 I Urszula Staniszewska  
22 I Sebastian Hanusek 1848 5   22 I Marta Ostrowska  
23 I Paweł Piętocha   5   23 II+ Agata Wyczawska   5
24 I Maciej Klekowski 2008 5   24 II Dorota Tarach   5
25 I Piotr Szumilas 1931 5   25 I Natalia Szczurek  
26 I Tomasz Żądło   5   26 I Elżbieta Motyka  
27 I Dariusz Sycz   5   27 I Żaneta Piorun  
28 I Wojciech Mamak 1969 5   28 II Kamila Zawitkowska  
29 I Krzysztof Bartczak     29 II Agata Sikorska  
30 I Michał Wodzyński     30 I Dorota Sikorska  
31 I Michał Buzun 1809   31 II Aleksandra Jaworska  
32 II Andrzej Puksza     32 II Marcelina Lis  
33 I Borys Tofil 1968 4   33 II Ewa Efinowicz  
34 II Piotr Goluch   4   34 I Katarzyna Lankof  
35 II+ Piotr Markowski   4   35 II Magdalena Kowara  
36 I Marek Duszkiewicz   4   36 II Agnieszka Mierska   4
37 I Konrad Cieśla 1970 4   37 II Justyna Horoch   4
38 I Michał Dudel 1810   38 II+ Maria Prugar   4
39 II+ Maciej Siąkowski     39 I Teresa Stępień   4
40 I Krzysztof Podmagórski 1841   40 II Sabina Kowalczyk  
41 II Adam Plichta     41 I Anna Ryszkiewicz  
42 II Konrad Kotula     42 II Angelika Mąkosa  
43 I Marek Borecki   3   43 II Karolina Klimonda  
44 II Leszek Orciuch   3   44 II Izabela Górecka   2
45 II Łukasz Choiński     45 II Olga Filipkowska  
46 II Tomasz Bucior   1   46 II Aleksandra Myć  
                     
Szachy klasyczne – U12
Kołobrzeg, 18 – 27 lutego 2005 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis, strona internetowa
                     
1   Dariusz Świercz 2105   1   Katarzyna Adamowicz 1800
2   Michał Matuszewski 1904 8   2   Sara Kowalska 1600 8
3   Michał Janczarski 1919 8   3   Dominika Ostrowska 1800 8
4   Tomasz Witek 2019   4   Martyna Pietrzak 1600
5   Zbigniew Strzemiecki 2116   5   Anna Krupa 1600
6   Daniel Sadzikowski 2037   6   Kinga Zakościelna 1800 7
7   Marcel Kanarek 2033 7   7   Alicja Stodolnik 1600 7
8   Marcin Krzyżanowski 1942 7   8   Malvina Chrząszcz 1600 7
9   Paweł Witek 1934 7   9   Izabela Piechota 1800 7
10   Mateusz Zienkiewicz 1800 7   10   Monika Głuszko 1600 7
11   Rafał Kowalczyk 2016   11   Maria Warchoł 1600 7
12   Oskar Wieczorek 1999   12   Monika Tarczykowska 1600 7
13   Przemysław Bokiej 1800   13   Nikola Rusak 1600
14   Tomasz Klepaczka 1800   14   Joanna Byrka 1600
15   Miłosz Lorek 1800   15   Katarzyna Major 1600 6
16   Krystian Jacek 1882 6   16   Aleksandra Zmarzły 1600 6
17   Bartosz Sowul 1800 6   17   Anna Gadzinowska 1600 6
18   Michał Mołdawski 1800 6   18   Anna Żądło 1600 6
19   Paweł Weichhold 1800 6   19   Sabina Jabłońska 1600 6
20   Filip Dowgird 1800 6   20   Magdalena Barburzyńska 1600 6
21   Arkadiusz Siwiec 1800 6   21   Patrycja Pacak 1600 6
22   Miłosz Raczyński 1800 6   22   Dominika Pałka 1400 6
23   Przemysław Matuszczyk 1989   23   Joanna Szybka 1600 6
24   Damian Bednarczyk 1800   24   Aleksandra Bok 1600 6
25   Wojciech Zieliński 1800   25   Joanna Pańczuk 1600
26   Marek Lis 1800   26   Justyna Dulat 1600
27   Kacper Polok 1800   27   Karolina Kramarczyk 1600
28   Radosław Barski 1864 5   28   Anna Jankowska 1600
29   Bartłomiej Mondrzycki 1800 5   29   Jolanta Bakalarczyk 1400
30   Artur Wiczyński 1811 5   30   Aleksandra Krajewska 1800 5
31   Edgar Wesołowski 1800 5   31   Adela Lewiarz 1600 5
32   Maciej Koziej 1800 5   32   Monika Busko 1400 5
33   Filip Grzesiak 1800 5   33   Magdalena Łaszewicz 1600 5
34   Jakub Wieczorek 1800 5   34   Martyna Sowa 1600 5
35   Jakub Frąckowiak 1600 5   35   Karolina Komorowska 1600 5
36   Filip Janicki 1600   36   Aleksandra Burzyńska 1600
37   Aleksander Stańkowski 1800   37   Joanna Dobrzańska 1600
38   Maurycy Stawujak 1800   38   Katarzyna Więcławska 1600
39   Przemysław Święch 1800   39   Magdalena Dobrzańska 1600
40   Miłosz Tyl 1800   40   Zuzanna Ledworowska 1400
41   Mieszko Wodzyński 1800 4   41   Aneta Sokołowska 1600
42   Wiktor Lasota 1800 4   42   Kinga Warjan 1400 4
43   Adam Grabowski 1800 4   43   Klaudia Czarnuch 1600 4
44   Michał Cieślar 1800 4   44   Barbara Komorniczak 1600 4
45   Kamil Stanicki 1800 4   45   Daria Wolniaczyk 1400
46   Konrad Kądziela 1800   46   Aleksandra Gabryjałowicz 1400
47   Michał Majdziński 1800   47   Agnieszka Pieczara 1600
48   Piotr Piechota 1800 3   48   Aleksandra Wołczyńska 1400 3
49   Krzysztof Kowalski 1600 3   49   Joanna Grzyb 1600
50   Mateusz Brzeziński 1800            
                     
Szachy klasyczne – U10
Kołobrzeg, 18 – 27 lutego 2005 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis, strona internetowa
                     
1   Kamil Tomsia 2051 10½   1   Aleksandra Lach 1800
2   Kamil Dragun 1840 9   2   Magdalena Mucha 1600 9
3   Maciej Zieliński 1800 8   3   Maria Leks 1800
4   Mateusz Łapaj 1800   4   Anna Iwanow 1800
5   Kacper Drozdowski 1800 7   5   Urszula Grochocińska 1400 8
6   Paweł Stankiewicz 1800 7   6   Agata Kowalewska 1600 7
7   Aleksander Latocha 1800 7   7   Klaudia Wiśniowska 1400 7
8   Jakub Gabryjałowicz 1600   8   Emilia Kustal 1400 7
9   Grzegorz Nasuta 1800   9   Natalia Ostalska 1600
10   Bartosz Prażmowski 1800   10   Aleksandra Tarnowska 1600
11   Marcin Pietruszewski 1800   11   Dominika Starczewska 1600 6
12   Mateusz Małaczek 1800   12   Katarzyna Cyboran 1600 6
13   Adrian Grześków 1800 6   13   Alina Zezulkin 1600 6
14   Andrzej Knapik 1600 6   14   Luiza Tomaszewska 1600 6
15   Filip Jasiak 1800 6   15   Alicja Pilujska 1600 6
16   Grzegorz Zaręba 1800   16   Angelika Dziodzio 1600 6
17   Mateusz Mazalon 1600   17   Zofia Wodzyńska 1600 6
18   Mateusz Siwek 1600   18   Joanna Zaldivar 1400 6
19   Mateusz Grota 1800   19   Dominika Gorol 1400 6
20   Marcin Smołka 1800   20   Marta Bazan 1600
21   Maciej Adamowicz 1800   21   Katarzyna Wesołowska 1600
22   Tomasz Jaskółka 1800   22   Monika Łapaj 1400
23   Adam Filipowicz 1800   23   Roksana Jacek 1250 5
24   Damian Lewtak 1800   24   Joanna Korpalska 1400 5
25   Paweł Musiałkiewicz 1800   25   Karolina Cheńska 1600 5
26   Aleksander Kuśpak 1800   26   Agnieszka Cieślicka 1600 5
27   Bartosz Woźniak 1800 5   27   Viktoria Ziaja 1600 5
28   Jan Musiałkiewicz 1800 5   28   Diana Paterek 1600 5
29   Bartosz Szawieła 1600 5   29   Aleksandra Grabianowska 1400 5
30   Jan Budziński 1600 5   30   Sandra Wieczorek 1600
31   Patryk Gałaszewski 1800 5   31   Sandra Kopras 1400
32   Michał Lasek 1800 5   32   Małgorzata Domańska 1400
33   Nikodem Grzesiak 1600 5   33   Marta Babiarczuk 1400
34   Michał Chmielecki 1600 5   34   Anna Nowak 1400
35   Kamil Kreft 1600 5   35   Daria Zielińska 1400 4
36   Radosław Bytomski 1600 5   36   Agnieszka Laskowska 1250 4
37   Marcin Klimek 1600 5   37   Małgorzata Ciążela 1600 4
38   Kamil Cichy 1600   38   Paulina Jurzak 1400 4
39   Mateusz Soczyński 1800   39   Anna Mazur 1600
40   Jakub Pietrzykowski 1800   40   Joanna Filipkowska 1400 3
41   Mateusz Decewicz 1600   41   Justyna Wasik 1250 3
42   Radomir Dudzic 1600 2            
43   Mateusz Dobrowolski 1600 2            
44   Artur Stankiewicz 1600 1            
                     
Szachy klasyczne – U8
Kołobrzeg, 18 – 27 lutego 2005 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis, strona internetowa
                     
1   Jan-Krzysztof Duda 1800 10   1   Katarzyna Murawko 1600 10½
2   Borys Lebiedowicz 1400 9   2   Judyta Lachowicz 1600 10½
3   Grzegorz Nun 1600 8   3   Dominika Ociepka 1250 8
4   Komil Khamidov 1600   4   Aleksandra Dadełło 1400
5   Szymon Kulaś 1600 7   5   Joanna Dzierżęga 1400
6   Jakub Witbrot 1600   6   Julia Murawko 1400 7
7   Franciszek Kramarczyk 1600   7   Klara Czaplewska 1250 5
8   Kacper Tomaszewski 1400   8   Paulina Gołaczyńska 1250 5
9   Damian Śliwicki 1600   9   Martyna Miziołek 1250 5
10   Piotr Terochin 1400 6   10   Iwona Ślęczka 1100 3
11   Marek Chomczyk 1400 6   11   Justyna Golebczyk 1100 3
12   Tomasz Kałużny 1200 6   12   Dominika Rewers 1100 2
13   Michał Maciążek 1400 6   13   Laura Czeladka 1250 1
14   Dominik Lewtak 1400 6            
15   Maciej Żądło 1600            
16   Wojciech Kędziora 1400            
17   Szymon Jutel 1400            
18   Szymon Brzechffa 1200 5            
19   Patryk Cieślak 1400 5            
20   Filip Cieślar 1400 5            
21   Jakub Kreft 1400 5            
22   Piotr Klimek 1400            
23   Krzysztof Bartczak 1400            
24   Michał Grabowski 1200            
25   Karol Sten 1400            
26   Karol Tuszer 1200            
27   Krzysztof Urban 1200 4            
28   Michał Białobrzeski 1200            
29   Adam Tofil 1000 2            
30   Piotr Sudnikowicz 1000 0            

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close