Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2006 |
2005 | 2006 | 2007 |
Szachy klasyczne – U20 |
||||||||||
Środa Wielkopolska, 4 – 12 lutego 2006 (system kołowy, 11 rund) Sędzia główny: Rafał Siwik, strona internetowa zobacz też: półfinały Mistrzostw Polski U20 (2005) |
||||||||||
1 | m | Jacek Stopa | 2464 | 8 | 1 | mm | Joanna Majdan | 2256 | 9 | |
2 | mf | Marcin Tazbir | 2382 | 8 | 2 | mf | Joanna Worek | 2278 | 7 | |
3 | mf | Krzysztof Bulski | 2366 | 7½ | 3 | m | Hanna Leks | 2203 | 7 | |
4 | mm | Michał Luch | 2368 | 6½ | 4 | mf | Marta Przeździecka | 2202 | 6 | |
5 | fm | Tomasz Warakomski | 2430 | 6 | 5 | mf | Karina Szczepkowska | 2290 | 6 | |
6 | mm | Dariusz Szoen | 2441 | 6 | 6 | k | Dominika Hermanowicz | 2081 | 5½ | |
7 | k | Piotr Brodowski | 2297 | 5 | 7 | mf | Magdalena Kozak | 2203 | 5½ | |
8 | k | Zbigniew Strzemiecki | 2239 | 5 | 8 | mf | Klaudia Kulon | 2099 | 5 | |
9 | mf | Jacek Tomczak | 2357 | 4½ | 9 | k | Agata Sikorska | 2113 | 4 | |
10 | mf | Rafał Lubczyński | 2368 | 4 | 10 | I++ | Małgorzata Nowak | 1947 | 4 | |
11 | k | Robert Krzesaj | 2387 | 3½ | 11 | k | Ewa Przeździecka | 2024 | 3½ | |
12 | m | Krzysztof Ejsmont | 2400 | 2 | 12 | k | Maria Gościniak | 2027 | 3½ | |
Szachy klasyczne – U18 |
||||||||||
Łeba, 25 marca – 2 kwietnia 2006 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: Zenon Chojnicki, wyniki: juniorzy | juniorki |
||||||||||
1 | mf | Marcin Tazbir | 2382 | 8 | 1 | Hanna Leks | 2203 | 9½ | ||
2 | mm | Wojciech Moranda | 2445 | 8 | 2 | Magdalena Kozak | 2203 | 8½ | ||
3 | mm | Michał Olszewski | 2404 | 7½ | 3 | Monika Kaniak | 1887 | 7 | ||
4 | Jacek Szwed | 2202 | 7½ | 4 | Anna Gasik | 2052 | 6½ | |||
5 | Michał Motyka | 2252 | 7 | 5 | Ewa Przeździecka | 2024 | 6½ | |||
6 | Mateusz Bronowicki | 2237 | 7 | 6 | Anna Andrzejewska | 2001 | 6½ | |||
7 | mf | Tomasz Warakomski | 2430 | 7 | 7 | Agata Sikorska | 2113 | 6 | ||
8 | Łukasz Butkiewicz | 2217 | 7 | 8 | Katarzyna Kumorowicz | 1955 | 6 | |||
9 | mf | Rafał Lubczyński | 2368 | 7 | 9 | Lidia Zdziarska | 1922 | 6 | ||
10 | mm | Michał Luch | 2368 | 6½ | 10 | Anna Nawrot | 1967 | 6 | ||
11 | Bartosz Siembab | 2170 | 6½ | 11 | Irena Młodzińska | 1871 | 6 | |||
12 | Filip Diczew | 2154 | 6½ | 12 | Daria Święszek | 1753 | 5½ | |||
13 | Michał Mazurkiewicz | 2170 | 6 | 13 | Alicja Demidowicz | 1944 | 5½ | |||
14 | Robert Krzesaj | 2387 | 6 | 14 | Natalia Czajkowska | 1600 | 5½ | |||
15 | Piotr Brodowski | 2297 | 6 | 15 | Joanna Giemza | 1940 | 5 | |||
16 | Arkadiusz Skawiński | 2133 | 6 | 16 | Anna Skupińska | 1890 | 5 | |||
17 | Maciej Kukawski | 2226 | 6 | 17 | Beata Tyda | 1895 | 5 | |||
18 | Marcin Majcher | 2066 | 5½ | 18 | Joanna Szerszeń | 1800 | 5 | |||
19 | Michał Paździora | 2078 | 5½ | 19 | Elżbieta Smolak | 1790 | 4½ | |||
20 | Jakub Maciejczak | 2235 | 5½ | 20 | Adrianna Staniszewska | 1659 | 4½ | |||
21 | Jakub Jóźwicki | 2137 | 5½ | 21 | Magdalena Chojnacka | 1911 | 4½ | |||
22 | Krzysztof Łapiński | 2108 | 5½ | 22 | Edyta Wesołowska | 1886 | 4½ | |||
23 | Marek Niedźwiedź | 2030 | 5½ | 23 | Joanna Kupsik | 1600 | 4 | |||
24 | Mateusz Matla | 2000 | 5½ | 24 | Justyna Kaniak | 1847 | 3½ | |||
25 | Maciej Gajdzica | 2038 | 5½ | 25 | Karolina Gola | 1845 | 3½ | |||
26 | Daniel Gumuła | 2329 | 5 | 26 | Maria Markowska | 1832 | 3 | |||
27 | Krzysztof Grochowski | 1955 | 5 | |||||||
28 | Adam Szelc | 1969 | 5 | |||||||
29 | Karol Gola | 2058 | 5 | |||||||
30 | Wojciech Czarnecki | 1945 | 4½ | |||||||
31 | Mateusz Płończak | 2028 | 4½ | |||||||
32 | Szymon Sanetra | 2071 | 4½ | |||||||
33 | Adrian Nowacki | 2031 | 4½ | |||||||
34 | Piotr Lewiarz | 1984 | 4½ | |||||||
35 | Zbigniew Jankowski | 2102 | 4½ | |||||||
36 | Mateusz Markiewicz | 1995 | 4½ | |||||||
37 | Dominik Szarwacki | 1826 | 4 | |||||||
38 | Martin Surman | 2052 | 3½ | |||||||
39 | Krzysztof Zwolakiewicz | 1966 | 3½ | |||||||
40 | Bartosz Furman | 1866 | 3 | |||||||
41 | Michał Włodarski | 1914 | 3 | |||||||
42 | Michał Kostrzewa | 1800 | 0 | |||||||
Szachy klasyczne – U16 |
||||||||||
Łeba, 25 marca – 2 kwietnia 2006 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: Zenon Chojnicki, wyniki: juniorzy | juniorki |
||||||||||
1 | mf | Jacek Tomczak | 2357 | 9½ | 1 | Katarzyna Radziewicz | 1916 | 9½ | ||
2 | Arkadiusz Leniart | 2281 | 8½ | 2 | Maria Gościniak | 2027 | 9 | |||
3 | Adrian Panocki | 2194 | 8 | 3 | Wioletta Sobierska | 1984 | 8 | |||
4 | Mateusz Bobula | 2223 | 7½ | 4 | Magdalena Krasnodębska | 1931 | 8 | |||
5 | Piotr Wojciechowski | 2214 | 7 | 5 | Katarzyna Ogonowska | 1836 | 7 | |||
6 | Kacper Piorun | 1982 | 7 | 6 | Wiktoria Wierzbicka | 1800 | 7 | |||
7 | Krzysztof Zapolski | 2218 | 7 | 7 | Małgorzata Nowak | 1947 | 6½ | |||
8 | Maciej Brzeski | 2250 | 7 | 8 | Maria Demidowicz | 1952 | 6½ | |||
9 | Piotr Markowski | 1887 | 7 | 9 | Sylwia Mąkosa | 1800 | 6½ | |||
10 | Piotr Nguyen | 2144 | 7 | 10 | Justyna Furman | 1788 | 6½ | |||
11 | Tomasz Gałażewski | 2154 | 6½ | 11 | Jagoda Gołek | 1900 | 6½ | |||
12 | Jakub Dudys | 2005 | 6½ | 12 | Lidia Bryła | 1883 | 6½ | |||
13 | Dariusz Fistek | 2083 | 6½ | 13 | Anna Sygulska | 1791 | 6 | |||
14 | Stanisław Zieliński | 2119 | 6½ | 14 | Joanna Święszek | 1882 | 6 | |||
15 | Łukasz Kowalski | 2050 | 6 | 15 | Joanna Kasperek | 1898 | 6 | |||
16 | Damian Wcisło | 1957 | 6 | 16 | Anna Depta | 1882 | 6 | |||
17 | Dominik Płończak | 2082 | 6 | 17 | Aleksandra Pałczak | 1848 | 6 | |||
18 | Tomasz Baturo | 2021 | 6 | 18 | Karolina Bukwa | 1800 | 6 | |||
19 | Mateusz Dubiński | 2086 | 6 | 19 | Anna Piekarska | 1701 | 6 | |||
20 | Wiesław Murawski | 2091 | 6 | 20 | Paulina Łasut | 1873 | 5½ | |||
21 | Michał Foryś | 2006 | 6 | 21 | Paulina Piepiórka | 1830 | 5½ | |||
22 | Karol Rawicz | 2000 | 5½ | 22 | Joanna Kasprzykowska | 1744 | 5½ | |||
23 | Michał Walentukiewicz | 2074 | 5½ | 23 | Agnieszka Nowakowska | 1757 | 5½ | |||
24 | Paweł Wrzesiński | 2023 | 5½ | 24 | Agnieszka Raszkiewicz | 1800 | 5½ | |||
25 | Rafał Kasperek | 2004 | 5½ | 25 | Michalina Botor | 1826 | 5½ | |||
26 | Michał Kopczyński | 2190 | 5½ | 26 | Aneta Wiczyńska | 1800 | 5½ | |||
27 | Zbigniew Marcinowski | 2021 | 5½ | 27 | Agnieszka Mierska | 1800 | 5½ | |||
28 | Tomasz Głuszko | 2075 | 5 | 28 | Magdalena Bator | 1950 | 5 | |||
29 | Paweł Piętocha | 1884 | 5 | 29 | Dorota Tarach | 1800 | 5 | |||
30 | Maciej Kukła | 1987 | 5 | 30 | Elżbieta Dusza | 1909 | 5 | |||
31 | Grzegorz Czachor | 1986 | 5 | 31 | Justyna Horoch | 1600 | 4½ | |||
32 | Borys Tofil | 2020 | 5 | 32 | Magdalena Gorol | 1868 | 4½ | |||
33 | Marek Piguła | 2100 | 5 | 33 | Anna Patyk | 1782 | 4½ | |||
34 | Michał Smoła | 1986 | 5 | 34 | Bogumiła Kochańska | 1900 | 4½ | |||
35 | Rafał Roszkowski | 2044 | 5 | 35 | Sabina Kowalczyk | 1714 | 4½ | |||
36 | Andrzej Puksza | 1884 | 5 | 36 | Marlena Boder | 1600 | 4½ | |||
37 | Wojciech Bałandynowicz | 1992 | 4½ | 37 | Sylwia Karbowiak | 1600 | 4½ | |||
38 | Łukasz Wiński | 2004 | 4½ | 38 | Żaklin Wojdyło | 1800 | 4 | |||
39 | Konrad Cieśla | 1936 | 4½ | 39 | Małgorzata Partyka | 1925 | 3½ | |||
40 | Tomasz Januszewski | 2006 | 4½ | 40 | Karolina Szylar | 1600 | 3½ | |||
41 | Michał Pyrzyński | 2015 | 4 | 41 | Martyna Filipkowska | 1600 | 3½ | |||
42 | Łukasz Dubiel | 1893 | 4 | 42 | Urszula Staniszewska | 1900 | 3 | |||
43 | Rafał Walczak | 1800 | 4 | 43 | Kaja Kacprzyk | 1761 | 2½ | |||
44 | Kamil Jędrzejewski | 2062 | 4 | 44 | Anna Żebrowska | 1600 | 2 | |||
45 | Paweł Piechota | 1997 | 3½ | |||||||
46 | Andrzej Żurkowski | 1963 | 3½ | |||||||
47 | Tomasz Kotłowski | 1837 | 3½ | |||||||
48 | Piotr Lach | 2000 | 3½ | |||||||
49 | Piotr Wąsik | 1845 | 3½ | |||||||
50 | Marcin Rant | 1940 | 2 | |||||||
Szachy klasyczne – U14 |
||||||||||
Bęsia, 27 kwietnia – 5 maja 2006 (system szwajcarski, 10 rund) Sędzia główny: Czesław Szczawiński, strona internetowa |
||||||||||
1 | mf | Zbigniew Strzemiecki | 2332 | 8½ | 1 | mf | Klaudia Kulon | 2077 | 9½ | |
2 | I+ | Marcel Kanarek | 2130 | 7½ | 2 | I+ | Katarzyna Adamowicz | 1918 | 8½ | |
3 | I | Michał Janczarski | 1986 | 7½ | 3 | I++ | Anna Warakomska | 1913 | 8½ | |
4 | I++ | Mateusz Kołosowski | 2123 | 7½ | 4 | I | Agata Wyczawska | 6½ | ||
5 | I | Tomasz Witek | 2042 | 7 | 5 | I | Monika Głuszko | 1734 | 6½ | |
6 | I | Łukasz Tokarski | 2152 | 6½ | 6 | I++ | Patrycja Łabędź | 1938 | 6 | |
7 | I++ | Roman Mucha | 2090 | 6½ | 7 | I++ | Kinga Zakościelna | 1945 | 6 | |
8 | I | Marcin Sieciechowicz | 2120 | 6 | 8 | I | Ewa Efinowicz | 1683 | 6 | |
9 | I | Maciej Klekowski | 2045 | 6 | 9 | I | Izabela Piechota | 6 | ||
10 | I | Arkadiusz Bebel | 2005 | 6 | 10 | I | Martyna Pietrzak | 6 | ||
11 | I++ | Adam Ścibior | 1997 | 6 | 11 | I+ | Elżbieta Nawrot | 1847 | 6 | |
12 | I | Piotr Szumilas | 1967 | 6 | 12 | I+ | Dorota Sikorska | 6 | ||
13 | I | Maciej Siąkowski | 1837 | 5½ | 13 | I | Natalia Szczurek | 6 | ||
14 | II+ | Piotr Goluch | 1966 | 5½ | 14 | I+ | Anna Skrzypczak | 1861 | 5½ | |
15 | II+ | Przemysław Bokiej | 1857 | 5½ | 15 | I | Dominika Ostrowska | 1798 | 5½ | |
16 | I | Maciej Koziej | 1934 | 5½ | 16 | I | Marcelina Lis | 5½ | ||
17 | II | Mateusz Zienkiewicz | 1818 | 5½ | 17 | I | Anna Ryszkiewicz | 5½ | ||
18 | I | Michał Wodzyński | 1966 | 5½ | 18 | II | Anna Żądło | 5½ | ||
19 | I | Rafał Szatan | 1911 | 5½ | 19 | II | Magdalena Barburzyńska | 5½ | ||
20 | II+ | Michał Solnicki | 1967 | 5½ | 20 | I | Agata Dzionk | 1792 | 5 | |
21 | I | Przemysław Matuszczyk | 1976 | 5½ | 21 | I | Aleksandra Jaworska | 5 | ||
22 | II+ | Marcin Szydełko | 1868 | 5½ | 22 | II+ | Sylwia Gomularz | 5 | ||
23 | I+ | Michał Matuszewski | 1979 | 5 | 23 | I | Patrycja Pacak | 5 | ||
24 | I | Kamil Klim | 1940 | 5 | 24 | II | Katarzyna Sieliwonik | 5 | ||
25 | I | Arkadiusz Siwiec | 1957 | 5 | 25 | I | Dorota Prandzioch | 1888 | 5 | |
26 | I++ | Bartosz Tokarski | 2004 | 5 | 26 | I | Katarzyna Major | 5 | ||
27 | I | Przemysław Święch | 1871 | 5 | 27 | I | Anna Krupa | 1775 | 4½ | |
28 | I | Jakub Tobolski | 1939 | 5 | 28 | I | Monika Tarczykowska | 4½ | ||
29 | I+ | Paweł Kowalczyk | 1970 | 4½ | 29 | II+ | Magdalena Kowara | 1959 | 4½ | |
30 | I | Marcin Kostański | 1977 | 4½ | 30 | I | Katarzyna Lankof | 1553 | 4½ | |
31 | I | Michał Buzun | 1841 | 4½ | 31 | I | Agata Rosiak | 1782 | 4½ | |
32 | II | Andrzej Szybka | 1906 | 4½ | 32 | I | Izabela Siergiej | 4½ | ||
33 | II | Rafał Kowalczyk | 2005 | 4½ | 33 | II+ | Aneta Sokołowska | 4½ | ||
34 | I | Marek Duszkiewicz | 1890 | 4½ | 34 | II | Joanna Szybka | 4½ | ||
35 | I | Wojciech Mamak | 1958 | 4 | 35 | II | Monika Buśko | 4½ | ||
36 | I | Radosław Barski | 1872 | 4 | 36 | I | Nikola Rusak | 4 | ||
37 | I | Michał Dudel | 1858 | 4 | 37 | II | Daria Wolniaczyk | 4 | ||
38 | II+ | Wojciech Zieliński | 1874 | 4 | 38 | I | Kamila Dąbrowska | 3½ | ||
39 | I+ | Paweł Witek | 1892 | 4 | 39 | III | Patrycja Lampkowska | 3½ | ||
40 | II | Adam Ancuta | 4 | 40 | II | Katarzyna Huszcza | 3½ | |||
41 | I | Maciej Śrutwa | 1886 | 4 | 41 | II+ | Dominika Orciuch | 3 | ||
42 | I | Marcin Puczyłowski | 1912 | 4 | 42 | I | Magdalena Łaszewicz | 3 | ||
43 | I | Piotr Urbański | 3½ | 43 | II | Kamila Jarmużyńska | 2½ | |||
44 | II+ | Mateusz Skomiał | 1957 | 3½ | 44 | II+ | Magdalena Dobrzańska | 2½ | ||
45 | II | Edgar Wesołowski | 1725 | 3 | 45 | II+ | Angelika Mąkosa | 2½ | ||
46 | II+ | Paweł Łęczycki | 1865 | 3 | 46 | II+ | Marta Gryglas | 2 | ||
47 | II | Arkadiusz Kalejta | 2 | |||||||
Szachy klasyczne – U12 |
||||||||||
Kołobrzeg, 13 – 21 lutego 2006 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: Witalis Sapis, ChessArbiter: juniorzy | juniorki |
||||||||||
1 | mf | Dariusz Świercz | 2137 | 9 | 1 | II+ | Luiza Tomaszewska | 8½ | ||
2 | I | Kamil Dragun | 1849 | 8½ | 2 | I | Maria Leks | 1713 | 8 | |
3 | I++ | Marcin Krzyżanowski | 2178 | 8 | 3 | I++ | Aleksandra Lach | 1793 | 8 | |
4 | I | Daniel Sadzikowski | 2072 | 8 | 4 | I | Anna Iwanow | 1847 | 8 | |
5 | II | Tomasz Klepaczka | 1847 | 7½ | 5 | I+ | Malvina Chrząszcz | 1787 | 7½ | |
6 | I | Bartosz Sowul | 1929 | 7 | 6 | I | Magdalena Mucha | 7½ | ||
7 | I | Bartłomiej Mondrzycki | 1818 | 7 | 7 | II | Alicja Stodolnik | 7½ | ||
8 | I | Oskar Wieczorek | 2048 | 7 | 8 | I | Sara Kowalska | 1855 | 7 | |
9 | II | Wojciech Wandzik | 1713 | 7 | 9 | II | Anna Gadzinowska | 7 | ||
10 | II | Przemysław Adamek | 7 | 10 | II+ | Sabina Jabłońska | 7 | |||
11 | II+ | Marek Lis | 1800 | 7 | 11 | II+ | Aleksandra Zahorska | 7 | ||
12 | II+ | Bartosz Ziębiński | 1748 | 6½ | 12 | II | Anna Strzelczyk | 6½ | ||
13 | II | Marcin Pietruszewski | 6½ | 13 | II | Agata Kowalewska | 6½ | |||
14 | I | Paweł Weichhold | 6½ | 14 | I | Małgorzata Jaśnikowska | 6½ | |||
15 | II | Maciej Mroziak | 6½ | 15 | II | Klaudia Wiśniowska | 6½ | |||
16 | II | Kacper Polok | 1909 | 6 | 16 | II | Aleksandra Gawor | 6 | ||
17 | II+ | Jan Musiałkiewicz | 6 | 17 | II+ | Dominika Starczewska | 6 | |||
18 | II | Bartosz Prażmowski | 1723 | 6 | 18 | III | Roksana Jacek | 6 | ||
19 | II+ | Damian Lewtak | 6 | 19 | III | Kamila Pach | 6 | |||
20 | II+ | Artur Wiczyński | 1748 | 6 | 20 | II | Aleksandra Kozera | 6 | ||
21 | II | Filip Adamus | 6 | 21 | II | Katarzyna Zelenka | 6 | |||
22 | II | Tomasz Jaskółka | 6 | 22 | II | Alina Zezulkin | 5½ | |||
23 | II+ | Damian Goliński | 1832 | 6 | 23 | I | Maria Warchoł | 5½ | ||
24 | II | Michał Lasek | 6 | 24 | II+ | Joanna Dobrzańska | 5½ | |||
25 | II | Paweł Stankiewicz | 6 | 25 | II | Natalia Graczyk | 5½ | |||
26 | I | Adam Grabowski | 5½ | 26 | II+ | Aleksandra Zmarzły | 5½ | |||
27 | II | Krystian Jacek | 1863 | 5½ | 27 | II+ | Marta Bazan | 5½ | ||
28 | II | Mateusz Małaczek | 5½ | 28 | II | Joanna Byrka | 5½ | |||
29 | II | Bartosz Szawieła | 5½ | 29 | II | Adela Lewiarz | 5 | |||
30 | II+ | Miłosz Raczyński | 5 | 30 | II+ | Martyna Sowa | 5 | |||
31 | II | Aleksander Latocha | 5 | 31 | II | Justyna Dulat | 5 | |||
32 | II+ | Tomasz Chudzik | 5 | 32 | II | Agnieszka Cieślicka | 5 | |||
33 | II | Krystian Ziaja | 5 | 33 | II+ | Daria Zielińska | 5 | |||
34 | II | Aleksander Kuśpak | 1915 | 5 | 34 | II | Joanna Nun | 5 | ||
35 | II | Adrian Grześków | 5 | 35 | II | Kaja Łukiewicz | 5 | |||
36 | II | Aleksander Łukasiewicz | 5 | 36 | III | Magda Mierzejewska | 5 | |||
37 | II+ | Maciej Zieliński | 1898 | 5 | 37 | III | Sandra Kopras | 5 | ||
38 | II | Artemiusz Krepski | 5 | 38 | II | Joanna Pańczuk | 4½ | |||
39 | II+ | Robert Malec | 5 | 39 | II+ | Aleksandra Lange | 4½ | |||
40 | II | Mateusz Kamecki | 4½ | 40 | II+ | Kinga Warjan | 4½ | |||
41 | II | Grzegorz Grochulski | 4½ | 41 | II+ | Zofia Wodzyńska | 4½ | |||
42 | II+ | Grzegorz Zaręba | 4½ | 42 | III | Martyna Kotarska | 4½ | |||
43 | II+ | Łukasz Licznerski | 4 | 43 | III | Maja Raczyńska | 4½ | |||
44 | I | Paweł Musiałkiewicz | 4 | 44 | II+ | Joanna Fedan | 4 | |||
45 | II | Bartosz Maciąg | 4 | 45 | II+ | Karolina Kramarczyk | 4 | |||
46 | II | Krzysztof Kulczycki | 4 | 46 | II+ | Julia Żurek | 3½ | |||
47 | II | Mieszko Wodzyński | 4 | 47 | III | Karolina Zajkowska | 3½ | |||
48 | II | Maciej Adamowicz | 4 | 48 | II | Diana Paterek | 3½ | |||
49 | II | Maciej Kropidłowski | 4 | 49 | IV | Ewa Holak | 1 | |||
50 | II+ | Mateusz Grota | 4 | |||||||
51 | II | Mateusz Soczyński | 3½ | |||||||
52 | II | Patryk Gałaszewski | 3½ | |||||||
53 | II | Radosław Bytomski | 2½ | |||||||
54 | II | Rafał Buzun | 1 | |||||||
Szachy klasyczne – U10 |
||||||||||
Kołobrzeg, 13 – 21 lutego 2006 (system szwajcarski, 11 rund) Sędzia główny: Witalis Sapis, ChessArbiter: juniorzy | juniorki |
||||||||||
1 | II+ | Kacper Drozdowski | 1834 | 10½ | 1 | II+ | Aleksandra Tarnowska | 9 | ||
2 | I | Kamil Tomsia | 2021 | 9 | 2 | II | Karolina Cheńska | 8½ | ||
3 | II+ | Jan-Krzysztof Duda | 9 | 3 | II | Katarzyna Cyboran | 8 | |||
4 | II+ | Filip Cukrowski | 8½ | 4 | II+ | Urszula Grochocińska | 7½ | |||
5 | II | Michał Chmielecki | 7 | 5 | II | Judyta Lachowicz | 7½ | |||
6 | II | Karol Perończyk | 7 | 6 | III | Kinga Pastuszko | 7½ | |||
7 | II+ | Mateusz Mazalon | 7 | 7 | II | Iga Lechowicz | 7½ | |||
8 | II | Mateusz Łapaj | 7 | 8 | II+ | Agata Żyła | 7 | |||
9 | II+ | Jan Budziński | 6½ | 9 | II+ | Angelika Dziodzio | 7 | |||
10 | II | Jakub Gabryjałowicz | 6½ | 10 | II | Emilia Kustal | 7 | |||
11 | II | Kamil Cichy | 6½ | 11 | III | Anna Kotłowska | 7 | |||
12 | II+ | Michał Poświatowski | 6½ | 12 | II | Anna Mazur | 7 | |||
13 | II | Grzegorz Nasuta | 6½ | 13 | II | Joanna Korpalska | 6½ | |||
14 | III | Mateusz Eggink | 6½ | 14 | II | Natalia Ostalska | 6½ | |||
15 | III | Bruno Wieczorek | 6½ | 15 | III | Małgorzata Domańska | 6½ | |||
16 | II+ | Marcin Klimek | 6½ | 16 | II+ | Katarzyna Murawko | 6 | |||
17 | III | Dominik Marczuk | 6½ | 17 | II | Katarzyna Wesołowska | 6 | |||
18 | II | Tomasz Szeglowski | 6 | 18 | III | Dominika Ociepka | 6 | |||
19 | II | Jakub Chmielewski | 6 | 19 | II | Ewa Nawalska | 6 | |||
20 | II | Sebastian Karski | 6 | 20 | III | Inga Białowąs | 6 | |||
21 | II | Marcin Smołka | 1882 | 6 | 21 | II | Monika Łapaj | 6 | ||
22 | II | Borys Lebiedowicz | 6 | 22 | III | Joanna Dzierżęga | 6 | |||
23 | III | Michał Orzechowski | 6 | 23 | II+ | Aleksandra Grabianowska | 6 | |||
24 | III | Komil Khamidov | 5½ | 24 | II | Klaudia Stanowska | 6 | |||
25 | II | Krzysztof Wyszomirski | 5½ | 25 | II | Agnieszka Dmochowska | 5½ | |||
26 | II | Szymon Kulaś | 5½ | 26 | III | Anna Marczuk | 5½ | |||
27 | II+ | Filip Jasiak | 5½ | 27 | III | Patrycja Taborska | 5½ | |||
28 | II | Piotr Terochin | 5½ | 28 | III | Joanna Maruszczak | 5½ | |||
29 | III | Bartosz Nowicki | 5½ | 29 | III | Anna Frączkiewicz | 5½ | |||
30 | III | Grzegorz Nun | 5 | 30 | II | Justyna Wąsik | 5½ | |||
31 | III | Patryk Cieślak | 5 | 31 | III | Anna Delekta | 5 | |||
32 | II | Jakub Sokołowski | 5 | 32 | III | Marcela Wiśniewska | 5 | |||
33 | II | Bartosz Woźniak | 5 | 33 | III | Agnieszka Kądziela | 5 | |||
34 | II | Andrzej Knapik | 5 | 34 | III | Matylda Szwedzińska | 5 | |||
35 | III | Mateusz Błaszkiewicz | 5 | 35 | II | Karolina Szeglowska | 5 | |||
36 | III | Marek Chomczyk | 5 | 36 | III | Julia Murawko | 5 | |||
37 | II | Adam Kowalczyk | 5 | 37 | III | Zuzanna Kazibudzka | 4½ | |||
38 | II | Konrad Gawiec | 4½ | 38 | II+ | Kamila Jaśkiewicz | 4½ | |||
39 | III | Tomasz Żebracki | 4½ | 39 | III | Paulina Gołaczyńska | 4½ | |||
40 | II | Paweł Cimochowski | 4½ | 40 | IV | Katarzyna Szostek | 4½ | |||
41 | III | Wiktor Slany | 4½ | 41 | III | Aleksandra Dadełło | 4½ | |||
42 | III | Filip Cieślar | 4½ | 42 | III | Klara Czaplewska | 4½ | |||
43 | III | Artur Ziemba | 4½ | 43 | IV | Aleksandra Zając | 4½ | |||
44 | II+ | Wiktor Kwiatkowski | 4½ | 44 | IV | Paula Szymczak | 4 | |||
45 | III | Kacper Tomaszewski | 4 | 45 | II+ | Agata Krajewska | 4 | |||
46 | III | Adam Bruder | 4 | 46 | II | Katarzyna Chłopek | 3½ | |||
47 | III | Maciej Kula | 4 | 47 | III | Żaneta Bednarczyk | 3½ | |||
48 | II | Mikołaj Opic | 4 | 48 | IV | Aleksandra Frycka | 3½ | |||
49 | III | Ignacy Szwedziński | 4 | 49 | III | Joanna Jaśkiewicz | 3 | |||
50 | II | Maciej Żądło | 3½ | 50 | IV | Dominika Rewers | 2 | |||
51 | IV | Bartosz Gajewski | 3½ | 51 | IV | Joanna Bojanowska | 2 | |||
52 | III | Bartłomiej Mazur | 2½ | 52 | IV | Iwona Ślęczka | 2 | |||
53 | III | Karol Czoch | 2½ | |||||||
54 | IV | Krzysztof Królicki | 1 | |||||||
Szachy klasyczne – U8 |
||||||||||
nie rozegrano |