Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2006

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2006

2005 | 2006 | 2007
Szachy klasyczne – U20
Środa Wielkopolska, 4 – 12 lutego 2006 (system kołowy, 11 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, strona internetowa
                     
1 m Jacek Stopa 2464 8   1 mm Joanna Majdan 2256 9
2 mf Marcin Tazbir 2382 8   2 mf Joanna Worek 2278 7
3 mf Krzysztof Bulski 2366   3 m Hanna Leks 2203 7
4 mm Michał Luch 2368   4 mf Marta Przeździecka 2202 6
5 fm Tomasz Warakomski 2430 6   5 mf Karina Szczepkowska 2290 6
6 mm Dariusz Szoen 2441 6   6 k Dominika Hermanowicz 2081
7 k Piotr Brodowski 2297 5   7 mf Magdalena Kozak 2203
8 k Zbigniew Strzemiecki 2239 5   8 mf Klaudia Kulon 2099 5
9 mf Jacek Tomczak 2357   9 k Agata Sikorska 2113 4
10 mf Rafał Lubczyński 2368 4   10 I++ Małgorzata Nowak 1947 4
11 k Robert Krzesaj 2387   11 k Ewa Przeździecka 2024
12 m Krzysztof Ejsmont 2400 2   12 k Maria Gościniak 2027
                     
Szachy klasyczne – U18
Łeba, 25 marca – 2 kwietnia 2006 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki, wyniki: juniorzy | juniorki
                     
1 mf Marcin Tazbir 2382 8   1   Hanna Leks 2203
2 mm Wojciech Moranda 2445 8   2   Magdalena Kozak 2203
3 mm Michał Olszewski 2404   3   Monika Kaniak 1887 7
4   Jacek Szwed 2202   4   Anna Gasik 2052
5   Michał Motyka 2252 7   5   Ewa Przeździecka 2024
6   Mateusz Bronowicki 2237 7   6   Anna Andrzejewska 2001
7 mf Tomasz Warakomski 2430 7   7   Agata Sikorska 2113 6
8   Łukasz Butkiewicz 2217 7   8   Katarzyna Kumorowicz 1955 6
9 mf Rafał Lubczyński 2368 7   9   Lidia Zdziarska 1922 6
10 mm Michał Luch 2368   10   Anna Nawrot 1967 6
11   Bartosz Siembab 2170   11   Irena Młodzińska 1871 6
12   Filip Diczew 2154   12   Daria Święszek 1753
13   Michał Mazurkiewicz 2170 6   13   Alicja Demidowicz 1944
14   Robert Krzesaj 2387 6   14   Natalia Czajkowska 1600
15   Piotr Brodowski 2297 6   15   Joanna Giemza 1940 5
16   Arkadiusz Skawiński 2133 6   16   Anna Skupińska 1890 5
17   Maciej Kukawski 2226 6   17   Beata Tyda 1895 5
18   Marcin Majcher 2066   18   Joanna Szerszeń 1800 5
19   Michał Paździora 2078   19   Elżbieta Smolak 1790
20   Jakub Maciejczak 2235   20   Adrianna Staniszewska 1659
21   Jakub Jóźwicki 2137   21   Magdalena Chojnacka 1911
22   Krzysztof Łapiński 2108   22   Edyta Wesołowska 1886
23   Marek Niedźwiedź 2030   23   Joanna Kupsik 1600 4
24   Mateusz Matla 2000   24   Justyna Kaniak 1847
25   Maciej Gajdzica 2038   25   Karolina Gola 1845
26   Daniel Gumuła 2329 5   26   Maria Markowska 1832 3
27   Krzysztof Grochowski 1955 5            
28   Adam Szelc 1969 5            
29   Karol Gola 2058 5            
30   Wojciech Czarnecki 1945            
31   Mateusz Płończak 2028            
32   Szymon Sanetra 2071            
33   Adrian Nowacki 2031            
34   Piotr Lewiarz 1984            
35   Zbigniew Jankowski 2102            
36   Mateusz Markiewicz 1995            
37   Dominik Szarwacki 1826 4            
38   Martin Surman 2052            
39   Krzysztof Zwolakiewicz 1966            
40   Bartosz Furman 1866 3            
41   Michał Włodarski 1914 3            
42   Michał Kostrzewa 1800 0            
                     
Szachy klasyczne – U16
Łeba, 25 marca – 2 kwietnia 2006 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki, wyniki: juniorzy | juniorki
                     
1 mf Jacek Tomczak 2357   1   Katarzyna Radziewicz 1916
2   Arkadiusz Leniart 2281   2   Maria Gościniak 2027 9
3   Adrian Panocki 2194 8   3   Wioletta Sobierska 1984 8
4   Mateusz Bobula 2223   4   Magdalena Krasnodębska 1931 8
5   Piotr Wojciechowski 2214 7   5   Katarzyna Ogonowska 1836 7
6   Kacper Piorun 1982 7   6   Wiktoria Wierzbicka 1800 7
7   Krzysztof Zapolski 2218 7   7   Małgorzata Nowak 1947
8   Maciej Brzeski 2250 7   8   Maria Demidowicz 1952
9   Piotr Markowski 1887 7   9   Sylwia Mąkosa 1800
10   Piotr Nguyen 2144 7   10   Justyna Furman 1788
11   Tomasz Gałażewski 2154   11   Jagoda Gołek 1900
12   Jakub Dudys 2005   12   Lidia Bryła 1883
13   Dariusz Fistek 2083   13   Anna Sygulska 1791 6
14   Stanisław Zieliński 2119   14   Joanna Święszek 1882 6
15   Łukasz Kowalski 2050 6   15   Joanna Kasperek 1898 6
16   Damian Wcisło 1957 6   16   Anna Depta 1882 6
17   Dominik Płończak 2082 6   17   Aleksandra Pałczak 1848 6
18   Tomasz Baturo 2021 6   18   Karolina Bukwa 1800 6
19   Mateusz Dubiński 2086 6   19   Anna Piekarska 1701 6
20   Wiesław Murawski 2091 6   20   Paulina Łasut 1873
21   Michał Foryś 2006 6   21   Paulina Piepiórka 1830
22   Karol Rawicz 2000   22   Joanna Kasprzykowska 1744
23   Michał Walentukiewicz 2074   23   Agnieszka Nowakowska 1757
24   Paweł Wrzesiński 2023   24   Agnieszka Raszkiewicz 1800
25   Rafał Kasperek 2004   25   Michalina Botor 1826
26   Michał Kopczyński 2190   26   Aneta Wiczyńska 1800
27   Zbigniew Marcinowski 2021   27   Agnieszka Mierska 1800
28   Tomasz Głuszko 2075 5   28   Magdalena Bator 1950 5
29   Paweł Piętocha 1884 5   29   Dorota Tarach 1800 5
30   Maciej Kukła 1987 5   30   Elżbieta Dusza 1909 5
31   Grzegorz Czachor 1986 5   31   Justyna Horoch 1600
32   Borys Tofil 2020 5   32   Magdalena Gorol 1868
33   Marek Piguła 2100 5   33   Anna Patyk 1782
34   Michał Smoła 1986 5   34   Bogumiła Kochańska 1900
35   Rafał Roszkowski 2044 5   35   Sabina Kowalczyk 1714
36   Andrzej Puksza 1884 5   36   Marlena Boder 1600
37   Wojciech Bałandynowicz 1992   37   Sylwia Karbowiak 1600
38   Łukasz Wiński 2004   38   Żaklin Wojdyło 1800 4
39   Konrad Cieśla 1936   39   Małgorzata Partyka 1925
40   Tomasz Januszewski 2006   40   Karolina Szylar 1600
41   Michał Pyrzyński 2015 4   41   Martyna Filipkowska 1600
42   Łukasz Dubiel 1893 4   42   Urszula Staniszewska 1900 3
43   Rafał Walczak 1800 4   43   Kaja Kacprzyk 1761
44   Kamil Jędrzejewski 2062 4   44   Anna Żebrowska 1600 2
45   Paweł Piechota 1997            
46   Andrzej Żurkowski 1963            
47   Tomasz Kotłowski 1837            
48   Piotr Lach 2000            
49   Piotr Wąsik 1845            
50   Marcin Rant 1940 2            
                     
Szachy klasyczne – U14
Bęsia, 27 kwietnia – 5 maja 2006 (system szwajcarski, 10 rund)
Sędzia główny: Czesław Szczawiński, strona internetowa
                     
1 mf Zbigniew Strzemiecki 2332   1 mf Klaudia Kulon 2077
2 I+ Marcel Kanarek 2130   2 I+ Katarzyna Adamowicz 1918
3 I Michał Janczarski 1986   3 I++ Anna Warakomska 1913
4 I++ Mateusz Kołosowski 2123   4 I Agata Wyczawska  
5 I Tomasz Witek 2042 7   5 I Monika Głuszko 1734
6 I Łukasz Tokarski 2152   6 I++ Patrycja Łabędź 1938 6
7 I++ Roman Mucha 2090   7 I++ Kinga Zakościelna 1945 6
8 I Marcin Sieciechowicz 2120 6   8 I Ewa Efinowicz 1683 6
9 I Maciej Klekowski 2045 6   9 I Izabela Piechota   6
10 I Arkadiusz Bebel 2005 6   10 I Martyna Pietrzak   6
11 I++ Adam Ścibior 1997 6   11 I+ Elżbieta Nawrot 1847 6
12 I Piotr Szumilas 1967 6   12 I+ Dorota Sikorska   6
13 I Maciej Siąkowski 1837   13 I Natalia Szczurek   6
14 II+ Piotr Goluch 1966   14 I+ Anna Skrzypczak 1861
15 II+ Przemysław Bokiej 1857   15 I Dominika Ostrowska 1798
16 I Maciej Koziej 1934   16 I Marcelina Lis  
17 II Mateusz Zienkiewicz 1818   17 I Anna Ryszkiewicz  
18 I Michał Wodzyński 1966   18 II Anna Żądło  
19 I Rafał Szatan 1911   19 II Magdalena Barburzyńska  
20 II+ Michał Solnicki 1967   20 I Agata Dzionk 1792 5
21 I Przemysław Matuszczyk 1976   21 I Aleksandra Jaworska   5
22 II+ Marcin Szydełko 1868   22 II+ Sylwia Gomularz   5
23 I+ Michał Matuszewski 1979 5   23 I Patrycja Pacak   5
24 I Kamil Klim 1940 5   24 II Katarzyna Sieliwonik   5
25 I Arkadiusz Siwiec 1957 5   25 I Dorota Prandzioch 1888 5
26 I++ Bartosz Tokarski 2004 5   26 I Katarzyna Major   5
27 I Przemysław Święch 1871 5   27 I Anna Krupa 1775
28 I Jakub Tobolski 1939 5   28 I Monika Tarczykowska  
29 I+ Paweł Kowalczyk 1970   29 II+ Magdalena Kowara 1959
30 I Marcin Kostański 1977   30 I Katarzyna Lankof 1553
31 I Michał Buzun 1841   31 I Agata Rosiak 1782
32 II Andrzej Szybka 1906   32 I Izabela Siergiej  
33 II Rafał Kowalczyk 2005   33 II+ Aneta Sokołowska  
34 I Marek Duszkiewicz 1890   34 II Joanna Szybka  
35 I Wojciech Mamak 1958 4   35 II Monika Buśko  
36 I Radosław Barski 1872 4   36 I Nikola Rusak   4
37 I Michał Dudel 1858 4   37 II Daria Wolniaczyk   4
38 II+ Wojciech Zieliński 1874 4   38 I Kamila Dąbrowska  
39 I+ Paweł Witek 1892 4   39 III Patrycja Lampkowska  
40 II Adam Ancuta   4   40 II Katarzyna Huszcza  
41 I Maciej Śrutwa 1886 4   41 II+ Dominika Orciuch   3
42 I Marcin Puczyłowski 1912 4   42 I Magdalena Łaszewicz   3
43 I Piotr Urbański     43 II Kamila Jarmużyńska  
44 II+ Mateusz Skomiał 1957   44 II+ Magdalena Dobrzańska  
45 II Edgar Wesołowski 1725 3   45 II+ Angelika Mąkosa  
46 II+ Paweł Łęczycki 1865 3   46 II+ Marta Gryglas   2
47 II Arkadiusz Kalejta   2            
                     
Szachy klasyczne – U12
Kołobrzeg, 13 – 21 lutego 2006 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 mf Dariusz Świercz 2137 9   1 II+ Luiza Tomaszewska  
2 I Kamil Dragun 1849   2 I Maria Leks 1713 8
3 I++ Marcin Krzyżanowski 2178 8   3 I++ Aleksandra Lach 1793 8
4 I Daniel Sadzikowski 2072 8   4 I Anna Iwanow 1847 8
5 II Tomasz Klepaczka 1847   5 I+ Malvina Chrząszcz 1787
6 I Bartosz Sowul 1929 7   6 I Magdalena Mucha  
7 I Bartłomiej Mondrzycki 1818 7   7 II Alicja Stodolnik  
8 I Oskar Wieczorek 2048 7   8 I Sara Kowalska 1855 7
9 II Wojciech Wandzik 1713 7   9 II Anna Gadzinowska   7
10 II Przemysław Adamek   7   10 II+ Sabina Jabłońska   7
11 II+ Marek Lis 1800 7   11 II+ Aleksandra Zahorska   7
12 II+ Bartosz Ziębiński 1748   12 II Anna Strzelczyk  
13 II Marcin Pietruszewski     13 II Agata Kowalewska  
14 I Paweł Weichhold     14 I Małgorzata Jaśnikowska  
15 II Maciej Mroziak     15 II Klaudia Wiśniowska  
16 II Kacper Polok 1909 6   16 II Aleksandra Gawor   6
17 II+ Jan Musiałkiewicz   6   17 II+ Dominika Starczewska   6
18 II Bartosz Prażmowski 1723 6   18 III Roksana Jacek   6
19 II+ Damian Lewtak   6   19 III Kamila Pach   6
20 II+ Artur Wiczyński 1748 6   20 II Aleksandra Kozera   6
21 II Filip Adamus   6   21 II Katarzyna Zelenka   6
22 II Tomasz Jaskółka   6   22 II Alina Zezulkin  
23 II+ Damian Goliński 1832 6   23 I Maria Warchoł  
24 II Michał Lasek   6   24 II+ Joanna Dobrzańska  
25 II Paweł Stankiewicz   6   25 II Natalia Graczyk  
26 I Adam Grabowski     26 II+ Aleksandra Zmarzły  
27 II Krystian Jacek 1863   27 II+ Marta Bazan  
28 II Mateusz Małaczek     28 II Joanna Byrka  
29 II Bartosz Szawieła     29 II Adela Lewiarz   5
30 II+ Miłosz Raczyński   5   30 II+ Martyna Sowa   5
31 II Aleksander Latocha   5   31 II Justyna Dulat   5
32 II+ Tomasz Chudzik   5   32 II Agnieszka Cieślicka   5
33 II Krystian Ziaja   5   33 II+ Daria Zielińska   5
34 II Aleksander Kuśpak 1915 5   34 II Joanna Nun   5
35 II Adrian Grześków   5   35 II Kaja Łukiewicz   5
36 II Aleksander Łukasiewicz   5   36 III Magda Mierzejewska   5
37 II+ Maciej Zieliński 1898 5   37 III Sandra Kopras   5
38 II Artemiusz Krepski   5   38 II Joanna Pańczuk  
39 II+ Robert Malec   5   39 II+ Aleksandra Lange  
40 II Mateusz Kamecki     40 II+ Kinga Warjan  
41 II Grzegorz Grochulski     41 II+ Zofia Wodzyńska  
42 II+ Grzegorz Zaręba     42 III Martyna Kotarska  
43 II+ Łukasz Licznerski   4   43 III Maja Raczyńska  
44 I Paweł Musiałkiewicz   4   44 II+ Joanna Fedan   4
45 II Bartosz Maciąg   4   45 II+ Karolina Kramarczyk   4
46 II Krzysztof Kulczycki   4   46 II+ Julia Żurek  
47 II Mieszko Wodzyński   4   47 III Karolina Zajkowska  
48 II Maciej Adamowicz   4   48 II Diana Paterek  
49 II Maciej Kropidłowski   4   49 IV Ewa Holak   1
50 II+ Mateusz Grota   4            
51 II Mateusz Soczyński              
52 II Patryk Gałaszewski              
53 II Radosław Bytomski              
54 II Rafał Buzun   1            
                     
Szachy klasyczne – U10
Kołobrzeg, 13 – 21 lutego 2006 (system szwajcarski, 11 rund)
Sędzia główny: Witalis Sapis, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 II+ Kacper Drozdowski 1834 10½   1 II+ Aleksandra Tarnowska   9
2 I Kamil Tomsia 2021 9   2 II Karolina Cheńska  
3 II+ Jan-Krzysztof Duda   9   3 II Katarzyna Cyboran   8
4 II+ Filip Cukrowski     4 II+ Urszula Grochocińska  
5 II Michał Chmielecki   7   5 II Judyta Lachowicz  
6 II Karol Perończyk   7   6 III Kinga Pastuszko  
7 II+ Mateusz Mazalon   7   7 II Iga Lechowicz  
8 II Mateusz Łapaj   7   8 II+ Agata Żyła   7
9 II+ Jan Budziński     9 II+ Angelika Dziodzio   7
10 II Jakub Gabryjałowicz     10 II Emilia Kustal   7
11 II Kamil Cichy     11 III Anna Kotłowska   7
12 II+ Michał Poświatowski     12 II Anna Mazur   7
13 II Grzegorz Nasuta     13 II Joanna Korpalska  
14 III Mateusz Eggink     14 II Natalia Ostalska  
15 III Bruno Wieczorek     15 III Małgorzata Domańska  
16 II+ Marcin Klimek     16 II+ Katarzyna Murawko   6
17 III Dominik Marczuk     17 II Katarzyna Wesołowska   6
18 II Tomasz Szeglowski   6   18 III Dominika Ociepka   6
19 II Jakub Chmielewski   6   19 II Ewa Nawalska   6
20 II Sebastian Karski   6   20 III Inga Białowąs   6
21 II Marcin Smołka 1882 6   21 II Monika Łapaj   6
22 II Borys Lebiedowicz   6   22 III Joanna Dzierżęga   6
23 III Michał Orzechowski   6   23 II+ Aleksandra Grabianowska   6
24 III Komil Khamidov     24 II Klaudia Stanowska   6
25 II Krzysztof Wyszomirski     25 II Agnieszka Dmochowska  
26 II Szymon Kulaś     26 III Anna Marczuk  
27 II+ Filip Jasiak     27 III Patrycja Taborska  
28 II Piotr Terochin     28 III Joanna Maruszczak  
29 III Bartosz Nowicki     29 III Anna Frączkiewicz  
30 III Grzegorz Nun   5   30 II Justyna Wąsik  
31 III Patryk Cieślak   5   31 III Anna Delekta   5
32 II Jakub Sokołowski   5   32 III Marcela Wiśniewska   5
33 II Bartosz Woźniak   5   33 III Agnieszka Kądziela   5
34 II Andrzej Knapik   5   34 III Matylda Szwedzińska   5
35 III Mateusz Błaszkiewicz   5   35 II Karolina Szeglowska   5
36 III Marek Chomczyk   5   36 III Julia Murawko   5
37 II Adam Kowalczyk   5   37 III Zuzanna Kazibudzka  
38 II Konrad Gawiec     38 II+ Kamila Jaśkiewicz  
39 III Tomasz Żebracki     39 III Paulina Gołaczyńska  
40 II Paweł Cimochowski     40 IV Katarzyna Szostek  
41 III Wiktor Slany     41 III Aleksandra Dadełło  
42 III Filip Cieślar     42 III Klara Czaplewska  
43 III Artur Ziemba     43 IV Aleksandra Zając  
44 II+ Wiktor Kwiatkowski     44 IV Paula Szymczak   4
45 III Kacper Tomaszewski   4   45 II+ Agata Krajewska   4
46 III Adam Bruder   4   46 II Katarzyna Chłopek  
47 III Maciej Kula   4   47 III Żaneta Bednarczyk  
48 II Mikołaj Opic   4   48 IV Aleksandra Frycka  
49 III Ignacy Szwedziński   4   49 III Joanna Jaśkiewicz   3
50 II Maciej Żądło     50 IV Dominika Rewers   2
51 IV Bartosz Gajewski     51 IV Joanna Bojanowska   2
52 III Bartłomiej Mazur     52 IV Iwona Ślęczka   2
53 III Karol Czoch              
54 IV Krzysztof Królicki   1            
                     
Szachy klasyczne – U8
                     
nie rozegrano

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close