Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2014

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2014

2013 | 2014 | 2015
Szachy klasyczne – U18
Jastrzębia Góra, 22 –30 marca 2014 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 mf Grzegorz Nasuta 2344   1 k Angelika Dziodzio 1920
2 k+ Bartosz Nowicki 2252   2 I++ Joanna Maruszczak 1889 7
3 k Filip Cukrowski 2220   3 I++ Antonina Góra 1792
4 k Marcin Smołka 2104   4 I++ Monika Rykała 1862 6
5 k Aleksander Kaczmarek 2167 6   5 k Kinga Pastuszko 1951
6 I++ Ryszard Eggink 2214 6   6 I+ Karolina Jarmużek 1698
7 I+ Mateusz Eggink 2075 6   7 I++ Klara Czaplewska 1742
8 I++ Łukasz Nowak 2087 6   8 k Katarzyna Murawko 1941
9 k Karol Ulanowski 2117 6   9 I++ Anna Rudnik 1726 5
10 I++ Rafał Faron 2013 6   10 I++ Katarzyna Cyboran 1760 5
11 I++ Kacper Żochowski 2043   10 I Magdalena Ziemba 1554 5
12 I++ Jan Budziński 2055   12 I+ Anna Mazur 1709
13 I++ Jerzy Kyć 2032   13 I+ Kamila Jaśkiewicz 1684
14 I++ Piotr Mucha 1959 5   14 I Renata Gaudyn 1551
15 I Mariusz Kowalczyk 1968 5   15 I Aleksandra Tarnowska 1792
16 I++ Tomasz Żebracki 2025 5   16 I Radosława Lascar 1706
17 I++ Komil Khamidov 2165 5   17 I+ Joanna Korpalska 1712
18 I++ Dominik Marczuk 2043 5   18 II+ Natalia Rogacka 1499
19 I+ Michał Poświatowski 2029 5   19 I++ Urszula Cichocka 1731 4
20 I++ Przemysław Filewicz 1883   20 I+ Marcelina Tracz 1769 4
21 I++ Kamil Gierulski 1955   21 I Aleksandra Łapa 1593 4
22 I++ Piotr Renkowski 2082   22 I Agata Binkowska 1615 4
23 I Maciej Kowalski 1950   23 I Anna Larysz 1568 4
24 I Konrad Gawiec 1931   24 II+ Karolina Skoczek 1510 4
25 k Paweł Jarmuła 2168   25 I Antonina Czorniej 1523 3
26 I+ Witold Oszczanowski 2002   26 I Agata Wicikowska 1506
27 I++ Marcin Chmiel 2050   27 II Agnieszka Łęczycka 1282 1
28 I+ Radosław Świderski 1962            
29 I++ Kacper Tomaszewski 2006 4            
30 II Adam Choina 1607 4            
31 I Michał Łada 1870 4            
32 I Tomasz Wilk 1745 4            
33 I Patryk Ziąbek 1853 4            
34 II+ Sebastian Fronczak 1822 4            
35 I++ Dominik Lewtak 1943 4            
36 I Wojciech Niedbała 1829 4            
37 I+ Jakub Koitka 2009            
38 I Łukasz Lanica 1746            
39 I Grzegorz Nun 1905            
40 II+ Adam Kowalczyk 1922            
41 II Adrian Wąsiołek 1669            
42 I+ Dawid Czerw 1982            
43 k Damian Śliwicki 2113            
44 I Maciej Kowalec 1877 3            
45 I Gromosław Kroczka 1784            
46 II Wacław Jasinowicz 1499 2            
47 II Piotr Marko 1599 2            
                     
Szachy klasyczne – U16
Jastrzębia Góra, 22 –30 marca 2014 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 mf Radosław Gajek 2270 8   1 I++ Aleksandra Dadełło 1871
2 k+ Łukasz Jarmuła 2225   2 k+ Ewa Harazińska 2078 7
3 I++ Przemysław Piotrowski 2062   3 I Weronika Posuniak 1595 7
4 k Mikołaj Tomczak 2138   4 mf Oliwia Kiołbasa 2036
5 I Krzysztof Kanicki 1989   5 I Martyna Konopacka 1702
6 I++ Karol Kucza 2031   6 I++ Anna Marczuk 1849 6
7 k Piotr Śnihur 2124   7 kmf Mariola Woźniak 2099 6
8 I++ Marcin Pilzak 1878   8 I++ Gabriela Burakowska 1776 6
9 I Dawid Niekraś 1970   9 I+ Katarzyna Dwilewicz 1688 6
10 I+ Jakub Lizak 1946   10 I Karolina Karleszko 1629 6
11 I Marcin Rosicki 1726   11 I+ Oktawia Wilk 1620 6
12 I Marcin Molenda 1935   12 I Helena Sękowska 1483 6
13 I+ Filip Delekta 1907   13 I+ Emilia Kaniewska 1722
14 I++ Adam Czajkowski 2007   14 I Marta Sobczak 1555
15 I Maciej Wącior 1856   15 I Katarzyna Jędrocha 1722
16 I++ Jakub Szóstko 1998   16 I Małgorzata Bębnik 1547
17 I Emil Osiński 1906 5   17 I++ Julia Murawko 1723
18 I Wojciech Śmieszek 1924 5   18 I++ Anna Kubicka 1722
19 I Piotr Klimek 1781 5   19 kmf Agnieszka Dmochowska 1841 5
20 I Rafał Buraczewski 1870 5   20 II+ Ewelina Wojna 1564 5
21 I+ Kacper Karwowski 1956   21 I+ Aleksandra Kozubal 1571 5
22 I+ Maciej Adamczewski 1864   22 I Paulina Kopica 1756 5
23 I Paweł Fukowski 1712   23 I++ Anna Glapa 1676 5
24 II+ Maciej Wilk 1758   24 I Anna Sokołowska 1465 5
25 I+ Stanisław Żyłka 1921   25 I+ Magdalena Kotula 1629 5
26 I Kamil Nowak 1814   26 II+ Edyta Skrzypczak 1545
27 I Juliusz Pham 1880   27 II Natalia Pluta 1474
28 I Michał Wiśniewski 1872   28 I Agata Topolan 1571
29 II+ Marcin Pasieka 1589   29 I Weronika Frączek 1567
30 I++ Tobiasz Smal 1917 4   30 I Joanna Burdzy 1560
31 I+ Krzysztof Żarnowski 1904 4   31 I Aleksandra Kozaczyńska 1589
32 I Krzysztof Czerniawski 1737 4   32 I Anna Trybowska 1367
33 I Patryk Mrozowski 1797 4   33 II Zuzanna Mazgaj 1378
34 I Jakub Witczak 1824 4   34 I Joanna Mielczarek 1563 4
35 I Kamil Osiński 1795 4   35 I++ Karolina Olechnicka 1720 4
36 I Bartłomiej Mazur 1759 4   36 II+ Joanna Ostrowska 1500 4
37 I+ Wojciech Januszkiewicz 1864 4   37 I Agnieszka Bebel 1524 4
38 I Dawid Moćkun 1773 4   38 I Aleksandra Wierzbowska 1436 4
39 II+ Stanisław Krawiecki 1681   39 II Agnieszka Kowacz 1352 4
40 I Filip Michalski 1714   40 II+ Karolina Klisz 1415 4
41 I++ Marek Chomczyk 1941   41 II Justyna Kruszewska 1328 4
42 II+ Maciej Korpalski 1660 3   42 II+ Marta Wawrzynowicz 1487 4
43 II+ Maciej Oleszek 1735 3   43 II Anna Hampel 1342
44 I+ Michał Powałka 1825 3   44 II Martyna Godek 1361
45 I Szymon Wiśniewski 1844 3   45 II Greta Stołecka 1211
46 II+ Sebastian Bandyk 1683 3   46 II Bogumiła Walkowiak 1230
47 II Wojciech Płaneta 1579   47 II+ Magdalena Chądzyńska 1383
48 I Maciej Żądło 1854   48 I Aleksandra Łosińska 1377 3
49 II+ Jacek Wiśniewski 1641   49 II Katarzyna Bednarczyk 1372 3
50 I Igor Litner 1804 1   50 II+ Aleksandra Stróżyk 1392 3
            51 II Monika Kordela 1312 3
            52 II Gabriela Maciak 1428 3
            53 II Wiktoria Tomys 1369
            54 II Anna Sendobry 1353
            55 II Dominika Stochniałek 1366
            56 II Wiktoria Grzesiek 1424
            57 II Magda Szablicka 1412 2
                     
Szachy klasyczne – U14
Spała, 6 – 12 kwietnia 2014 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Andrzej Miętkiewicz, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 I++ Igor Janik 2052   1 I++ Julia Antolak 1809
2 I+ Szymon Walter 1942 7   2 I Pola Parol 1734
3 I Witold Klepek 1815   3 II+ Anita Daliga 1390
4 I++ Szymon Gumularz 2024 6   4 mf Alicja Śliwicka 1841 6
5 I+ Patryk Chylewski 1899 6   5 I Natalia Guzik 1498 6
6 I+ Oskar Wołoch 1892 6   6 II+ Weronika Soćko 1518 6
7 I++ Kamil Kozioł 2005 6   7 I++ Joanna Kaczmarska 1724
8 I Igor Kowalski 1852   8 I Wiktoria Cieślak 1615
9 I+ Kacper Grela 2025   9 I+ Zofia Frej 1747
10 I+ Michał Karpus 1902   10 I Dominika Gredka 1470
11 I Bartosz Wyczling 1747   11 I Barbara Trybowska 1457
12 I Radosław Tamoń 1707   12 I Zuzanna Jurkiewicz 1426
13 I Aleksander Szmer 1732   13 I Agata Stebel 1673 5
14 I Franciszek Sernecki 1773 5   14 II+ Agnieszka Kwiatkowska 1518 5
15 I Krzysztof Raczyński 1634 5   15 I Agata Dwilewicz 1585 5
16 I Łukasz Zaleski 1876 5   16 I Aleksandra Trembowiecka-Wysota 1451 5
17 I+ Konrad Drozdowski 1967 5   17 I+ Anna Karykowska 1525 5
18 I Krzysztof Łukasiewicz 1803 5   18 II+ Katarzyna Zalewska 1331 5
19 I Filip Janiszewski 1824 5   19 I Karolina Kalinowska 1537 5
20 I Kacper Bilczewski 1801 5   20 II Natalia Popiel 1319 5
21 I Maciej Błociński 1665 5   21 II+ Julia Humin 1418
22 II Wojciech Urbański 1400 5   22 II Maria Krzywnicka 1360
23 I Radosław Filewicz 1508   23 II+ Zuzanna Borkowska 1342
24 II Antoni Szustakowski 1621   24 I Zuzanna Szeląg 1534
25 II+ Szymon Gaj 1544   25 I Karolina Kindler 1438
26 I Ignacy Leśkiewicz 1685 4   26 I Paulina Pędrak 1367 4
27 II Maciej Popławski 1591 4   27 I Weronika Łęczek 1632 4
28 II+ Andrzej Sułkowski 1585 4   28 II Marika Kostecka 1392 4
29 II Michał Choina 1627 4   29 II Agnieszka Buchta 1352 4
30 I Jakub Kubiak 1646 4   30 II Weronika Ciesińska 1335 4
31 II Maciej Rak 1395 4   31 II+ Monika Malinowska 1326 4
32 II Artur Hrymowicz 1425 4   32 I Julia Trusz 1533 4
33 II Dominik Paliszewski 1648 4   33 II+ Martyna Ziziuk 1412 4
34 II+ Przemysław Laszczak 1625 4   34 I Jagoda Wójcik 1407
35 II Krzysztof Tokarz 1498   35 II Katarzyna Spadło 1318
36 II Adrian Miąsik 1594   36 II Oliwia Gil 1316
37 II+ Kacper Modlich 1592   37 II Matylda Ossolińska 1426
38 I Michał Wróbel 1746   38 II Zuzanna Bakalarczyk 1246
39 II Michał Hołownia 1576   39 II+ Małgorzata Gowin 1458
40 II+ Daniel Pietraś 1509 3   40 II Weronika Tkaczyk 1372
41 II Szymon Karwat 1379 3   41 II Aleksandra Borsuk 1228
42 I Bartosz Miszkieło 1707   42 II Katarzyna Bochniarz 1192 3
43 II Mateusz Mendak 1575   43 III Katarzyna Figiel  
44 II+ Michał Trendowski 1582   44 II Agnieszka Samujło 1216
45 II Jakub Bakalarczyk 1442 2   45 II Julia Surpeta 1130 2
46 II+ Piotr Krawczyk 1513            
                     
Szachy klasyczne – U12
Spała, 6 – 12 kwietnia 2014 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Andrzej Miętkiewicz, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 kmf Paweł Teclaf 1917   1 I Honorata Kucharska 1722
2 I+ Radosław Psyk 1845 7   2 I Pola Mościcka 1568
3 I Mikołaj Nowak 1711 7   3 I Joanna Święch 1598
4 I+ Jakub Kosakowski 1953 7   4 I Michalina Rudzińska 1544
5 I Jan Kokoszczyński 1715   5 I Zuzanna Kalinowska 1542 6
6 II+ Kosma Pacan-Milej 1558 6   6 I Magdalena Harazińska 1618 6
7 I Mateusz Lis 1846 6   7 II Anna Kaniowska 1336 6
8 II+ Adam Kopaczewski 1575   8 II Maria Koruch 1362 6
9 II+ Patryk Mike 1463   9 I Patrycja Waszczuk 1474
10 I Maciej Pytel 1646   10 I Kinga Wołągiewicz 1373
11 I Jan Pułtorak 1965   11 I Maria Karłyk 1440
12 I Miłosz Szpar 1798 5   12 I Maria Malicka 1408
13 II Michał Wierzbicki 1438 5   13 I Weronika Poręba 1414
14 II Paweł Kozłowski 1577 5   14 II Olga Bilczewska 1252 5
15 II+ Szymon Poziomkowski 1431 5   15 II Marta Tomczak 1284 5
16 II Maciej Strzelecki 1526 5   16 II+ Maria Elena Lascar 1299 5
17 I Mieszko Miś 1619 5   17 II+ Aleksandra Tarka 1349 5
18 II+ Damian Dąbrowski 1627 5   18 I Aleksandra Czarniecka 1247 5
19 II Marek Pniaczek 1527 5   19 II+ Amelia Pyzio 1346 5
20 I Mateusz Lipiak 1489 5   20 II+ Magdalena Budkiewicz 1280 5
21 II Tomasz Posłuszny 1451   21 II+ Aleksandra Hryń 1277 5
22 II Jan Golecki 1555   22 I Liwia Jarocka 1341
23 I Krzysztof Szczurek 1775   23 II Zofia Hryń 1327
24 II Jakub Ochowicz 1713   24 II Debora Choińska 1297
25 II+ Paweł Węgrzyniak 1472   25 II Sandra Orlik 1298
26 II Jakub Żółkiewski 1504   26 II Aleksandra Michalska 1266
27 II Piotr Majocha 1462   27 II Adrianna Jędras  
28 I Adam Kawaler 1647 4   28 II+ Paulina Raczykowska 1228 4
29 II Mikołaj Włoch 1455 4   29 II+ Małgorzata Kawecka 1238 4
30 II Hubert Twardowski 1450 4   30 II+ Zuzanna Kulpa 1425 4
31 II Mateusz Mańka 1460 4   31 II Wiktoria Mytych 1109 4
32 II Maciej Goździcki 1373   32 II Klaudia Wagner 1271 4
33 II Mateusz Bujalski 1474   33 II Martyna Wojciechowska 1280 4
34 II Dominik Janczak 1336   34 II Aleksandra Skiba 1214
35 II Mateusz Jaszczuk     35 I Maja Filipska 1241
36 II Borys Paliwoda 1499   36 II Magdalena Łukaszewska 1190
37 II+ Kamil Maciejewski 1384   37 II Julia Nowicka 1218
38 II Norbert Jagura     38 II Hanna Maruszczak 1069
39 II Miłosz Pijewski 1572   39 II Agata Tamoń 1056 3
40 II+ Mikołaj Polczyk 1594 3   40 II Zuzanna Leszczak   3
41 II Radosław Wilk 1422 3   41 II Maria Szelejewska 1054 3
42 II Łukasz Frydrych 1493   42 II Olga Kopeć   3
43 II Mateusz Baran 1377   43 II Katarzyna Jajczak  
44 II Jakub Fus 1429   44 II Aleksandra Wyrzykowska   2
45 II Maciej Ciesielski 1201   45 II Natalia Kędzia   2
46 II Mateusz Frank 1329   46 II Martyna Tuźnik  
                     
Szachy klasyczne – U10
Jastrzębia Góra, 2 – 9 marca 2014 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Aleksander Sokólski, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 II+ Maciej Czopor 1633   1 II+ Monika Marcińczyk 1445
2 II Tymon Czernek 1435 7   2 II+ Martyna Wikar 1390
3 II Daniel Koszewski 1522   3 I Zuzanna Adamczyk 1231 7
4 II Michał Redzisz 1267   4 I Lidia Czarnecka 1282
5 II Bartłomiej Turski     5 II Lena Zarębska  
6 II Szymon Skurniak 1319   6 II Barbara Goraj  
7 II Krzysztof Kabaciński 1438 6   7 II Patrycja Chrobot  
8 II+ Oskar Ogłaza 1666 6   8 II Jagoda Bieńko 1210 6
9 II Tomasz Szczepanowski 1193 6   9 III Elżbieta Pisarek   6
10 II+ Jonasz Baum 1633 6   10 II Weronika Wawrzyniak   6
11 II Tymon Ochędzan   6   11 II Monika Anyż   6
12 III Jakub Chudzik     12 kmf Laura Czernikowska 1185
13 II Arkadiusz Babiarz 1408   13 II Barbara Dadełło 1173
14 III Sebastian Półtorak 1394   14 II Oliwia Mirowska  
15 II Patryk Wolaniecki 1401   15 II Emilia Dyląg 1346
16 II Tomasz Bąchór     16 II Amelia Molenda  
17 III Filip Łuczak 1369   17 II Malwina Szewczyk  
18 III Jakub Gažík 1483   18 II Julianna Libura  
19 II+ Jakub Suder 1555 5   19 II Hanna Frej 1374
20 II Jakub Mechliński 1378 5   20 III Julia Chmielewska  
21 II Szymon Kozłowski   5   21 II Marta Mucha 1142 5
22 II Michał Fiedorek   5   22 II Magdalena Gaj 1063 5
23 II+ Kacper Tarkowski 1456 5   23 II Gabriela Króliczek   5
24 II Florian Wrona 1231 5   24 II Milena Ślusarczyk   5
25 II Gracjan Grzesik 1467 5   25 II Weronika Lewandowska   5
26 II Adam Stolarski 1460 5   26 II Agnieszka Polakowska   5
27 II Hubert Jaszczuk 1335 5   27 II Aleksandra Ligęza   5
28 III Bartosz Panek   5   28 III Julia Wojtas  
29 II Michał Koziorowicz 1483   29 II Martyna Jędrzejko  
30 II Tomasz Bober 1152   30 III Emilia Hals  
31 II Jakub Chyży     31 II Karolina Chojnowska  
32 II Krzysztof Kujawa 1400   32 III Emilia Fiała  
33 II Konrad Ćwięka     33 III Zuzanna Łukasik  
34 II Bartosz Norek 1211   34 II Marta Krzyżosiak  
35 III Mateusz Lichorad     35 III Katarzyna Kodym  
36 II Kamil Piechota     36 II Gabriela Wójtowicz   4
37 III Bartłomiej Jakubczyk     37 III Kinga Mytnik   4
38 III Jerzy Szempliński     38 III Maria Sokół   4
39 III Wojciech Popadowski 1256   39 III Anna Krzyżosiak   4
40 II Olaf Bartoszewski-Reiski 1263   40 IV Julia Stanowska   4
41 III Konrad Łyszczarz 1316 4   41 II Gabriela Pieczewska   4
42 II Cyprian Ziółkowski   4   42 II Oliwia Błaszczuk   4
43 II Wiktor Smyka 1235 4   43 II Alicja Słoniewska 1055 4
44 II Jakub Dołharz   4   44 III Klara Nowaczyk   4
45 II Michał Zacharzewski 1179 4   45 II Nikola Jacek  
46 III Adam Tarka 1175 4   46 II Wiktoria Zniszczoł  
47 III Karol Dziurdzia   4   47 III Agnieszka Retz  
48 III Szymon Skawiński     48 II Aleksandra Ogonowska  
49 III Piotr Paździerz     49 III Oliwia Ścisła  
50 III Hubert Bień     50 III Dobromiła Szewc  
51 III Szymon Sypek     51 III Zuzanna Arciszewska   3
52 II Marcin Dolata 1253   52 III Sara Wichura   3
53 III Mateusz Żurawski 1221   53 III Hanna Trzaskowska   3
54 III Kamil Uglis 1135   54 III Aleksandra Góra   3
55 II Adam Horoszczak   3   55 III Maja Walkusz   3
56 III Paweł Kossowski   3   56 III Nadia Lipowska   3
57 III Daniel Trybuś   3   57 III Gloria Stvol   3
58 III Krzysztof Majewski   3   58 III Helena Kucharska  
59 II Łukasz Pytlos   3   59 III Zofia Łaszczuk   2
60 II Adrian Retz     60 III Gabriela Kultys  
61 III Piotr Franc     61 IV Nikola Grzesik  
62 III Paweł Szatkowski     62 III Nicole Węcławiak   1
63 III Norbert Bukała              
64 III Paweł Falc   2            
65 III Franciszek Bartosik              
66 III Jerzy Rzeńca   1            
                     
Szachy klasyczne – U8
Poronin, 30 kwietnia – 4 maja 2014 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Zenon Chojnicki, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
                     
1 III Jan Wojdak   8   1 II Magdalena Gaj 1080
2 II Jakub Chyży 1353 8   2 II Martyna Starosta
3 III Bartosz Fiszer   7   3 III Weronika Zabrzańska 7
4 III Andrzej Czernecki   7   4 III Helena Kucharska 6
5 III Konrad Łyszczarz 1279 7   5 III Gabriela Łabędź 6
6 III Maciej Popielarczyk   7   6 III Maja Garbowska 6
7 III Jan Góral     7 III Lena Mróz 6
8 III Hubert Meers 1179   8 III Katarzyna Uliasz 6
9 III Piotr Paździerz     9 III Aleksandra Grądzka 6
10 III Adrian Czaja     10 III Karolina Więcek 6
11 III Jerzy Rzeńca     11 III Maja Mazurek
12 IV Piotr Gągała     12 III Nadia Lipowska
13 III Alan Bogusz   6   13 III Anna Dallemura 5
14 III Grzegorz Iwaszkiewicz   6   14 IV Nikola Grzesik 5
15 III Mikołaj Wieczorek   6   15 III Weronika Szumowicz 5
16 III Filip Nowak   6   16 II Katarzyna Karyś 5
17 III Bartosz Goszyk   6   17 IV Barbara Kowalczyk 5
18 III Michał Zgorzelski   6   18 III Oliwia Ścisła 5
19 III Maciej Norek   6   19 IV Magdalena Kałuża 5
20 II Krzysztof Matela   6   20 III Hanna Lebiedzińska 5
21 IV Paweł Jędraszek   6   21 III Julia Mościcka 5
22 IV Karol Wawrzyniak   6   22 III Katarzyna Kuczyńska
23 IV Patryk Fudal   6   23 III Sara Wichura
24 III Jan Choina   6   24 III Sandra Najdecka
25 IV Aleks Bancarewicz   6   25 III Ewa Barwińska
26 IV Jan Pisarek     26 IV Paulina Duda 4
27 V Tymoteusz Lesień     27 IV Kinga Strzała 4
28 III Michał Guzik     28 III Anna Nowacka 4
29 III Michał Demski   5   29 IV Wiktoria Olszewska 4
30 IV Artur Grządka   5   30 IV Martyna Czerska 4
31 IV Mateusz Gorzołka   5   31 IV Liliana Krzanowska 4
32 III Łukasz Gawarski   5   32 IV Olga Kraszewska 4
33 IV Dominik Homza   5   33 III Martyna Walendykiewicz 4
34 IV Hubert Backiel   5   34 V Dorota Miklewska 4
35 III Karol Dembicki   5   35 III Milena Matusik 4
36 III Wiktor Wilanowski   5   36 IV Maja Maksimiuk 3
37 IV Michał Kuczyński   5   37 V Julia Dallemura 3
37 IV Filip Wnęk   5   38 IV Zuzanna Jędrzejewska 3
39 III Piotr Kejna   5   39 III Dominika Kisielewska 3
40 IV Aleksander Szewczak   5   40 V Zuzanna Franczyk 3
41 IV Jakub Słoniewski   5   41 V Anna Mainka 2
42 IV Marcin Karwowski   5   42 IV Milena Miazga 2
43 IV Szymon Jarosz   5   43 IV Emilia Kęska 2
44 IV Michał Wolski   5   44   Małgorzata Kalisiak 1
45 IV Przemysław Kalisiak   5   45 IV Weronika Bartoń 0
46 IV Mikołaj Krupiński   5            
47 IV Adam Minkiewicz   5            
48 IV Dawid Krzyszewski   5            
49 IV Łukasz Misiak   5            
50 IV Antoni Pieszczoch   5            
51 IV Maciej Paluta   5            
     106 uczestników            

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close