Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2021

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2021

2020 | 2021 | 2022
Szachy klasyczne – U18 (juniorzy + juniorki)
Szklarska Poręba, 12 – 21 marca 2021 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 mm Paweł Teclaf 2507 7 1 I++ Magdalena Budkiewicz 1836 7
2 mf Bartłomiej Niedbała 2367 2 mf Daria Vanduyfhuys (BEL) 1963 7
3 mm Jonasz Baum 2262 3 kmf Monika Marcińczyk 1972 6
4 mf Mieszko Miś 2366 6 4 mf Liwia Jarocka 2015 6
5 k Maciej Czopor 2239 6 5 k Joanna Furtak 1868 6
6 k Jan Golecki 2117 6 6 mf Emilia Dyląg 1939 6
7 k Michał Koziorowicz 2180 6 7 k Gabriela Króliczek 1937 6
8 mf Jakub Seemann 2311 8 mf Maria Malicka 2298
9 mf Krzysztof Szczurek 2096 9 mf Magdalena Harazińska 2076
10 k Paweł Piekielny 2121 10 kmf Zuzanna Adamczyk 1880
11 mf Michał Fiedorek 2213 11 k Lidia Czarnecka 1901
12 k Jakub Suder 2174 12 k Lena Zarębska 1855 5
13 k Tomasz Musiał 2123 13 k Oliwia Mirowska 1810 5
14 I++ Kamil Deryło 2015 14 I++ Zuzanna Siekańska 1775 5
15 kmf Marek Pniaczek 2211 5 15 I++ Maja Filipska 1808 5
16 I++ Mateusz Górkiewicz 2030 5 16 I+ Sara Giefert 1544 5
17 k Oskar Dixa 2037 5 17 m Aleksandra Czarniecka 2099
18 mf Michał Redzisz 2319 5 18 I++ Julianna Libura 1563
19 I Bartosz Mazurek 1854 19 I++ Wiktoria Zniszczoł 1603
20 I Adam Jędrusik 1821 20 I++ Kinga Wołągiewicz 1695
21 k Tomasz Bąchór 2035 21 I Elżbieta Pisarek 1666
22 I+ Jakub Czechowski 1932 22 I++ Sylwia Polak 1659
23 I+ Wojciech Krawczyk 1900 23 I+ Kinga Chomicka 1558
24 I++ Andrzej Kulesza 2010 24 I++ Julia Kudlak 1691 4
25 I++ Kamil Maciejewski 1942 25 I++ Weronika Kaznowska 1545 4
26 I++ Paweł Kozłowski 2029 26 I++ Alicja Słoniewska 1664 4
27 I+ Konrad Ciborowski 1762 27 I Emilia Pawlak 1546 4
28 k Szymon Skurniak 2069 4 28 I++ Aleksandra Tarka 1518 4
29 I+ Bartosz Panek 1929 4 29 I Kinga Mytnik 1388 4
30 I Mateusz Bujalski 1897 4 30 I+ Emilia Załucka 1577
31 I++ Kamil Grochol 2006 4 31 I Julia Wojtas 1596
32 I Mateusz Mańka 1685 4 32 I Hanna Trzaskowska 1503
33 I Michał Grzegorski 1793 4 33 I Zuzanna Łaszczuk 1275
34 I++ Rafał Dalkowski 1989 34 I+ Weronika Wawrzyniak 1643
35 I+ Mateusz Bojczewski 1920 35 I Marta Zabłocka 1326 3
36 I Wojciech Haliniak 1802 36 I Gabriela Pieczewska 1138
37 I+ Leonard Marciniak 1779 37 II Paulina Czajkowska 1189 1
38 I Adam Gardian 1829 3 38 I Zofia Taranowicz 1183 ½
39 k Daniel Trybuś 2021 3
40 I Paweł Distel 1890 3
41 I Dominik Kania 1862 3
42 I++ Bartosz Warchoł 2082
43 I Jakub Owoc 1787 2
44 I Paweł Strepikowski 1756 ½
Szachy klasyczne – U16 (juniorzy + juniorki)
Szklarska Poręba, 12 – 21 marca 2021 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 kmf Jakub Luberański 2192 1 kmf Barbara Goraj 2050 8
2 mf Jakub Chyży 2265 2 k++ Martyna Wikar 2203
3 mf Filip Łuczak 2334 3 k Weronika Zabrzańska 1939
4 k Sebastian Półtorak 2118 4 k Maria Siekańska 1911
5 kmf Tymon Ochędzan 2287 6 5 I++ Lena Mróz 1656 6
6 k Karol Kacprzak 2196 6 6 k Irena Hertlein 1740 6
7 k Iwo Karolczuk 2004 7 I++ Hanna Bugaj 1677 6
8 k+ Kamil Dzida 2276 8 I++ Lena Obrochta 1749 6
9 I Mateusz Wysocki 1912 9 kmf Martyna Starosta 1945
10 I+ Hubert Backiel 2029 10 I++ Ewa Barwińska 1739
11 I++ Jan Wojdak 2006 11 k Zuzanna Rejniak 1788
12 I++ Kacper Kacprzak 2083 12 I++ Weronika Bukała 1702
13 I Dominik Melerowicz 1678 13 I Roksana Nowak 1548 5
14 I+ Adrian Budzisz 1919 14 I+ Helena Kucharska 1659 5
15 I++ Przemysław Zdybel 1848 5 15 I Julia Samol 1216 5
16 I Piotr Kołodziejski 1841 5 16 I Karolina Kulpa 1200 5
17 I Krzysztof Oleksy 1833 5 17 I++ Zuzanna Łukasik 1643
18 I Bartłomiej Turski 1985 5 18 I Natalia Zduniewicz 1396
19 k Gracjan Grzesik 2170 5 19 I++ Katarzyna Uliasz 1572
20 I+ Michał Syrkiewicz 2113 5 20 I++ Zuzanna Arciszewska 1537
21 I+ Aleks Bancarewicz 1725 21 I Emilia Pietrzak 1469
22 I Paweł Sidorczuk 1747 22 kmf Laura Czernikowska 1610
23 I+ Igor Wilk 1897 23 I++ Aleksandra Kieca 1665
24 I Paweł Jędraszek 1866 24 I++ Emilia Skólska 1400
25 I++ Antoni Paprocki 2045 25 I++ Monika Anyż 1352
26 I Jan Góral 1638 26 I Oliwia Czerwińska 1428
27 I Mikołaj Wieczorek 1847 27 I Gabriela Łabędź 1400
28 I+ Kamil Kaliszuk 1900 4 28 I Anna Dallemura 1448 4
29 I Rafał Topoła 1835 4 29 I Alicja Białek 1477 4
30 I Mateusz Dziendziel 1818 4 30 I+ Julia Gaczoł 1449 4
31 I Kamil Kotowicz 1700 4 31 I Justyna Łochina 1497 4
32 I Kacper Skrzypczyński 1699 4 32 I Emilia Egeman 1439 4
33 I++ Filip Wnęk 1972 4 33 I Natalia Wolszczak 1272 4
34 II+ Maciej Szafrański 1552 34 I Sandra Zybrant 1170 4
35 I Bartosz Kitewski 1843 35 I Dominika Trybuś 1520
36 I Mateusz Myrmus 1749 36 I Karolina Więcek 1299
37 I Paweł Kotula 1882 3 37 I Kinga Kaznowska 1104
38 I+ Ryszard Ćwiek 1742 3 38 I Wiktoria Olszewska 1266
39 I Mateusz Wąsik 1704 3 39 I+ Anna Grzyb 1534 3
40 I Michał Taranowicz 1652 3 40 I++ Zofia Reszka 1417 3
41 I Paweł Kossowski 1823 3 41 I Maja Garbowska 1416 3
42 I++ Arkadiusz Babiarz 1984 3 42 I Daria Łuniewska 1410 2
43 I Bartłomiej Błaźniak 1642 43 I Anna Lajdamik 1205 2
44 I+ Piotr Madajczak 1825
45 fm Tymon Czernek 2344
46 I Mateusz Bednarczyk 1595
Szachy klasyczne – U14 (juniorzy + juniorki)
Uniejów, 18 – 25 lipca 2021 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Kowalczyk, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 mf Jan Klimkowski 2322 1 I++ Izabela Tokarz 1681 7
2 kmf Bartosz Fiszer 2216 2 k+ Klara Szczotka 1916 7
3 I Marek Madej 1786 7 3 I++ Magda Oborska 1537
4 I++ Jan Malek 2097 6 4 k+ Magdalena Pawicka 1816
5 I++ Bartłomiej Róg 1867 6 5 I Emilia Sprzęczka 1431
6 I+ Krystian Paszkowski 1782 6 6 I Anna Kawa 1440
7 I Zbigniew Wiatrowski 1860 6 7 I Karolina Niedorys 1413 6
8 kmf Błażej Grot 1786 6 8 I+ Zofia Łaźniewska 1625
9 I+ Michał Demski 1768 9 I+ Anna Ślusarczyk 1464
10 I Wojciech Maślanka 1943 10 I Nikola Grzesik 1342
11 I+ Jakub Herwy 1916 11 I++ Julia Salamon 1504
12 k Hubert Meers 2037 12 I+ Wiktoria Janikowska 1610
13 I++ Flawian Krawczyk 1984 13 I Beata Pniewska 1400
14 I+ Szymon Pancewicz 1872 14 I++ Magdalena Pudełko 1477
15 I++ Jakub Janeczko 1976 5 15 I Zofia Kulczycka 1470
16 I Maciej Zalega 1841 5 16 I++ Emilia Szopa 1699
17 I Marcel Kutowski 1712 5 17 I Maja Nieckarz 1430 5
18 I Karol Stanisławski 1621 5 18 I++ Maja Ziobrowska 1601 5
19 I Samuel Maj 1670 5 19 I Kinga Gładyszewska 1293
20 I Igor Musiał 1903 5 20 I Zuzanna Nowak 1353
21 I Szymon Wydmański 1697 5 21 I Julia Giemza 1375
22 I+ Mateusz Kusiak 1634 22 I Jagoda Romejko 1350
23 I Szymon Duda 1413 23 I++ Pola Seemann 1607
24 I+ Tymon Kaźmierowski 1782 24 I Joanna Lewicka 1252
25 I Tymon Jaworski 1616 25 I Joanna Pietryk 1385
26 I Michał Więckowski 1614 26 I Emilia Jaros 1241
27 I+ Patryk Trzebiński 1609 27 I Paulina Prędkiewicz 1344
28 I Filip Nowak 1745 28 I Adrianna Banasiak 1318
29 I++ Filip Klim 2062 29 I Klaudia Bar 1439
30 I+ Wojciech Borowik 1736 30 I+ Tatiana Rybka 1423
31 kmf Piotr Kejna 1682 4 31 I Maja Popczyńska 1400
32 I Artur Grządka 1536 4 32 I Joanna Bandyk 1186 4
33 I Oskar Śniadecki 1488 4 33 kmf Adrianna Staniewicz 1301 4
34 I Hubert Zięba 1417 4 34 I Wiktoria Zapałowska 1279 4
35 II+ Maciej Jendrowiak 1472 4 35 I++ Katarzyna Pastuszko 1580 4
36 I Maciej Kraśniewski 1572 36 I Małgorzata Zalewska 1328 4
37 II Mikołaj Gbiorczyk 1467 37 I Julia Dallemura 1196 4
38 I Tadeusz Rylski 1644 38 I Wiktoria Mitręga 1251 4
39 I Kacper Ugorek 1569 39 II+ Emilia Leks 1213
40 I Hubert Pieczulis 1445 40 II Sara Gać-Mytych 1125
41 I Szymon Malinowski 1662 41 I Zuzanna Pęksa 1231
42 II Wiktor Partyka 1254 42 I Aleksandra Szewczuk 1317
43 II Karol Borowik 1370 43 I+ Magdalena Kicińska 1315
44 II Maciej Turowski 1447 44 I Michalina Semeradt 1065
45 I Franciszek Miler 1517 45 II Zuzanna Walentyn 1297 3
46 I Rafał Kubik 1738 46 I Karolina Szmajda 1181 3
47 I Michał Grzebieniowski 1663 3 47 I Anna Makarec 1206 3
48 II Mateusz Leszcz 1386 3 48 I Agnieszka Feliks 1156 3
49 II Wojciech Nagły 1514 3 49 II+ Paulina Kaczmarek 1029 3
50 II Stanisław Wasilewski 1319 2 50 II+ Barbara Reszka 1095
51 I Kornel Garwacki 1478 51 II Roksana Bromirska 1088 2
52 II Szymon Urban 1312 52 II Marcelina Brelińska 1057
53 I Agnieszka Kokot 1229 0
Szachy klasyczne – U12 (juniorzy + juniorki)
Uniejów, 18 – 25 lipca 2021 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Kowalczyk, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 I Adam Zielonka 1806 7 1 I++ Zuzanna Gaszka 1474 9
2 I Bartosz Bartodziej 1807 2 kmf Wiktoria Śmietańska 1819 8
3 I Cyprian Mulawa 1989 3 I+ Alessia Natoli 1621 7
4 I++ Paweł Sowiński 2006 4 I+ Sandra Konkol 1264 6
5 I Hubert Ratajczak 1615 6 5 I Aliaksandra Klintsevich 1204 6
6 I Patryk Cieślak 1565 6 6 I+ Aleksandra Duda 1431 6
7 I++ Antoni Komendecki 1862 6 7 I Anna Oszutowska 1219 6
8 kmf Kamil Warchoł 2183 6 8 II Kamelia Chmielek 1147 6
9 I+ Adam Nawalaniec 1774 6 9 I+ Alicja Wojs 1316
10 I Jakub Liśkiewicz 1562 6 10 I Maja Wieczorek 1316
11 I Franciszek Bochniak 1616 11 I Jagoda Dzierzgowska 1102
12 II+ Mateusz Uhryn 1377 12 I Gabriela Drozd 1153
13 II+ Władysław Pyciński 1502 13 II+ Jagoda Świderska 1127
14 II Patryk Rekuć 1560 5 14 I Anna Nurkiewicz 1201
15 I Dawid Dobosiewicz 1509 5 15 II+ Ewa Pawlikowska 1167
16 II+ Dawid Jasiulewicz 1521 5 16 I Anna Kicińska 1149 5
17 I Antoni Rosa 1480 5 17 I Hanna Arabas 1119 5
18 II Olivier Wilangowski 1349 5 18 I+ Maja Moczała 1428 5
19 I Wiktor Zmarzły 1512 5 19 II Liwia Babińska 1198 5
20 II Jakub Prokopiuk 1438 5 20 I Małgorzata Miklosz 1155 5
21 I Jakub Micuła 1443 5 21 II Natalia Dziża 5
22 II Piotr Zaręba 1138 5 22 II Jagoda Szczepańska 1031 5
23 II+ Jan Przybylski 1578 23 II Zofia Mysłowska 5
24 II Dawid Ogłaza 1396 24 I Kinga Marczyk 1311
25 II+ Marek Niezbecki 1436 25 II+ Marta Opałka 1215
26 II Marek Karwot 1380 26 II+ Emilia Nowak 1155
27 I Szymon Suska 1513 27 I Natalia Strzoda 1126
28 II+ Mikołaj Grobelny 1508 28 II Anna Gajda
29 II Bruno Stachowiak 1374 29 I Monika Borowik 1269
30 II Mateusz Macura 1355 30 II Aleksandra Łukasik
31 I Jan Butkiewicz 1442 31 II Ada Walerjan 1098
32 I Krzysztof Wojtacha 1443 32 I Lena Michalska 1235 4
33 II Maksymilian Nowakowski 1359 33 I Dalia Czarkowska 1111 4
34 II Cezary Kraczek 1424 34 II Camilla Kawala 4
35 I Dawid Futyma 1318 4 35 II+ Amelia Dróżdż 1057 4
36 II Antoni Olszewski 1410 4 36 I Julia Wittych 1107 4
37 II+ Kornel Chomicki 1249 37 II Anastazja Kotłubaj 1086 4
38 II+ Tomasz Janicki 1408 38 II Faustyna Wrona
39 II Leonard Łęcki 1423 39 II Lena Mitręga
40 II Filip Kudraszow 1313 40 II+ Irena Pajer 1065
41 II Stanisław Broszkiewicz 1200 41 II Natalia Nakielna
42 II+ Karol Kozak 1217 42 II+ Amelia Górska 1166
43 II Łukasz Uhryn 1377 43 II Wiktoria Dziodko
44 II Jakub Kowalczyk 1113 44 II Maja Socha 1018 3
45 II+ Jan Durzyński 1228 3 45 II Aleksandra Stupak 1028 3
46 II Igor Majcher 1280 3 46 III Małgorzata Szczap 3
47 II Stanisław Zieleń 1198 3 47 Michalina Wasiluk 3
48 II Dominik Nocek 1322 3 48 II Weronika Piejko 3
49 II Wojciech Tim 1245 49 II Anna Oleksiuk 1145
50 II Jacek Łapczyński 1286 2 50 IV Hanna Przydatek 2
51 II Jakub Andrzejewski 1311 2 51 V Aleksandra Bratoszewska 1
52 II Olivier Gawlik 1168 52 II Anna Jeziorska 1018 0
Szachy klasyczne – U10 (juniorzy + juniorki)
JUNIORZY: Jastrzębia Góra, 28 lutego – 8 marca 2021 (system szwajcarski, 9 rund), sędzia główny: Michał Dzikowski, wyniki: ChessArbiter
JUNIORKI: Jastrzębia Góra, 20 – 28 lutego 2021 (system szwajcarski, 9 rund), sędzia główny: Aleksander Sokólski, wyniki: ChessArbiter
1 II Mateusz Różański 1356 8 1 I Karolina Figa 1243
2 II Piotr Brzezina 1403 2 II+ Faustyna Czajka 7
3 II+ Filip Ochędzan 1697 7 3 I Blanka Polakiewicz 1037 7
4 II+ Borys Witczak 1240 4 II Zuzanna Kamińska 7
5 II+ Wiktor Golis 1403 5 I Kinga Lajdamik 1192
6 III Maciej Perucki 1261 6 II+ Zuzanna Górecka 1042
7 II Kamil Jasiulewicz 1207 7 II Natalia Opala 1035
8 II Tomasz Obrycki 1374 8 I Blanka Ejsymont
9 II Oskar Chiszko 1345 6 9 II Michalina Popczyńska 1114 6
10 II Szymon Boryna 1150 6 10 III Hanna Owczarek 6
11 II Dawid Pękala 1244 6 11 II Zofia Krysiewicz 6
12 II Michał Kaszuba 1366 6 12 II Magdalena Łapczyńska 6
13 II Marek Konieczny 1152 13 II+ Weronika Racis 1158 6
14 II Kacper Boguszewski 14 II Oliwia Cudyk
15 III Władysław Pawlikowski 1145 15 II+ Gabriela Tokarz 1055
16 II Wojciech Pelczarski 1155 16 II Małgorzata Kruszewska
17 II Adam Gibała 1253 17 III Blanka Wiśniewska
18 II Michał Górecki 1118 18 II Katarzyna Tkacz 1092
19 III Szymon Wojciechowski 1206 5 19 III Ewa Dąbrowska
20 II Kacper Klonowski 1197 5 20 II Marta Juszczyk 5
21 III Dominik Wasiluk 1125 5 21 III Paulina Moroz 5
22 II Gabriel Karaszewski 1527 5 22 II Natalia Biedrzycka 5
23 III Remigiusz Trusewicz 1088 5 23 III Walentyna Matyrzyńska 5
24 III Tobiasz Gawron 1071 5 24 II Lena Kołodziej 5
25 III Jerzy Dymara 1068 5 25 II Anna Kaczan 5
26 II Kamil Dobrowolski 1210 5 26 II Zuzanna Kołosza 5
27 II Wiktor Kisiel 1322 5 27 II Emilia Kulik 5
28 II Jakub Lewek 1217 5 28 II Patrycja Kochanowska 5
29 II Bruno Przybyś 1218 5 29 II Weronika Sękiewicz 5
30 II Feliks Rutkowski 1167 5 30 III Natalia Huk 5
31 II Stanisław Korszański 1040 5 31 II Patrycja Pająk 1004
32 II Mateusz Kopaczewski 1107 5 32 II Julia Drozd
33 II Karol Mielcuch 1185 5 33 II Helena Narwojsz
34 III Mihail Smerachanski 34 II Justyna Różeńska
35 II Franciszek Skrzypiec 1193 35 III Zofia Samol
36 III Aleksander Tomczyk 36 III Klara Kudaj
37 III Stanisław Leoniuk 37 II Joanna Ksionek
38 II Jan Wolak 1092 38 II+ Kaja Rządkowska 1128
39 II Antoni Radzimski 1403 4 39 II Magdalena Malicka
40 II Wojciech Ziobrowski 1189 4 40 II Wiktoria Nowak 4
41 III Krystian Piechocki 1151 4 41 II Lila Rządkowska 1196 4
42 II Jan Szymczyk 1151 4 42 III Ada Urbańska 4
43 II Michał Kowalski 1127 4 43 II Lena Piekutowska 4
44 II Tomasz Mysłowski 1119 4 44 II Victoria Talaga-Siekierska 4
45 III Marcin Kosiński 4 45 III Gabriela Bogalecka 4
46 III Antoni Gołąb 1164 4 46 III Helena Pisula 4
47 III Tymon Jankowiak 1081 4 47 III Agnieszka Ślusarczyk 4
48 III Patryk Bąk 4 48 III Zofia Duczkowska 4
49 III Szymon Ragan 4 49 II Agnieszka Słanina
50 II Michał Małaszkiewicz 1103 4 50 III Lena Jastrzębska
51 III Tymoteusz Hlubek 1036 51 III Joanna Łapczyńska
52 III Marcin Szczepanik 1076 52 II Maja Woytitzki
53 III Wiktor Chandryko 1085 53 III Hanna Koc
54 III Grzegorz Hanicki 54 III Julia Kalata
55 III Kamil Halhoul 1162 3 54 IV Maja Poloczek
56 III Wiktor Brocki 3 56 III Daria Małkowska
57 II Adam Mroczkowski 1065 3 57 III Róża Zabrzańska
58 III Jakub Romero-Sobas 1033 3 58 III Alicja Maciążek 3
59 III Ksawery Mroszczyk 3 59 III Aleksandra Gerono 3
60 III Paweł Roman 3 60 III Małgorzata Kicińska 3
61 III Szymon Markowski 3 61 III Natasza Świerczyńska 3
62 II Karol Twardowski 1105 3 62 II Wiktoria Laskowska
63 III Wojciech Partyka 3 63 III Paulina Jasiel
64 III Błażej Wasiluk 1025 3 64 IV Zofia Ragan
65 III Jakub Kryszak 1030 3 65 IV Julia Gustowska
66 III Igor Karczmarczyk 66 IV Karolina Gawerska 2
67 IV Jakub Sieniek 67 IV Paulina Pajer
68 IV Wiktor Kujda 2
69 III Jakub Chmielewski
70 IV Stanisław Paziewski 1
Szachy klasyczne – U8 (juniorzy + juniorki)
Poronin, 10 – 15 czerwca 2021 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Rafał Siwik, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 II Jan Wolak 1145 1 II+ Weronika Dajek 9
2 II Paweł Brzezina 1106 2 II Agnieszka Ślusarczyk 7
3 III Jakub Perkowski 1118 3 II Emilia Kulik 7
4 III Armin Wład 4 I Zuzanna Kamińska 1025
5 III Aleksander Kopacki 1150 6 5 III Zofia Samol
6 III Maksymilian Janeczek 6 6 III Aleksandra Orłowska
7 III Aleksander Kogut 6 7 III Marta Staszczyszyn 5
8 III Emil Śniedziewski 6 8 IV Sara Pawulska 5
9 II Eryk Ejsymont 6 9 III Blanka Szczotka 5
10 III Adrian Szydłowski 6 10 III Liliana Lechowska 5
11 II Marcin Szczepanik 1089 11 III Łucja Jankiewicz
12 III Marcel Bury 12 IV Emilia Jeziorek
13 III Kamil Halhoul 1136 13 III Karolina Gawerska
14 III Wojciech Jamka 5 14 IV Zofia Ragan 4
15 IV Jan Karaś 5 15 V Kornelia Maczugowska 4
16 IV Mateusz Soroczyński 5 16 III Zoja Stasik 4
17 IV Mateusz Wasilewski 5 17 IV Maja Kołodziej 4
18 III Nikodem Ford 5 18 III Julia Gustowska 4
19 IV Kacper Pałka 5 19 IV Antonina Petrusewicz 4
20 IV Łukasz Świderski 5 20 IV Paulina Pajer 4
21 IV Robert Pawulski 5 21 IV Anna Babij 2
22 III Jeremi Ładoń 22 Hanna Szymczak 2
23 V Mateusz Ryszka 23 Maja Przybylska 2
24 IV Filip Pawłowski 4
25 V Maksym Łysiuk 4
26 IV Antoni Grandys 4
27 IV Piotr Babij 4
28 III Nikodem Wysokiński 4
29 IV Brajan Trzciński 4
30 IV Adam Orłowski 4
31 V Sebastian Piotrowski 4
32 Gabriel Goździewicz 4
33 V Robert Włodarski 4
34 Borys Głódź 4
43 uczestników

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close