Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2022

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach 2022

2021 | 2022 | 2023
Szachy klasyczne – U18 (juniorzy + juniorki)
Sypniewo, 19 – 27 marca 2022 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Maciej Cybulski, ChessManager: juniorzy | juniorki
1 mm Jonasz Baum 2317 7 1 mf Martyna Wikar 2160
2 mf Maciej Czopor 2423 2 kmf Monika Marcińczyk 1865
3 k+ Sebastian Półtorak 2303 3 kmf Barbara Goraj 2078
4 mf Jakub Seemann 2298 4 I+ Elżbieta Pisarek 1704 6
5 mf Filip Łuczak 2300 6 5 I Roksana Nowak 1669 6
6 mf Jakub Luberański 2211 6 6 k Lena Zarębska 1809
7 mf Michał Fiedorek 2317 6 7 k Gabriela Króliczek 1823
8 mf Jakub Suder 2321 6 8 k Lidia Czarnecka 1978
9 k+ Kamil Dzida 2243 9 kmf Zuzanna Adamczyk 1889
10 mf Bartłomiej Niedbała 2385 10 k Irena Hertlein 1925
11 I++ Kamil Kaliszuk 1963 11 mf Emilia Dyląg 2003 5
12 mf Bartłomiej Turski 2220 12 k Oliwia Mirowska 1738 5
13 k Gracjan Grzesik 2208 13 I++ Alicja Słoniewska 1700 5
14 k+ Kacper Kacprzak 2248 5 14 I++ Monika Anyż 1651 5
15 I++ Adrian Budzisz 2064 5 15 I+ Justyna Łochina 1646 5
16 I+ Bartosz Kitewski 1870 5 16 I++ Zuzanna Siekańska 1756 5
17 I++ Michał Kozłowski 2078 5 17 I++ Hanna Bugaj 1782 5
18 mf Tymon Ochędzan 2308 18 I Jagoda Bieńko 1551
19 mf Michał Redzisz 2223 19 I++ Marta Krzyżosiak 1698
20 k Karol Kacprzak 2275 20 I Zuzanna Matusik 1286
21 mf Michał Koziorowicz 2291 21 I Karolina Kulpa 1406
22 mf Tymon Czernek 2229 22 I++ Zuzanna Łukasik 1786
23 I++ Olaf Grądalski 2051 23 I+ Emilia Pawlak 1402
24 I+ Paweł Sidorczuk 1917 24 I+ Weronika Wawrzyniak 1493 4
25 I+ Mikołaj Stachecki 1837 25 I+ Martyna Jędrzejko 1517 4
26 I+ Michał Syrkiewicz 1988 26 I++ Zofia Reszka 1328 4
27 k Tomasz Bąchór 2041 4 27 I++ Wiktoria Zniszczoł 1613 4
28 k Rafał Dalkowski 2138 4 28 I++ Anna Krzyżosiak 1489 4
29 I++ Mateusz Górkiewicz 2073 4 29 I++ Aleksandra Kieca 1696 4
30 I++ Konrad Ciborowski jr 1869 4 30 I Oliwia Czerwińska 1428 4
31 I++ Maksym Ząbroń 1934 4 31 I++ Weronika Kaznowska 1604 4
32 k Szymon Skurniak 2032 4 32 I++ Julia Kudlak 1579
33 I++ Bartosz Panek 2010 33 I Michalina Matyjasek 1435
34 I Łukasz Kasprzak 1884 34 I Kinga Mytnik 1438
35 I++ Jakub Czechowski 2036 35 I++ Julianna Libura 1590
36 I Jakub Bartłomowicz 1774 36 I Marta Bychowska 1374 3
37 I++ Adam Jędrusik 1937 37 I+ Klara Kukuła 1464 3
38 I Wojciech Haliniak 1751 3 38 I++ Julia Wojtas 1560 2
39 I++ Maciej Malik 1912 3 39 I Malwina Szewczyk 1433 2
40 I Maciej Kietrys 1882 3
41 I++ Igor Kałkowski 1934 3
42 I+ Jakub Lenart 1792
43 II+ Karol Ullrich 1748
44 I Aleksander Józefik 1729 1
Szachy klasyczne – U16 (juniorzy + juniorki)
Sypniewo, 19 – 27 marca 2022 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Maciej Cybulski, ChessManager: juniorzy | juniorki
1 k+ Jan Malek 2230 8 1 k Weronika Zabrzańska 1942 7
2 mf Jan Klimkowski 2350 2 kmf Martyna Starosta 1894 7
3 mf Iwo Karolczuk 2328 3 k+ Maria Siekańska 1989
4 kmf Bartosz Fiszer 2226 6 4 k Zuzanna Rejniak 1816
5 I Maciej Zalega 1994 6 5 I++ Ewa Barwińska 1848 6
6 I++ Piotr Kołodziejski 2115 6 6 k Weronika Bukała 1801 6
7 I++ Przemysław Zdybel 2008 6 7 I++ Emilia Szopa 1758 6
8 I+ Marcel Kutowski 1914 6 8 I++ Lena Mróz 1773 6
9 kmf Piotr Kejna 2037 9 I++ Zuzanna Arciszewska 1589 6
10 I+ Krzysztof Ciszewski 1939 10 I Alicja Białek 1383 6
11 k Hubert Backiel 2075 11 I++ Izabela Tokarz 1796
12 mf Jakub Chyży 2227 12 I++ Magda Oborska 1627
13 I++ Wojciech Maślanka 1980 13 I++ Helena Kucharska 1687
14 I++ Jakub Herwy 1947 14 I++ Emilia Skólska 1362
15 k Jan Wojdak 2143 5 15 I Anna Dallemura 1518
16 I++ Jakub Janeczko 2053 5 16 I Sandra Zybrant 1269 5
17 I++ Mateusz Myrmus 1925 5 17 I+ Julia Giemza 1512 5
18 I++ Tymon Kaźmierowski 2032 5 18 I++ Lena Obrochta 1685 5
19 I Kamil Łysakowski 1805 5 19 I+ Wiktoria Janikowska 1564 5
20 k Bartłomiej Róg 2143 5 20 I++ Dominika Trybuś 1534 5
21 I++ Antoni Paprocki 1831 5 21 I Julia Samol 1317
22 I Szymon Wydmański 1756 5 22 I Nikola Grzesik 1374
23 I+ Marek Madej 2017 23 I Matylda Szczotka 1479
24 I Szymon Malinowski 1675 24 I+ Julia Gaczoł 1462
25 I Dominik Melerowicz 1825 25 I Jagoda Romejko 1361
26 I++ Filip Wnęk 2033 26 I Zuzanna Biniak 1257 4
27 I++ Igor Wilk 1753 27 I++ Magdalena Pudełko 1407 4
28 I+ Szymon Starościak 1921 28 I++ Katarzyna Uliasz 1575 4
29 I Paweł Jędraszek 1954 29 I++ Katarzyna Pastuszko 1422 4
30 I+ Michał Taranowicz 1965 30 I++ Natalia Górnisiewicz 1485 4
31 I Maciej Jendrowiak 1650 31 I+ Zuzanna Nowak 1379 4
32 I Andrzej Czernecki 1848 4 32 I Małgorzata Zalewska 1338 4
33 I+ Piotr Madajczak 1902 4 33 kmf Adrianna Staniewicz 1376 4
34 I++ Dariusz Dziewoński 2093 4 34 I Gabriela Łabędź 1404 4
35 I+ Mateusz Kusiak 1715 4 35 II+ Jadwiga Pieczewska 1234 4
36 I Jan Pisarek 1703 4 36 I Wiktoria Olszewska 1262 4
37 I+ Aleks Bancarewicz 1870 4 37 I Martyna Walendykiewicz 1224 4
38 I+ Michał Demski 1678 38 I Kinga Kaznowska 1239
39 I+ Rafał Kubik 1732 39 I+ Karolina Niedorys 1583 3
40 I+ Szymon Pancewicz 1814 40 I+ Emilia Pietrzak 1474 3
41 I Jerzy Rzeńca 1586 41 I++ Magdalena Kicińska 1436 3
42 I Kornel Garwacki 1512 42 I Julia Boguszewska 1034 3
43 I Kamil Kotowicz 1764 43 I Alicja Lach 1327 3
44 I Krzysztof Wesołek 1651 3 44 I Karolina Więcek 1227 3
45 I Artur Grządka 1710 3 45 II+ Barbara Reszka 1156
46 I Zbigniew Wiatrowski 1880 3 46 II+ Anna Jureczko 1200
47 I+ Patryk Trzebiński 1711 3 47 II+ Izabela Idzior 1369 2
48 I Jan Góral 1618 3 48 II Sara Gać-Mytych 1202
49 I Kacper Karut 1763 3
50 II+ Ryszard Bochenek 1530
51 I Adam Biesiadecki 1916 2
52 II Tomasz Bajer 1460 1
Szachy klasyczne – U14 (juniorzy + juniorki)
Serwy, 7 – 14 maja 2022 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Leszek Zega, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 I++ Flawian Krawczyk 2212 7 1 I++ Alessia Natoli 1680
2 I Hubert Ratajczak 1899 2 I+ Anna Kawa 1557 7
3 I Jakub Liśkiewicz 1839 3 I++ Pola Seemann 1777
4 I++ Filip Klim 2015 4 I Zofia Kulczycka 1564
5 I Igor Musiał 1699 6 5 I+ Anna Ślusarczyk 1544 6
6 I++ Antoni Komendecki 1902 6 6 I++ Alicja Wojs 1494 6
7 I Cyprian Mulawa 2050 6 7 I++ Emilia Sprzęczka 1692 6
8 mf Kamil Warchoł 2079 6 8 I Adrianna Banasiak 1397 6
9 I Kacper Ugorek 1696 9 k+ Klara Szczotka 1863 6
10 I Miłosz Murawski 1645 10 I Joanna Pietryk 1459 6
11 I+ Adam Zielonka 1988 11 I Wiktoria Zapałowska 1390
12 I Michał Grzebieniowski 1635 12 I++ Zuzanna Gaszka 1621
13 I Tymon Jaworski 1628 13 I++ Maja Ziobrowska 1609
14 I Bartosz Bartodziej 1902 14 I Maja Nieckarz 1438
15 I Patryk Rekuć 1842 15 I++ Julia Salamon 1543
16 I Karol Stanisławski 1691 5 16 I Emilia Jaros 1366 5
17 I Szymon Ptaszyński 1781 5 17 I+ Anna Kicińska 1238 5
18 I Jakub Micuła 1523 5 18 I Beata Pniewska 1320 5
19 kmf Błażej Grot 1819 5 19 I+ Maja Moczała 1356 5
20 I++ Wojciech Borowik 1843 5 20 I Wiktoria Mitręga 1323 5
21 I++ Adam Nawalaniec 1740 5 21 I Paulina Prędkiewicz 1290
22 I Antoni Dylong 1682 5 22 I Kamelia Chmielek 1219
23 II Wiktor Partyka 1422 23 I+ Maja Popczyńska 1324
24 I Maciej Kraśniewski 1787 24 I Jagoda Dzierzgowska 1267
25 I Witold Kowalski 1613 25 I+ Tatiana Rybka 1305
26 I Jan Przybylski 1694 26 I+ Zofia Łaźniewska 1703
27 I Mateusz Uhryn 1428 27 I Maja Bauer 1267
28 I Piotr Stępiński 1780 28 I Jagoda Świderska 1129
29 I+ Franciszek Bochniak 1754 29 I+ Aleksandra Duda 1453
30 I Jan Skrzypiński 1668 30 I Kinga Gładyszewska 1271
31 II Adam Wandor 1456 31 II+ Anna Dura 1210
32 I Jan Król 1668 4 32 I Gabriela Pałejko 1287 4
33 II+ Mateusz Wasiluk 1478 4 33 I Liwia Babińska 1315 4
34 II+ Michał Bartnik 1552 4 34 I Marta Opałka 1238 4
35 II Aleksander Łoński 1335 4 35 I Emilia Nowak 1333 4
36 II Tomasz Żmuda 1292 4 36 I Weronika Śliwicka 1316 4
37 I Dawid Dobosiewicz 1795 4 37 I Anna Oszutowska 1218 4
38 II+ Leon Duda 1522 38 I Ada Walerjan 1271 4
39 II+ Paweł Musin 1526 39 I Michalina Semeradt 1083 4
40 II+ Maciej Nowak 1313 40 I Małgorzata Miklosz 1245
41 I Michał Rożek 1533 41 I Anna Makarec 1294
42 II Wojciech Nagły 1464 42 I Dominika Racis 1233
43 I Szymon Duda 1707 43 II Anna Oleksiuk 1118
44 I Dorian Sawicki 1521 44 I Natalia Wrzodak 1087 3
45 II Marek Karwot 1454 45 II Weronika Piotrowska 3
46 II Krzysztof Wajda 1494 3 46 I Hanna Arabas 1157 3
47 II Olivier Gawlik 1407 3 47 I+ Sandra Konkol 1445 3
48 I Hubert Zięba 1471 3 48 I Julia Dallemura 1298
49 II Dawid Jabłoński 1357 3 49 II+ Zofia Mysłowska 1157
50 II Wiktor Przedlacki 1362 2 50 I Dalia Czarkowska 1107
51 II Jakub Kowalczyk 1244 2 51 I Julia Wittych 1171
52 II Bartosz Tarłowski 1278 52 I Emilia Leks 1249
Szachy klasyczne – U12 (juniorzy + juniorki)
Serwy, 7 – 14 maja 2022 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Leszek Zega, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 k Paweł Sowiński 2060 8 1 kmf Wiktoria Śmietańska 1879
2 I+ Patryk Cieślak 2019 2 I Anna Nurkiewicz 1146 7
3 I Borys Witczak 1615 3 I+ Kinga Lajdamik 1308 7
4 I Szymon Suska 1604 4 II+ Magdalena Malicka 1153
5 I Piotr Brzezina 1633 6 5 I Gabriela Tokarz 1469
6 II+ Franciszek Kania 1523 6 6 I+ Karolina Figa 1272 6
7 I Michał Niesyt 1618 6 7 I Aliaksandra Klintsevich 1419 6
8 I Krzysztof Wojtacha 1488 6 8 I Monika Borowik 1428 6
9 I Filip Ochędzan 1873 9 I Lena Michalska 1261 6
10 I Władysław Pyciński 1646 10 II Natalia Opala 1090 6
11 I Cezary Kraczek 1688 11 I Zuzanna Górecka 1223
12 II Igor Majcher 1346 12 I Kinga Kucia 1170
13 II Dawid Ogłaza 1516 13 II Maja Socha 1131
14 II Tomasz Obrycki 1494 14 I Gabriela Drozd 1196
15 II Gabriel Karaszewski 1604 15 II Anna Gajda 1019
16 II+ Leonard Łęcki 1668 5 16 I Maja Wieczorek 1316 5
17 II Kamil Dobrowolski 1440 5 17 I Natalia Walewska 1179 5
18 I Dawid Futyma 1416 5 18 I Blanka Polakiewicz 1151 5
19 I Mikołaj Grobelny 1431 5 19 II Lena Mitręga 1174 5
20 I Ian Seo 1471 5 20 II+ Dominika Doskocz 1140 5
21 I Jan Butkiewicz 1578 21 II+ Patrycja Kochanowska 1119 5
22 II Feliks Nowak 1226 22 II+ Daria Kretowicz 1122 5
23 II Szymon Boryna 1379 23 I Katarzyna Rusiecki 1176
24 II+ Alexander Kawulski-Chodkiewicz 1364 24 II Anastazja Kotłubaj 1125
25 I+ Wiktor Zmarzły 1661 25 II+ Anna Jeziorska 1018
26 I Juliusz Klim 1566 26 II Oliwia Cudyk
27 II Maciej Perucki 1417 27 II Hanna Łoboda 1053
28 II Jakub Prokopiuk 1402 28 II+ Aleksandra Łukasik 1142
29 II Bernard Zenker 1429 29 II Lena Seemann 1090
30 II Bartosz Ożóg 1435 30 II Maja Woytitzki 1062
31 II+ Witold Lechowski 1698 31 I Amelia Górska 1159 4
32 I Maksymilian Krogulski 1577 4 32 II Diana Rduch 1042 4
33 II Jaromir Jagodziński 1316 4 33 I Katarzyna Tkacz 1080 4
34 I Karol Kozak 1522 4 34 I Dominika Jaroszewicz 1167 4
35 II Łukasz Uhryn 1409 4 35 II Lena Kołodziej 4
36 II Stanisław Zieleń 1230 4 36 II Julia Włodarczyk 4
37 II Mateusz Oleś 1201 4 37 II Lena Jastrzębska 4
38 II Filip Kudraszow 1378 38 II Małgorzata Szczap 4
39 I Jan Durzyński 1409 39 II+ Faustyna Wrona 1113
40 II Szymon Mioduszewski 1247 40 I Zofia Krysiewicz 1176
41 II Tomasz Hartliński 1434 41 II Sophie Woytitzki 1028 3
42 II Adam Haładaj 1193 42 II Julia Gancarz 3
43 II Maciej Jamrozik 1251 3 43 I Natalia Strzoda 1329 3
44 II+ Ksawery Adamski 1336 3 44 III Natalia Huk 1060 3
45 II Antoni Gołąb 1202 3 45 II Antonina Skorupa 3
46 II Jan Baranowski 1157 3 46 II Małgorzata Kruszewska 1033 3
47 II Wojciech Tim 1348 3 47 II+ Lena Piekutowska 1029
48 II Jan Szymczyk 1119 3 48 II Walentyna Matyrzyńska
49 II Dominik Kisiel 1264 49 II+ Agnieszka Słanina 1097
50 II+ Kornel Chomicki 1298 50 II Julia Cheda 1006
51 II Marceli Stasik 1247 2 51 II Wiktoria Laskowska 2
52 III Franciszek Narwojsz 1017 2 52 II Iga Piwowarczyk 1
Szachy klasyczne – U10 (juniorzy + juniorki)
JUNIORZY: Jastrzębia Góra, 7 – 15 marca 2022 (system szwajcarski, 9 rund), sędzia główny: Rafał Kowalczyk, wyniki: ChessArbiter
JUNIORKI: Jastrzębia Góra, 27  lutego – 7 marca 2022 (system szwajcarski, 9 rund), sędzia główny: Rafał Kowalczyk, wyniki: ChessArbiter
1 II Adam Gibała 1507 1 I Michalina Popczyńska 1139
2 I Krzysztof Zawal 1354 1 I Kaja Rządkowska 1129
3 II Bruno Przybyś 1325 3 I Blanka Ejsymont 1241 7
3 II Wiktor Kisiel 1210 4 I Zuzanna Kamińska 1149
5 II Feliks Rutkowski 1255 5 II+ Patrycja Pająk 1114
6 II Stanisław Korszański 1443 6 I Weronika Dajek
7 II Jan Wolak 1214 7 I Weronika Racis 1401 6
8 II Oskar Chiszko 1477 6 8 II Blanka Wiśniewska 1006 6
9 I Wiktor Golis 1712 6 9 I Hanna Owczarek 1107 6
10 II Antoni Pieszko 1097 6 10 II Eliza Dąbrowska 1003 6
11 II Harjith Rajbharath 1159 6 11 III Alicja Gruszecka
12 II Eryk Ejsymont 1234 6 12 II Ewa Dąbrowska
13 II Aleksander Kopacki 1311 13 II Julia Kalata 1006
14 II Milan Chmielek 1083 14 II Marta Juszczyk 1083
15 II Remigiusz Trusewicz 1169 15 II Aleksandra Mataczyna
16 II Dominik Wasiluk 1050 16 II Angelina Nguyen Doan Bao Anh
17 II Patryk Bąk 1167 17 III Łucja Jankiewicz
18 II Nikodem Mrozowski 1282 18 III Emilia Jeziorek 5
19 III Adam Marcinkowski 19 II+ Natalia Sosna 5
20 II Kamil Halhoul 1433 20 II Antonina Petrusewicz 5
21 III Borys Kurczewski 21 II Julia Drozd 5
22 II Grzegorz Rabenda 1069 22 II Lila Rządkowska 1096 5
23 II Paweł Brzezina 1177 5 23 II Helena Narwojsz 5
24 II Aleksander Dziełak 1111 5 24 II Agnieszka Ślusarczyk 5
25 I Antoni Radzimski 1695 5 25 III Laura Górecka 5
26 III Miłosz Zajadlak 1187 5 26 II Aleksandra Orłowska 5
27 II Wojciech Pelczarski 1100 5 27 II Natalia Wasilewska 5
28 II+ Kacper Klonowski 1315 5 28 II Karolina Gawerska
29 II Miłosz Boncela 1116 5 29 II Aleksandra Bartkowiak
30 III Bartłomiej Dudek 5 30 II Róża Zabrzańska
31 II Jerzy Dymara 1209 31 II Sara Pawulska
32 II Franciszek Kolanowski 1230 31 III Barbara Szubstarska
33 III Franciszek Serafin 1089 33 III Adrianna Żelazna
34 II Marcin Szczepanik 1134 34 II Hanna Koc
35 II Marcel Bury 1314 35 III Julia Gustowska
36 II Filip Pawlicz 1280 36 III Maja Kołodziej 4
37 II Szymon Wasilko 36 III Maja Wysocka 4
38 II Władysław Pawlikowski 1189 38 III Zofia Samol 4
39 III Aleksander Szachniewicz 1130 39 III Aleksandra Gajda 4
40 III Jakub Perkowski 1156 4 40 III Milena Primel 4
41 II Piotr Nowatkiewicz 1207 4 41 II Zofia Ragan 4
42 II Krystian Wons 1132 4 42 III Zofia Halibożek 4
43 II Piotr Czeremcha 1069 4 43 III Kinga Grabowska 4
44 III Błażej Wasiluk 1081 4 44 II Helena Pisula
45 III Stanisław Leoniuk 1108 4 45 III Weronika Lewandowska
46 III Maksymilian Cieślicki 1134 4 46 III Karolina Moroz
47 III Krzysztof Chmiel 1056 4 47 III Anna Andrzejewska
48 III Wojciech Jamka 4 48 III Mariia Filipenko
49 III Olaf Rogaczewski 1174 4 49 II Łucja Nowicka
50 III Szymon Walewski 4 50 III Nadia Barszczewska
51 III Emil Śniedziewski 51 III Blanka Szczotka
52 III Marcel Szczerbicz 52 III Alicja Fudali 3
53 III Filip Plicner 1010 53 III Zofia Jabłońska 3
54 IV Jakub Kochanowski 54 IV Maja Kamieniecka 3
55 II Maciej Pawluczuk 1238 55 III Zofia Duczkowska
56 III Jan Busiński 3 56 III Elżbieta Błaszkiewicz
57 II Aleksander Kogut 1011 3 57 IV Antonina Wieczorek
58 III Bartłomiej Jasiński 3 58 III Olga Wypiór
59 III Bartosz Mazgaj 1055 3 59 III Janina Kolendo 1
60 III Szymon Kieca 1106 3 60 III Zuzanna Popczyńska 0
61 III Damian Boguszewski 3
62 III Leon Walas
63 III Grzegorz Sułek
64 II Maksymilian Janeczek 1135
65 III Piotr Ziemak 1050 2
66 III Łukasz Świderski 2
67 IV Michał Wysocki 2
68 III Jakub Chmielewski 1314 1
Szachy klasyczne – U8 (juniorzy + juniorki)
Poronin, 3 – 8 maja 2022 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Krzysztof Skiba, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 II Eryk Ejsymont 1273 8 1 II Angelina Nguyen Doan Bao Anh 1032
2 III Ignacy Bukłaho 1109 8 2 II Lila Rządkowska 1105
3 III Wojciech Korzeniowski 7 3 II Eliza Dąbrowska
4 II Aleksander Dziełak 1184 4 III Laura Górecka 6
5 II Miłosz Zajadlak 1167 5 II Hanna Babicz 6
6 II Nikodem Mrozowski 1362 6 III Aleksandra Mróz 6
7 III Aleksander Stogiera 7 II Agnieszka Ślusarczyk
8 Adam Cichecki 8 IV Zuzanna Pawłowska 5
9 II Oskar Ciupek 9 III Luiza Kołosza 5
10 III Leon Krókowski-Bednarz 6 10 III Anna Andrzejewska 5
11 III Adam Orłowski 6 11 II Marta Staszczyszyn 5
12 II Karol Sieniawski 6 12 IV Alicja Okoniewska 5
13 III Stanisław Panasiuk 6 13 III Zuzanna Popczyńska 5
14 IV Jakub Kochanowski 6 14 IV Antonina Strochalska
15 III Adam Górecki 6 15 III Antonia Szczepanek
16 III Julian Kopia 16 IV Paulina Pajer
17 II Maksymilian Wojtuń 1112 17 IV Ewa Rzewnicki
18 IV Mikołaj Majdecki 18 III Gabriela Śmietanko 4
19 Szymon Puszko 19 IV Joanna Hudziak-Kubik 4
20 III Filip Roszkowski 5 20 Vasylysa Palahuta 4
21 III Leon Zalewski 1098 5 21 III Sara Racis 4
22 III Ziemowit Sosna 5 22 III Anna Babij 4
23 IV Grzegorz Pigas 5 23 III Emilia Przygodzka
24 III Jan Szumiec 5 24 IV Emilia Wojdakowska
25 IV Tomasz Wiekiera 5 25 Julia Płońska
26 IV Igor Ziomek 5 26 III Iga Karwowska 3
27 IV Leon Luboiński 5 27 IV Jagoda Glińska 3
28 IV Szymon Bochnia 5 28 IV Maria Kopiec 3
29 V Wojciech Szczukiewicz 5 29 V Katarzyna Lesiak 1
30 IV Bartłomiej Grochowina 5 30 Agata Kołodziejczyk ½
31 III Artur Wojtania 5
32 IV Pavlo Yuzko 5
33 III Marek Pisarski
34 III Szymon Wierzbicki
35 IV Szymon Harazin
36 III Robert Pawulski
37 V Antoni Woźnica
70 uczestników
Szachy klasyczne – U7 (juniorzy + juniorki)
Poronin, 29 kwietnia – 3 maja 2022 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Krzysztof Skiba, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 III Oskar Ciupek 1 II Liliana Lechowska 1066 9
2 III Stanisław Panasiuk 2 IV Anna Babij 7
3 III Mateusz Rabiej 7 3 V Helena Taradajko 6
4 IV Jakub Wysocki 7 4 IV Aleksandra Kaczmarczyk 6
5 III Milan Fuks 5 IV Anastazja Maczugowska 5
6 IV Maciej Owczarek 6 V Emilia Kocisz 5
7 IV Paweł Bańkowski 7 III Laura Grzeszczyk 5
8 III Antoni Wołyński 6 8 IV Ewa Rzewnicki 5
9 IV Łukasz Wnorowski 6 9 IV Magdalena Kosiorek 5
10 III Wojciech Łoboda 6 10 III Julia Dembowska 5
11 IV Szymon Wala 6 11 IV Agata Kosiorek 5
12 IV Mikołaj Bąbała 6 19 uczestniczek
60 uczestników
Szachy klasyczne – U6 (juniorzy + juniorki)
Poronin, 29 kwietnia – 3 maja 2022 (system szwajcarski, 9 rund)
Sędzia główny: Krzysztof Skiba, ChessArbiter: juniorzy | juniorki
1 III Jan Szumiec 8 1 IV Maja Cholewa 8
2 IV Witold Rusek 8 2 Wiktoria Makuchowska
3 IV Jan Draganik 7 3 Magdalena Duda
4 IV Patryk Mońka 6 4 Lila Górecka 6
5 IV Jakub Reclik 6 5 IV Aleksandra Staszczyszyn 5
6 IV Ignacy Czachurski 6 6 Sonia Izydorczyk 5
7 IV Jan Nowak 7 Gabriela Sirocka 5
8 IV Antoni Oszutowski 5 8 Ilona Pajer 5
9 IV Wojciech Przygodzki 5 9 Magdalena Bryczkowska
10 IV Tymon Szczepanek 5 10 IV Oliwia Szmaus 4
11 V Kuba Sadkowski 5 11 Lilianna Ławreszuk 4
12 IV Oskar Baigys 5 16 uczestniczek
13 Julian Jaworski 5
14 V Michał Bochyński 5
29 uczestników

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close