Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach 1971

23. Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

Piotrków Trybunalski, 16 – 30 kwietnia 1971
1970 | 1971 | 1972
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1 m Hanna Ereńska-Radzewska 2304 0 1 ½ 1 ½ ½ 1 ½ 1 1 1 1 1 10
2 m Jolanta Szota 2324 1 ½ 1 0 1 ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 ½ 9
3 k Janina Rybarska 2154 0 ½ ½ 0 ½ ½ 1 ½ 1 1 ½ ½ 1
4 m Anna Jurczyńska 2307 ½ 0 ½ ½ ½ ½ 1 ½ 1 ½ ½ ½ ½ 7 43,75
5 k Maria Scholl 2127 0 1 1 ½ ½ 0 0 1 ½ 0 1 ½ 1 7 43,25
6 I Krystyna Cichecka 1600 ½ 0 ½ ½ ½ 1 0 1 ½ + ½ 0 ½ 41,75
7 mm Mirosława Litmanowicz 2371 ½ ½ ½ ½ 1 0 ½ ½ 0 ½ 0 1 1 40,50
8 m Apolonia Litwińska 2155 0 ½ 0 0 1 1 ½ ½ 0 1 1 0 1 39,25
9 m Anna Hellwig 2191 ½ 0 ½ ½ 0 0 ½ ½ 1 0 ½ 1 1 6 35,00
10 I Irena Kasprzyk 1600 0 ½ 0 0 ½ ½ 1 1 0 ½ 0 1 1 6 34,75
11 m Bożena Pytel 2246 0 ½ 0 ½ 1 ½ 0 1 ½ 0 1 1 6 34,75
12 k Danuta Adamczewska 2092 0 0 ½ ½ 0 ½ 1 0 ½ 1 1 ½ 0
13 I Kamila Dembecka 1600 0 0 ½ ½ ½ 1 0 1 0 0 0 ½ 0 4
14 m Aleksandra Szpakowska 2160 0 ½ 0 ½ 0 ½ 0 0 0 0 0 1 1
Tabela postępowa
Nr Zawodniczki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Janina Rybarska 0.5 1 2 2 2.5 3.5 4.5 5 6 6.5 7 7.5 7.5 3
2  Anna Jurczyńska 0.5 1 1.5 2 2.5 3 3.5 4.5 5 6 6 6.5 7 4
3  Aleksandra Szpakowska 1 1 1 1.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 3 3 3.5 3.5 14
4  Maria Scholl 1 1.5 1.5 2.5 3 4 5 5 5 5 5.5 6 7 5
5  Mirosława Litmanowicz 0.5 1 2 2.5 3 3.5 4.5 5.5 5.5 6 6.5 6.5 6.5 7
6  Bożena Pytel 0.5 1 2 3 3 3 3.5 4.5 5.5 6 6 6 6 11
7  Apolonia Litwińska 1 1 1.5 2 2 2 2 2 3 4 4.5 5.5 6.5 8
8  Krystyna Cichecka 0 0.5 1 1 2 2 2.5 3 3.5 4 4.5 5.5 6.5 6
9  Irena Kasprzyk 0.5 1.5 2 2 2.5 2.5 3.5 3.5 3.5 3.5 4.5 5 6 10
10  Jolanta Szota 0.5 1 1.5 2.5 3 4 5 6 7 7.5 8.5 9 9 2
11  Anna Hellwig 0 0.5 0.5 1 1 2 2 2.5 3.5 4 4.5 5 6 9
12  Kamila Dembecka 0 0.5 0.5 0.5 1.5 2.5 2.5 2.5 2.5 3 3 3.5 4 13
13  Hanna Ereńska-Radzewska 0.5 1.5 2.5 3 4 5 5.5 6.5 6.5 7 8 9 10 1
14  Danuta Adamczewska 0.5 1 1.5 2.5 2.5 2.5 2.5 3 4 4.5 5.5 5.5 5.5 12
1 runda
2 runda
J.Rybarska – D.Adamczewska
A.Jurczyńska – H.Ereńska-Radzewska
A.Szpakowska – K.Dembecka
M.Scholl – A.Hellwig
M.Litmanowicz – J.Szota
B.Pytel – I.Kasprzyk
A.Litwińska – K.Cichecka
remis
remis
1 – 0
1 – 0
remis
remis
1 – 0
D.Adamczewska – K.Cichecka
I.Kasprzyk – A.Litwińska
J.Szota – B.Pytel
A.Hellwig – M.Litmanowicz
K.Dembecka – M.Scholl
H.Ereńska-Radzewska – A.Szpakowska
J.Rybarska – A.Jurczyńska
remis
1 – 0
remis
remis
remis
1 – 0
remis
3 runda
4 runda
A.Jurczyńska – D.Adamczewska
A.Szpakowska – J.Rybarska
M.Scholl – H.Ereńska-Radzewska
M.Litmanowicz – K.Dembecka
B.Pytel – A.Hellwig
A.Litwińska – J.Szota
K.Cichecka – I.Kasprzyk
remis
0 – 1
0 – 1
1 – 0
1 – 0
remis
remis
D.Adamczewska – I.Kasprzyk
J.Szota – K.Cichecka
A.Hellwig – A.Litwińska
K.Dembecka – B.Pytel
H.Ereńska-Radzewska – M.Litmanowicz
J.Rybarska – M.Scholl
A.Jurczyńska – A.Szpakowska
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1
remis
0 – 1
remis
5 runda
6 runda
A.Szpakowska – D.Adamczewska
M.Scholl – A.Jurczyńska
M.Litmanowicz – J.Rybarska
B.Pytel – H.Ereńska-Radzewska
A.Litwińska – K.Dembecka
K.Cichecka – A.Hellwig
I.Kasprzyk – J.Szota
1 – 0
remis
remis
0 – 1
0 – 1
1 – 0
remis
D.Adamczewska – J.Szota
A.Hellwig – I.Kasprzyk
K.Dembecka – K.Cichecka
H.Ereńska-Radzewska – A.Litwińska
J.Rybarska – B.Pytel
A.Jurczyńska – M.Litmanowicz
A.Szpakowska – M.Scholl
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1
7 runda
8 runda
M.Scholl – D.Adamczewska
M.Litmanowicz – A.Szpakowska
B.Pytel – A.Jurczyńska
A.Litwińska – J.Rybarska
K.Cichecka – H.Ereńska-Radzewska
I.Kasprzyk – K.Dembecka
J.Szota – A.Hellwig
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1
remis
1 – 0
1 – 0
D.Adamczewska – A.Hellwig
K.Dembecka – J.Szota
H.Ereńska-Radzewska – I.Kasprzyk
J.Rybarska – K.Cichecka
A.Jurczyńska – A.Litwińska
A.Szpakowska – B.Pytel
M.Scholl – M.Litmanowicz
remis
0 – 1
1 – 0
remis
1 – 0
0 – 1
0 – 1
9 runda
10 runda
M.Litmanowicz – D.Adamczewska
B.Pytel – M.Scholl
A.Litwińska – A.Szpakowska
K.Cichecka – A.Jurczyńska
I.Kasprzyk – J.Rybarska
J.Szota – H.Ereńska-Radzewska
A.Hellwig – K.Dembecka
0 – 1
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
1 – 0
D.Adamczewska – K.Dembecka
H.Ereńska-Radzewska – A.Hellwig
J.Rybarska – J.Szota
A.Jurczyńska – I.Kasprzyk
A.Szpakowska – K.Cichecka
M.Scholl – A.Litwińska
M.Litmanowicz – B.Pytel
remis
remis
remis
1 – 0
remis
0 – 1
remis
11 runda
12 runda
B.Pytel – D.Adamczewska
A.Litwińska – M.Litmanowicz
K.Cichecka – M.Scholl
I.Kasprzyk – A.Szpakowska
J.Szota – A.Jurczyńska
A.Hellwig – J.Rybarska
K.Dembecka – H.Ereńska-Radzewska
0 – 1
remis
remis
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1
D.Adamczewska – H.Ereńska-Radzewska
J.Rybarska – K.Dembecka
A.Jurczyńska – A.Hellwig
A.Szpakowska – J.Szota
M.Scholl – I.Kasprzyk
M.Litmanowicz – K.Cichecka
B.Pytel – A.Litwińska
0 – 1
remis
remis
remis
remis
0 – 1
0 – 1
13 runda
A.Litwińska – D.Adamczewska
K.Cichecka – B.Pytel
I.Kasprzyk – M.Litmanowicz
J.Szota – M.Scholl
A.Hellwig – A.Szpakowska
K.Dembecka – A.Jurczyńska
H.Ereńska-Radzewska – J.Rybarska
1 – 0
+ / –
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
1 – 0

Sędzia główny: Kazimierz Wasilewski
Sędziowie asystenci: Wojciech Dobrzyński, J.Chmielewski

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close