Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach 1981

33. Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

Poznań, 8 – 21 lutego 1981
1980 | 1981 | 1982
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1 mm Grażyna Szmacińska 2165 0 1 ½ ½ 1 ½ 1 1 1 1 1 + 1 10½
2 m Bożena Sikora 2035 1 1 1 1 0 ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 ½ 57,50
3 m Iwona Świecik 2015 0 0 1 1 1 ½ 1 1 0 ½ ½ 1 1 50,75
4 m Elżbieta Sosnowska 2005 ½ 0 0 1 1 0 ½ 1 1 1 1 1 ½ 48,75
5 mm Krystyna Radzikowska 2025 ½ 0 0 0 ½ 1 1 1 0 ½ 1 1 1
6 m Anna Jurczyńska 2000 0 1 0 0 ½ ½ 1 0 1 1 1 ½ ½ 7
7 k Hanna Grabczyńska 1955 ½ ½ ½ 1 0 ½ 1 0 1 ½ ½ ½ 0 44,00
8 m Małgorzata Wiese 2125 0 ½ 0 ½ 0 0 0 1 1 ½ 1 1 1 33,75
9 m Elżbieta Kowalska 2090 0 ½ 0 0 0 1 1 0 1 0 0 1 1
10 k Jadwiga Szymańska 1915 0 ½ 1 0 1 0 0 0 0 1 0 ½ 1 5
11 k Hanna Zboroń 1859 0 ½ ½ 0 ½ 0 ½ ½ 1 0 ½ 0 ½ 28,25
12 k Aldona Tańcula 1885 0 ½ ½ 0 0 0 ½ 0 1 1 ½ 0 ½ 26,25
13 k Zofia Kasińska 1855 0 0 0 0 ½ ½ 0 0 ½ 1 1 1 21,75
14 k Jolanta Rojek 1800 0 ½ 0 ½ 0 ½ 1 0 0 0 ½ ½ 0
Tabela postępowa
Nr Zawodniczki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Bożena Sikora 0.5 1.5 2 3 3.5 4 4 5 6 6.5 7 8 8.5 2
2  Elżbieta Sosnowska 0.5 0.5 1 2 3 3 4 5 5 5.5 6.5 7.5 8.5 4
3  Hanna Zboroń 0.5 1 1.5 1.5 2 2 2.5 3.5 3.5 4 4 4.5 4.5 11
4  Zofia Kasińska 0.5 0.5 1.5 1.5 1.5 2.5 2.5 3 3 3.5 3.5 3.5 4.5 13
5  Hanna Grabczyńska 0.5 1.5 1.5 1.5 2 3 3.5 4 5 5 5.5 6 6.5 7
6  Elżbieta Kowalska 0 0 1 1 2 2.5 2.5 2.5 3.5 4.5 4.5 5.5 5.5 9
7  Anna Jurczyńska 0 0 1 2 2.5 3 4 4 5 5.5 6 6 7 6
8  Iwona Świecik 1 2 2 2.5 2.5 3.5 4.5 4.5 5.5 6 7 7.5 8.5 3
9  Grażyna Szmacińska 1 2 3 4 5 6 6.5 7.5 7.5 8 9 10 10.5 1
10  Aldona Tańcula 0.5 1.5 1.5 2 2 2 3 3 3.5 4 4 4.5 4.5 12
11  Jadwiga Szymańska 0.5 0.5 0.5 0.5 1.5 1.5 1.5 1.5 2.5 3.5 4 4 5 10
12  Krystyna Radzikowska 0.5 1.5 2.5 3.5 4 4 4.5 5.5 5.5 6.5 7.5 7.5 7.5 5
13  Jolanta Rojek 0.5 1 1 2 2 2.5 2.5 2.5 3 3 3 3 3.5 14
14  Małgorzata Wiese 0.5 0.5 1 1 1.5 2.5 3.5 4.5 4.5 4.5 5.5 6.5 6.5 8
1 runda
2 runda
3 runda
B.Sikora – M.Wiese
E.Sosnowska – J.Rojek
H.Zboroń – K.Radzikowska
Z.Kasińska – J.Szymańska
H.Grabczyńska – A.Tańcula
E.Kowalska – G.Szmacińska
A.Jurczyńska – I.Świecik
remis
remis
remis
remis
remis
0 – 1
0 – 1
M.Wiese – I.Świecik
G.Szmacińska – A.Jurczyńska
A.Tańcula – E.Kowalska
J.Szymańska – H.Grabczyńska
K.Radzikowska – Z.Kasińska
J.Rojek – H.Zboroń
B.Sikora – E.Sosnowska
0 – 1
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
1 – 0
E.Sosnowska – M.Wiese
H.Zboroń – B.Sikora
Z.Kasińska – J.Rojek
H.Grabczyńska – K.Radzikowska
E.Kowalska – J.Szymańska
A.Jurczyńska – A.Tańcula
I.Świecik – G.Szmacińska
remis
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
0 – 1
4 runda
5 runda
6 runda
M.Wiese – G.Szmacińska
A.Tańcula – I.Świecik
J.Szymańska – A.Jurczyńska
K.Radzikowska – E.Kowalska
J.Rojek – H.Grabczyńska
B.Sikora – Z.Kasińska
E.Sosnowska – H.Zboroń
0 – 1
remis
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
H.Zboroń – M.Wiese
Z.Kasińska – E.Sosnowska
H.Grabczyńska – B.Sikora
E.Kowalska – J.Rojek
A.Jurczyńska – K.Radzikowska
I.Świecik – J.Szymańska
G.Szmacińska – A.Tańcula
remis
0 – 1
remis
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
M.Wiese – A.Tańcula
J.Szymańska – G.Szmacińska
K.Radzikowska – I.Świecik
J.Rojek – A.Jurczyńska
B.Sikora – E.Kowalska
E.Sosnowska – H.Grabczyńska
H.Zboroń – Z.Kasińska
1 – 0
0 – 1
0 – 1
remis
remis
0 – 1
0 – 1
7 runda
8 runda
9 runda
Z.Kasińska – M.Wiese
H.Grabczyńska – H.Zboroń
E.Kowalska – E.Sosnowska
A.Jurczyńska – B.Sikora
I.Świecik – J.Rojek
G.Szmacińska – K.Radzikowska
A.Tańcula – J.Szymańska
0 – 1
remis
0 – 1
1 – 0
1 – 0
remis
1 – 0
M.Wiese – J.Szymańska
K.Radzikowska – A.Tańcula
J.Rojek – G.Szmacińska
B.Sikora – I.Świecik
E.Sosnowska – A.Jurczyńska
H.Zboroń – E.Kowalska
Z.Kasińska – H.Grabczyńska
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
H.Grabczyńska – M.Wiese
E.Kowalska – Z.Kasińska
A.Jurczyńska – H.Zboroń
I.Świecik – E.Sosnowska
G.Szmacińska – B.Sikora
A.Tańcula – J.Rojek
J.Szymańska – K.Radzikowska
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
remis
1 – 0
10 runda
11 runda
12 runda
M.Wiese – K.Radzikowska
J.Rojek – J.Szymańska
B.Sikora – A.Tańcula
E.Sosnowska – G.Szmacińska
H.Zboroń – I.Świecik
Z.Kasińska – A.Jurczyńska
H.Grabczyńska – E.Kowalska
0 – 1
0 – 1
remis
remis
remis
remis
0 – 1
E.Kowalska – M.Wiese
A.Jurczyńska – H.Grabczyńska
I.Świecik – Z.Kasińska
G.Szmacińska – H.Zboroń
A.Tańcula – E.Sosnowska
J.Szymańska – B.Sikora
K.Radzikowska – J.Rojek
0 – 1
remis
1 – 0
1 – 0
0 – 1
remis
1 – 0
M.Wiese – J.Rojek
B.Sikora – K.Radzikowska
E.Sosnowska – J.Szymańska
H.Zboroń – A.Tańcula
Z.Kasińska – G.Szmacińska
H.Grabczyńska – I.Świecik
E.Kowalska – A.Jurczyńska
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
– / +
remis
1 – 0
13 runda
A.Jurczyńska – M.Wiese
I.Świecik – E.Kowalska
G.Szmacińska – H.Grabczyńska
A.Tańcula – Z.Kasińska
J.Szymańska – H.Zboroń
K.Radzikowska – E.Sosnowska
J.Rojek – B.Sikora
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1
1 – 0
0 – 1
remis

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close