Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach 1984

36. Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

Konin, 12 – 25 lutego 1984
1983 | 1984 | 1985
zobacz też: finał mężczyzn | półfinał Mistrzostw Polski (1983)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1 mm Agnieszka Brustman 2270 ½ 1 ½ 1 ½ ½ 1 1 1 ½ 1 1 1 10½
2 am Hanna Ereńska-Radzewska 2225 ½ 0 ½ 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 10
3 m Joanna Jagodzińska 2055 0 1 1 0 ½ 1 1 0 1 ½ 1 1 1 9
4 mm Grażyna Szmacińska 2105 ½ ½ 0 1 ½ ½ 0 1 ½ 1 1 1 0 45,25
5 mf Ewa Nagrocka 2060 0 0 1 0 1 ½ 1 1 0 1 0 1 1 43,50
6 mf Bożena Sikora-Giżyńska 2095 ½ 0 ½ ½ 0 1 0 1 ½ ½ 1 1 1 41,25
7 mm Małgorzata Wiese 2120 ½ 0 0 ½ ½ 0 ½ ½ 1 1 ½ 1 1 7 36,00
8 m Halina Maziarka 1990 0 0 0 1 0 1 ½ 0 1 ½ 1 1 1 7 35,00
9 k Anna Lissowska 1810 0 1 1 0 0 0 ½ 1 1 ½ 0 ½ 1
10 mm Krystyna Radzikowska 2020 0 0 0 ½ 1 ½ 0 0 0 1 ½ 0 1
11 m Hanna Wesołowska 1990 ½ 0 ½ 0 0 ½ 0 ½ ½ 0 ½ 1 0 4 25,75
12 k Anna Płaszczyńska 1850 0 0 0 0 1 0 ½ 0 1 ½ ½ 0 ½ 4 23,00
13 k Urszula Nowik 1800 0 0 0 0 0 0 0 0 ½ 1 0 1 1
14 k Małgorzata Szulnis 1800 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 ½ 0
awans z finału IMP 1983 – 6
awans z półfinału 1983 – 8
Tabela postępowa
Nr Zawodniczki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Halina Maziarka 1 1 2 3 4 4 4 4.5 5.5 6.5 6.5 7 7 8
2  Agnieszka Brustman 1 2 2.5 3 4 5 6 6.5 7 8 9 10 10.5 1
3  Grażyna Szmacińska 0.5 0.5 0.5 1 1.5 1.5 2 3 3.5 4.5 5.5 6.5 7.5 4
4  Małgorzata Szulnis 0 0 0 0 0 1 1 1 1 1 2 2.5 2.5 14
5  Krystyna Radzikowska 0 0 0 0 0 0 0.5 1.5 2 3 3 4 4.5 10
6  Ewa Nagrocka 0 1 2 2.5 3.5 4.5 4.5 4.5 5.5 5.5 6.5 6.5 7.5 5
7  Hanna Ereńska-Radzewska 1 2 3 3 4 4 5 5.5 6 7 8 9 10 2
8  Hanna Wesołowska 0 0.5 1 2 2.5 2.5 3 3.5 4 4 4 4 4 11
9  Anna Płaszczyńska 1 1 1.5 1.5 1.5 2.5 3 3 3 3 3 3.5 4 12
10  Urszula Nowik 1 1 1 1 2 2 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 3.5 13
11  Anna Lissowska 1 2 2 3 3.5 3.5 4 4 4.5 5.5 6.5 6.5 6.5 9
12  Małgorzata Wiese 0.5 1.5 2.5 3 3 4 4.5 5.5 6 6 6 6.5 7 7
13  Joanna Jagodzińska 0 1 2 3 3 4 4.5 5.5 6.5 6.5 7.5 8 9 3
14  Bożena Sikora-Giżyńska 0 0.5 1 2 2.5 3.5 4.5 5.5 6 7 7 7.5 7.5 6
1 runda
2 runda
H.Maziarka – B.Sikora-Giżyńska
A.Brustman – J.Jagodzińska
G.Szmacińska – M.Wiese
M.Szulnis – A.Lissowska
K.Radzikowska – U.Nowik
E.Nagrocka – A.Płaszczyńska
H.Ereńska-Radzewska – H.Wesołowska
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
1 – 0
B.Sikora-Giżyńska – H.Wesołowska
A.Płaszczyńska – H.Ereńska-Radzewska
U.Nowik – E.Nagrocka
A.Lissowska – K.Radzikowska
M.Wiese – M.Szulnis
J.Jagodzińska – G.Szmacińska
H.Maziarka – A.Brustman
remis
0 – 1
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
3 runda
4 runda
A.Brustman – B.Sikora-Giżyńska
G.Szmacińska – H.Maziarka
M.Szulnis – J.Jagodzińska
K.Radzikowska – M.Wiese
E.Nagrocka – A.Lissowska
H.Ereńska-Radzewska – U.Nowik
H.Wesołowska – A.Płaszczyńska
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
1 – 0
1 – 0
remis
B.Sikora-Giżyńska – A.Płaszczyńska
U.Nowik – H.Wesołowska
A.Lissowska – H.Ereńska-Radzewska
M.Wiese – E.Nagrocka
J.Jagodzińska – K.Radzikowska
H.Maziarka – M.Szulnis
A.Brustman – G.Szmacińska
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
remis
5 runda
6 runda
G.Szmacińska – B.Sikora-Giżyńska
M.Szulnis – A.Brustman
K.Radzikowska – H.Maziarka
E.Nagrocka – J.Jagodzińska
H.Ereńska-Radzewska – M.Wiese
H.Wesołowska – A.Lissowska
A.Płaszczyńska – U.Nowik
remis
0 – 1
0 – 1
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1
B.Sikora-Giżyńska – U.Nowik
A.Lissowska – A.Płaszczyńska
M.Wiese – H.Wesołowska
J.Jagodzińska – H.Ereńska-Radzewska
H.Maziarka – E.Nagrocka
A.Brustman – K.Radzikowska
G.Szmacińska – M.Szulnis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
0 – 1
7 runda
8 runda
M.Szulnis – B.Sikora-Giżyńska
K.Radzikowska – G.Szmacińska
E.Nagrocka – A.Brustman
H.Ereńska-Radzewska – H.Maziarka
H.Wesołowska – J.Jagodzińska
A.Płaszczyńska – M.Wiese
U.Nowik – A.Lissowska
0 – 1
remis
0 – 1
1 – 0
remis
remis
remis
B.Sikora-Giżyńska – A.Lissowska
M.Wiese – U.Nowik
J.Jagodzińska – A.Płaszczyńska
H.Maziarka – H.Wesołowska
A.Brustman – H.Ereńska-Radzewska
G.Szmacińska – E.Nagrocka
M.Szulnis – K.Radzikowska
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
remis
1 – 0
0 – 1
9 runda
10 runda
K.Radzikowska – B.Sikora-Giżyńska
E.Nagrocka – M.Szulnis
H.Ereńska-Radzewska – G.Szmacińska
H.Wesołowska – A.Brustman
A.Płaszczyńska – H.Maziarka
U.Nowik – J.Jagodzińska
A.Lissowska – M.Wiese
remis
1 – 0
remis
remis
0 – 1
0 – 1
remis
B.Sikora-Giżyńska – M.Wiese
J.Jagodzińska – A.Lissowska
H.Maziarka – U.Nowik
A.Brustman – A.Płaszczyńska
G.Szmacińska – H.Wesołowska
M.Szulnis – H.Ereńska-Radzewska
K.Radzikowska – E.Nagrocka
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
11 runda
12 runda
E.Nagrocka – B.Sikora-Giżyńska
H.Ereńska-Radzewska – K.Radzikowska
H.Wesołowska – M.Szulnis
A.Płaszczyńska – G.Szmacińska
U.Nowik – A.Brustman
A.Lissowska – H.Maziarka
M.Wiese – J.Jagodzińska
1 – 0
1 – 0
0 – 1
0 – 1
0 – 1
1 – 0
0 – 1
B.Sikora-Giżyńska – J.Jagodzińska
H.Maziarka – M.Wiese
A.Brustman – A.Lissowska
G.Szmacińska – U.Nowik
M.Szulnis – A.Płaszczyńska
K.Radzikowska – H.Wesołowska
E.Nagrocka – H.Ereńska-Radzewska
remis
remis
1 – 0
1 – 0
remis
1 – 0
0 – 1
13 runda
H.Ereńska-Radzewska – B.Sikora-Giżyńska
H.Wesołowska – E.Nagrocka
A.Płaszczyńska – K.Radzikowska
U.Nowik – M.Szulnis
A.Lissowska – G.Szmacińska
M.Wiese – A.Brustman
J.Jagodzińska – H.Maziarka
1 – 0
0 – 1
remis
1 – 0
0 – 1
remis
1 – 0