Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach 1986

38. Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

Konin, 12 – 25 lutego 1986
1985 | 1986 | 1987
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1 mm Grażyna Szmacińska 2075 ½ ½ ½ 1 ½ 1 ½ ½ 1 1 1 1 1 10
2 mm Małgorzata Wiese 2185 ½ ½ ½ ½ 0 ½ 1 1 1 1 1 ½ 1 9
3 am Hanna Ereńska-Radzewska 2195 ½ ½ 1 ½ ½ 0 ½ 1 ½ 1 1 ½ 1
4 m Barbara Kaczorowska 2145 ½ ½ 0 1 1 0 1 1 ½ 0 ½ 1 ½ 47,50
5 mf Joanna Jagodzińska 2125 0 ½ ½ 0 1 ½ ½ 0 1 1 1 ½ 1 42,00
6 mf Iwona Świecik 2090 ½ 1 ½ 0 0 ½ 0 1 ½ ½ 1 1 0 42,75
7 k Jolanta Rojek-Leszczyńska 2000 0 ½ 1 1 ½ ½ 0 1 ½ 0 ½ 0 1 41,75
8 mf Ewa Nagrocka 1920 ½ 0 ½ 0 ½ 1 1 1 0 0 0 1 1 39,50
9 k Liliana Leszner 2070 ½ 0 0 0 1 0 0 0 1 1 1 1 1 35,00
10 k Joanna Strzałka 1990 0 0 ½ ½ 0 ½ ½ 1 0 1 ½ 0 1
11 k Urszula Nowik 1905 0 0 0 1 0 ½ 1 1 0 0 ½ 0 1 5 28,75
12 k Bożena Rzeczycka 1945 0 0 0 ½ 0 0 ½ 1 0 ½ ½ 1 1 5 25,75
13 mm Bożena Sikora-Giżyńska 2155 0 ½ ½ 0 ½ 0 1 0 0 1 1 0 0
14 I+ Anna Domaradzka 1758 0 0 0 ½ 0 1 0 0 0 0 0 0 1
Tabela postępowa
Nr Zawodniczki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Joanna Jagodzińska 0.5 0.5 1 2 2.5 3.5 4.5 5.5 6 6 6.5 6.5 7.5 5
2  Barbara Kaczorowska 1 2 3 3 3 3.5 4 4.5 5 5 6 7 7.5 4
3  Jolanta Rojek-Leszczyńska 0 0.5 1 2 2 2 2.5 3 4 4.5 5.5 6.5 6.5 7
4  Urszula Nowik 0 0 0.5 0.5 1.5 2.5 3.5 3.5 4 5 5 5 5 11
5  Małgorzata Wiese 1 1.5 2 2 2.5 3 3.5 4.5 5.5 6.5 7.5 8.5 9 2
6  Bożena Rzeczycka 0 0 1 1 1 1 1.5 2 2.5 2.5 3.5 4.5 5 12
7  Anna Domaradzka 0 0 0 1 1 2 2 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 2.5 14
8  Joanna Strzałka 1 2 2.5 2.5 2.5 2.5 3 3 3.5 4 5 5 5.5 10
9  Hanna Ereńska-Radzewska 1 2 2.5 3 4 4.5 5 5.5 6 7 7 8 8.5 3
10  Liliana Leszner 0 1 2 3 3 3 4 4.5 4.5 5.5 5.5 5.5 6.5 9
11  Bożena Sikora-Giżyńska 1 1.5 1.5 1.5 2.5 3 3 3 3 3 3.5 3.5 4.5 13
12  Grażyna Szmacińska 1 2 2.5 3.5 4.5 5.5 6 6.5 7.5 8 8.5 9.5 10 1
13  Iwona Świecik 0 0.5 1 2 3 3 3.5 4 5 6 6.5 6.5 6.5 6
14  Ewa Nagrocka 0.5 0.5 0.5 1 2 3 3 4 4 4.5 4.5 5.5 6.5 8
1 runda
2 runda
J.Jagodzińska – E.Nagrocka
B.Kaczorowska – I.Świecik
J.Rojek-Leszczyńska – G.Szmacińska
U.Nowik – B.Sikora-Giżyńska
M.Wiese – L.Leszner
B.Rzeczycka – H.Ereńska-Radzewska
A.Domaradzka – J.Strzałka
remis
1 – 0
0 – 1
0 – 1
1 – 0
0 – 1
0 – 1
E.Nagrocka – J.Strzałka
H.Ereńska-Radzewska – A.Domaradzka
L.Leszner – B.Rzeczycka
B.Sikora-Giżyńska – M.Wiese
G.Szmacińska – U.Nowik
I.Świecik – J.Rojek-Leszczyńska
J.Jagodzińska – B.Kaczorowska
0 – 1
1 – 0
1 – 0
remis
1 – 0
remis
0 – 1
3 runda
4 runda
B.Kaczorowska – E.Nagrocka
J.Rojek-Leszczyńska – J.Jagodzińska
U.Nowik – I.Świecik
M.Wiese – G.Szmacińska
B.Rzeczycka – B.Sikora-Giżyńska
A.Domaradzka – L.Leszner
J.Strzałka – H.Ereńska-Radzewska
1 – 0
remis
remis
remis
1 – 0
0 – 1
remis
E.Nagrocka – H.Ereńska-Radzewska
L.Leszner – J.Strzałka
B.Sikora-Giżyńska – A.Domaradzka
G.Szmacińska – B.Rzeczycka
I.Świecik – M.Wiese
J.Jagodzińska – U.Nowik
B.Kaczorowska – J.Rojek-Leszczyńska
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
5 runda
6 runda
J.Rojek-Leszczyńska – E.Nagrocka
U.Nowik – B.Kaczorowska
M.Wiese – J.Jagodzińska
B.Rzeczycka – I.Świecik
A.Domaradzka – G.Szmacińska
J.Strzałka – B.Sikora-Giżyńska
H.Ereńska-Radzewska – L.Leszner
0 – 1
1 – 0
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
1 – 0
E.Nagrocka – L.Leszner
B.Sikora-Giżyńska – H.Ereńska-Radzewska
G.Szmacińska – J.Strzałka
I.Świecik – A.Domaradzka
J.Jagodzińska – B.Rzeczycka
B.Kaczorowska – M.Wiese
J.Rojek-Leszczyńska – U.Nowik
1 – 0
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
remis
0 – 1
7 runda
8 runda
U.Nowik – E.Nagrocka
M.Wiese – J.Rojek-Leszczyńska
B.Rzeczycka – B.Kaczorowska
A.Domaradzka – J.Jagodzińska
J.Strzałka – I.Świecik
H.Ereńska-Radzewska – G.Szmacińska
L.Leszner – B.Sikora-Giżyńska
1 – 0
remis
remis
0 – 1
remis
remis
1 – 0
E.Nagrocka – B.Sikora-Giżyńska
G.Szmacińska – L.Leszner
I.Świecik – H.Ereńska-Radzewska
J.Jagodzińska – J.Strzałka
B.Kaczorowska – A.Domaradzka
J.Rojek-Leszczyńska – B.Rzeczycka
U.Nowik – M.Wiese
1 – 0
remis
remis
1 – 0
remis
remis
0 – 1
9 runda
10 runda
M.Wiese – E.Nagrocka
B.Rzeczycka – U.Nowik
A.Domaradzka – J.Rojek-Leszczyńska
J.Strzałka – B.Kaczorowska
H.Ereńska-Radzewska – J.Jagodzińska
L.Leszner – I.Świecik
B.Sikora-Giżyńska – G.Szmacińska
1 – 0
remis
0 – 1
remis
remis
0 – 1
0 – 1
E.Nagrocka – G.Szmacińska
I.Świecik – B.Sikora-Giżyńska
J.Jagodzińska – L.Leszner
B.Kaczorowska – H.Ereńska-Radzewska
J.Rojek-Leszczyńska – J.Strzałka
U.Nowik – A.Domaradzka
M.Wiese – B.Rzeczycka
remis
1 – 0
0 – 1
0 – 1
remis
1 – 0
1 – 0
11 runda
12 runda
B.Rzeczycka – E.Nagrocka
A.Domaradzka – M.Wiese
J.Strzałka – U.Nowik
H.Ereńska-Radzewska – J.Rojek-Leszczyńska
L.Leszner – B.Kaczorowska
B.Sikora-Giżyńska – J.Jagodzińska
G.Szmacińska – I.Świecik
1 – 0
0 – 1
1 – 0
0 – 1
0 – 1
remis
remis
E.Nagrocka – I.Świecik
J.Jagodzińska – G.Szmacińska
B.Kaczorowska – B.Sikora-Giżyńska
J.Rojek-Leszczyńska – L.Leszner
U.Nowik – H.Ereńska-Radzewska
M.Wiese – J.Strzałka
B.Rzeczycka – A.Domaradzka
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
13 runda
A.Domaradzka – E.Nagrocka
J.Strzałka – B.Rzeczycka
H.Ereńska-Radzewska – M.Wiese
L.Leszner – U.Nowik
B.Sikora-Giżyńska – J.Rojek-Leszczyńska
G.Szmacińska – B.Kaczorowska
I.Świecik – J.Jagodzińska
0 – 1
remis
remis
1 – 0
1 – 0
remis
0 – 1

Sędzia główny: Ryszard Pych

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close