Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach 1990

42. Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

Konin, 13 – 29 marca 1990
1989 | 1990 | 1991
mm = 10 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6
1 mm Bożena Sikora-Giżyńska 2230 ½ 1 ½ ½ 1 ½ 0 1 1 1 ½ ½ 1 ½ 1 10½
2 mm Małgorzata Wiese-Jóźwiak 2225 ½ ½ ½ 1 0 ½ 1 1 ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 10
3 mf Iwona Świecik 2165 0 ½ 1 ½ ½ 0 0 1 1 0 1 1 1 1 1 65,25
4 mm Barbara Kaczorowska 2195 ½ ½ 0 0 1 0 ½ 1 1 1 1 1 1 0 1 65,25
5 mm Joanna Jagodzińska 2145 ½ 0 ½ 1 1 0 1 ½ 1 ½ 1 0 1 1 0 9
6 mf Krystyna Dąbrowska 2160 0 1 ½ 0 0 ½ 1 0 0 ½ 1 1 1 1 1
7 k Agnieszka Fornal 2170 ½ ½ 1 1 1 ½ ½ ½ ½ 0 0 0 ½ ½ ½
8 am Hanna Ereńska-Radzewska 2270 1 0 1 ½ 0 0 ½ 0 1 ½ 0 1 0 ½ 1 7 51,50
9 m Anna Lissowska 2220 0 0 0 0 ½ 1 ½ 1 ½ ½ 0 1 ½ 1 ½ 7 47,00
10 m Danuta Kłusek 2150 0 ½ 0 0 0 1 ½ 0 ½ 1 0 1 1 1 ½ 7 46,75
11 k Beata Ziętek-Czerwońska 2095 0 ½ 1 0 ½ ½ 1 ½ ½ 0 ½ ½ 0 ½ ½ 48,75
12 m Joanna Detko 2090 ½ 0 0 0 0 0 1 1 1 1 ½ ½ 0 0 1 44,00
13 k Ewa Wierzbicka 2030 ½ ½ 0 0 1 0 1 0 0 0 ½ ½ 0 1 1 6 42,75
14 k Czesława Grochot 2050 0 ½ 0 0 0 0 ½ 1 ½ 0 1 1 1 ½ 0 6 41,00
15 mm Liliana Leszner-Bakalarz 2175 ½ 0 0 1 0 0 ½ ½ 0 0 ½ 1 0 ½ 1
16 k Bożena Majtyka 2090 0 0 0 0 1 0 ½ 0 ½ ½ ½ 0 0 1 0 4
Tabela postępowa
Nr Zawodniczki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 Mc
1  Małgorzata Wiese-Jóźwiak 0.5 1 2 3 3.5 4.5 5 6 6.5 7 7.5 7.5 8.5 9 10 2
2  Barbara Kaczorowska 0 0.5 1.5 1.5 2.5 2.5 3 4 5 5.5 5.5 6.5 7.5 8.5 9.5 4
3  Liliana Leszner-Bakalarz 0.5 0.5 0.5 1.5 2 2 2.5 3 3 4 4.5 4.5 4.5 4.5 5.5 15
4  Anna Lissowska 0 0.5 1 1 1 2 2.5 3 4 5 5.5 5.5 5.5 6 7 9
5  Agnieszka Fornal 0.5 0.5 0.5 1.5 2 3 3.5 4 4.5 5 5 5.5 6 7 7.5 7
6  Hanna Ereńska-Radzewska 1 1 1 1.5 1.5 1.5 2 2.5 2.5 3 3 4 5 6 7 8
7  Ewa Wierzbicka 0 0 0 0.5 1 2 2.5 2.5 3.5 3.5 4.5 4.5 4.5 5.5 6 13
8  Bożena Majtyka 0 0 0.5 0.5 0.5 1 2 2 2 2 2.5 3 3 3 4 16
9  Bożena Sikora-Giżyńska 1 2 3 4 5 5.5 6.5 7 7.5 8 8.5 9.5 10 10 10.5 1
10  Iwona Świecik 1 2 2 3 4 4.5 5.5 5.5 6 6.5 7.5 8.5 9.5 9.5 9.5 3
11  Danuta Kłusek 0 1 1.5 1.5 1.5 2.5 3.5 3.5 4.5 4.5 5 5 6 6.5 7 10
12  Krystyna Dąbrowska 0.5 1.5 2.5 3.5 3.5 4 4 5 6 6.5 6.5 7.5 7.5 8.5 8.5 6
13  Joanna Detko 1 2 3 3.5 4.5 5 5 6 6 6 6.5 6.5 6.5 6.5 6.5 12
14  Beata Ziętek-Czerwońska 0.5 1 2 2.5 3 3.5 3.5 4.5 4.5 5 5.5 5.5 6 6.5 6.5 11
15  Joanna Jagodzińska 1 2 2.5 2.5 3.5 3.5 3.5 4 4.5 5.5 6.5 7.5 8 9 9 5
16  Czesława Grochot 0.5 0.5 0.5 0.5 1 1 1.5 1.5 2 3 4 5 6 6 6 14
1 runda
2 runda
H.Ereńska-Radzewska – D.Kłusek
A.Fornal – K.Dąbrowska
B.Kaczorowska – J.Jagodzińska
L.Leszner-Bakalarz – B.Ziętek-Czerwońska
A.Lissowska – J.Detko
B.Majtyka – B.Sikora-Giżyńska
E.Wierzbicka – I.Świecik
M.Wiese-Jóźwiak – C.Grochot
1 – 0
remis
0 – 1
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
remis
I.Świecik – B.Majtyka
K.Dąbrowska – H.Ereńska-Radzewska
J.Detko – A.Fornal
J.Jagodzińska – L.Leszner-Bakalarz
D.Kłusek – E.Wierzbicka
C.Grochot – B.Sikora-Giżyńska
M.Wiese-Jóźwiak – B.Kaczorowska
B.Ziętek-Czerwońska – A.Lissowska
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
remis
remis
3 runda
4 runda
H.Ereńska-Radzewska – J.Detko
A.Fornal – B.Ziętek-Czerwońska
B.Kaczorowska – C.Grochot
L.Leszner-Bakalarz – M.Wiese-Jóźwiak
A.Lissowska – J.Jagodzińska
B.Majtyka – D.Kłusek
B.Sikora-Giżyńska – I.Świecik
E.Wierzbicka – K.Dąbrowska
0 – 1
0 – 1
1 – 0
0 – 1
remis
remis
1 – 0
0 – 1
K.Dąbrowska – B.Majtyka
J.Detko – E.Wierzbicka
J.Jagodzińska – A.Fornal
B.Kaczorowska – L.Leszner-Bakalarz
D.Kłusek – B.Sikora-Giżyńska
C.Grochot – I.Świecik
M.Wiese-Jóźwiak – A.Lissowska
B.Ziętek-Czerwońska – H.Ereńska-Radzewska
1 – 0
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
0 – 1
1 – 0
remis
5 runda
6 runda
I.Świecik – D.Kłusek
H.Ereńska-Radzewska – J.Jagodzińska
A.Fornal – M.Wiese-Jóźwiak
L.Leszner-Bakalarz – C.Grochot
A.Lissowska – B.Kaczorowska
B.Majtyka – J.Detko
B.Sikora-Giżyńska – K.Dąbrowska
E.Wierzbicka – B.Ziętek-Czerwońska
1 – 0
0 – 1
remis
remis
0 – 1
0 – 1
1 – 0
remis
K.Dąbrowska – I.Świecik
J.Detko – B.Sikora-Giżyńska
J.Jagodzińska – E.Wierzbicka
B.Kaczorowska – A.Fornal
L.Leszner-Bakalarz – A.Lissowska
C.Grochot – D.Kłusek
M.Wiese-Jóźwiak – H.Ereńska-Radzewska
B.Ziętek-Czerwońska – B.Majtyka
remis
remis
0 – 1
0 – 1
0 – 1
0 – 1
1 – 0
remis
7 runda
8 runda
I.Świecik – J.Detko
H.Ereńska-Radzewska – B.Kaczorowska
A.Fornal – L.Leszner-Bakalarz
D.Kłusek – K.Dąbrowska
A.Lissowska – C.Grochot
B.Majtyka – J.Jagodzińska
B.Sikora-Giżyńska – B.Ziętek-Czerwońska
E.Wierzbicka – M.Wiese-Jóźwiak
1 – 0
remis
remis
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
remis
J.Detko – D.Kłusek
J.Jagodzińska – B.Sikora-Giżyńska
B.Kaczorowska – E.Wierzbicka
L.Leszner-Bakalarz – H.Ereńska-Radzewska
A.Lissowska – A.Fornal
C.Grochot – K.Dąbrowska
M.Wiese-Jóźwiak – B.Majtyka
B.Ziętek-Czerwońska – I.Świecik
1 – 0
remis
1 – 0
remis
remis
0 – 1
1 – 0
1 – 0
9 runda
10 runda
I.Świecik – J.Jagodzińska
K.Dąbrowska – J.Detko
H.Ereńska-Radzewska – A.Lissowska
A.Fornal – C.Grochot
D.Kłusek – B.Ziętek-Czerwońska
B.Majtyka – B.Kaczorowska
B.Sikora-Giżyńska – M.Wiese-Jóźwiak
E.Wierzbicka – L.Leszner-Bakalarz
remis
1 – 0
0 – 1
remis
1 – 0
0 – 1
remis
1 – 0
A.Fornal – H.Ereńska-Radzewska
J.Jagodzińska – D.Kłusek
B.Kaczorowska – B.Sikora-Giżyńska
L.Leszner-Bakalarz – B.Majtyka
A.Lissowska – E.Wierzbicka
C.Grochot – J.Detko
M.Wiese-Jóźwiak – I.Świecik
B.Ziętek-Czerwońska – K.Dąbrowska
remis
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
1 – 0
remis
remis
11 runda
12 runda
I.Świecik – B.Kaczorowska
K.Dąbrowska – J.Jagodzińska
J.Detko – B.Ziętek-Czerwońska
H.Ereńska-Radzewska – C.Grochot
D.Kłusek – M.Wiese-Jóźwiak
B.Majtyka – A.Lissowska
B.Sikora-Giżyńska – L.Leszner-Bakalarz
E.Wierzbicka – A.Fornal
1 – 0
0 – 1
remis
0 – 1
remis
remis
remis
1 – 0
H.Ereńska-Radzewska – E.Wierzbicka
A.Fornal – B.Majtyka
J.Jagodzińska – J.Detko
B.Kaczorowska – D.Kłusek
L.Leszner-Bakalarz – I.Świecik
A.Lissowska – B.Sikora-Giżyńska
C.Grochot – B.Ziętek-Czerwońska
M.Wiese-Jóźwiak – K.Dąbrowska
1 – 0
remis
1 – 0
1 – 0
0 – 1
0 – 1
1 – 0
0 – 1
13 runda
14 runda
I.Świecik – A.Lissowska
K.Dąbrowska – B.Kaczorowska
J.Detko – M.Wiese-Jóźwiak
D.Kłusek – L.Leszner-Bakalarz
B.Majtyka – H.Ereńska-Radzewska
B.Sikora-Giżyńska – A.Fornal
E.Wierzbicka – C.Grochot
B.Ziętek-Czerwońska – J.Jagodzińska
1 – 0
0 – 1
0 – 1
1 – 0
0 – 1
remis
0 – 1
remis
H.Ereńska-Radzewska – B.Sikora-Giżyńska
A.Fornal – I.Świecik
B.Kaczorowska – J.Detko
L.Leszner-Bakalarz – K.Dąbrowska
A.Lissowska – D.Kłusek
C.Grochot – J.Jagodzińska
E.Wierzbicka – B.Majtyka
M.Wiese-Jóźwiak – B.Ziętek-Czerwońska
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
remis
0 – 1
1 – 0
remis
15 runda
I.Świecik – H.Ereńska-Radzewska
K.Dąbrowska – A.Lissowska
J.Detko – L.Leszner-Bakalarz
J.Jagodzińska – M.Wiese-Jóźwiak
D.Kłusek – A.Fornal
B.Majtyka – C.Grochot
B.Sikora-Giżyńska – E.Wierzbicka
B.Ziętek-Czerwońska – B.Kaczorowska
0 – 1
0 – 1
0 – 1
0 – 1
remis
1 – 0
remis
0 – 1

Sędzia główny: Ryszard Pych
Dyrektor turnieju: Ryszard Jałoszyński


Partie

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close