Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach 1995

47. Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach

Warszawa, 20 marca – 1 kwietnia 1995
1994 | 1995 | 1996
mm = 8 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1 mm Monika Bobrowska 2310 0 1 0 1 1 1 1 1 1 0 1 1 1 10
2 Joanna Dworakowska 2225 1 0 1 0 1 1 1 1 1 ½ 0 1 1
3 am Agnieszka Brustman 2290 0 1 ½ 0 ½ ½ 1 1 ½ 1 1 1 ½
4 Marta Zielińska 2220 1 0 ½ 1 ½ 1 ½ ½ 1 1 0 ½ ½ 8 52,25
5 Monika Aksiuczyc 2075 0 1 1 0 0 1 1 0 1 1 1 1 0 8 49,00
6 mf Iweta Radziewicz 2160 0 0 ½ ½ 1 0 1 0 0 1 1 1 1 7
7 Magdalena Gużkowska 2155 0 0 ½ 0 0 1 1 1 1 ½ ½ 1 0
8 mm Liliana Leszner 2205 0 0 0 ½ 0 0 0 1 1 1 1 ½ 1 6
9 Barbara Grabarska 2155 0 0 0 ½ 1 1 0 0 0 ½ ½ 1 1 31,00
10 Jolanta Krynicka 2175 0 0 ½ 0 0 1 0 0 1 1 1 ½ ½ 29,50
11 am Krystyna Dąbrowska 2305 1 ½ 0 0 0 0 ½ 0 ½ 0 1 ½ 1 5
12 Katarzyna Lewandowska 2100 0 1 0 1 0 0 ½ 0 ½ 0 0 0 1 4 27,00
13 mf Olimpia Bartosik 2145 0 0 0 ½ 0 0 0 ½ 0 ½ ½ 1 1 4 19,75
14 mf Renata Henc 2160 0 0 ½ ½ 1 0 1 0 0 ½ 0 0 0
Tabela postępowa
Nr Zawodniczki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 Mc
1  Krystyna Dąbrowska 0 0 0.5 1.5 1.5 1.5 1.5 2 2.5 3.5 4.5 4.5 5 11
2  Jolanta Krynicka 0 1 1 1 1.5 1.5 1.5 2.5 3.5 4 5 5 5.5 10
3  Joanna Dworakowska 0 1 1.5 2.5 2.5 3.5 4.5 5.5 6.5 7.5 8.5 8.5 9.5 2
4  Renata Henc 0 0.5 1.5 1.5 2 2 3 3 3.5 3.5 3.5 3.5 3.5 14
5  Liliana Leszner 1 1 1 1 2 3 3 4 4 4.5 4.5 5.5 6 8
6  Marta Zielińska 0.5 0.5 1.5 2 3 4 5 5 5.5 6 7 7.5 8 4
7  Iweta Radziewicz 0 1 2 2 2.5 2.5 3.5 3.5 3.5 4.5 5.5 6 7 6
8  Barbara Grabarska 1 2 3 3.5 3.5 3.5 3.5 4 4 4 5 5 5.5 9
9  Olimpia Bartosik 0.5 0.5 0.5 0.5 1.5 1.5 1.5 1.5 2 2.5 2.5 3.5 4 13
10  Katarzyna Lewandowska 0 1 1 1.5 1.5 1.5 1.5 1.5 2 2 2 3 4 12
11  Monika Bobrowska 1 2 2 3 4 5 6 7 8 9 9 10 10 1
12  Agnieszka Brustman 1 1.5 2.5 3 3.5 4.5 5.5 6.5 6.5 6.5 7 8 8.5 3
13  Magdalena Gużkowska 1 1 1 2 2 3 4 5 5.5 5.5 6 6 6.5 7
14  Monika Aksiuczyc 1 1 2 3 4 5 5 5 6 7 7 8 8 5
1 runda
2 runda
3 runda
K.Dąbrowska – M.Aksiuczyc
J.Dworakowska – A.Brustman
R.Henc – M.Bobrowska
L.Leszner – K.Lewandowska
I.Radziewicz – B.Grabarska
J.Krynicka – M.Gużkowska
M.Zielińska – O.Bartosik
0 – 1
0 – 1
0 – 1
1 – 0
0 – 1
0 – 1
remis
M.Aksiuczyc – B.Grabarska
O.Bartosik – I.Radziewicz
A.Brustman – R.Henc
K.Dąbrowska – J.Krynicka
M.Gużkowska – J.Dworakowska
K.Lewandowska – M.Zielińska
M.Bobrowska – L.Leszner
0 – 1
0 – 1
remis
0 – 1
0 – 1
1 – 0
1 – 0
J.Dworakowska – K.Dąbrowska
R.Henc – M.Gużkowska
B.Grabarska – O.Bartosik
L.Leszner – A.Brustman
I.Radziewicz – K.Lewandowska
J.Krynicka – M.Aksiuczyc
M.Zielińska – M.Bobrowska
remis
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
0 – 1
1 – 0
4 runda
5 runda
6 runda
M.Aksiuczyc – O.Bartosik
A.Brustman – M.Zielińska
M.Gużkowska – L.Leszner
K.Lewandowska – B.Grabarska
M.Bobrowska – I.Radziewicz
J.Krynicka – J.Dworakowska
K.Dąbrowska – R.Henc
1 – 0
remis
1 – 0
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
O.Bartosik – K.Lewandowska
J.Dworakowska – M.Aksiuczyc
R.Henc – J.Krynicka
B.Grabarska – M.Bobrowska
L.Leszner – K.Dąbrowska
I.Radziewicz – A.Brustman
M.Zielińska – M.Gużkowska
1 – 0
0 – 1
remis
0 – 1
1 – 0
remis
1 – 0
M.Aksiuczyc – K.Lewandowska
A.Brustman – B.Grabarska
K.Dąbrowska – M.Zielińska
J.Dworakowska – R.Henc
M.Gużkowska – I.Radziewicz
M.Bobrowska – O.Bartosik
J.Krynicka – L.Leszner
1 – 0
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
7 runda
8 runda
9 runda
O.Bartosik – A.Brustman
R.Henc – M.Aksiuczyc
B.Grabarska – M.Gużkowska
L.Leszner – J.Dworakowska
K.Lewandowska – M.Bobrowska
I.Radziewicz – K.Dąbrowska
M.Zielińska – J.Krynicka
0 – 1
1 – 0
0 – 1
0 – 1
0 – 1
1 – 0
1 – 0
M.Aksiuczyc – M.Bobrowska
A.Brustman – K.Lewandowska
K.Dąbrowska – B.Grabarska
J.Dworakowska – M.Zielińska
R.Henc – L.Leszner
M.Gużkowska – O.Bartosik
J.Krynicka – I.Radziewicz
0 – 1
1 – 0
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
1 – 0
O.Bartosik – K.Dąbrowska
B.Grabarska – J.Krynicka
L.Leszner – M.Aksiuczyc
K.Lewandowska – M.Gużkowska
I.Radziewicz – J.Dworakowska
M.Bobrowska – A.Brustman
M.Zielińska – R.Henc
remis
0 – 1
0 – 1
remis
0 – 1
1 – 0
remis
10 runda
11 runda
12 runda
M.Aksiuczyc – A.Brustman
K.Dąbrowska – K.Lewandowska
J.Dworakowska – B.Grabarska
R.Henc – I.Radziewicz
M.Gużkowska – M.Bobrowska
L.Leszner – M.Zielińska
J.Krynicka – O.Bartosik
1 – 0
1 – 0
1 – 0
0 – 1
0 – 1
remis
remis
O.Bartosik – J.Dworakowska
A.Brustman – M.Gużkowska
B.Grabarska – R.Henc
K.Lewandowska – J.Krynicka
I.Radziewicz – L.Leszner
M.Bobrowska – K.Dąbrowska
M.Zielińska – M.Aksiuczyc
0 – 1
remis
1 – 0
0 – 1
1 – 0
0 – 1
1 – 0
M.Aksiuczyc – M.Gużkowska
K.Dąbrowska – A.Brustman
R.Henc – O.Bartosik
L.Leszner – B.Grabarska
J.Krynicka – M.Bobrowska
M.Zielińska – I.Radziewicz
J.Dworakowska – K.Lewandowska
1 – 0
0 – 1
0 – 1
1 – 0
0 – 1
remis
0 – 1
13 runda
O.Bartosik – L.Leszner
A.Brustman – J.Krynicka
M.Gużkowska – K.Dąbrowska
B.Grabarska – M.Zielińska
K.Lewandowska – R.Henc
I.Radziewicz – M.Aksiuczyc
M.Bobrowska – J.Dworakowska
remis
remis
remis
remis
1 – 0
1 – 0
0 – 1

Sędzia główny: Paweł Suwarski
Sędzia asystent: Stanisław Turlej
Dyrektor turnieju: Jacek Żemantowski


Partie

 

Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close